Elektronikë
Tiranë
Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Elektronikë në shitje në Tiranë

 • 1 foto
  Nderroj dy iPhone
  Telefona celulare

  Nderroj dy iPhone

  Nderroj dy iPhone nje 4s I bardhe ne gjendje perfekte + nje iPhone 4 i zi I bllokuar perdoret vetem

  Tiranë Sot, 05:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Oneplusone
  Telefona celulare

  Oneplusone

  Shitet oneplusone 16 giga 3GB RAM procesor quadcore 2.5GHZ Kamera 13megapixel mrapa Kamera 5megapi

  Tiranë Sot, 04:31
  100 Lek
 • 0 foto
  iPhone 6s 16g
  Telefona celulare

  iPhone 6s 16g

  Shitet pa humbur kohe Iphone 6s 16 g ne gjendje super 13500 i pa diskutueshem

  Tiranë Sot, 03:24
  13.500 Lek
 • 0 foto
  Shes Kasetofon pioner Cd Aux Usb
  Audio / CD / Stereo

  Shes Kasetofon pioner Cd Aux Usb

  Shitet

  Tiranë Sot, 01:32
  60 €
 • 0 foto
  Huawei Honor 8X 64/4 Me kuti 26.000 Leke Durres
  Telefona celulare

  Huawei Honor 8X 64/4 Me kuti 26.000 Leke Durres

  Shitet Huawei Honor 8X praktikisht i ri model global JSN L22 ngjyre blu nje nga tel me te mire te Hu

  Tiranë Sot, 00:31
  26.000 Lek
 • 0 foto
  SHITET PC
  Kompjutera

  SHITET PC

  Shes Desktop PC. Maxdata me bord asus 2 GB Ram 80 GB HDD 2.0 dual core CPU Monitor 17\" Mous + Tas

  Tiranë Sot, 00:23
  2.500 Lek
 • 0 foto
  Bateri laptopi acer ferrari 1100
  Pjese per kompjuter

  Bateri laptopi acer ferrari 1100

  Bateria shume pak e perdorur.

  Tiranë Sot, 00:17
  30.000 Lek
 • 0 foto
  Lev PS per vetem 1000leke te vjetra
  Lojra per PC / Videolojra

  Lev PS per vetem 1000leke te vjetra

  Lev PS komode she shum e mir

  Tiranë Sot, 00:13
  1.000 Lek
 • 0 foto
  Samsung A5
  Telefona celulare

  Samsung A5

  esht 2 muaj telefon i perdorur , shitet me karikus orgjinal dhe me 2 kasa mbarojtse... ka xhamin e p

  Tiranë Sot, 00:06
  160 Lek
 • 1 foto
  APPLE IPAD PRO 11 2018 3R GEN (NEW BOX I PAHAPUR)
  Kompjutera

  APPLE IPAD PRO 11 2018 3R GEN (NEW BOX I PAHAPUR)

  MEM 256 GB SCR 11 INCH WIFI- 4G LTE NGJYRA SPACE GRAY Ky produkt ka 6 Muaj Garanci! \"R&R\" Co

  Tiranë Dje, 23:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BROTHER DCP-1622WE ALL IN ONE WIRELESS
  Pjese per kompjuter

  BROTHER DCP-1622WE ALL IN ONE WIRELESS

  BROTHER DCP-1622WE ALL IN ONE WIRELESS TONER 2000 LEK TN1090 (EXTRA) Per me shume klikoni linkun

  Tiranë Dje, 23:41
  140 €
 • 4 foto
  GTX1050TI 4GB ZOTAC (I RI) 200 EURO R&R
  Pjese per kompjuter

  GTX1050TI 4GB ZOTAC (I RI) 200 EURO R&R

  SUPER OFERTE KARTE GRAFIKE GAMING QUADRO 4000 2 GB DDR5 120 EURO (USED) GTX750TI 4 GB DD

  Tiranë Dje, 23:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PRINTER BROTHER T510 ALL IN ON COLOR 13000 FAQE
  Pjese per kompjuter

