Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Tiranë

 • 6 foto
  Audi A6 i 2012 S Line Quatro Full Opsion
  Vetura

  Audi A6 i 2012 S Line Quatro Full Opsion

  Makina eshte bler ne dhjetor te 2019 dhe eshte me letra te paguara deri ne dhjetor te ketij viti. Es

  Tiranë Sot, 00:04
  17.500 €
 • 4 foto
  #SHITET: Ambjent biznesi_zona: Astirit/ rruga: "Mikel Maruli".
  Apartment / Banesa

  #SHITET: Ambjent biznesi_zona: Astirit/ rruga: "Mikel Maruli".

  #SHITET: Ambjent biznesi_zona: Astirit/ rruga: "Mikel Maruli". ▪︎️️Ambjenti ndodhet në kat përdhe,

  Tiranë Dje, 22:16
  125.000 €
 • 13 foto
  #Jepet me qera: Super apartament 2+1 +2 /zona: "Kompleksi Delijorgji"
  Apartment / Banesa

  #Jepet me qera: Super apartament 2+1 +2 /zona: "Kompleksi Delijorgji"

  #Jepet me qera: Super apartament 2+1 +2 /zona: "Kompleksi Delijorgji" ▪︎Apartamenti ndodhet në kati

  Tiranë Dje, 22:08
  600 €
 • 12 foto
  SHITEN VILA ; NE REZIDENCEN "Quiet Lake" - Farkë.
  Apartment / Banesa

  SHITEN VILA ; NE REZIDENCEN "Quiet Lake" - Farkë.

  SHITEN VILA ; NE REZIDENCEN "Quiet Lake" - Farkë. Një kompleks prestigjoz me siguri maksimale, me p

  Tiranë Dje, 21:29
  550.000 €
 • 11 foto
  SHITEN: Apartamente 3+1/zona: Liqeni Artificial - Ish PAM.
  Apartment / Banesa

  SHITEN: Apartamente 3+1/zona: Liqeni Artificial - Ish PAM.

  ▪︎Apartamentet kanë pamje mbi liqenin artificial të Tiranës, ofrojnë një vend të qetë, ajër të pas

  Tiranë Dje, 19:44
  1.300 €
 • 14 foto
  #SHITEN ; Apartamente 2+1/ rruga: “Ndre Mjeda”, pranë “21 Dhjetorit”.
  Apartment / Banesa

  #SHITEN ; Apartamente 2+1/ rruga: “Ndre Mjeda”, pranë “21 Dhjetorit”.

  ▪︎Apartamentet ndodhen në katin e I-rë, 5 & 7-të banim. ▪︎Apartamentet kanë sipërfaqe prej 109.8 m2

  Tiranë Dje, 19:36
  1.100 €
 • 14 foto
  OKAZION: Super Duplex në shitje /zona; Don Bosko
  Apartment / Banesa

  OKAZION: Super Duplex në shitje /zona; Don Bosko

  ▪︎Apartamenti ndodhet tek Rezidenca "Don Bosko", me sipërfaqe prej 233 m2, në Kt e X-të dhe XI-të ba

  Tiranë Dje, 19:36
  950 €
 • 13 foto
  SHITET ; Penthouse-Dubleks/ rruga: “Ndre Mjeda”, pranë “21 Dhjetorit”
  Apartment / Banesa

  SHITET ; Penthouse-Dubleks/ rruga: “Ndre Mjeda”, pranë “21 Dhjetorit”

  ▪︎“Rezidenca "Alba", ndodhet pak metra larg qendrës së Tiranës, duke patur akses me të gjitha rrug

  Tiranë Dje, 19:18
  1.000 €
 • 13 foto
  SHITET: Apartament 2+1+2/ rruga: "Riza Cerova"/pranë shkollës së Kuqe.
  Apartment / Banesa

  SHITET: Apartament 2+1+2/ rruga: "Riza Cerova"/pranë shkollës së Kuqe.

  ▪︎Apartamenti organizohet në një sallon ndjenje & kuzhinë sëbashku, 2 dhoma gjumi me dalje në ball

  Tiranë Dje, 19:03
  112.000 €
 • 15 foto
  #SHITET: Apartament Duplex 3+1+ 2+ verandë/zona: Stadiumi Dinamo.
  Apartment / Banesa

  #SHITET: Apartament Duplex 3+1+ 2+ verandë/zona: Stadiumi Dinamo.

