Apartment / Banesa në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 5 foto
  𝐉𝐄𝐏𝐄𝐓 𝐌𝐄 𝐐𝐄𝐑𝐀 :𝐀𝐦𝐛𝐣𝐞𝐧𝐭 𝐛𝐢𝐳𝐧𝐞𝐬𝐢/𝐩𝐫𝐚𝐧𝐞̈ 𝐬𝐡𝐞𝐬𝐡𝐢𝐭 "𝐖𝐢𝐥𝐬𝐨𝐧"📍
  Apartment / Banesa

  𝐉𝐄𝐏𝐄𝐓 𝐌𝐄 𝐐𝐄𝐑𝐀 :𝐀𝐦𝐛𝐣𝐞𝐧𝐭 𝐛𝐢𝐳𝐧𝐞𝐬𝐢/𝐩𝐫𝐚𝐧𝐞̈ 𝐬𝐡𝐞𝐬𝐡𝐢𝐭 "𝐖𝐢𝐥𝐬𝐨𝐧"📍

  🔸️Ambjenti ndodhet në qendër të Tiranës, një vendndodhje e shkëlqyer, i rrethuar nga biznese të nd

  Tiranë 6 prill 20:09
  2.000 €
 • 10 foto
  𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐨𝐛𝐣𝐞𝐭 𝐛𝐢𝐳𝐧𝐞𝐬𝐢 ; 𝐀𝐔𝐓𝐎 𝐒𝐄𝐑𝐕𝐈𝐒/𝐳𝐨𝐧𝐚: 𝐀𝐮𝐭𝐨𝐬𝐭𝐫𝐚𝐝𝐞̈ 𝐓𝐢𝐫𝐚𝐧𝐞̈ -𝐃𝐮𝐫𝐫𝐞̈𝐬
  Apartment / Banesa

  𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐨𝐛𝐣𝐞𝐭 𝐛𝐢𝐳𝐧𝐞𝐬𝐢 ; 𝐀𝐔𝐓𝐎 𝐒𝐄𝐑𝐕𝐈𝐒/𝐳𝐨𝐧𝐚: 𝐀𝐮𝐭𝐨𝐬𝐭𝐫𝐚𝐝𝐞̈ 𝐓𝐢𝐫𝐚𝐧𝐞̈ -𝐃𝐮𝐫𝐫𝐞̈𝐬

  𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐨𝐛𝐣𝐞𝐭 𝐛𝐢𝐳𝐧𝐞𝐬𝐢 ; 𝐀𝐔𝐓𝐎 𝐒𝐄𝐑𝐕𝐈𝐒/𝐳𝐨𝐧𝐚: 𝐀𝐮𝐭𝐨𝐬𝐭𝐫𝐚𝐝𝐞̈ 𝐓𝐢𝐫𝐚𝐧𝐞̈ -𝐃𝐮𝐫𝐫𝐞̈𝐬 Objekti është 2 Kt, me ndër

  Tiranë 6 prill 20:00
  1.200.000 €
 • 10 foto
   Hapsira banimi me qera (magjistralja Ferizaj-Kacanik)
  Apartment / Banesa

  Hapsira banimi me qera (magjistralja Ferizaj-Kacanik)

  Japim dhoma me qera me hapsira te ndryshme, kombinime te llojllojshme: dhom +sallon me banjo dhe kuz

  Ferizaj 5 prill 14:21
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet depo 170m2 deri 220m2 5 metra nalesi
  Apartment / Banesa

  Shitet depo 170m2 deri 220m2 5 metra nalesi

  Ofrohet Depo nee shitje 170m2 350€m2 depoja është afer spitalit amerikan (veternik ) Depoja ndodhet

  Prishtinë 20 mars 18:44
  350 €
 • 15 foto
  Shitet Shtepi private 3 kateshe sip 95m2 Per kat , sip totale 215m2
  Apartment / Banesa

