Elektronikë
Tiranë

Elektronikë në shitje në Tiranë

 • 4 foto
  Kartelë grafike GeForce 210, 1 GB
  Pjese per kompjuter

  Kartelë grafike GeForce 210, 1 GB

  Kartela grafike Geforce 210 është e përbërë nga çipi NVIDIA, që ka arkitekturë prej 40nm dhe frekue

  Tiranë Dje, 17:35
  20 €
 • 0 foto
  Akses Point - Ubiquiti Network,wi-fi,uni-fi
  Pjese per kompjuter

  Akses Point - Ubiquiti Network,wi-fi,uni-fi

  Akses Point - Ubiquiti Network 802.11ac Dual Radio Access Point Unifi AC Lite AP përmban teknologji

  Tiranë Dje, 17:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  hard disk,hdd
  Pjese per kompjuter

  hard disk,hdd

  HDD 500 GB 💵 20 € HDD 1 TB 💵 30 € HDD 3 TB 💵 65 € HDD JANE 3.5\"(DESKTOP) TE PERSHTATSHEM PER KAM

  Tiranë Dje, 17:35
  1 €
 • 1 foto
  Perforcues interneti, Netgear Universal WiFi
  Pjese per kompjuter

  Perforcues interneti, Netgear Universal WiFi

  Netgear WN2000RPT Universal WiFi Range Extender esht ideale për zgjerimin e Wi-Fi ne shtepi kate te

  Tiranë Dje, 17:35
  20 €
 • 0 foto
  Router MikroTik wifi Wireless AP
  Pjese per kompjuter

  Router MikroTik wifi Wireless AP

  Mikrotik RouterBOARD RB951Ui-2HnD është dizajnuar për të krijuar një router të fuqishëm dhe një pikë

  Tiranë Dje, 17:35
  30 €
 • 1 foto
  LEVA PS3 ORIGJINALE
  Lojra per PC / Videolojra

  LEVA PS3 ORIGJINALE

  SHES LEVA PS3 ORIGJINALE.GJENDJE PERFEKTE ME PROVE.CMIMI 30 MIJE LEKE SECILA.

  Tiranë Dje, 17:35
  3.000 Lek
 • 1 foto
   D-Link Wireless ADSL2+ Modem Router
  Pjese per kompjuter

  D-Link Wireless ADSL2+ Modem Router

  Tag: ########################### android 8.1 double 2din 1080p touch screen quad-core car stereo rad

  Tiranë Dje, 17:35
  15 €
 • 2 foto
  NetGear Wireless ADSL2+ Modem Router
  Pjese per kompjuter

  NetGear Wireless ADSL2+ Modem Router

  The Netgear DGN2200 N300 Wireless modem router adds considerable power and flexibility to your netwo

  Tiranë Dje, 17:35
  10 €
 • 3 foto
   Perforcues interneti D-Link DAP-1520 750 Mbps
  Pjese per kompjuter

  Perforcues interneti D-Link DAP-1520 750 Mbps

  Pajisja ideale për zgjerimin e Wi-Fi ne shtepi kate te dyta, te treta apo podrume, zyra etj. Funksio

  Tiranë Dje, 17:35
  25 €
 • 3 foto
  Perforcues Wifi dhe Access Point
  Pjese per kompjuter

  Perforcues Wifi dhe Access Point

  Perforcues wireless i markes BL-WA730RE Vendoset ne prize dhe ju mund te merni internetin dhe ne dis

  Tiranë Dje, 17:23
  20 €
 • 4 foto
  #SUPER OFERTE! SERVERA -PC-SWITCHE -ROUTERA
  Pjese per kompjuter

  #SUPER OFERTE! SERVERA -PC-SWITCHE -ROUTERA

  DISPONOJME SMARTPHONE , DESKTOP, LAPTOP , WORKSTATION , SERVER , SWITCH,ROUTER, MIKROTIK,DVR,KAMERA

  Tiranë Dje, 17:23
  1 €
 • 3 foto
  Karikues Origjinal apple ?
  Shtesa per telefon celulare

  Karikues Origjinal apple ?