  ▪︎️Apartamenti ka një sipërfaqe prej 110 m²+ 25m2 verandë, kati i IV & V- të banim. ▪︎I organizua

  Tiranë Dje, 18:55
  125.000 €
 • 1 foto
  Shitet shtange
  Paisje per sport

  Shitet shtange

  Shitet shtange me 35 kg pesha 2x10kg dhe 6x2.5kg plus boshti 10 kg.Gjithsej 45 kg. Mundesi shtimi p

  Tiranë Dje, 18:34
  16.000 Lek
 • 12 foto
  #Jepet me qera: Apartament 2+1+2/Përballë Parlamentit.
  Apartment / Banesa

  #Jepet me qera: Apartament 2+1+2/Përballë Parlamentit.

  ▪︎Apartamenti ndodhet në katin e X-të banim, me një sipërfaqe prej 110m², pozicionim jug-perendim.

  Tiranë Dje, 18:33
  550 €
 • 7 foto
  JEPET ME QERA; Ambjent biznesi / QENDRA ” ETC📍
  Apartment / Banesa

  JEPET ME QERA; Ambjent biznesi / QENDRA ” ETC📍

  #JEPET ME QERA : Ambjent biznesi: Qendra Tregtare #ETC️ ▪︎Sipërfaqe prej 80m2, një hapësirë e përba

  Tiranë Dje, 18:29
  1.300 €
 • 12 foto
  JEPET ME QERA: Super vilë 2Kt/ zona: Tegut
  Apartment / Banesa

  JEPET ME QERA: Super vilë 2Kt/ zona: Tegut

  JEPET ME QERA: Super vilë 2Kt/ zona: Tegut ▪︎Vila përbëhet nga dy kate banim, me sipërfaqe banimi

  Tiranë Dje, 18:19
  2.500 €
 • 9 foto
  JEPET ME QERA : Apartament 2+1 / "RING CENTER"
  Apartment / Banesa

  JEPET ME QERA : Apartament 2+1 / "RING CENTER"

  🔹 Apartamenti ndodhet në katin e V- të banim, pallat i ri, me një sip. prej 115 m². 🔹Përbëhet nga n

  Tiranë Dje, 18:19
  800 €
 • 14 foto
  SHITET ; Apartament 3+1/" PETRO NINI "
  Apartment / Banesa

  SHITET ; Apartament 3+1/" PETRO NINI "

  🔹Apartamentet ndodhen në katin e 9-të banim. 🔹️Apartamentet kanë sipërfaqe prej 135 m2, nga këto 12

  Tiranë Dje, 18:18
  175.000 €
 • 13 foto
  SHITET: APARTAMENT 1+1 + DYQAN / " IRFAN TOMINI"
  Apartment / Banesa

  SHITET: APARTAMENT 1+1 + DYQAN / " IRFAN TOMINI"

  🔹️Apartamenti ka një sip. prej 73m², kati i I-rë banim, i një pallati ekzistues, mbrapa karburant Ve

  Tiranë Dje, 18:18
  75.000 €
 • 12 foto
  OKAZION; SHITET: GODINE BIZNESI-" INXHINIERIA NDERTIMIT"
  Shtepi / Vila

  OKAZION; SHITET: GODINE BIZNESI-" INXHINIERIA NDERTIMIT"

  🔹️Godina përbëhet prej tre katesh + bodrum, ka një sipërfaqe trualli prej 700 m² me oborr të madh i

  Tiranë Dje, 18:17
  Me Marrveshje
 • 15 foto
  SHITET DUBLEX ; 4+1+2 KOMPLEKSI "DON BOSKO"
  Apartment / Banesa

  SHITET DUBLEX ; 4+1+2 KOMPLEKSI "DON BOSKO"

  ▪︎Apartamenti ndodhet tek Rezidenca "Don Bosko", me sipërfaqe prej 233 m2, në Kt e X-të dhe XI-të ba

  Tiranë Dje, 18:17
  950 €
 • 11 foto
  Jepet me qera ; Super apartament 2+2+ post parkimi/ "QENDRA ETC"
  Apartment / Banesa

  Jepet me qera ; Super apartament 2+2+ post parkimi/ "QENDRA ETC"

  🔹️ETC-ja është një nga qendrat tregtare me standarte europiane, si për biznes ashtu dhe për banim.

