Fluturime Prishtinë - Düsseldorf me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Tiranë

 • 0 foto
  AIRPODS APPLE EUROPIAN 170 EURO R&R COMPUTER
  Shtesa per telefon celulare

  AIRPODS APPLE EUROPIAN 170 EURO R&R COMPUTER

  AIRPODS APPLE EUROPIAN 170 EURO R&R COMPUTER "R&R" Computer Service Rr Islam Alla Rr Kav

  Tiranë Dje, 23:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SAMSUNG TAB S 2 10 INCH TABLET+ CELULAR! OKAZION
  Kompjutera

  SAMSUNG TAB S 2 10 INCH TABLET+ CELULAR! OKAZION

  SAMSUNG TAB SII 10 INCH TABLET+ CELULAR! 45000 LEK MEMORIA 32 GB NGJYRA GOLD WIFI - 4G LTE + TELEF

  Tiranë Dje, 23:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  R&R COMPUTER OFRON TONERA KOMPATIBLE & ORIGJINALE
  Pjese per kompjuter

  R&R COMPUTER OFRON TONERA KOMPATIBLE & ORIGJINALE

  R&R COMPUTER OFRON TONERA KOMPATIBLE & ORIGJINALE PER PRINTER & FOTOKOPJE ME CMIME KONKU

  Tiranë Dje, 23:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  HP WORKSTATION Z230 SFF E3\\16\\500\\1GB R&R COMPUTE
  Kompjutera

  HP WORKSTATION Z230 SFF E3\\16\\500\\1GB R&R COMPUTE

  CPU E3-1225 V3 3.2GHZ TURBO 3.6 GHZ MEM 16 GB DDR3 HDD 500 GB 7200 RPM GPU GT610 1 DEDIKUAR WINDOWS

  Tiranë Dje, 23:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  HP DESKJET 600 G3 MINI i5G7\8\250SSD\4GB SI I RI
  Kompjutera

  HP DESKJET 600 G3 MINI i5G7\8\250SSD\4GB SI I RI

  HP DESKJET 600 G3 MINI PC SASI E LIMITUAR! CPU i5 2.5 GHZ 7200 TURBO 3.5 GHZ RAM 8 GB DDR4 HDD 250

  Tiranë Dje, 23:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  AIRPODS 2 (SASI E LIMITUAR) NEW BOX R&R COMPUTER
  Telefona celulare

  AIRPODS 2 (SASI E LIMITUAR) NEW BOX R&R COMPUTER

  AIRPODS GEN 2 (SASI E LIMITUAR) NE KUTI TE PAHAPUR! \"R&R\" Computer Service Rr Islam Alla Rr K

  Tiranë Dje, 23:40
  169 €
 • 6 foto
  Bmw 320d 2006
  Vetura

  Bmw 320d 2006

  Bmw 320d e sapoardhur nga italia ne gjendje perfekte motorrike xhenerike si dhe estetike . . Letra

  Tiranë Dje, 23:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PLAYSTATION 4 PRO (SI I RI) + 1 DORREZA+ 1 LOJE
  Lojra per PC / Videolojra

  PLAYSTATION 4 PRO (SI I RI) + 1 DORREZA+ 1 LOJE

  PLAYSTATION 4 PRO 1TB (SI I RI) + 1 DORREZA + 1 LOJRE DISPONOJME MI 70 LOJRA STARTOJNE NGA 200

  Tiranë Dje, 23:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes Evo 320 cdi. Full
  Vetura

  Mercedes Evo 320 cdi. Full

  Super full . Sendile me ngrohje. Sendile me ftohje. Tapiceri lekure. Perde origjinale. Sport paket o

  Tiranë Dje, 23:40
  9.000 €
 • 2 foto
  CC 2.0 .TSI KM ORIGJINALE.
  Vetura

  CC 2.0 .TSI KM ORIGJINALE.

  Super e paster dhe e bukur.

  Tiranë Dje, 23:40
  8.400 €
 • 0 foto
  SAMSUNG TAB A 2019 (I RI) SASI E LIMITUAR
  Kompjutera

  SAMSUNG TAB A 2019 (I RI) SASI E LIMITUAR

  MEM 32GB RAM 2GB 10.1 INCH WIFI-4G LTE Ky produkt ka 6 Muaj Garanci! “R&R” Computer Servic

  Tiranë Dje, 23:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   XIAOMI MI BOX S 4K (NEW BOX) SUPER 10000 LEK
  Pjese per kompjuter