  Shitet Shtepi private 3 kateshe sip 95m2 Per kat , sip totale 215m2

  Shitet Shtepi private 3 kateshe sip 95m2 Per kat , sip totale 215m2 📍Ndodhet 10 minuta nga Katedr

  Shkodër 11 shkurt 12:15
  210.000 €
 • 14 foto
  SHITET DUPLEX NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET DUPLEX NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE

  Shitet duplex në lagjen Skënder Libohova, Lushnje. Sipërfaqa është 82 m² kati1 dhe 82 m² kati 2. Ka

  Lushnjë 26 dhjetor 10:12
  5.500.000 Lek
 • 15 foto
  🏠 Shitet Vile 3 kateshe
  Apartment / Banesa

  🏠 Shitet Vile 3 kateshe

  🏠 Shitet Vile 3 kateshe 📐Sip ndertimi 420m2 📐Sip totale 320m2 📍Ndodhet prane Unazes Jugore , Sh

  Shkodër 23 nëntor 10:48
  215.000 €
 • 15 foto
  AGENCY HOME VIP SHETË SHTEPI TË QENDRA ZEJTARE PEJË
  Apartment / Banesa

  AGENCY HOME VIP SHETË SHTEPI TË QENDRA ZEJTARE PEJË

  AGENCY HOME VIP SHETË SHTEPI TË QENDRA ZEJTARE Shtepia Shitet komplete e Mobiluar por ka mundes

  Pejë 18 tetor 21:54
  130.000 €
 • 15 foto
  🏠 Shitet ose jepet me qira ndertese 4 kateshe
  Apartment / Banesa

  🏠 Shitet ose jepet me qira ndertese 4 kateshe

  🆕 Listim i Ri 🏠 Shitet ose jepet me qira ndertese 4 kateshe 📍Ndodhet prane Unazes, Shkoder

  Shkodër 11 shtator 18:28
  230.000 €
 • 3 foto
  SHITEN AMBIENTE BIZNESI, SARANDË
  Apartment / Banesa

  SHITEN AMBIENTE BIZNESI, SARANDË

  Shiten dy ambiente biznesi të cilat pozicionohen në katin e dytë të një supër kompleksi në Sarandë.

  Sarandë 28 gusht 15:43
  825.000 €
 • 3 foto
  SHITEN AMBIENTE KOMERCIALE NË SARANDË
  Apartment / Banesa

  SHITEN AMBIENTE KOMERCIALE NË SARANDË

  Shiten ambiente biznesi të pozicionuara në një kompleks të ri me punime shumë cilësore te rr.Jonian

  Sarandë 28 gusht 15:03
  1.200 €
 • 9 foto
  Banesat në shitje
  Apartment / Banesa

  Banesat në shitje

  Shiten banesat në një pjesë shumë të përshtatshme për banim. Banesat posedojnë pesë tipe të ndryshm

  Gjilan 7 gusht 14:48
  Me Marrveshje
 • 15 foto
  🏠 Shitet ose jepet me qira ndertese 4 kateshe
  Apartment / Banesa

  🏠 Shitet ose jepet me qira ndertese 4 kateshe

  🆕 Listim i Ri 🏠 Shitet ose jepet me qira ndertese 4 kateshe 📍Ndodhet prane Unazes, Shkoder

  Shkodër 7 gusht 08:52
  230.000 €
 • 4 foto
  SHITET NDERTESE 4 KATESHE + TRUALL NE RRUGEN JASHAR EREBARA PRANE BULEVARDIT TE RI
  Apartment / Banesa

  SHITET NDERTESE 4 KATESHE + TRUALL NE RRUGEN JASHAR EREBARA PRANE BULEVARDIT TE RI

  Shitet Ndertese 4 kate me nje siperfaqe ndertimi prej 776 m2 dhe 343.4 m2 truall ne Rrugen Jashar Er

  Tiranë 13 qershor 11:14
  399.000 €