  Karikues OEM per Apple iPod iPhone - A1400 I prodhuar nga materiale origjinale dhe cilesore Vendose

  Tiranë Dje, 17:23
  10 €
 • 5 foto
   Shitet monitor AOC c 22 inçh LCD,1.3 MP Web-cam
  Pjese per kompjuter

  Shitet monitor AOC c 22 inçh LCD,1.3 MP Web-cam

  Shitet monitor AOC 2217Pwc ofron cilësi premium të fotografisë në 1680 x 1050 për aplikacione me int

  Tiranë Dje, 17:23
  60 €
 • 2 foto
  Seagate - Barracuda 2 TB 3.5\" 7200RPM HDD
  Pjese per kompjuter

  Seagate - Barracuda 2 TB 3.5\" 7200RPM HDD

  SHITET Seagate Barracuda 2TB Internal 7200RPM 3.5\" (ST2000DM001) HDD Hard Disku esht ri.

  Tiranë Dje, 17:23
  50 €
 • 1 foto
  shitet iPhone 6s 16g
  Telefona celulare

  shitet iPhone 6s 16g

  shitet iPhone 6s 16g ne gjendje te mir

  Tiranë Dje, 17:22
  170 €
 • 6 foto
  Shitet Lenovo x1 Carbon
  Kompjutera

  Shitet Lenovo x1 Carbon

  Shitet Lenovo X1 carbon intel core17 7th generation 16Gb ram. 8G graphic card. 500Gb SSD

  Tiranë Dje, 17:15
  730 €
 • 0 foto
  Leve XBOX One ose per PC (Origjinale) + bateri
  Lojra per PC / Videolojra

  Leve XBOX One ose per PC (Origjinale) + bateri

  Doreze / Leve XBOX ONE ose per Pc origjinale bashle me bateri dhe karikues baterish. Perdorur per

  Tiranë Dje, 17:03
  4.500 Lek
 • 5 foto
  Xiaomi Mi 4c
  Telefona celulare

  Xiaomi Mi 4c

  Shes Xiami Mi 4c Ekrani 5 inch Ram 2gb Memorie 16gb Me dy karta

  Tiranë Dje, 17:03
  4.500 Lek
 • 1 foto
  Shes S8 te perdorur (me ekran dhe xham te thyer)
  Telefona celulare

  Shes S8 te perdorur (me ekran dhe xham te thyer)

  S8 eshte si ne foto. Eshte i thyer ekrani dhe xhami mbrapa por punon ne rregull pa asnje problem.

  Tiranë Dje, 17:03
  9.000 Lek
 • 0 foto
  PS3 SUPER SLIM 500 GB SUPER OKAZION
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 SUPER SLIM 500 GB SUPER OKAZION

  SHES PS3 SUPER SLIM TIPI I RI PRODHIM I FUNDIT SONI.500 GB.GJENDJE PERFEKTE.CMIMI.170 MIJE LEKE.

  Tiranë Dje, 16:57
  17.000 Lek
 • 1 foto
  disqe me lojra origjinale PS.10003
  Lojra per PC / Videolojra

  disqe me lojra origjinale PS.10003

  shes disqe cd me lojra origjinale per ps3.kane ardhur nga gjermania.gjendja perfekte me prove.cmimi

  Tiranë Dje, 16:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  LEVA PS3 SUPER OKAZION
  Lojra per PC / Videolojra

  LEVA PS3 SUPER OKAZION

  SHES LEVA PS3 GJENDJE PERFEKTE ME PROVE.CMIMI 25 MIJE LEKE SECILA.

  Tiranë Dje, 16:56
  2.500 Lek
 • 0 foto
  PS3 SLIM ME CIP SUPER OKAZION
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 SLIM ME CIP SUPER OKAZION

  SHES PS3 SLIM DHE SUPER SLIM. ME CIP. ME LOJRAT E FUNDIT TE INSTALUARA BRENDA.ME NJE LEVE DHE TRE FI

  Tiranë Dje, 16:55
  17.000 Lek
 • 1 foto
  SHES LEVA PS3 TE REJA SUPER OKAZION
  Lojra per PC / Videolojra

  SHES LEVA PS3 TE REJA SUPER OKAZION

  SHES LEVA PS3 TE REJA NE QESE BASHKE ME KARIKUESIN. ARDHUR NGA HOLLANDA.CMIMI 3000 LEK TE REJA SECI

  Tiranë Dje, 16:54
  3.000 Lek
 • 3 foto
  XBOX SLIM 360 SUPER OKAZION VETEM SOT
  Lojra per PC / Videolojra

  XBOX SLIM 360 SUPER OKAZION VETEM SOT

  SHES XBOX SLIM 360 TIP I RI PRODHIM 2017 ME 3 LEVA 2 DISQE USHQYESI ORIGJINALFISHJA E LEVAVE ME BATE

  Tiranë Dje, 16:54
  100 €
 • 5 foto
  Vodafone Smart Ultra 7
  Telefona celulare

  Vodafone Smart Ultra 7

  Shes Vodafone Smart Ultra 7 Ka xhamin e krisur por nuk pengon ne perdorim, taci i punon ne rregull.