  XIAOMI MI BOX S 4K (NEW BOX) SUPER 10000 LEK

  ANDROID BOX XIAOMI MI BOX S 4K (NEW BOX) XIAOMI MI BOX S 4K MEM 2GB RAM MEM 8GB “R&R” Co

  Tiranë Dje, 23:40
  10.000 Lek
 • 6 foto
  Ford focus 2009
  Vetura

  Ford focus 2009

  Ford focus 2009 1.8 tdci sapo ardhur nga italia me 187 mij km ... makina eshte akull ne gjendje shum

  Tiranë Dje, 23:40
  3.999 €
 • 0 foto
  DELL LATITUDE E5470 i5G6/8/500SSD (SI I RI) R&R
  Kompjutera

  DELL LATITUDE E5470 i5G6/8/500SSD (SI I RI) R&R

  DELL LATITUDE E5470 (SI I RI) CPU i5 2.5 GHZ 6300U GEN VI TURBO 3.1 GHZ MEM 8 GB DDR4 HDD 500 GB SS

  Tiranë Dje, 23:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MACBOOK AIR 2013 (SI I RI i5\\8\\120SSD R&R COMPUT
  Kompjutera

  MACBOOK AIR 2013 (SI I RI i5\\8\\120SSD R&R COMPUT

  MACBOOK AIR MID 2013 (SI I RI) DISPONOJME E SHUME MODELE TE TJERA 2013-2014-2015 MACBOOK- MACBO

  Tiranë Dje, 23:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  HP 15-BS0XX (SI I RI) SUPER OKAZION i5G7\\8\\250SD\\2
  Kompjutera

  HP 15-BS0XX (SI I RI) SUPER OKAZION i5G7\\8\\250SD\\2

  CPU i5-7200U TURBO 2.5 GHZ TURBO 3.1 MEM 8 GB DDR4 HDD 250SSD GPU HD520 GPU ATI RADEON 520 2GB DEDI

  Tiranë Dje, 23:40
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Renault Trafic Diesel (Automatik) Klimë 2007
  Vetura

  Renault Trafic Diesel (Automatik) Klimë 2007

  -Renault Trafic 2.5 Diesel, -Viti : 2007, -Automatik, -Klimë, -3 Ulese, -Km: 208.000 me libra servis

  Tiranë Dje, 23:39
  3.666 €
 • 4 foto
  Vw Beetle Old Timer i viteve të 70-ta
  Vetura

  Vw Beetle Old Timer i viteve të 70-ta

  Vw Beetle Old Timer i viteve të 70-ta. Regjistrim 1 muaj. Regjistrim me targa të Maqedonisë. Gjin

  Tiranë Dje, 23:39
  5.555 €
 • 0 foto
  Cadillac Eldorado 5.2 Diesel (Automatik) 1981
  Vetura

  Cadillac Eldorado 5.2 Diesel (Automatik) 1981

  Cadillac Eldorado 5.2 Diesel (Automatik) 1981. Pa Doganë. Gjindemi në Kosovë. Ju mirëpresim. +383

  Tiranë Dje, 23:39
  15.555 €
 • 5 foto
  VW PHAHETON V6 .3.0 Full Paket .Nderrohet
  Vetura

  VW PHAHETON V6 .3.0 Full Paket .Nderrohet

  Automat . Sendile me memorje , ngrohje- ftohje dhe me hidromasazh .Pasqyra palosje dhe rezistenc. .

  Tiranë Dje, 23:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Piste per palester
  Paisje per sport

  Piste per palester

  Shiten pista professionale vrapimi po thoj se te reja dy vite ne perdorim. Motor 4,5 hp peshta max e

  Tiranë Dje, 23:39
  1.750 €
 • 9 foto
  ? Toyota Corolla ? 1.4 Nafte AUTOMAT 2005 ?
  Vetura

  ? Toyota Corolla ? 1.4 Nafte AUTOMAT 2005 ?

  🚘👉 SHITET - Toyota Corolla🚘 1.4 Nafte 2005 . Kambio Automat . Me 167.000 km origjinale. E sapoardhu

  Tiranë Dje, 23:38
  4.600 €
 • 11 foto
  Mercedes EVO 320 4Matic 2008
  Vetura

  Mercedes EVO 320 4Matic 2008

  Shitet Mercedes Evo 320 4Matic viti fundi 2008. Me letra te paguar. Cdo sherbim i bere. Goma te rej

  Tiranë Dje, 23:35
  9.600 €
 • 11 foto
  Mercedes Benz ML 320 CDI Viti 2008 Super Full
  Vetura

  Mercedes Benz ML 320 CDI Viti 2008 Super Full

  Shitet 🚗 . Mercedez Benz ML 320 CDI 4 Matic (2987) cc Pa Taks Lluksi . Viti Prodhimit 21.12.2008 .E

