Elektronikë
Tiranë

Elektronikë në shitje në Tiranë

 • 1 foto
  Appl Macbook Pro A1990 ( i Ri )
  Kompjutera

  Appl Macbook Pro A1990 ( i Ri )

  Oferte nga Planet Computers, Porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 🔶 MacBook Pro A1990 (i ri)

  Tiranë Sot, 19:08
  1.890 €
 • 1 foto
  Laptop Dell Latitude e5450 Core i7
  Kompjutera

  Laptop Dell Latitude e5450 Core i7

  Oferte nga Planet Computers, Porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 🔶 Dell Latitude e5450 🔶 🔷

  Tiranë Sot, 19:08
  349 €
 • 0 foto
  Workstation Ezone Super Oferte
  Kompjutera

  Workstation Ezone Super Oferte

  Oferte nga Planet Computers, Porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 🔶 Workstation Exxone (Ezon

  Tiranë Sot, 19:08
  449 €
 • 0 foto
  Oferte DVD Writer Ultra-Slim External Portable Lit
  Pjese per kompjuter

  Oferte DVD Writer Ultra-Slim External Portable Lit

  Oferte DVD Writer Ultra-Slim External Portable Lite-On Cmimi: 3.900 Lek per me shume kontaktoni ne

  Tiranë Sot, 19:07
  3.900 Lek
 • 0 foto
  Oferte Flashdisk 8GB , 16GB , 32GB
  Pjese per kompjuter

  Oferte Flashdisk 8GB , 16GB , 32GB

  Oferte Flashdisk Kingston 8 GB DTIG4 - 899 Leke Kingston 16 GB DTSE9H - 999 Leke SanDisk 32 GB Cruze

  Tiranë Sot, 19:07
  899 Lek
 • 0 foto
  Xiaomi Mi Amazfit Bit Smartwatch
  Shtesa per telefon celulare

  Xiaomi Mi Amazfit Bit Smartwatch

  Xiaomi Mi Amazfit Bit Smartwatch Ekran: 1.28\" me ngjyra (3.25 cm) Bateri:30-45 Dite Multisport trac

  Tiranë Sot, 19:07
  9.900 Lek
 • 1 foto
  Karte Grafike GAMING e re: Sapphire PULSE RX 550 4
  Pjese per kompjuter

  Karte Grafike GAMING e re: Sapphire PULSE RX 550 4

  Oferte nga Planet Computers Porositeni ne ☎: 0684019189 / 0689032925 dhe jua sjellin ne shtepi! K

  Tiranë Sot, 19:07
  109 €
 • 1 foto
  HP Prodesk 600 G2
  Kompjutera

  HP Prodesk 600 G2

  Oferte nga Planet Computers, Porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 🔶 HP ProDesk 600 G2 🔶 🔷 CP

  Tiranë Sot, 19:06
  23.900 Lek
 • 1 foto
  PC Hp Elitedesk 705 G2
  Kompjutera

  PC Hp Elitedesk 705 G2

  Oferte nga Planet Computers, Porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 🔶 HP EliteDesk 705 G2 🔶 🔷

  Tiranë Sot, 19:06
  11.500 Lek
 • 1 foto
  Pc Hp Prodesk 490 G3
  Kompjutera

  Pc Hp Prodesk 490 G3

  Oferte nga Planet Computers, Porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 🔶 HP ProDesk 490 G3 🔶 🔷 CP

  Tiranë Sot, 19:06
  36.900 Lek
 • 1 foto
  PNY Nvidia RTX2070 Super ( i Ri)
  Pjese per kompjuter

  PNY Nvidia RTX2070 Super ( i Ri)

  🔥🔥🔥 Karte Grafike GAMING e re: PNY GeForce® RTX 2070 Super™ 8GB Blower👇 🔶 Graphic Card model: Nv

  Tiranë Sot, 19:06
  749 €
 • 1 foto
  Latitude E6540
  Kompjutera

  Latitude E6540

  Oferte nga Planet Computers, Porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 🔶 Dell Latitude e6540 🔶 🔷

  Tiranë Sot, 19:06
  399 €
 • 1 foto
  Karte Grafike PNY GeForce® RTX™ 2060 Super 8GB XL
  Pjese per kompjuter

  Karte Grafike PNY GeForce® RTX™ 2060 Super 8GB XL

  Oferte nga Planet Computers Porositeni ne ☎: 0684019189 / 0689032925 dhe jua sjellin ne shtepi! K

  Tiranë Sot, 19:06
  579 €
 • 1 foto
   Dell 24 Gaming Monitor 144Hz
  Pjese per kompjuter

