Tiranë

Apartment / Banesa në shitje në Tiranë

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Qera,ID 211495,Duplex,tek Liqeni i Thate,Cmimi 300
  Apartment / Banesa

  Qera,ID 211495,Duplex,tek Liqeni i Thate,Cmimi 300

  Tek Liqeni i Thate,me pamje nga liqeni,jepet me qera Duplex i organizuar ne nje salle ndenje dhe amb

  Tiranë Sot, 09:46
  300 €
 • 5 foto
  ID 111391, Shitet Ap 1+1, tek Mine Peza 66000 Euro
  Apartment / Banesa

  ID 111391, Shitet Ap 1+1, tek Mine Peza 66000 Euro

  Ne rrugen Mine Peza ne nje pallat te ri Rezidencial me dy hyrje ne kat, Shitet per arsyje emigrimi A

  Tiranë Sot, 09:46
  66.000 €
 • 9 foto
  Shitet, ID119226, Ap 1+1, Tek Rr. Thanas Ziko,
  Apartment / Banesa

  Shitet, ID119226, Ap 1+1, Tek Rr. Thanas Ziko,

  Tek Rr. Thanas Ziko, prane Shkolles se Kuqe, Shitet Ap 1+1 me Hipoteke, me sip 57 m2, kati 4 ne pal

  Tiranë Sot, 09:45
  57.000 €
 • 4 foto
  Qera, ID 221672, Ap 2+1 me qera, tek Kodra e Diell
  Apartment / Banesa

  Qera, ID 221672, Ap 2+1 me qera, tek Kodra e Diell

  Tek Kodrat E diellit, prane Eleonores, ap 2+1 me qera ne katin e pare me sip 110 m2 . Totalisht i m

  Tiranë Sot, 09:45
  350 €
 • 8 foto
  Shitet, ID 131175, AP 3+1, Ne Qender, 164.000 Euro
  Apartment / Banesa

  Shitet, ID 131175, AP 3+1, Ne Qender, 164.000 Euro

  Ne Qender te Tiranes, ne Rrugen Barrikadave, Shitet Ap 3+1 i Ri, Dublex me sip 140 m2 me Hipoteke, m

  Tiranë Sot, 09:44
  164.000 €
 • 4 foto
  ID 129225, AP 2+1, Tek Rruga Ferit Xhajko,
  Apartment / Banesa

  ID 129225, AP 2+1, Tek Rruga Ferit Xhajko,

  Rruga Ferit Xhajko, afer ish Restorant Durresit dhe tregut te ish Uzines Dinamo, Buze rruge, Shitet

  Tiranë Sot, 09:43
  65.000 €
 • 7 foto
  Qera,ID 211778,Ap 2+1,rruga \"Frosina Plaku\",Cmimi
  Apartment / Banesa

  Qera,ID 211778,Ap 2+1,rruga \"Frosina Plaku\",Cmimi

  Ne rrugen \"Frosina Plaku\",kompleksi Kontakt-Maagnet,jepet me qera Ap 2+1,kati i peste (7 kate tota

  Tiranë Sot, 09:43
  450 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Fresku
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 te Fresku

  Zona/Rruga : Fresku, Restorant Qesaraka Shitet Apartament 2+1+2 tualete me dritare,me sip,108m ne k

  Tiranë Sot, 09:39
  60.000 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 ne Astir,te Alfa Bank
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 ne Astir,te Alfa Bank

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete,me sip,80m Apartamenti sip te brendshme,plus ka dhe nje verande me s

  Tiranë Sot, 09:39
  72.000 €
 • 8 foto
  Shitet Apartament 2+1+Garazhd te Oxhaku
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+Garazhd te Oxhaku

  !Shitet Apartament 2+1 dhe Garazhd me siperfaqe 122m, ne rr Kongresi Manastirit, Oxhaku. Apartamenti

