Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Tiranë

 • 0 foto
  BMW 320 shitet ose nderrohet
  Vetura

  BMW 320 shitet ose nderrohet

  Shitet ose nderrohet bmw me kamio automat motorr 200 me nafte ne gjendje shum te mire shum e paster

  Tiranë Sot, 04:34
  2.550 €
 • 2 foto
  Porsche cayenne
  Vetura

  Porsche cayenne

  Makina eshte ne gjendje shume te mire ,eshte perdorur vetem 3 muaj ne shqiperi .

  Tiranë Sot, 04:26
  10.000 €
 • 0 foto
  Mercedes 190 dizel -87
  Vetura

  Mercedes 190 dizel -87

  shes benz 190 nafte pa dokumenta.makina esht ne gjendje shum te mire e gatshme per cdo prove.makina

  Tiranë Sot, 04:26
  700 €
 • 3 foto
  makina esht e sapo ardhur nga suedia
  Vetura

  makina esht e sapo ardhur nga suedia

  makina asht ne gjendje te shkelqier e sa po ardhur nga suedi me liber servisi ful opshen

  Tiranë Sot, 04:09
  11.500 €
 • 10 foto
  Shitet Mercedes-Benz E 270. Avantgarde. Viti 2002
  Vetura

  Shitet Mercedes-Benz E 270. Avantgarde. Viti 2002

  Shitet Mercedes-Benz E 270. Avantgarde. Viti 2002, Automatik. Ngjyra blu perl. Limitator shpejtësie.

  Tiranë Sot, 04:02
  5.399 Lek
 • 5 foto
  Apartament 2+1 buze unazes
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 buze unazes

  Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 73m2 neto ne katin e 4 te nje pallati ekzistues buze unazes me h

  Tiranë Sot, 03:52
  65.000 €
 • 6 foto
  Shitet apartament 2+1 mbrapa MONDIALIT
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 mbrapa MONDIALIT

  SHITET APARTAMENTI 2+1 MBRAPA HOTEL \'MONDIALIT\" Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 106m2 ne kati

  Tiranë Sot, 03:51
  85.000 €
 • 2 foto
  Shitet 1+1 te bulevardi zogu1 perball min.DREJTSIS
  Apartment / Banesa

  Shitet 1+1 te bulevardi zogu1 perball min.DREJTSIS

  Shitet apartamenti 1+1 ne qender te TIRANES me siperfaqe te brendshme 68m2 ne bulevardin zogu i 1 p

  Tiranë Sot, 03:51
  72.000 €
 • 4 foto
  Shitet apartamenti 1+1 ne qenderr te TIRANES
  Apartment / Banesa

  Shitet apartamenti 1+1 ne qenderr te TIRANES

  Shitet apartamenti 1+1 me siperfaqe 62m2 ne katin e 2 te nje pallati ekzistuer te mire administruar

  Tiranë Sot, 03:51
  75.000 €
 • 3 foto
  Shitet apartamenti 2+1 ne unaz
  Apartment / Banesa

  Shitet apartamenti 2+1 ne unaz

  Shitet apartamenti 2+1+ ambjent gatimi me siperfaqe 80m2 ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh buze r

  Tiranë Sot, 03:51
  67.500 €
 • 4 foto
  SHITET SHTEPIA 2+1 PERBALL MINISTRIS SE DREJTSIS
  Apartment / Banesa

  SHITET SHTEPIA 2+1 PERBALL MINISTRIS SE DREJTSIS

  Shitet shtepia 2+1 me siperfaqe te brendshme 100m2 ne nje nga zonat me te parapelqyera te tiranes ne

  Tiranë Sot, 03:50
  165.000 €
 • 4 foto
  Shite apartament 2+1 prane GLOBIT
  Apartment / Banesa

  Shite apartament 2+1 prane GLOBIT

  APARTAMENT 3+1 PRANE GLOBIT Shitet apartamenti 3+1 me siperfaqe 120m2 total ne katin e 3 te nje pal

  Tiranë Sot, 03:50
  93.000 €
 • 3 foto
  Shitet apartamenti 2+1 te rruga ali demi
  Apartment / Banesa