  PRINTER BROTHER T510 ALL IN ON COLOR 13000 FAQE

  Per me shume klikoni linkun e meposhtem! https://www.brother.ee/printers/all-in-one-inkjet/dcp-t510

  Tiranë Dje, 23:41
  30.000 Lek
 • 0 foto
  AIRPODS APPLE EUROPIAN 170 EURO R&R COMPUTER
  Shtesa per telefon celulare

  AIRPODS APPLE EUROPIAN 170 EURO R&R COMPUTER

  AIRPODS APPLE EUROPIAN 170 EURO R&R COMPUTER "R&R" Computer Service Rr Islam Alla Rr Kav

  Tiranë Dje, 23:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SAMSUNG TAB S 2 10 INCH TABLET+ CELULAR! OKAZION
  Kompjutera

  SAMSUNG TAB S 2 10 INCH TABLET+ CELULAR! OKAZION

  SAMSUNG TAB SII 10 INCH TABLET+ CELULAR! 45000 LEK MEMORIA 32 GB NGJYRA GOLD WIFI - 4G LTE + TELEF

  Tiranë Dje, 23:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  R&R COMPUTER OFRON TONERA KOMPATIBLE & ORIGJINALE
  Pjese per kompjuter

  R&R COMPUTER OFRON TONERA KOMPATIBLE & ORIGJINALE

  R&R COMPUTER OFRON TONERA KOMPATIBLE & ORIGJINALE PER PRINTER & FOTOKOPJE ME CMIME KONKU

  Tiranë Dje, 23:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  HP WORKSTATION Z230 SFF E3\\16\\500\\1GB R&R COMPUTE
  Kompjutera

  HP WORKSTATION Z230 SFF E3\\16\\500\\1GB R&R COMPUTE

  CPU E3-1225 V3 3.2GHZ TURBO 3.6 GHZ MEM 16 GB DDR3 HDD 500 GB 7200 RPM GPU GT610 1 DEDIKUAR WINDOWS

  Tiranë Dje, 23:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  HP DESKJET 600 G3 MINI i5G7\8\250SSD\4GB SI I RI
  Kompjutera

  HP DESKJET 600 G3 MINI i5G7\8\250SSD\4GB SI I RI

  HP DESKJET 600 G3 MINI PC SASI E LIMITUAR! CPU i5 2.5 GHZ 7200 TURBO 3.5 GHZ RAM 8 GB DDR4 HDD 250

  Tiranë Dje, 23:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  AIRPODS 2 (SASI E LIMITUAR) NEW BOX R&R COMPUTER
  Telefona celulare

  AIRPODS 2 (SASI E LIMITUAR) NEW BOX R&R COMPUTER

  AIRPODS GEN 2 (SASI E LIMITUAR) NE KUTI TE PAHAPUR! \"R&R\" Computer Service Rr Islam Alla Rr K

  Tiranë Dje, 23:40
  169 €
 • 0 foto
  PLAYSTATION 4 PRO (SI I RI) + 1 DORREZA+ 1 LOJE
  Lojra per PC / Videolojra

  PLAYSTATION 4 PRO (SI I RI) + 1 DORREZA+ 1 LOJE

  PLAYSTATION 4 PRO 1TB (SI I RI) + 1 DORREZA + 1 LOJRE DISPONOJME MI 70 LOJRA STARTOJNE NGA 200

  Tiranë Dje, 23:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SAMSUNG TAB A 2019 (I RI) SASI E LIMITUAR
  Kompjutera

  SAMSUNG TAB A 2019 (I RI) SASI E LIMITUAR

  MEM 32GB RAM 2GB 10.1 INCH WIFI-4G LTE Ky produkt ka 6 Muaj Garanci! “R&R” Computer Servic

  Tiranë Dje, 23:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   XIAOMI MI BOX S 4K (NEW BOX) SUPER 10000 LEK
  Pjese per kompjuter

