Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

3

Çmimi

Vendi

 • Super apartament 2+1 me qera ne qender te Shkodres

  Super apartament 2+1 me qera ne qender te Shkodres

  Sun Real Estate ofron me qera apartament 2+1 ne qender te qytetit te Shkodres me siperfaqe 98 m², me adrese te Ish- 5 Heronjte, pallati siper bar 'Exalco'. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e V

  250 €
  Shkodër
  Sot, 12:39
 • Shitet banesa Luksoze në Lakrishte-Dardani

  Shitet banesa Luksoze në Lakrishte-Dardani

  Shitet banesa ndërtimin i vjetër, e renovuar komplet (dyert, dritaret, muret më gled, instalimi I Rrymes, ujit etj) dhe e mobiluar. Në dokumentacion banesa ka 65m2, ndërsa në matje ka 85m2. Është në

  67.000 €
  Prishtinë
  26 shkurt 15:18
 • OFROJE BANESE NE SHITJE PRAPA SHESHIT ''Z.P''^

  OFROJE BANESE NE SHITJE PRAPA SHESHIT ''Z.P''^

  Shitet banesa ndërtim i vjetër, në qendër, prapa sheshit Zahir Pajaziti, pranë Fakultetit Ekonomik dhe përballë Fakultetit të Arteve, ku ka qenë Kafeneja Jonë. Banesa ka 62,05 m2 me letra dhe ka dy dh

  115.000 €
  Prishtinë
  21 shkurt 17:34
 • SHITET BANESA NE BREG DIELLIT

  SHITET BANESA NE BREG DIELLIT

  Shitet banesa ne Breg diellit te Puhiza banesa gjindet ne katin e 7 dhe posedon -Sallon kuzhine -2dhoma gjumi -koridor -banjo+wc -ballkon Banesa posedon nxemje te qytetit Qmimi 85.000 i diskutueshe

  85.000 €
  Prishtinë
  21 shkurt 17:33
 • Banesa me qira per nderkombetar afer hotel ambas..

  Banesa me qira per nderkombetar afer hotel ambas..

  leshohet banesa me qira per nderkombetar afer hotel ambasadorit. kati i IV-të,76 m2,çmimi 500 euro. banesa posedon: sallonin me kuzhinë,dhome e gjumit, dhomen e punes,banjo,koridor,ballkon me pmje të

  500 €
  Prishtinë
  21 shkurt 15:35
 • Banesa me qira te parku i qytetit ne Prishtine

  Banesa me qira te parku i qytetit ne Prishtine

  leshohet banesa me qira te parku i qytetit,kati ndertim i ri ,kati i VII-të me lift,çmimi 350 euro. banesa posedon: sallonin me kuzhinë, dy dhoma gjumi,banjo,koridor,ballkon me pamje te bukur nga par

  350 €
  Prishtinë
  21 shkurt 14:56
 • Shes Banesa ME FLET POSEDUESE

  Shes Banesa ME FLET POSEDUESE

  she banesat ne objektin e VIVA FRESH STORE me dimensione : 60,89,94,97 dhe 103 m2 ne katet 2,4 & 7 banesat kan flet poaeduese dhe jane te pranuara teknikiaht. Per me teper imfo rreth ofertes mumd

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  21 shkurt 14:34
 • SHITET BANESA NË FUSHË KOSOVË

  SHITET BANESA NË FUSHË KOSOVË

  BANESA KATI 7-68M2 2 dhoma gjumi 1 dhom dite me kuzhin 1 banjo

  30.600 €
  Fushë Kosovë
  21 shkurt 13:52
 • Ringa (shitet banesaGursel Bajram Sylejman45 )

  Ringa (shitet banesaGursel Bajram Sylejman45 )

  Shitet banesa ne katin (3) ne rrugen Gursel & Bajram Sylejmani (rr, varoshit), Banesa me siperfaqe prej 90 m2 Banesa posedon Parahyrje ,Sallon + Kuzhin , 2 Dhoma fjetjes , Banjo + Shpaiz , koridor

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 11:59
 • Banesa prej 85m2 ne Prishtine

  Banesa prej 85m2 ne Prishtine

  Shitet banesa ne rrugen B me 85m2 me renditje: salloni me kuzhine, dy dhoma gjumi, toalet, banjo, ballkon banesa eshte e gatshme per banim qmimi 750 e m2 Begu viber +377 44 911 357

  750 €
  Prishtinë
  21 shkurt 11:59
 • BANESA 80M2 NE LAGJEN TOPHANE AFER RIINVEST