  Tiranë Dje, 18:16
  1.700 €
 • 15 foto
  Jepet me qera ; Super apartament 3+2 QENDRA " ETC-ja"
  Shtepi / Vila

  Jepet me qera ; Super apartament 3+2 QENDRA " ETC-ja"

  🔹️ETC-ja është një nga qendrat tregtare me standarte europiane, si për biznes ashtu dhe për banim.

  Tiranë Dje, 18:16
  2.000 €
 • 10 foto
  OKAZION: SHITET LOKAL- Rruga “ KAVAJES”
  Shtepi / Vila

  OKAZION: SHITET LOKAL- Rruga “ KAVAJES”

  #OKAZION; SHITET BAR-KAFE/ Rruga; " Kavajes"📍 ▪︎Lokali Bar- Kafe ndodhet 5 min larg qendrës, me lëv

  Tiranë Dje, 18:12
  270.000 €
 • 5 foto
  Jepet me qera: Ambjent Biznesi: Rruga: Kavajës.
  Apartment / Banesa

  Jepet me qera: Ambjent Biznesi: Rruga: Kavajës.

  Jepet me qera: Ambjent Biznesi: Rruga: Kavajës. ▪︎️️Ambjenti ndodhet në qendër të Tiranës, mbrapa

  Tiranë Dje, 18:11
  950 €
 • 11 foto
  OKAZION ;SHITET HOTEL/ ZONA
  Shtepi / Vila

  OKAZION ;SHITET HOTEL/ ZONA

  #OKAZION; SHITET HOSTEL/ ZONA ” LAPRAKES” ▪︎Objekti përbëhet prej dy katesh, aktualisht në gjendje

  Tiranë Dje, 18:11
  200.000 €
 • 4 foto
  #SHITEN: Apartamente 1+1, 2+1/rruga
  Shtepi / Vila

  #SHITEN: Apartamente 1+1, 2+1/rruga

  #SHITEN: Apartamente 1+1, 2+1/rruga "Dibrës" Kompleksi " FARMACIA 10" ▪︎️Godina banimi, shërbimi &

  Tiranë Dje, 18:10
  85.500 €
 • 6 foto
  J𝐄𝐏𝐄𝐓 𝐌𝐄 𝐐𝐄𝐑𝐀 :𝐀𝐦𝐛𝐣𝐞𝐧𝐭 𝐛𝐢𝐳𝐧𝐞𝐬𝐢/𝐩𝐫𝐚𝐧𝐞̈ 𝐬𝐡𝐞𝐬𝐡𝐢𝐭 "𝐖𝐢𝐥𝐬𝐨𝐧"
  Apartment / Banesa

  J𝐄𝐏𝐄𝐓 𝐌𝐄 𝐐𝐄𝐑𝐀 :𝐀𝐦𝐛𝐣𝐞𝐧𝐭 𝐛𝐢𝐳𝐧𝐞𝐬𝐢/𝐩𝐫𝐚𝐧𝐞̈ 𝐬𝐡𝐞𝐬𝐡𝐢𝐭 "𝐖𝐢𝐥𝐬𝐨𝐧"

  𝐉𝐄𝐏𝐄𝐓 𝐌𝐄 𝐐𝐄𝐑𝐀 :𝐀𝐦𝐛𝐣𝐞𝐧𝐭 𝐛𝐢𝐳𝐧𝐞𝐬𝐢/𝐩𝐫𝐚𝐧𝐞̈ 𝐬𝐡𝐞𝐬𝐡𝐢𝐭 "𝐖𝐢𝐥𝐬𝐨𝐧"📍 🔸️Ambjenti ndodhet në qendër të Tiranës, nj

  Tiranë Dje, 18:10
  2.000 €
 • 11 foto
  SHITET HOTEL; ZONA; "Freskut" 📌
  Shtepi / Vila

  SHITET HOTEL; ZONA; "Freskut" 📌

  Godina është sapo e përfunduar, kati 0 ka funksionimin bar-restorant, korridor, 2 tualete, 1kuzhinë

  Tiranë Dje, 12:48
  550.000 €
 • 13 foto
  OKAZION; Shitet Vilë 2 KT / Rruga " Qemal Stafa 📌
  Apartment / Banesa

  OKAZION; Shitet Vilë 2 KT / Rruga " Qemal Stafa 📌

  #SHITET: Vilë 2KT/ rruga: "Qemal Stafa" ▪︎️Vila aktualisht funksionon për banim, ndodhet buzë rruge

  Tiranë Dje, 12:47
  115.000 €
 • 12 foto
  Jepet me qera; HOTEL 4 KT" Fresku"
  Apartment / Banesa