  Tiranë Dje, 23:34
  8.499 €
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ E CLAS 220 CDI ELEGANCE AUTOMATIKE
  Vetura

  MERCEDES BENZ E CLAS 220 CDI ELEGANCE AUTOMATIKE

  🇩🇪🇩🇪🇩🇪 Mercedes Benz E Clas 220 CDI Euro 4 Filter Partikular Viti 24.07.2004 Model Elegance Kambio A

  Tiranë Dje, 23:34
  5.800 €
 • 11 foto
  VW GOLF HIGHLINE VITI 2011 KAMBIO AUTOMATIKE DSG
  Vetura

  VW GOLF HIGHLINE VITI 2011 KAMBIO AUTOMATIKE DSG

  Shitet ....9250€ 💶 VW Golf 6 Nafte 2.0 TDI Model Higline Viti 28.09.2011.. Euro 5 Filter Partikular

  Tiranë Dje, 23:33
  9.250 €
 • 11 foto
  Toyota Corolla Linea full full nga gjermania
  Vetura

  Toyota Corolla Linea full full nga gjermania

  Shitet Toyota Corolla Linea full full motorr 2.0 Diesel,, Sapo ardhur nga gjermania. Vetem 195 mij

  Tiranë Dje, 23:32
  4.590 €
 • 6 foto
  Basso Devil Xenon .... OKAZION
  Paisje per sport

  Basso Devil Xenon .... OKAZION

  Ne gjendje te persosur i gatshem per cfaredolloj prove shitet per arsye emigrimi. Cmimi i padiskutue

  Tiranë Dje, 23:32
  65.000 Lek
 • 0 foto
  Alfa Romeo 156 1.8 Benzin Gaz manuale kondicioner
  Vetura

  Alfa Romeo 156 1.8 Benzin Gaz manuale kondicioner

  Shitet alfa 1.8 me te gjitha sherbimet e sapo kryera 4 dyer 4xhama elektrik Pasqyra elektrike Kondic

  Tiranë Dje, 23:31
  1.400 €
 • 1 foto
  Disqe AMG goma continental 265 45 20 benz Ml
  Autopjese dhe paisje

  Disqe AMG goma continental 265 45 20 benz Ml

  disqe amg origjinal model 2015 goma continental 2018 265 45 20 95%

  Tiranë Dje, 23:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Renault clio 1.5 naft
  Vetura

  Renault clio 1.5 naft

  Marka -reno clio Forca motorrike -1.5 Lloji i kambjos -manual Karburanti-nafte Viti prodhimit -20

  Tiranë Dje, 23:31
  4.000 €
 • 0 foto
  Sekreti
  Libra / Revista

  Sekreti

  bestselleri boteror -40 % gjendja : i ri

  Tiranë Dje, 23:31
  700 Lek
 • 1 foto
  APPLE IPAD PRO 12.9\" 3RD GEN (NEW BOX I PAHAPUR)
  Kompjutera

  APPLE IPAD PRO 12.9\" 3RD GEN (NEW BOX I PAHAPUR)

  MEM 256 GB SCR 12.9 WIFI- 4G LTE NGJYRA SPACE GRAY Ky produkt ka 6 Muaj Garanci! \"R&R\" Comp

  Tiranë Dje, 23:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Okazion Porsche Cayenne 4.8 Benzine Viti 2010
  Vetura

  Okazion Porsche Cayenne 4.8 Benzine Viti 2010

  .....

  Tiranë Dje, 23:30
  14.500 €
 • 2 foto
  VW Passat -06
  Vetura

  VW Passat -06

  Gjendje shume te mire. Blere ne Gjermani me 72000 km. Kolaudimi i paguar me date 26.07.2016 + sigura

  Tiranë Dje, 23:30
  7.500 €
 • 5 foto
  Ford C-Max benzin gaz 2007
  Vetura

  Ford C-Max benzin gaz 2007

  Shitet Ford C-Max viti 2007 benzine - gaz,impianti i sapovendosur italian me 2 vjet garanci.Fuqia mo

  Tiranë Dje, 23:29
  4.300 €
 • 10 foto
  Ml 350 AMG 2011 E sa potarguar
  Vetura

  Ml 350 AMG 2011 E sa potarguar

  Shitet Ml 350 AMG .Viti 2011 Bluetec .E Sa po targuar. Kambio automatike tronik. Start Stop. Baxha.