  Shitet apartamenti 2+1 te rruga ali demi

  Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 102m2 ne katin e 5 te nje pallati te ri 7 katesh me ashensor ngj

  Tiranë Sot, 03:50
  69.500 €
 • 2 foto
  APARTAMENT 1+1 TE RRUGA MINE PEZA
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT 1+1 TE RRUGA MINE PEZA

  Shitet apartamenti 1+1 me siperfaqe 77m2 ne katin e 3 banim te nje pallati te ri me ashensor perball

  Tiranë Sot, 03:50
  75.000 €
 • 3 foto
  APARTAMENT 2+1 ME CMIM OKAZION TE GLOBI, CONDOR
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT 2+1 ME CMIM OKAZION TE GLOBI, CONDOR

  Shitet apartamnet 2+1 me siperfaqe totale 105m2 ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor pallat

  Tiranë Sot, 03:49
  85.000 €
 • 8 foto
  Smart viti 2001 automat 600benxin
  Vetura

  Smart viti 2001 automat 600benxin

  Shitet smart viti 2001 kamjo automatike 600benxine koma te reja xhame panoramik kondicionere ne gjen

  Tiranë Sot, 03:45
  2.200 €
 • 11 foto
  MERCEDES E-250 NAFTE , VITI 2011, AUTOMATIKE
  Vetura

  MERCEDES E-250 NAFTE , VITI 2011, AUTOMATIKE

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, dokumenta te paguara per nje vit, mot

  Tiranë Sot, 03:41
  14.900 €
 • 6 foto
  VW PHAETON, 2009, AUTOMATIKE, 3.0 NAFTE
  Vetura

  VW PHAETON, 2009, AUTOMATIKE, 3.0 NAFTE

  Makina eshte me targa+siguracion te paguara, 3.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2009, klim

  Tiranë Sot, 03:41
  10.900 €
 • 11 foto
  AUDI A8, VITI 2010, AUTOMATIKE, MOTORR 4.2 NAFTE
  Vetura

  AUDI A8, VITI 2010, AUTOMATIKE, MOTORR 4.2 NAFTE

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, dokumenta te paguara per nje vit, mot

  Tiranë Sot, 03:40
  21.000 €
 • 11 foto
  VOLVO S90, VITI 2016, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE
  Vetura

  VOLVO S90, VITI 2016, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit dhje

  Tiranë Sot, 03:40
  25.900 €
 • 11 foto
  SEAT IBIZA, VITI 2009, MANUALE, MOTORR 1.4 NAFTE
  Vetura

  SEAT IBIZA, VITI 2009, MANUALE, MOTORR 1.4 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.4 nafte, kambio manuale, viti prodhimit 2009, k

  Tiranë Sot, 03:40
  4.700 €
 • 11 foto
  TOYOTA COROLLA VERSO, 2005, 2.2 NAFTE, MANUALE
  Vetura

  TOYOTA COROLLA VERSO, 2005, 2.2 NAFTE, MANUALE

  Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike, motorr 2.2 nafte, kambio manuale, vit

  Tiranë Sot, 03:40
  5.000 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 5008, VITI 2010,AUTOMATIKE, 1.6 NAFTE, 6+1
  Vetura

  PEUGEOT 5008, VITI 2010,AUTOMATIKE, 1.6 NAFTE, 6+1

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2010

  Tiranë Sot, 03:40
  9.500 €
 • 11 foto
  SSANGYONG KYRON, 2006, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE
  Vetura

  SSANGYONG KYRON, 2006, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2006

  Tiranë Sot, 03:40
  4.900 €
 • 11 foto
  CITROEN GRAND PICASSO,11/2007,AUTOMATIKE,2.0 NAFTE
  Vetura

  CITROEN GRAND PICASSO,11/2007,AUTOMATIKE,2.0 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 11/2

  Tiranë Sot, 03:39
  4.200 €
 • 11 foto
  FIAT PANDA, VITI 2005, AUTOMATIKE, 1.2 BENZINE
  Vetura

  FIAT PANDA, VITI 2005, AUTOMATIKE, 1.2 BENZINE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.2 benzine , kambio automatike, viti prodhimit 1