  Jepet me qera; HOTEL 4 KT" Fresku"

  𝐉𝐞𝐩𝐞𝐭 𝐦𝐞 𝐪𝐞𝐫𝐚; 𝐇𝐨𝐭𝐞𝐥 𝟒 𝐊𝐭/ 𝐳𝐨𝐧𝐚; 𝐅𝐫𝐞𝐬𝐤𝐮𝐭📍 🔹️Godina është 4 Kt, dhe sapo e përfunduar. 🔹️Kati I-rë k

  Tiranë Dje, 12:47
  2.500 €
 • 11 foto
  JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT ; 2+1 "DELIJORGJI"
  Apartment / Banesa

  JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT ; 2+1 "DELIJORGJI"

  Jepet me qera: Super apartament 2+1/zona: "Kompleksi Delijorgji" ▪︎Apartamenti ndodhet në katin e

  Tiranë Dje, 12:46
  600 €
 • 12 foto
  JEPET ME QERA : Apartament 2+1/ " BLLOKU"
  Apartment / Banesa

  JEPET ME QERA : Apartament 2+1/ " BLLOKU"

  🔹Apartamenti ndodhet në katin e IV- të banim, me një sip. prej 100m², pranë Tiki -Bar. 🔹Përbëhet ng

  Tiranë Dje, 12:44
  600 €
 • 3 foto
  Televizor SUNNY 32 SMART ME DVBT2 MIRASCREEN 20.000 Leke
  TV / LCD / Plasma

  Televizor SUNNY 32 SMART ME DVBT2 MIRASCREEN 20.000 Leke

  shes televizor SUNNY 32 inch HD eshte smart tv me wireless ka versjon android te 7.1 instalon cdo

  Tiranë Dje, 12:36
  20.000 Lek
 • 7 foto
  𝐉𝐞𝐩𝐞𝐭 𝐦𝐞 𝐪𝐞𝐫𝐚: 𝐀𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟐+𝟏/ 𝐳𝐨𝐧𝐚: 𝐁𝐮𝐥𝐞𝐯𝐚𝐫𝐝𝐢 𝐙𝐨𝐠𝐮 𝐈-𝐫𝐞̈.
  Apartment / Banesa

  𝐉𝐞𝐩𝐞𝐭 𝐦𝐞 𝐪𝐞𝐫𝐚: 𝐀𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟐+𝟏/ 𝐳𝐨𝐧𝐚: 𝐁𝐮𝐥𝐞𝐯𝐚𝐫𝐝𝐢 𝐙𝐨𝐠𝐮 𝐈-𝐫𝐞̈.

  𝐉𝐞𝐩𝐞𝐭 𝐦𝐞 𝐪𝐞𝐫𝐚: 𝐀𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟐+𝟏/ 𝐳𝐨𝐧𝐚: 𝐁𝐮𝐥𝐞𝐯𝐚𝐫𝐝𝐢 𝐙𝐨𝐠𝐮 𝐈-𝐫𝐞̈. Pallat i ri, vendndodhja qendër pranë C

  Tiranë Dje, 12:35
  550 €
 • 8 foto
  Jepet me qera: Apartament 3+1+2/ zona: Laprakë
  Dhoma

  Jepet me qera: Apartament 3+1+2/ zona: Laprakë

  Jepet me qera: Apartament 3+1+2/ zona: Laprakë, rruga: "Gjergj Legisi" ▪︎Pallat i ri, me 2 ashensor

  Tiranë Dje, 12:35
  450 €
 • 8 foto
  𝐉𝐞𝐩𝐞𝐭 𝐦𝐞 𝐪𝐞𝐫𝐚: 𝐀𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟐+𝟏/ 𝐫𝐫𝐮𝐠𝐚
  Apartment / Banesa

  𝐉𝐞𝐩𝐞𝐭 𝐦𝐞 𝐪𝐞𝐫𝐚: 𝐀𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟐+𝟏/ 𝐫𝐫𝐮𝐠𝐚

  𝐉𝐞𝐩𝐞𝐭 𝐦𝐞 𝐪𝐞𝐫𝐚: 𝐀𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟐+𝟏/ 𝐫𝐫𝐮𝐠𝐚" 𝐊𝐚𝐯𝐚𝐣𝐞̈𝐬" 📍 Pallat i ri, mbrapa kishës katolike, me 2 ashenso

  Tiranë Dje, 12:34
  600 €
 • 1 foto
  Shitet apartament sp 56 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament sp 56 m2