  BANESA 80M2 NE LAGJEN TOPHANE AFER RIINVEST

  SHITET BANESA 80M2 NE LAGJEN TOPHANE AFER RIINVEST. KY MODEL I BANESES ESHTE I LIRE EDHE NE DISA KATE. BANESA PERBEHET PREJ: SALLON ME KUZHINE, DY DHOMA GJUMI, TOALET, BANJO,BALLKON. ÇMIMI-850€/M2 P

  800 €
  Prishtinë
  21 shkurt 11:37
 • Shitet banesa - kati i pare

  Shitet banesa - kati i pare

  Ne qender te qytetit te Lipjanit ne ndertesen prane stacionit policor te Lipjanit shitet banesa 3 dhomeshe 92 m2 , e renovuar komplet. Banesa ndodhet ne katin e pare, eshte e pershtatshme edhe per lok

  65.000 €
  Lipjan
  21 shkurt 10:42
 • Banesa në shitje

  Banesa në shitje

  AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE Shitet banesa në katin e II-të banues me 76.26m² me këtë renditje: Sallon së bashku me kuzhinë,dy dhoma gjumi,një banjo dhe një ballkon. Projektimi d

  Me Marrveshje
  Gjilan
  21 shkurt 10:42
 • Ringa banesa te kinemaja e re 176

  Ringa banesa te kinemaja e re 176

  Shitet urgjent banesa te kinemaja e re me 100m2 me 3 dhoma gjumi + sallon kuzhine, banjo, terase. Banesa eshte ne gjendje shume te mire banimi dhe e mobiluar. Per me shume oferta tona tek webfaqja mer

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 09:59
 • BANESË NË SHITJE NË PRISHTINË, EMSHIR, KATET 2,4..

  BANESË NË SHITJE NË PRISHTINË, EMSHIR, KATET 2,4..

  SHITEN BANESAT NË PRISHTINË, EMSHIR, KATET 2,4 DHE 5, ME SIPERFAQE 84M2 DHE 85M2. BANESA PERBEHET PREJ SALLON, KUZHINE,2 DHOMA TE FJETJES, BANJO. KOMPLEKSI BANESORO-AFARIST ESHTE I PERBERE NGA 230 BA

  950 €
  Prishtinë
  21 shkurt 09:57
 • Ringa (Shitet Banesa ne Gjilan)287/17

  Ringa (Shitet Banesa ne Gjilan)287/17

  Shitet Banesa ne Gjilan: Banesa eshte e gatshme per banim. Banesa ka 118 m2. Banesa ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar. Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare

  Me Marrveshje
  Gjilan
  21 shkurt 09:57
 • Banesë 100m2 në shitje te Dodona.

  Banesë 100m2 në shitje te Dodona.

  Banesë 100m2 në shitje te Dodona. Banesa gjendet në rrugën Bajram Kelmendi dhe është në katin e IV-të. Banesa ka këtë renditje: 1. Sallon 3. Dhoma gjumi 1. Kuzhinë 1. Ballkon 1. Banjo ID e shpalljes:

  100.000 €
  Prishtinë
  21 shkurt 09:33
 • BANESE NE SHITJE OSE ME QIRA 89M2, KATI 3, MATI1

  BANESE NE SHITJE OSE ME QIRA 89M2, KATI 3, MATI1

  BANESE NE SHITJE OSE ME QIRA 89M2, KATI 3, MATI1 SHITET BANESA 3 DHOMËSHE NË LAGJEN MATI 1 ( L.E SPITALIT ), AFËR CHELSEA POINT-IT, ME SIPËRFAQE 89M2, KATI 3-TË. AFER SHKOLLES PAVARESIA. BANESA PERB

  65.000 €
  Prishtinë
  21 shkurt 08:58
 • Ringa (Shiten Banesat ne Rr.Gjilanit)207/16

  Ringa (Shiten Banesat ne Rr.Gjilanit)207/16

  Shiten Banesat me nga 104 m2 dhe 120 m2 me nga 3 dhoma gjumi me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agje

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 08:52
 • Ringa (Shitet Banesa ne Ferizaj)218/16

  Ringa (Shitet Banesa ne Ferizaj)218/16

  Shitet Banesa ne Ferizaj Mbrapa St.Policor te Nderimi banesa eshte ne katin e 3 me 107.1 m2 me dokumentacion te rregullt pronar shqiptar Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 08:51
 • leshohet banesa me qira ne arberi ish-dragodan

  leshohet banesa me qira ne arberi ish-dragodan

  leshohet banesa me qira ne arberi ish-dragodan afer banesave te tregtise,kati i II-të 86m2,extra e mobiluar me mobilje te reja rte pa perdorura,çmimi 600 euro. Banesa posedon: sallonin me kuzhinë,dy d

  600 €
  Prishtinë
  21 shkurt 07:55
 • Leshohet banesa me qira e pamobiluar ne kalabri ..