  Tiranë Dje, 23:27
  15.000 €
 • 10 foto
  VW GOLF 5 2.0 TDI NAFT 2005
  Vetura

  VW GOLF 5 2.0 TDI NAFT 2005

  VOLKSWAGEN GOLF 5 2.0 NAFT,VITI 2005,KLIMA,KAMBJO MANUALE 6 MARSHA,BAGAZHIER 6CD,NAVIGATOR,XHAMA DHE

  Tiranë Dje, 23:26
  4.400 €
 • 5 foto
  Shitet Bmw 525 D Automat
  Vetura

  Shitet Bmw 525 D Automat

  Shitet bmw seria 5 2.5 nafte. gjendje Perfekte xhenerike motorrike dhe shum e paster nga ana estetik

  Tiranë Dje, 23:26
  6.800 €
 • 8 foto
  Super ap 3+1+2 te kodra e diellit
  Apartment / Banesa

  Super ap 3+1+2 te kodra e diellit

  Tek Kodra e diellit Shitet Super Penthouse 3+1+2 Me Pamje Te Lire . Penthouse ka nje pamje fantastik

  Tiranë Dje, 23:26
  165.000 €
 • 8 foto
  SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN AUTOMAT 4X4 2006
  Vetura

  SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN AUTOMAT 4X4 2006

  SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN,KAMBJO AUTOMATIKE,VITI 2006,4X4(me dy diferenciale),KLIMATRONIK,SERDILJE ME

  Tiranë Dje, 23:25
  3.400 €
 • 0 foto
  NISSAN QASHQAI 1.6 BENZIN 2007
  Vetura

  NISSAN QASHQAI 1.6 BENZIN 2007

  NISSAN QASHQAI 1.6 BENZIN,VITI 2007,KLIMA,KOMANDA NE TIMON,XHAMA ELEKRIK,MBYLLJE QENDRORE ME PULT,PA

  Tiranë Dje, 23:25
  6.900 €
 • 5 foto
  CITROËN C5 DIESEL 1.6 VITI 2009
  Vetura

  CITROËN C5 DIESEL 1.6 VITI 2009

  SHITET CITROËN C5 DIESEL 1.6 VITI 2009 GJENDJE SHUME E MIRE ME TE GJITHAN SHERBIMET E KRYERA

  Tiranë Dje, 23:25
  6.300 €
 • 9 foto
  DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4X4 AUTOMAT 2007
  Vetura

  DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4X4 AUTOMAT 2007

  FAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN,KAMBJO AUTOMATIKE,VITI 2007,KONDICIONER,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,MBYLL

  Tiranë Dje, 23:25
  5.600 €
 • 10 foto
  VOLVO V50 1.6 NAFT VITI 2006
  Vetura

  VOLVO V50 1.6 NAFT VITI 2006

  VOLVO V50 1.6 NAFT,VITI 2006,KLIMATRONIK,SEDILJE ME NGROHJE,XHAMA DHE PASQURA ELEKTRIKE,MBYLLJE ME P

  Tiranë Dje, 23:25
  4.200 €
 • 10 foto
  Shitet Jeep Wagoneer
  Vetura

  Shitet Jeep Wagoneer

  Shitet Jeep Wangoneer 2,8 nafte viti 2008 automat super gjendje me letra per 1 vit 200mij km te veta

  Tiranë Dje, 23:25
  13.000 €
 • 2 foto
  BMW Seria 5 Okazion
  Vetura

  BMW Seria 5 Okazion

  BMW Seria 5 fundi 2005 - 2006,automatic 2.5 naft, 5 litra ne qytet shume ekonomike, stopa me led,4 g

  Tiranë Dje, 23:24
  7.200 €
 • 10 foto
  R&R COMPUTER OFRON KARIKUES LAPTOPESH ORIGJINAL
  Kompjutera

  R&R COMPUTER OFRON KARIKUES LAPTOPESH ORIGJINAL

  R&R COMPUTER OFRON KARIKUES LAPTOPESH ORIGJINAL ME CMIM KONKURUESE ASUS-DELL-ACER-HP-LENOVO-MS

  Tiranë Dje, 23:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LENOVO THINKPAD T480 (I RI) i5G\\8\\250SSD\\FHD
  Kompjutera

  LENOVO THINKPAD T480 (I RI) i5G\\8\\250SSD\\FHD

  CPU i5-8250U TURBO 1.6 GHZ TURBO 3.4 GEN8 MEM 8 GB DDR4 HDD 250 GB SSD GPU INTEL UHD GRAPHIC HD620

  Tiranë Dje, 23:24
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Honda Skuter Dylan 150 viti 2002
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda Skuter Dylan 150 viti 2002

  Shutet . Honda Skuter Dylan 150 viti 2002 gjendje shume e mire me sherbime totalisht te kryera peri

  Tiranë Dje, 23:24
  1.600 €