  Tiranë Sot, 09:39
  90.000 €
 • 8 foto
  Shitet Apartament 1+1 ne Astir,te Artisti
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 ne Astir,te Artisti

  Shitet Apartament 1+1 me sip,75m ne katin e 6 banim ne nje pallat 8 katesh me ashensore dhe teper ci

  Tiranë Sot, 09:39
  57.000 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Sheshi Wilson
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 te Sheshi Wilson

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete me sip,115.5m ne katin 2 banim ne nje pallat te ri me ashensore. Apa

  Tiranë Sot, 09:39
  135.000 €
 • 8 foto
  SHITET Ap 4+1 Rr Elbasanit, Hipotek 171.000 Euro
  Apartment / Banesa

  SHITET Ap 4+1 Rr Elbasanit, Hipotek 171.000 Euro

  Rruga Elbasanit, perball Filologjikut shitet Ap 4+1 i Ri me 2 ashensor, sip. 156 m2 me Hipoteke, kat

  Tiranë Sot, 09:39
  171.000 €
 • 7 foto
  SHITJE,Ap 2+1 tek Ish-Shkolla Bashkuar, 55000 Euro
  Apartment / Banesa

  SHITJE,Ap 2+1 tek Ish-Shkolla Bashkuar, 55000 Euro

  Pas ish-Shkolles Bashkuar afer Ambulances 10, Shitet Ap 2+1 I rikonstokturuar me punime, bere hyrje

  Tiranë Sot, 09:39
  55.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 ne Astir
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 ne Astir

  Shitet Apartament 2+1+2 me sip,100m ne katin e 4 me ashensore ne nje pallat te ri,dhe teper cilesore

  Tiranë Sot, 09:38
  75.000 €
 • 8 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Magnet,Inxhinieria
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 te Magnet,Inxhinieria

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete,me sip,92m ne katin e 8 te fundit ne nje pallat te ri te sapo perfun

  Tiranë Sot, 09:38
  94.000 €
 • 8 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 ne Don Bosco
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 ne Don Bosco

  Zona/Rruga : Don Bosco Shitet Apartament 2+1+2 me sip 101m, ne rr Don Bosko, prane Vizion Plusit os

  Tiranë Sot, 09:38
  80.000 €
 • 9 foto
  Shitet Apartament 3+1+2 te Pazari i Ri
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1+2 te Pazari i Ri

  Shitet Apartament 3+1+2 me sip,137m ne katin e 2 banim ne nje pallat te ri dhe shume cilesore,Aparta

  Tiranë Sot, 09:38
  185.000 €
 • 8 foto
  Shitet Apartament 4+1 te Ali Demi
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 4+1 te Ali Demi

  Zona/Rruga : Dhimiter Kamarda,Ali Demi OKAZION Ali Demi, prane Big Market, ish Markata e Vjeter Sh

  Tiranë Sot, 09:38
  100.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Rr,Durresit,Blloku Ambasa
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 te Rr,Durresit,Blloku Ambasa

  Zona/Rruga : Durrsit,blloku Ambasadave Shitet Apartament 2+1 me sip,91m ne katin e 4 banim ne nje p

  Tiranë Sot, 09:38
  95.000 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 3+1+2 te Ndre Mjeda,mbrapa Globe
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1+2 te Ndre Mjeda,mbrapa Globe

  Zona/Rruga : Ndre Mjeda,mbrapa Globe Shitet Apartament 3+1+2 tualete me sip,140m ne katin 1 banim o

  Tiranë Sot, 09:38
  140.000 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Astir,te Vila L
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 ne Astir,te Vila L

  Shitet 2+1, 94 M2, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sall

  Tiranë Sot, 09:38
  60.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 1+1 tek Tregu Elektrik
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 tek Tregu Elektrik

  Shitet Apartament 1+1 me sip,55m ne katin e 4 te fundit, ne nje pallat egzistues me tulla.Apartament

  Tiranë Sot, 09:38
  50.000 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 ne Qender
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 ne Qender