  Leshohet banesa me qira e pamobiluar ne kalabri ..

  leshohet banesa me qira e pamobiluar ne kalabri banesat e lesnes vetem kuzhinen e kompletuar,ndertim i ri me lift kati i V-të,çmimi 300 euro i negociueshem, plus depozit per qeshtje sigurije. banesa

  300 €
  Prishtinë
  21 shkurt 07:43
 • Banese me qera ne Prishtine

  Banese me qera ne Prishtine

  ipet banesa me qira ne lagjen pejton exlusive vetem per nderkombetar,kati i III-të çiraja mujore është 1000 euro me te gjitha shpenzimet tel. 038220880 044123275 049123275 E-mail: ecov

  1.000 €
  Prishtinë
  20 shkurt 23:42
 • BANESË NË SHITJE NË PRISHTINË, EMSHIR, KATI I TE..

  BANESË NË SHITJE NË PRISHTINË, EMSHIR, KATI I TE..

  SHITET BANESA NË PRISHTINË, EMSHIR, KATI I TETË, ME SIPERFAQE 92.77M2. BANESA PERBEHET PREJ SALLON, KUZHINE, DY DHOMA TE FJETJES, DY BANJO. KOMPLEKSI BANESORO-AFARIST ESHTE I PERBERE NGA 230 BANESA E

  950 €
  Prishtinë
  20 shkurt 22:43
 • Banesë 80.82m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.

  Banesë 80.82m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.

  Banesë 80.82m2 në shitje në Lagjen e Spitalit. Banesa gjendet afër komleksit Chelsea Point dhe është në katin e IV-të. Banesa ka këtë renditje: 1. Sallon 2. Dhoma gjumi 1. Kuzhinë 1. Banjo 1. Shpajz 1

  65.000 €
  Prishtinë
  20 shkurt 21:59
 • SHITËN BANESAT NË FUSHË KOSOVË

  SHITËN BANESAT NË FUSHË KOSOVË

  ll Banesa në shitje afër Super Marketit '' Viva Fresh Store'' Posedojne 50m² te cilat janë në perfundim të ndërtimit ndodhën në katin nr: 5 dhe 7. Përbehën nga kjo rënditje: I Dhomë Gjumi,l Sallo

  420 €
  Fushë Kosovë
  20 shkurt 21:39
 • Banesë 89m2 në shitje te STANDARD-i.

  Banesë 89m2 në shitje te STANDARD-i.

  Banesë 89m2 në shitje te STANDARD-i. Banesa gjendet në lagjen MATI 1, në kompleksin DAFINA te ndërtuar nga kompania e ndërtimit STANDART dhe është në katin e II-të. Banesa ka këtë renditje: 1. Sallon

  80.100 €
  Prishtinë
  20 shkurt 18:43
 • Ringa (Shitet Banesa3 ne prishtin ne hyrje te ve..

  Ringa (Shitet Banesa3 ne prishtin ne hyrje te ve..

  Shitet Banesa gatshme 107 m2 Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona. WEB: www.ringak

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 17:49
 • OFROJE BANESE NE SHITJE NE LAGJEN MATI 1 ^

  OFROJE BANESE NE SHITJE NE LAGJEN MATI 1 ^

  Ofroje banesen ne shitje ne lagjen Mati 1 te Kompleksi Rrezja,ndodhet ne aktin e 3-të,eshte e pamobiluar por e gatshme per banim,ka kete renditje: sallon kuzhine dy dhoma gjumi koridor banjo ball

  60.970 €
  Prishtinë
  20 shkurt 17:48
 • Banesa 99m2. Kati 5. MODEL SLLOVENIA.

  Banesa 99m2. Kati 5. MODEL SLLOVENIA.