  Dell 24 Gaming Monitor 144Hz

  Oferte nga Planet Computers, Monitor i Ri Gaming nga Dell 24\", 144 Hz, 1ms Porosit online, dhe jua

  Tiranë Sot, 19:06
  269 €
 • 1 foto
   MacBook Pro A1990 (i ri)
  Kompjutera

  MacBook Pro A1990 (i ri)

  Oferte nga Planet Computers, Porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 🔶 MacBook Pro A1990 (i ri)

  Tiranë Sot, 19:06
  1.890 €
 • 1 foto
  SSD Kingston 480 GB / 240GB
  Pjese per kompjuter

  SSD Kingston 480 GB / 240GB

  Oferte nga Planet Computers, Porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 🔶 SSD Kingston 480 GB - 10

  Tiranë Sot, 19:06
  6.500 Lek
 • 1 foto
  HP Pro 612 Hybrid Tablet
  Kompjutera

  HP Pro 612 Hybrid Tablet

  🔥🔥🔥 Oferte nga Planet-Computers - Albania 😊 Porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 👇 🔶 HP Tabl

  Tiranë Sot, 19:05
  249 €
 • 1 foto
  Fujitsu Esprimo P720
  Kompjutera

  Fujitsu Esprimo P720

  🔥🔥🔥🔥Përfito TANI,super OFERTE nga Planet-Computers - Albania Fujitsu P720 vetëm 2️⃣0️⃣9️âƒ

  Tiranë Sot, 19:05
  20.900 Lek
 • 1 foto
  Laptop Gaming Lenovo L340 ( i Ri)
  Kompjutera

  Laptop Gaming Lenovo L340 ( i Ri)

  🔥🔥🔥 Oferte nga Planet-Computers - Albania 😊 Porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 👇 https://cu

  Tiranë Sot, 19:05
  799 €
 • 3 foto
  Xiaomi note 10 pro super tel 256 g memory
  Telefona celulare

  Xiaomi note 10 pro super tel 256 g memory

  Xiaomi note 10 pro super i shpejtPothujse i ri jo telefonata kot 460 mi lek

  Tiranë Sot, 19:05
  46.000 Lek
 • 1 foto
  Printer Epson Workforce AL-M300DN
  Pjese per kompjuter

  Printer Epson Workforce AL-M300DN

  🔥🔥🔥Oferte nga Planet Computers 😊 Porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 🔶 Epson WorkForce AL

  Tiranë Sot, 19:05
  9.900 Lek
 • 1 foto
  Lenovo All in One Thinkcentre M93Z Touchscreen
  Kompjutera

  Lenovo All in One Thinkcentre M93Z Touchscreen

  🔥🔥🔥 Kompjuter All in One i perdorur Grada A, si i ri! 😊 Porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi!

  Tiranë Sot, 19:05
  399 €
 • 1 foto
  Apple MacBook Pro 13.3\"
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro 13.3\"

  🔥Oferte nga Planet-Computers - Albania 😊 Porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 👇 🔶 MacBook Pr

  Tiranë Sot, 19:05
  479 €
 • 1 foto
  Apple Macbook Pro 15\"
  Kompjutera

  Apple Macbook Pro 15\"

  🔥🔥🔥 Oferte nga Planet-Computers - Albania 😊 Porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 👇 🔶 MacBook

  Tiranë Sot, 19:05
  499 €
 • 0 foto
   Lenovo S30 Workstation
  Kompjutera

  Lenovo S30 Workstation

  SuperOferte Workstation 🔥🔥🔥 ➡➡➡ Lenovo S30 Workstation ⬅⬅⬅ ▶CPU: Intel Xeon E5-1620 v2

  Tiranë Sot, 19:04
  429 €
 • 0 foto
  Super Oferte HP 6005 PRO
  Kompjutera

  Super Oferte HP 6005 PRO

  Super Oferte HP 6005 PRO CPU: AMD Athlon X2 B28 3.40 GHz RAM: 8 GB DDR3 Memory HDD: 250 GB Sata 7

  Tiranë Sot, 19:04
  9.900 Lek
 • 0 foto
  HP 290 MT (i Ri) MicroTower
  Kompjutera

  HP 290 MT (i Ri) MicroTower

  Oferte HP Computer HP 290 MT (i Ri) MicroTower CPU: Intel Core i3-8100, Quad Core 3.6 GHz RAM: 8

  Tiranë Sot, 19:04
  50.900 Lek
 • 5 foto
  BLACKBERRY PASSPORT 32Gb 3Gb ram
  Telefona celulare