  Tiranë Sot, 03:39
  3.500 €
 • 11 foto
  FORD KUGA, VITI 2012, AUTOMATIKE, 4X4, 2.0 NAFTE
  Vetura

  FORD KUGA, VITI 2012, AUTOMATIKE, 4X4, 2.0 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, 4X4, viti prodhimit

  Tiranë Sot, 03:39
  11.900 €
 • 11 foto
  AUDI TT, VITI 2000, 1.8 BENZINE+GAZ, KABRIOLET
  Vetura

  AUDI TT, VITI 2000, 1.8 BENZINE+GAZ, KABRIOLET

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, me dokumenta te sapo paguara per nje

  Tiranë Sot, 03:39
  2.900 €
 • 11 foto
  RENAULT MEGANE, 2008, MANUALE, 1.9 NAFTE
  Vetura

  RENAULT MEGANE, 2008, MANUALE, 1.9 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.9 nafte, kambio manuale 6 marshe, viti prodhimi

  Tiranë Sot, 03:39
  5.000 €
 • 11 foto
  MERCEDES E-350 NAFTE , VITI 2011, AUTOMATIKE
  Vetura

  MERCEDES E-350 NAFTE , VITI 2011, AUTOMATIKE

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, dokumenta te paguara per nje vit, mot

  Tiranë Sot, 03:38
  14.300 €
 • 8 foto
  VOLVO XC60, VITI 2010, AUTOMATIKE, 2.99 CC BENZINE
  Vetura

  VOLVO XC60, VITI 2010, AUTOMATIKE, 2.99 CC BENZINE

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, dokumenta te paguara per nje vit, mot

  Tiranë Sot, 03:38
  13.500 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 3008, VITI 2010, AUTOMATIKE, 1.6 NAFTE
  Vetura

  PEUGEOT 3008, VITI 2010, AUTOMATIKE, 1.6 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar+targa+siguracion te sapo paguara, motorr 1.6 nafte, kambi

  Tiranë Sot, 03:38
  8.900 €
 • 9 foto
  SHITET SMART FOUR FOUR 2015 MODEL BRABUS
  Vetura

  SHITET SMART FOUR FOUR 2015 MODEL BRABUS

  Shitet makina per arsye mosperdorimi pasi kam blere makine te re. Motorr 1.0 benzine shume ekonomike

  Tiranë Sot, 02:48
  12.000 €
 • 11 foto
  x6 full super
  Vetura

  x6 full super

  shitet x6 4000 me motorr 2984 cilindrimviti 2011 me dogan 234000 klm makina vjen nga zvicrra 27000

  Tiranë Sot, 02:39
  27.000 €
 • 9 foto
  Honda FR-v 6 vende 2,2 nafte 2006
  Vetura

  Honda FR-v 6 vende 2,2 nafte 2006

  Makine e ardhur nga Zvicra .Ne gjendje shume te mire pa asnje problem.Te gjitha sherbimet e bera edh

  Tiranë Sot, 02:39
  5.500 Lek
 • 9 foto
  Mercedes Benz E 350 CDI 4 Matic
  Vetura

  Mercedes Benz E 350 CDI 4 Matic

  Mercedes-Benz E 350 CDI 4 Matic- Motorr 2987 CC nuk e kap taksa e luksit. 4 Gomat e Reja 100% me gji

  Tiranë Sot, 02:37
  13.600 €
 • 5 foto
  Okazion shitet foni 1 miljon lek i diskutueshem
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Okazion shitet foni 1 miljon lek i diskutueshem

  Shitet foni e perber nga dy bokse Behringer origjinale dhe dy bokse Lem origjinale e pershtatshme pe

  Tiranë Sot, 01:50
  1.000 Lek
 • 0 foto
  Okazion shitet shtepi private Selite e vogel Tiran
  Shtepi / Vila

  Okazion shitet shtepi private Selite e vogel Tiran

  Ne nje Nga zonat me te mira dhe me te qeta te Tiranes ! Zona ka dhe mundesi per ndertime pallatesh..