  XIAOMI MI BOX S 4K (NEW BOX) SUPER 10000 LEK

  ANDROID BOX XIAOMI MI BOX S 4K (NEW BOX) XIAOMI MI BOX S 4K MEM 2GB RAM MEM 8GB “R&R” Co

  Tiranë Dje, 23:40
  10.000 Lek
 • 0 foto
  DELL LATITUDE E5470 i5G6/8/500SSD (SI I RI) R&R
  Kompjutera

  DELL LATITUDE E5470 i5G6/8/500SSD (SI I RI) R&R

  DELL LATITUDE E5470 (SI I RI) CPU i5 2.5 GHZ 6300U GEN VI TURBO 3.1 GHZ MEM 8 GB DDR4 HDD 500 GB SS

  Tiranë Dje, 23:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MACBOOK AIR 2013 (SI I RI i5\\8\\120SSD R&R COMPUT
  Kompjutera

  MACBOOK AIR 2013 (SI I RI i5\\8\\120SSD R&R COMPUT

  MACBOOK AIR MID 2013 (SI I RI) DISPONOJME E SHUME MODELE TE TJERA 2013-2014-2015 MACBOOK- MACBO

  Tiranë Dje, 23:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  HP 15-BS0XX (SI I RI) SUPER OKAZION i5G7\\8\\250SD\\2
  Kompjutera

  HP 15-BS0XX (SI I RI) SUPER OKAZION i5G7\\8\\250SD\\2

  CPU i5-7200U TURBO 2.5 GHZ TURBO 3.1 MEM 8 GB DDR4 HDD 250SSD GPU HD520 GPU ATI RADEON 520 2GB DEDI

  Tiranë Dje, 23:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  APPLE IPAD PRO 12.9\" 3RD GEN (NEW BOX I PAHAPUR)
  Kompjutera

  APPLE IPAD PRO 12.9\" 3RD GEN (NEW BOX I PAHAPUR)

  MEM 256 GB SCR 12.9 WIFI- 4G LTE NGJYRA SPACE GRAY Ky produkt ka 6 Muaj Garanci! \"R&R\" Comp

  Tiranë Dje, 23:31
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  R&R COMPUTER OFRON KARIKUES LAPTOPESH ORIGJINAL
  Kompjutera

  R&R COMPUTER OFRON KARIKUES LAPTOPESH ORIGJINAL

  R&R COMPUTER OFRON KARIKUES LAPTOPESH ORIGJINAL ME CMIM KONKURUESE ASUS-DELL-ACER-HP-LENOVO-MS

  Tiranë Dje, 23:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LENOVO THINKPAD T480 (I RI) i5G\\8\\250SSD\\FHD
  Kompjutera

  LENOVO THINKPAD T480 (I RI) i5G\\8\\250SSD\\FHD

  CPU i5-8250U TURBO 1.6 GHZ TURBO 3.4 GEN8 MEM 8 GB DDR4 HDD 250 GB SSD GPU INTEL UHD GRAPHIC HD620

  Tiranë Dje, 23:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  RAM DDR4 16GB G-SKILL LAPTOP (NEW BOX I PAHAPUR)
  Pjese per kompjuter

  RAM DDR4 16GB G-SKILL LAPTOP (NEW BOX I PAHAPUR)

  SUPER OKAZION RAM DDR4 16GB G-SKILL LAPTOP (SASI E LIMITUAR) DDR4 - 4GB 4000 LEK DDR4- 8GB 8000 LE

  Tiranë Dje, 23:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  XBOX 360 (ME CHIP) 320 GB -1 LEVA ORIG R&R COMPUTE
  Lojra per PC / Videolojra

  XBOX 360 (ME CHIP) 320 GB -1 LEVA ORIG R&R COMPUTE

  XBOX 360 (ME CHIP) 20.000 LEK 1 LEVA ORIGJINALE HDD 320 GB DISA LOJRA DHURATE Ky produkt ka 1 muaj

  Tiranë Dje, 23:24
  19.000 Lek
 • 1 foto
  ASUS X555LD i3G4\\8\\1TB\\GT820 1GB DEDIKUAR R&R
  Kompjutera