  BLACKBERRY PASSPORT 32Gb 3Gb ram

  Blackberry passport 32gb 3gb ram gjendja 9.5/10 shoqerohet me karikues, 3 muaj garanci TRANSPORTI F

  Tiranë Sot, 19:04
  90 €
 • 0 foto
  Pc Hp Compaq Elite 8300
  Kompjutera

  Pc Hp Compaq Elite 8300

  Oferte nga Planet Computers, 🔶 HP Compaq Elite 8300 MT 🔶 🔷 CPU: Quad Intel Core i5-3570, 3.40 GHz u

  Tiranë Sot, 19:04
  119 €
 • 1 foto
  kase 100% origjinale per iphone per xs max
  Shtesa per telefon celulare

  kase 100% origjinale per iphone per xs max

  kase per iphone xs max 100 % origjinale

  Tiranë Sot, 19:04
  99 €
 • 1 foto
  BOKS me Bluetooth,mikrofon,usb &sd card
  Shtesa per telefon celulare

  BOKS me Bluetooth,mikrofon,usb &sd card

  BOKS me Bluetooth te rrinj Lidhet me,Bluetooth,mikrofon ,usb & sd card,ideal per piknik ose per

  Tiranë Sot, 19:04
  39 €
 • 0 foto
  Laptop Fujitsu Lifebook E752
  Kompjutera

  Laptop Fujitsu Lifebook E752

  Oferte nga Planet Computers, Porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! Fujitsu Lifebook E752 E

  Tiranë Sot, 19:04
  18.900 Lek
 • 0 foto
  Toshiba Portege Z30
  Kompjutera

  Toshiba Portege Z30

  Oferte nga Planet Computers, Porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 🔶 Toshiba Portege Z30 🔶 🔷

  Tiranë Sot, 19:04
  229 €
 • 0 foto
  Dell Precision T3620 Workstation
  Kompjutera

  Dell Precision T3620 Workstation

  Oferte nga Planet Computers, Porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 🔶 Workstation Dell Precisi

  Tiranë Sot, 19:04
  449 €
 • 1 foto
  SAMSUNG A20s 32Gb 3Gb (TRANSPORTI FALAS)
  Telefona celulare

  SAMSUNG A20s 32Gb 3Gb (TRANSPORTI FALAS)

  SAMSUNG A20s 32Gb 3Gb ram i ri ne kuti,(i zi dhe jeshil).shoqerohet me karikues,gomine dhe xham mboj

  Tiranë Sot, 19:04
  19.900 Lek
 • 1 foto
  BLACKBERRY Z10 i Ri (TRANSPORTI FALAS)
  Telefona celulare

  BLACKBERRY Z10 i Ri (TRANSPORTI FALAS)

  BLACKBERRY Z10 16Gb 2Gb, i ri pa kuti SHOQEROHET ME KARIKUES .GARANCIA 6 MUAJ, TRANSPORTI FALAS 24-

  Tiranë Sot, 19:03
  60 Lek
 • 1 foto
  OKAZION SAMSUNG S10 Plus I RI ne KUTI
  Telefona celulare

  OKAZION SAMSUNG S10 Plus I RI ne KUTI

  SAMSUNG S10 Plus I ri ne kuti model europian SHOQEROHET ME KUTI(AKSESORET ORIGJINAL) ,Gomine & X

  Tiranë Sot, 19:03
  610 €
 • 2 foto
  IPHONE 8 Plus 64Gb (Trasnporti Falas)
  Telefona celulare

  IPHONE 8 Plus 64Gb (Trasnporti Falas)

  IPHONE 8 plus 64Gb Gjendja 10/10 .SHOQEROHET KARIKUES ,Gomine & Xham.GARANCIA 3 MUAJ, TRANSPORT

  Tiranë Sot, 19:03
  42.900 Lek
 • 0 foto
  FUJITSU ESPRIMO E710
  Kompjutera

  FUJITSU ESPRIMO E710

  FUJITSU ESPRIMO E710 CPU: Intel Core i3-3220 3.30 GHz RAM: 4 GB DDR3 Memory HDD: 500 GB Sata 7200

  Tiranë Sot, 19:03
  10.900 Lek
 • 5 foto
  ONE PLUS 3 64Gb (TRANSPORTI FALAS)
  Telefona celulare

  ONE PLUS 3 64Gb (TRANSPORTI FALAS)