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete me sip,128m ne katin e 2 banim ne nje pallat te ri,dhe teper cilesor

  Tiranë Sot, 09:38
  140.000 €
 • 9 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Rr,Barrikadave
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 te Rr,Barrikadave

  Shitet Apartament 2+1 me sip,68.5m ne katin e 4 ne nje pallat 5 katesh ne Rr e Barrikadave buze rrug

  Tiranë Sot, 09:38
  75.000 €
 • 9 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Rr,Kavajes, Globi
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 te Rr,Kavajes, Globi

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete me sip,120m ne katin e 2 banim ose i 3 teknik ne nje pallat te ri me

  Tiranë Sot, 09:38
  109.000 €
 • 5 foto
  Shitet, ID 121725, Ap 2+1, Ne Rrugen 4 Deshmoret
  Apartment / Banesa

  Shitet, ID 121725, Ap 2+1, Ne Rrugen 4 Deshmoret

  Afer Gjimnazit Partizani, ne Rrugen 4 Deshmoret, Shitet Ap 2+1 i Ri, me punime cilesore, sip 89 m2,

  Tiranë Sot, 09:38
  85.000 €
 • 8 foto
  Shitet, ID 121697, Ap 2+1, Afer Bllokut, 95.000 E
  Apartment / Banesa

  Shitet, ID 121697, Ap 2+1, Afer Bllokut, 95.000 E

  Tirane e Re, Rruga Sami Frasheri, afer liqenit, Shitet Ap 2+1 i Ri, pallati shume cilesor, sip 85 m2

  Tiranë Sot, 09:38
  95.000 €
 • 4 foto
  Shitet Apartament 1+1 te Orioni Rajoni nr,4
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 te Orioni Rajoni nr,4

  Apartament 1+1 me sip 62.7 m², ne rr e Dibres, kompleks i ri, kati i 1 banim ose kati i 2 teknik me

  Tiranë Sot, 09:38
  55.000 €
 • 8 foto
  ID 129219, Shitet, AP 2+1, tek Rruga Durresit, 129
  Apartment / Banesa

  ID 129219, Shitet, AP 2+1, tek Rruga Durresit, 129

  Rruga Durresit, prane Rruges Bogdaneve, shitet Ap 2+1, kati 2 banim pa ashensor, orientim me diell,

  Tiranë Sot, 09:38
  129.000 €
 • 3 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Fiore Di Bosco
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 te Fiore Di Bosco

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete njera me dritare natyrale,me sip,105.5m ne katin e pare banim ose i

  Tiranë Sot, 09:37
  92.000 €
 • 1 foto
  Shitet Apartament 1+1 te Spitalet,te Amerikani
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 te Spitalet,te Amerikani

  Shitet Apartament 1+1 me sip,70.5 ne katin e 4 banim ne nje pallat qe eshte drejt perfundimit max 3

  Tiranë Sot, 09:37
  64.000 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 3+1 mbrapa Globe,Vace Zela
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1 mbrapa Globe,Vace Zela

  Zona/Rruga : Kavajes,te Vace Zela Shitet Apartament 3+1 me siperfaqe 120m, ne rrugen e Kavajes, pra

  Tiranë Sot, 09:37
  95.000 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament 1+1 te Mine Peza
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 te Mine Peza

  Zona/Rruga : Mine Peza Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 66m, ne rrugen Mine Peza, prane ish Conad

  Tiranë Sot, 09:37
  66.000 €
 • 4 foto
  Shitet Super Apartament 2+1 te Oxhaku
  Apartment / Banesa

  Shitet Super Apartament 2+1 te Oxhaku

  Shitet Apartament 2+1 me sip 140 m² prane oxhakut dhe ambulances nr 10, i bollshem,i mobiluar me arr

  Tiranë Sot, 09:37
  125.000 €
 • 3 foto
  Shitet Apartament 3+1 te Venue Clab
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1 te Venue Clab