  KUBESI real estate ka per te shitur apartament sp 56 m2. Adresa: Shkoz .Tirane. Cmimi 33.000 Euro

  Tiranë Dje, 09:26
  33.000 €
 • 5 foto
  Shitet apartament sp 132 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament sp 132 m2

  KUBESI real estate ka per te shitur apartament sp 132 m2 Adresa: Afer 21 dhjetorit .Tirane. Cmimi

  Tiranë Dje, 09:26
  151.800 €
 • 6 foto
  Shitet apartament sp 101 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament sp 101 m2

  KUBESI real estate ka per te shitur apartament sp 101 m2. Adresa: Rr. Jordan Misja .Tirane. Cmimi

  Tiranë Dje, 09:25
  95.000 €
 • 4 foto
  Jepet me qera apartament sp 76 m2
  Apartment / Banesa

  Jepet me qera apartament sp 76 m2

  KUBESI real estate jep me qera apartament sp 76 m2 Adresa: Afer Vilave Gjermane. Tirane. Cmimi 172

  Tiranë Dje, 09:25
  172 €
 • 1 foto
  Shitet apartament sp 250 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament sp 250 m2

  KUBESI real estate ka per te shitur apartament sp 250 m2. Adresa: Afer Liqenit artificial. Tirane.

  Tiranë Dje, 09:24
  325.000 €
 • 6 foto
  Shitet apartament sp 87 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament sp 87 m2

  KUBESI real estate ka per te shitur apartament sp 87 m2. Adresa: Afer KESH-it .Tirane. Cmimi 81.00

  Tiranë Dje, 09:24
  81.000 €
 • 1 foto
  Jepet me qera apartament sp 107 m2
  Apartment / Banesa

  Jepet me qera apartament sp 107 m2

  KUBESI real estate jep me qera apartament sp 107 m2. Adresa: Afer fushes Ali Demi .Tirane. Cmimi 2

  Tiranë Dje, 09:24
  245 €
 • 4 foto
  Jepet me qera apartament sp 70 m2
  Apartment / Banesa

  Jepet me qera apartament sp 70 m2

  KUBESI real estate jep me qera apartament sp 70 m2 Adresa: Afer tregut elektrik .Tirane. Cmimi 246

  Tiranë Dje, 09:23
  246 €
 • 1 foto
  Shitet apartament sp 105 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament sp 105 m2

  KUBESI real estate ka per te shitur apartament sp 105 m2. Adresa: Don Bosco .Tirane. Cmimi 105.000

  Tiranë Dje, 09:23
  105.000 €
 • 5 foto
  Jepet me qera apartament sp 73 m2
  Apartment / Banesa

  Jepet me qera apartament sp 73 m2

  KUBESI real estate jep me qera apartament sp 73 m2 Adresa: Instituti Harry Fultz. Tirane. Cmimi 25

  Tiranë Dje, 09:22
  250 €
 • 5 foto
  Shitet apartament sp 70 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament sp 70 m2

  KUBESI real estate ka per te shitur apartament sp 70 m2 Adresa: Tek Brryli .Tirane. Cmimi 68.000 E

  Tiranë Dje, 09:22
  68.000 €
 • 5 foto
  Jepet me qera apartament sp 83 m2
  Apartment / Banesa

  Jepet me qera apartament sp 83 m2

  KUBESI real estate jep me qera apartament sp 83 m2 Adresa: Tek Kristal Center. Tirane. Cmimi 350 E

  Tiranë Dje, 09:21
  350 €
 • 1 foto
  Jepet me qera apartament sp 110 m2
  Apartment / Banesa

  Jepet me qera apartament sp 110 m2

  KUBESI real estate jep me qera apartament sp 110 m2 Adresa: Rr. Dibres. Tirane. Cmimi 350 Euro

  Tiranë Dje, 09:21
  350 €
 • 6 foto
  Shitet apartament sp 125 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament sp 125 m2

  KUBESI real estate ka per te shitur apartament sp 125 m2 + Garazh per makine. Adresa: Afer Tregut

  Tiranë Dje, 09:20
  85.000 €
 • 1 foto
  Jepet me qera apartament sp 65 m2
  Apartment / Banesa

  Jepet me qera apartament sp 65 m2

  KUBESI real estate jep me qera apartament sp 65 m2 Adresa: Tek fresku. Tirane. Cmimi 165 Euro K

  Tiranë Dje, 09:20
  165 €