Workstation gaming Okazion urgjent Hp z230

Çmimi: 300 €
 Workstation  gaming Okazion urgjent  Hp z230

Detajet

Postuar
24 nëntor 2023 17:07
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Workstation gaming Okazion urgjent Hp z230
Seria profesionale me cpu teper te fuqishem per gaming dhe pun grafike
Procesore i7-4770 turbo 4ghz quad core 8 thread
Ssd 256 gb profesionale + hdd 320 gb
32 giga ram
Kart grafike 1050-ti si ere
Hap 95 % te gjith lojrave qe ekzistojn si ne foto!!
Dhe perfekt per autocad revit editime etj
Mbyllet zyra deri ne fund te muajit ne shitje whatsapp 0683804778


Shpallje te ngjashme