  Banesa posedon 3 dhoma gjumi. Banjo. Shpajz. 2 ballkona. Behet e gatshme ne qershor 2017

  415 €
  Fushë Kosovë
  20 shkurt 17:46
 • BANESA NE FUSHE KOSOVE

  BANESA NE FUSHE KOSOVE

  SHITEN BANESAT NE F.k Banesa -72,3m2 ksti 7 cmimi 420e/1m2 Banesa - 71.67m2 kati 3 cmim 470e/1m2 Banesa - 72m2 kati 5 cmimi 460e/1m2 Banesa - 57m2 kati 7 cmimi 420e1/m2 Banesa - 104.5m2 kati 1 cmim

  420 €
  Fushë Kosovë
  20 shkurt 17:45
 • KERKOJ BANESE ME QERA NE PRISHTINE PER FAMILJARE..

  KERKOJ BANESE ME QERA NE PRISHTINE PER FAMILJARE..

  Kerkoj banese me qera ne Prishtine, Banesa duhet te jete e mobiluar kushte normale qka i duhet nje familje. Banesa te ket këte renditje; -sallon me kuzhine -dhome gjumi ( ose 2 ) -korridor -banjo -b

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 17:44
 • Shitet Banesa te Vllezerit Asllani afer Eulexit

  Shitet Banesa te Vllezerit Asllani afer Eulexit

  Banesa eshte ne perfundim, finalizimi ne Dhjetor te keti viti Banesa posedon 81 m2 Posedon: Qendrimin ditore se bashku me kuzhinen Dhomen e gjumit per prinder Dhomen e Femijeve Banjo Teras Kati i 6

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 17:39
 • Bleje BANESEN me RATA MUJORE 0% INTERES

  Bleje BANESEN me RATA MUJORE 0% INTERES

  Ofrohen për shitje Banesat e gatshme për banim me sipërfaqe të ndryshme në lagjen Mati 1 me mundësi të pagesës me RATA mujore. •Fasadë ventiluese Fundermax Austria •85% e materialeve GJERMANE •

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 17:38
 • Shitet banesa ne lagjen e Spitalit 680E m2

  Shitet banesa ne lagjen e Spitalit 680E m2

  Shitet banesa me super çmim te volitshem Banesa posedon 92 m2 Kati: 4-te Orjentimi: Perendim Shperndarja e hapsires: ● Qendrimi Ditore & kuzhina & terasa ● Dhoma e Femijeve ● Dhoma e Pr

  680 €
  Prishtinë
  20 shkurt 17:37
 • Ringa (Shitet Banesa ne Rr.Sejdi Sejdiu)206/16

  Ringa (Shitet Banesa ne Rr.Sejdi Sejdiu)206/16

  Shitet Banesa ne Rr.Sejdi Sejdiu me 92 m2 dy dhoma gjumi sallon kuzhine kati 3 me dokumentacion te rregullt pronar shqiptar Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon sh

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 17:32
 • Banesa te bregu i diellit banesat e stand

  Banesa te bregu i diellit banesat e stand

  shitet banesa te bergu i diellit banesat e standardit,kati i VII-të,75m2 extra e rregulluar,me lift ndertim i ri ,çmimi 900 euro per m2, banesa posedon: sallonin me kuzhine, dy dhoma gjumi,banjo,kori

  67.500 €
  Prishtinë
  20 shkurt 16:53
 • Leshohet banesa me qira te bregu i diellit banes..

  Leshohet banesa me qira te bregu i diellit banes..

  leshohet banesa me qira te bregu i diellit banesat e komunes ,ndertim i ri banesate e standardit,kati i VI-të,80 m2,me lift,çmimi 300 euro i negociueshem. banesa posedon: sallonin me kuzhine,dy dhoma

  300 €
  Prishtinë
  20 shkurt 16:52
 • OFROJE BANESE NE SHITJE RRUGES PER FUSHE KOSOVE^

  OFROJE BANESE NE SHITJE RRUGES PER FUSHE KOSOVE^

  Ofroje banesen ne shitje e cila gjindet rruges per Prishtinë-Fushe Kosovë(Zona Industriale) ne anen e djathtë,ndodhet ne katin e 7-te(lifti funksional me kartel),eshte super e mobiluar,ka 82 m2 NETO,u

  47.000 €
  Prishtinë
  20 shkurt 16:42
 • Banesë 83m2 në shitje në Mati 1, Tregtia.

  Banesë 83m2 në shitje në Mati 1, Tregtia.