  One Plus 3 64Gb 6Gb ram gjednja 9.5/10 shoqerohet me karikues, 3 muaj garanci TRANSPORTI FALAS 24-4

  Tiranë Sot, 19:03
  14.900 Lek
 • 2 foto
  SAMSUNG NOTE Plus 256Gb 12Gb Ram
  Telefona celulare

  SAMSUNG NOTE Plus 256Gb 12Gb Ram

  SAMSUNG NOTE 10 plus 256gb 12Gb ram model usa .SHOQEROHET ME KUTI(AKSESORET ORIGJINAL) ,Gomine &

  Tiranë Sot, 19:03
  76.000 Lek
 • 1 foto
  OKAZION. IPHONE 7 32Gb rrinj te ardhur nga anglia
  Telefona celulare

  OKAZION. IPHONE 7 32Gb rrinj te ardhur nga anglia

  Iphone 7 te rrinj ne kuti te ardhur nga anglia,shoqeroher me kuti (aksesoert origjinal) gomine dhe x

  Tiranë Sot, 19:03
  29.900 Lek
 • 0 foto
  IPAD Air 2 16Gb me sim card(TRANSPORTI FALAS)
  Kompjutera

  IPAD Air 2 16Gb me sim card(TRANSPORTI FALAS)

  IPAD AIR 2 16Gb me sim card gjendja 10/10 ,Shoqerohet me karikues,& kufje Garancia 3 muaj TRAN

  Tiranë Sot, 19:03
  28.000 Lek
 • 4 foto
  DESKOP HP PRO 500GB 4GB RAM I KOMPLETUAR
  Kompjutera

  DESKOP HP PRO 500GB 4GB RAM I KOMPLETUAR

  DESKOP HP PRO 500GB HDD,4GB RAM NE GJENDJE SH TE MIRE, KOMPLETURA M ETASTIRE MOUS, DHE MORINOTR

  Tiranë Sot, 19:03
  99 €
 • 1 foto
  SAMSUNG A6 PLUS 32Gb 3Gb i Ri (TRANSPORTI FALAS)
  Telefona celulare

  SAMSUNG A6 PLUS 32Gb 3Gb i Ri (TRANSPORTI FALAS)

  SAMSUNG A6 Plus 32Gb 3Gb RAM I RI.SHOQEROHET ME KUTI(Aksesoert ORIGJINAL) Gomine & Xham.GARANCIA

  Tiranë Sot, 19:03
  24.000 Lek
 • 0 foto
  EPSON Projektor EB-1985WU
  Pjese per kompjuter

  EPSON Projektor EB-1985WU

  EPSON Projektor EB-1985WU Projektor projektuar per Biznese me resolucion Full HD me teknologjine me

  Tiranë Sot, 19:03
  449 €
 • 5 foto
  IPHONE XS MAX 64GB (TRANSPORTI FALAS)
  Telefona celulare

  IPHONE XS MAX 64GB (TRANSPORTI FALAS)

  IPHONE XS MAX 64GB I PAHUR FIZIKISHT Gjendja 10/10 .SHOQEROHET KARIKUES ,Gomine & Xham.GARANCIA

  Tiranë Sot, 19:03
  599 €
 • 2 foto
  IPHONe 7 256Gb Gjendja 10/10 (TRANSPORTI FALAS)
  Telefona celulare

  IPHONe 7 256Gb Gjendja 10/10 (TRANSPORTI FALAS)

  IPHONE 7 256GB Gjendja 10/10 ,SHOQEROHET ME KARIKUES GOMINE DHE XHAM MBAOJTES 3 MUAJ Garancia TRANS

  Tiranë Sot, 19:03
  26.000 Lek
 • 1 foto
  QARK PER SAMSUNG S4,S5,S6,S7,S8,S9,S10 Etj...
  Telefona celulare

  QARK PER SAMSUNG S4,S5,S6,S7,S8,S9,S10 Etj...

  QARK PER SAMSUNG SIPAS MODELEVE -QARK S10 usa 150 MIJ LEK -QARK J5 2017 40 MIJ LEK -QARK A5 2017 5

  Tiranë Sot, 19:03
  1 Lek
 • 1 foto
  EKRAN 100% ORIGJINAL iPHONE (LEXO NJOFTIMIN)
  Telefona celulare

  EKRAN 100% ORIGJINAL iPHONE (LEXO NJOFTIMIN)

  EKRAN PER IPHONE 100% ORIGJINAL (TE MONTUAR NE TELEFONA ME ICLOUD) EKRANET JEPE ME 100% GARANCIA E

  Tiranë Sot, 19:02
  1 Lek