  ASUS X555LD i3G4\\8\\1TB\\GT820 1GB DEDIKUAR R&R

  keste pa interes! 💳Mundësi pagese me këste, vetëm me kartë ID. Miratim per 30 min! 😉 👉 UNION BANK 6

  Tiranë Dje, 23:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes dhe nderroj horion zero dawn cod dhe gta5
  Lojra per PC / Videolojra

  shes dhe nderroj horion zero dawn cod dhe gta5

  shes dhe nderroj horizon zero dawn cod gta5.Me kontaktoni nese jeni te interesuar

  Tiranë Dje, 23:23
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Amplifikator Sony Xplod 2 bokse Sony+ vufer Kenwoo
  Audio / CD / Stereo

  Amplifikator Sony Xplod 2 bokse Sony+ vufer Kenwoo

  Shitet ; Amplifikator Sony Xplod per vetura dy bokse Sony Xplod te dy 400w , vufer Kenwood 600w dy s

  Tiranë Dje, 23:23
  400 €
 • 11 foto
  Professional Diagnostic scanner Launch X-431 GDS
  Kompjutera

  Professional Diagnostic scanner Launch X-431 GDS

  Shitet : Launch X 431 GDS diagnostifikim profesional i te gjitha autoveturave prodhuar ne Gjermani i

  Tiranë Dje, 23:23
  1.500 €
 • 7 foto
  Kompjuter per servis Bosch KTS 540 Esi tronic
  Kompjutera

  Kompjuter per servis Bosch KTS 540 Esi tronic

  Shitet kompjuter laptop Lenovo Thinkpad T420s 237 ssd, i instaluar me programin Bosch KTS 540 Esi tr

  Tiranë Dje, 23:23
  1.500 €
 • 3 foto
  IPhone X 265GB
  Telefona celulare

  IPhone X 265GB

  iPhone x 256GB full Unlocked nga fabrika ( nuk eshte Refurbished). Gjendja 10-10 pa asnje shenje .

  Tiranë Dje, 23:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes dhe nderroj disqe ps4 pak te perdorur
  Lojra per PC / Videolojra

  shes dhe nderroj disqe ps4 pak te perdorur

  shes disk ps4/horizon zero dawn,gta 5,call off duty infinite warfare,fifa 16.me kontaktoni nese jeni

  Tiranë Dje, 23:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  HP 600 G1 i3G4\8\500GB (SI I RI) OKAZION 169 EURO
  Kompjutera

  HP 600 G1 i3G4\8\500GB (SI I RI) OKAZION 169 EURO

  HP 600 G1 TOWER (SASI E LIMITUAR) CPU i3 4130 3.4 GHZ GENERATA 4 RAM 8 GB DDR3 HDD 500 7200 RPM GP

  Tiranë Dje, 23:03
  169 €
 • 1 foto
  R&R COMPUTER OFRON PJESE & AKSESORE PER APPLE
  Pjese per kompjuter

  R&R COMPUTER OFRON PJESE & AKSESORE PER APPLE

  :D Ne ofrojmë larmishmërinë më të madhe të produkteve Apple në Shqipëri. Tek ne mund të gjeni pothua

  Tiranë Dje, 22:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MONITOR GAMING ACER 4K 28 INCH (NEW BOX) R&R COMP
  Kompjutera

  MONITOR GAMING ACER 4K 28 INCH (NEW BOX) R&R COMP

  KG281K (SASI E LIMITUAR) HDR-AMD RADEON FREESYNC HDMI-DISPLAY PORT BRIGHTNESS 330 CD/M2 RISPONS TI

  Tiranë Dje, 22:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DELL LATITUDE 5590 (SI I RI) i5G8\\8\\250SSD\\FHD R&R
  Kompjutera