  Banesë 83m2 në shitje në Mati 1, Tregtia. Banesa gjendet në lagjen Mati 1, në kompleksin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit TREGTIA, SHITET E MOBILUAR, ka mobilje ekstra dhe është në katin e X-të (ka

  86.000 €
  Prishtinë
  20 shkurt 14:46
 • Leshohet banesa me qira ne qytezen pejton

  Leshohet banesa me qira ne qytezen pejton

  leshohet banesa me qira ne qytezen pejton, kati i I-r, 80m2,çmimi 500 euro. banesa posedon: sallonin me kuzhinë,dy dhoma gjumi,banjo, ballkon. tel. 038220880 044123275 049123275 e-mail

  500 €
  Prishtinë
  20 shkurt 14:34
 • BANESE NE BREG TE DIELLIT-TE KOMPLEKSI

  BANESE NE BREG TE DIELLIT-TE KOMPLEKSI "LUL..

  Shes banesen ne lagjen Bregu i Diellit me saktesishte ne Kompleksin banesen "Lule Dielli". Banesa gjindet ne katin e I eshte e mobiluar pjeserisht dhe ka kete renditje : sallon me kuzhine dy dhoma gj

  71.280 €
  Prishtinë
  20 shkurt 14:32
 • Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj)188/15

  Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj)188/15

  Shiten Banesat ne Lagje te Re 2 Banesa me 104 m2 kati 5,6 Banesa 3 Tek Graincet (Hit Imperial)Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 13:51
 • Ringa (Shitet Banesa ne Prishtine)187/15

  Ringa (Shitet Banesa ne Prishtine)187/15

  Ringa Shitet Banesa ne Prishtine me 92 m2 ka 2 dhoma gjumi sallon kuzhine banjo terase dokumentacion te rregullt Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Ag

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 13:51
 • Leshohet banesa me qira ne lagjen e spitalit

  Leshohet banesa me qira ne lagjen e spitalit

  leshohet banesa me qira nelagjen e spitalit afer qelsi point, ndertimi ri, kati i VI-të me lift ,uji 24 ore e mobiluar extra leshohet vetem per familjar qiraja mujore 250 euro , por kerkohet depozit m

  250 €
  Prishtinë
  20 shkurt 13:47
 • leshohet banesa me qira te parku i qytetit ne Pr..

  leshohet banesa me qira te parku i qytetit ne Pr..

  leshohet banesa me qira te parku i qytetit pewrmbi teb bank,kati i III-të,80m2 ndertim i ri me lift,çmimi 300 euro. Banesa posedon: sallonin me kuzhinë,dy dhoma gjumi,banjo,ballkon,koridor, tel. 038

  300 €
  Prishtinë
  20 shkurt 13:42
 • Shitet banesa 3dhomshe 80m2 kati 5 Bregu i Diellit

  Shitet banesa 3dhomshe 80m2 kati 5 Bregu i Diellit

  Shitet banesa e re 3 dhomeshe 80m2, kati 5-te, ne lagjen Bregu i Diellit, Alb Vision, afer rruges B. Banesa eshte e gatshme, ka keto hapesira: - salloni me kuzhine - 2 dhoma gjumi - banjo - shpajz -

  680 €
  Prishtinë
  20 shkurt 13:33
 • Shitet Banesa luksoze ne Kalabri (Emshir)

  Shitet Banesa luksoze ne Kalabri (Emshir)

  Shitet Banesa luksoze ne Kalabri (Emshir) Kullat e Arabëve,kati 8 me siperfaqe:115m2 Banesa ka kët renditje: Sallon me kuzhin Dy dhoma gjumi Dy banjo Dy teraca Tel: 044 442 969 ose 049 556 695

  74.750 €
  Prishtinë
  20 shkurt 13:32
 • SHES BANESEN NE LAGJEN E SPITALIT-AFER VIVA FRESH<

  SHES BANESEN NE LAGJEN E SPITALIT-AFER VIVA FRESH<

  Shes banesen ne lagjen ne Spitalit me saktesishte afer Viva Fresh Store. Banesa eshte ndertim i ri, gjindet ne katin e I, banesa shitet pa mobilje dhe ka kete renditje : sallon me kuzhine dy dhoma gj

  60.000 €
  Prishtinë
  20 shkurt 12:45
 • Banese prej 94m2 afer teatrit Dodona

  Banese prej 94m2 afer teatrit Dodona

  shitet banesa te domi i pleqve afer teatrit dodona,kati i II-të,çmimi 85000 euro. banesa perbehet prej sallonit me kuzine,tri dhoma gjumi,koridor,ballkon,banjo. tel.038220880 044123275 0491

  78.000 €
  Prishtinë
  20 shkurt 11:42