Ferizaj

Apartment / Banesa në shitje në Ferizaj

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

>=7

Çmimi

Vendi

 • 15 foto
   Hapsira banimi me qera (magjistralja Ferizaj-Kacanik)
  Apartment / Banesa

  Hapsira banimi me qera (magjistralja Ferizaj-Kacanik)

  Japim dhoma me qera me hapsira te ndryshme, kombinime te llojllojshme: dhom +sallon me banjo dhe kuz

  Ferizaj 19 maj 15:00
  Me Marrveshje