  Tiranë Sot, 01:50
  130.000 €
 • 6 foto
  Kalceto Oferte nga 750 € 650 €
  Paisje per sport

  Kalceto Oferte nga 750 € 650 €

  Tavolina kalceto Profesinale me Xhetona te reja ne kuti Me garanci dhe transport falas ne te gjithe

  Tiranë Sot, 01:38
  650 €
 • 3 foto
  OKAZION,SHITEN GOMA 195 /65 R15
  Autopjese dhe paisje

  OKAZION,SHITEN GOMA 195 /65 R15

  Okazion,shiten Goma 195 /65 R15 te sapo ardhura ne Gjermania. Gomat jane ne nje gjendje shume te mi

  Tiranë Sot, 01:11
  20.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet S class 350 benzine-Gaz,
  Vetura

  Shitet S class 350 benzine-Gaz,

  Shitet S class 350 benzine-Gaz, Pasqyra me palosje, disqe 19c original, dyret me thithje, fener bixe

  Tiranë Sot, 01:08
  10.500 €
 • 8 foto
  Bmw 740d M fabrike
  Vetura

  Bmw 740d M fabrike

  Shitet super Bmw 740d, motorr 3.0 nafte biturbo, me 160 mij km, konsumi mesatar 8-8.5 litra, 2993 ku

  Tiranë Sot, 01:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AUDI S4,3.0 TFSI,QUATTRO,2010,AUTOMAT,19.999 EURO
  Vetura

  AUDI S4,3.0 TFSI,QUATTRO,2010,AUTOMAT,19.999 EURO

  AUDI S4,3.0 TFSI (410PS),QUATTRO,VITI 2010,2x S-LINE,KAMBIO AUTOMATIKE,MAKINA ESHTE E MODIFIKUAR DHE

  Tiranë Sot, 01:02
  19.999 €
 • 4 foto
  Hyundai santa fe e sapoardhur
  Vetura

  Hyundai santa fe e sapoardhur

  shitet hyundai santa fe e sapoardhur me 188000 km origjinale.goma te teja ne gjendje perfekte tapice

  Tiranë Sot, 00:59
  7.200 €
 • 5 foto
  Shitet Volkswagen Polo 1.4 TDI 4400 euro
  Vetura

  Shitet Volkswagen Polo 1.4 TDI 4400 euro

  Shitet Volkswagen Polo 1.4 TDI 4,400 euro Viti 2008, Karburanti Nafte, Kamio manual Aircondition, Se

  Tiranë Sot, 00:39
  4.400 €
 • 12 foto
  BMW SERIA 6,SMG vetem sot 9999 EURO
  Vetura

  BMW SERIA 6,SMG vetem sot 9999 EURO

  BMW 645 CI SMG(Sequential Manual Gearbox) SUPER MAKINE SUPER PILOTAZH! Fuqia 333 kuaj. Km-92800

  Tiranë Sot, 00:39
  9.999 €
 • 6 foto
  Zjarrfikse zjarrfikese fikesezjarri IVECO
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Zjarrfikse zjarrfikese fikesezjarri IVECO

  Iveco zjarrfikese Viti:2007 euro4 Km:51.000 Tonazhi: 8ton Depozita uji :500litra Kamjoni ne gjendje

  Tiranë Sot, 00:38
  50.000 €
 • 3 foto
  Super okazion apple watch series 1
  Veshje / Kepuce / Ore

  Super okazion apple watch series 1

  Ne super gjendje pothuaj e re. Me kuti dhe aksesore dhe 4 watch band. Vetem wassup 0698686017 ose e

  Tiranë Sot, 00:33
  200 €
 • 1 foto
  Goma 235/65/18
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Goma 235/65/18

  100% DIMRI 4 Goma Dimri te perdorura shume pak gjendja e gomave eshte shume e mire,nuk ka dallim ng

  Tiranë Sot, 00:28
  29.000 Lek
 • 6 foto
  Makina me qera per dasem
  Vetura

  Makina me qera per dasem

  MUND TE NA NDIQNI NE PROFILIN TONE TE INSTAGRAMIT ? makina.me.qera.2018 Jepet me qera Ferrari F430

  Tiranë Sot, 00:20
  Me Marrveshje