  Tiranë Dje, 16:54
  3.000 Lek
 • 5 foto
  Umi Emax
  Telefona celulare

  Umi Emax

  Shes Umi Emax Ekrani 5.5 inch Ram 2gb Memorie 16gb Me dy karta sim. Nuk i punon dridhja.

  Tiranë Dje, 16:54
  5.500 Lek
 • 0 foto
  LEVA XBOX ORIGJINALE UARLES
  Lojra per PC / Videolojra

  LEVA XBOX ORIGJINALE UARLES

  SHES 3 LEVA XBOX ORIGJINALE ME UARLES GJENDLE PERFEKTE CMIMI 25 MIJE LEKE SECILA.

  Tiranë Dje, 16:54
  2.500 Lek
 • 5 foto
  Samsung galaxy s7
  Telefona celulare

  Samsung galaxy s7

  Shes Samsung S7 SM-G930F. Ekrani nuk i punon.Qarku esht ne gjendje pune. Shitet per pjese ose pet q

  Tiranë Dje, 16:54
  3.500 Lek
 • 5 foto
  Samsung galaxy s8 i ri ne kuti
  Telefona celulare

  Samsung galaxy s8 i ri ne kuti

  shitet Samsung galaxy s8 i ri ne kuti me gjith aksesoret e vet

  Tiranë Dje, 16:38
  33.000 Lek
 • 5 foto
  lg v30 i ri ne kuti
  Telefona celulare

  lg v30 i ri ne kuti

  shitet lg v30 i ri ne kuti me gjith aksesoret evet

  Tiranë Dje, 16:38
  28.000 Lek
 • 1 foto
  Xiaomi Redmi Note 4 (4/64)
  Telefona celulare

  Xiaomi Redmi Note 4 (4/64)

  Shitet Xiaomi Redmi Note 4 ne gjendje shum te mir pune. Celulari eshte perdorur goxha mir dhe ka ve

  Tiranë Dje, 16:23
  140 Lek
 • 3 foto
  Nintendo DS LIte
  Lojra per PC / Videolojra

  Nintendo DS LIte

  Shitet Nintendo DS Lite me karikus dhe nje loj ne gjenjde te mire pune. Nintendo ka disa gervishtje

  Tiranë Dje, 16:23
  40 Lek
 • 0 foto
  Nintendo DSi XL
  Lojra per PC / Videolojra

  Nintendo DSi XL

  Shitet Nintendo DSi XL me karikus dhe 2 lojra ne gjendje shum te mir.

  Tiranë Dje, 16:23
  60 Lek
 • 1 foto
  Lojra PSP
  Lojra per PC / Videolojra

  Lojra PSP

  Shiten 4 disqe per psp ne gjendje te mir pune, Family guy nuk eshte loj , jan serit e family guy .

  Tiranë Dje, 16:23
  20 €
 • 0 foto
  Nintendo DSi XL me çip
  Lojra per PC / Videolojra

  Nintendo DSi XL me çip

  SHitet Nintendo DSi XL me cip ,karikus dhe kartmemorie 2GB ne gjendje shum te mir pune. Lojrat hapen

  Tiranë Dje, 16:23
  80 Lek
 • 1 foto
  2 Lojra Nintendo Wii
  Lojra per PC / Videolojra

  2 Lojra Nintendo Wii

  Shiten 2 lojra origjinale per nintendo wii , Avatar dhe Wii fit Plus. Ne gjendje pune te mir.Te dyja

  Tiranë Dje, 16:23
  15 Lek
 • 1 foto
  Lojra PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  Lojra PS4

  Shiten lojra PS4 ne gjendje shum te mir, mund edhe te nderrohen (varet me cfar loje) The Elder Scrol

  Tiranë Dje, 16:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Google PIXEL XL, ne gjendje shume te mire.
  Telefona celulare

  Google PIXEL XL, ne gjendje shume te mire.