  Papafingo me sip totale 262.1 m² dhe sip ndertimi 136 m², (3+1 dhe me shume), ne Kodren e Diellit,ne

  Tiranë Sot, 09:37
  96.000 €
 • 3 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Caza Italia
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 te Caza Italia

  Zona/Rruga : Casa Italia Shitet Apartament 2+1 +2 tualete + 1 ballkon, me siperfaqe 95m, te Casa It

  Tiranë Sot, 09:37
  62.000 €
 • 3 foto
  Shitet Apartament 1+1 te Rr,Kavajes
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 te Rr,Kavajes

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes Rruga e Kavajes, prane Policise Bashkiake. Shitet Apartament 1+1 me s

  Tiranë Sot, 09:37
  65.000 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament 3+1+2 te Petro Nini,Blloku
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1+2 te Petro Nini,Blloku

  Zona/Rruga : Blloku Prane shkolles Petro Nini, zona e Bllokut. Shitet Apartament 3+1+2 tualete+3 ba

  Tiranë Sot, 09:37
  145.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 1+1 ne Fillim te Don Bosko
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 ne Fillim te Don Bosko

  Shitet Apartament 1+1 me sip,75m ne katin 4 banim ne nje pallat te ri dhe teper cilesore,pallati esh

  Tiranë Sot, 09:37
  85.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 1+1 te Myslym Shyri
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 te Myslym Shyri

  Shitet Apartament 1+1 me sip 60 m² buze rruge kryesore, ndertim ekzistues pa ashensor, kati i 4 ose

  Tiranë Sot, 09:37
  77.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Fresku
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 te Fresku

  Apartament me sip 110 m², ne rr Xhon Belushi, mbrapa Institutit Berthamor. Ideale per personat qe

  Tiranë Sot, 09:37
  55.500 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 1+1 ne Qender,mbrapa Cirkut
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 ne Qender,mbrapa Cirkut

  Shitet Apartament 1+1 me sip 62 m², ne qender te Tiranes, tek Piazza mbrapa Muzeut Kombetar. Apartam

  Tiranë Sot, 09:37
  60.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1 te St,Dinamo
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 te St,Dinamo

  Apartament me sip 94 m² te Rruga Mihal Popi. Ap eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje

  Tiranë Sot, 09:36
  95.000 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Pazari i Ri
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 te Pazari i Ri

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete njera me dritare natyrale,me sip,113.4m ne katin e pare banim ose i

  Tiranë Sot, 09:36
  138.000 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Globi
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 te Globi

  Zona/Rruga : Kavajes,te Globi Shitet Apartament 2+1 me sip 95m, te ish parku i autobusave, ne rruge

  Tiranë Sot, 09:36
  79.000 €
 • 6 foto
  Shitet Dublex 3+1 ne Laprake
  Apartment / Banesa

  Shitet Dublex 3+1 ne Laprake

  Zona/Rruga : Laprake Shitet Duplex kati i 3 dhe i 4 me shkalle te brendshme,ne nje ndertese 4 kates

  Tiranë Sot, 09:36
  140.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Oxhaku,te tregu
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 te Oxhaku,te tregu

  Zona/Rruga : Xhemfize Keko,Oxhaku Shitet Apartament me siperfaqe 74m, te Oxhaku. Disponon 2 dhoma

  Tiranë Sot, 09:36
  60.000 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Qender,Bulevardi Zogu Par
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 ne Qender,Bulevardi Zogu Par

  Zona/Rruga : Bulevardi Zogu 1 Shitet Apartament 2+1+1 tualet +1 ballkon me siperfaqe 66m ne certifi

  Tiranë Sot, 09:36
  90.000 €
 • 2 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Irfan Tomini
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 te Irfan Tomini

  Zona/Rruga : irfan tomini Shitet Apartament 125m, 2+1+2 tualete +2 ballkone, ne rrugen Irfan Tomini

  Tiranë Sot, 09:36
  86.900 €