  DELL LATITUDE 5590 (SI I RI) i5G8\\8\\250SSD\\FHD R&R

  CPU i5-8250U TURBO 1.6 GHZ TURBO 3.6 MEM 8 GB DDR4 HDD 250 GB SSD GPU INTEL UHD GRAPHIC HD620 8GB

  Tiranë Dje, 22:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MOUSE RAPPO PROFESIONAL MT750S BLUETOOTH
  Pjese per kompjuter

  MOUSE RAPPO PROFESIONAL MT750S BLUETOOTH

  2.4GHZ - Bluetouth 3.0 - 4.0 Karikim me fishe (bateri e brendeshme e karikueshme) Ky produkt k

  Tiranë Dje, 22:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ASUS VIVOBOOK X541U i3G6\\4\\500GB\\2GB (I RI)
  Kompjutera

  ASUS VIVOBOOK X541U i3G6\\4\\500GB\\2GB (I RI)

  ASUS VIVOBOOK X541U CPU i3 -6006U 2.0 GHZ MEM 4 GB DDR4 HDD 500 GB GPU HD520 SCR 15.6 HD LED ANTI

  Tiranë Dje, 22:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  HDD SEAGATE USB 3.0 4TB (NEW BOX) 18000 LEK
  Pjese per kompjuter

  HDD SEAGATE USB 3.0 4TB (NEW BOX) 18000 LEK

  WD Passport Portable USB 3.0 Hard Drive – 4 TB (Built-in 256-bit AES Hardware Encryption) Ky pro

  Tiranë Dje, 22:56
  145 €
 • 1 foto
  XBOX ONE S (SI I RI) 1 DORREZE ORG- LOJE TOM RIDER
  Lojra per PC / Videolojra

  XBOX ONE S (SI I RI) 1 DORREZE ORG- LOJE TOM RIDER

  XBOX ONE S - 500GB Ky produkt ka 2 Muaj Garanci! "R&R" Computer Service . Rr Islam Alla Rr Ka

  Tiranë Dje, 22:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PANASONIC CF-20 LAPTOP-TABLET INDUSTRIAL (SI I RI)
  Kompjutera

  PANASONIC CF-20 LAPTOP-TABLET INDUSTRIAL (SI I RI)

  PANASONIC TOUGHBOOK CF-20 LAPTOP-TABLET + LAPS INDUSTRIAL (SI I RI) E pershtateshme per Ing Ndertim

  Tiranë Dje, 22:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MAC 21.5 INCH LATE 2015 (I RI)  i5\8\250SSD\IRIS
  Kompjutera

  MAC 21.5 INCH LATE 2015 (I RI) i5\8\250SSD\IRIS

  MAC 21.5 INCH LATE 2015 ''PERFEKTE'' OKAZION DISPONOJM E SHUME MODELE TE TJERA APPLE 2009-2012- 2

  Tiranë Dje, 22:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LENOVO YOGA 500 TOUCHSCREEN (SI I RI) i3G5\8\120SD
  Kompjutera

  LENOVO YOGA 500 TOUCHSCREEN (SI I RI) i3G5\8\120SD

  LENOVO YOGA 500 (SI I RI) LAPTOP - TABLET ?Per te gjithe klientet e kartes PRIMA te BKT jepet mund

  Tiranë Dje, 22:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MAC MINi LATE 2009 OSX ELCAPITAN 2.3\8\120SSD OKA
  Kompjutera

  MAC MINi LATE 2009 OSX ELCAPITAN 2.3\8\120SSD OKA

  MAC MINI LATE 2009 (SASI E LIMITUAR) E PERSHTATESHME PER PROGRAMIM ETJ! Mund te merret edhe me kes

  Tiranë Dje, 22:56
  25.000 Lek
 • 0 foto
  MACBOOK AIR MID 2013 SI I RI i7\8\250SSD\1.5G
  Kompjutera

  MACBOOK AIR MID 2013 SI I RI i7\8\250SSD\1.5G

  MACBOOK AIR MID 2013 ''SI I RI" DISPONOJME E SHUME MODELE TE TJERA 2009-2012- 2013-2014-2015 MA

  Tiranë Dje, 22:56
  Me Marrveshje