  Google Pixel XL, 32 gb, Black. Blere ne USA. Me te gjitha aksesoret origjinal.

  Tiranë Dje, 16:18
  350 €
 • 5 foto
  !!OKAZION!! SONY HOME CINEMA 5.1 1000W SUPER FUQI
  Audio / CD / Stereo

  !!OKAZION!! SONY HOME CINEMA 5.1 1000W SUPER FUQI

  Shes Home Cinema 5.1 Sony BDV-E6100, perfshihet 4 bokse kolone, 1 boks qendror, Woferi per Bass dhe

  Tiranë Dje, 16:07
  380 €
 • 2 foto
  Macbook Pro 2012 13\"
  Kompjutera

  Macbook Pro 2012 13\"

  Macbook Pro 2012 13\" Core i5 2520m 8GB DDR3 128GB SSD Bateria 423 cikle (nga 1000+ qe eshte pr

  Tiranë Dje, 16:03
  250 €
 • 3 foto
  iphone 7 128g
  Telefona celulare

  iphone 7 128g

  shitet tel iphone 7 128 giga i sapo ardhur nga svicra cdo gje fuksjonale 300 mij lek ose ndrohet me

  Tiranë Dje, 15:43
  300 Lek
 • 5 foto
  Boks per muzike me Bluetooth
  Audio / CD / Stereo

  Boks per muzike me Bluetooth

  Boks per muzike me Bluetooth. Bluetooth Speaker me karrikim. I ri dhe I paperdorur. Ka shume ze dhe

  Tiranë Dje, 15:42
  1.200 Lek
 • 2 foto
  Kasetofon android 7 inch sistemi 8.1 16giga
  Audio / CD / Stereo

  Kasetofon android 7 inch sistemi 8.1 16giga

  Shitet kasetofon android i ri..sistem 8.1 android..16 giga memorje dhe 1 giga ram

  Tiranë Dje, 15:36
  17.000 Lek
 • 0 foto
  SAMSUNG S8 PLUS SI I RI (JO REFURBISH) 47000 LEK
  Telefona celulare

  SAMSUNG S8 PLUS SI I RI (JO REFURBISH) 47000 LEK

  SAMSUNG S8 PLUS MEMORIA 64 GB NGJYRA BLACK COVER DHURATE KARIKUES + KUFJE Ky produkt ka 2 Muaj

  Tiranë Dje, 15:26
  375 €
 • 2 foto
  Shitet Laptop HP 250 G3 15.6\'
  Kompjutera

  Shitet Laptop HP 250 G3 15.6\'

  Procesor Intel i3-4005U,Ram 4GB,Intel HD Graphics Card,HDD 500GB,Resolution HD 1366×768,Optical Driv

  Tiranë Dje, 15:25
  400 Lek
 • 1 foto
  Shitet Boks Sony Extra Bass i Ri
  Audio / CD / Stereo

  Shitet Boks Sony Extra Bass i Ri

  I pa hapur nga kutia.Boksi lidhet me bluetooth,nfc dhe aux,eshte kunder ujit(IP67).Mban deri ne 12 o

  Tiranë Dje, 15:25
  50 €
 • 1 foto
  Shiten 3 Lojra Singstar Celebration Per PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  Shiten 3 Lojra Singstar Celebration Per PS4

  Lojrat jane ne gjendje perfekte, pothuajse te reja. Lojrat jane blere ne Angli.Nuk bej nderrime. Cmi

  Tiranë Dje, 15:23
  8 Lek
 • 4 foto
  XIAOMI MI 9T 6/128GB I RI NE KUTI *eu*
  Telefona celulare

  XIAOMI MI 9T 6/128GB I RI NE KUTI *eu*

  Xiaomi MI 9T te rinj ne kuti versioni origjinal europian <<<GLOBAL VERSION>>> te a

  Tiranë Dje, 15:18
  36.000 Lek
 • 7 foto
  XIAOMI REDMI NOTE 7 3/32 & 4/64 TE RINJ NE KUTI
  Telefona celulare

  XIAOMI REDMI NOTE 7 3/32 & 4/64 TE RINJ NE KUTI

  Xiaomi Redmi Note 7 te rinj ne kuti versioni origjinal europian <<<GLOBAL VERSION>>&g

  Tiranë Dje, 15:18
  30.000 Lek