Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Tiranë

 • 11 foto
  OKAZION!!! Nissan Juke Automat, Gjendje 10/10
  Vetura

  OKAZION!!! Nissan Juke Automat, Gjendje 10/10

  Shitet Nissan Juke viti i prodhimit 2014. Motorr 1.6 cc Benzine. Kambio Automatike. Timon hidraulik.

  Tiranë Dje, 23:07
  11.700 €
 • 1 foto
  ZHBLLOKIME ICLOUD CLEAN 100% (1-3dite)
  Telefona celulare

  ZHBLLOKIME ICLOUD CLEAN 100% (1-3dite)

  Zhbllokime ICLOUD !!! Kohezgjatja 1-3 dite . Siguria e zhbllokimit 100% Menyra e pageses paypal , we

  Tiranë Dje, 23:06
  5 Lek
 • 10 foto
  VW TIGUAN 2.0 TDI 2008 FULL OPTION
  Vetura

  VW TIGUAN 2.0 TDI 2008 FULL OPTION

  VW VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 NAFT,VITI 2008,KKONDICIONER,KAMBJO AUTOMATIKE,TAVAN XHAMI,SISTEM VET PARKIM

  Tiranë Dje, 23:05
  9.900 €
 • 8 foto
  VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI AUTOMAT 2006
  Vetura

  VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI AUTOMAT 2006

  VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI (NAFT),VITI 2006,KAMBJO AUTOMATIKE,KLIMA BI ZONA,NAVIGATOR,BAGAZHIER ME 6C

  Tiranë Dje, 23:05
  4.700 €
 • 11 foto
  OKAZION SHITET MAKINA SUPER GJENDJE FORD TDDI
  Vetura

  OKAZION SHITET MAKINA SUPER GJENDJE FORD TDDI

  OKAZION FORD FOCUS SUPER GJENDJE SUPER EKONOMIKE MOTORR 1.8 VITI 2001 TDDI INJEKTORE POMPE NAFTE ME

  Tiranë Dje, 23:03
  1.899 €
 • 4 foto
  mercedes benz viano
  Vetura

  mercedes benz viano

  mercedes benz viano 220 cdi . makina disponon . kambio automatike . motorr 220 nafte . 6+1 vende . s

  Tiranë Dje, 23:03
  15.500 €
 • 10 foto
  X5 3.0D 2008
  Vetura

  X5 3.0D 2008

  Shes BMW X5 2008 3.0 Nafte Letrat e paguara deri ne gusht 2020 Vaj filtra te sapo bera Tamburet par

  Tiranë Dje, 23:03
  10.500 €
 • 9 foto
  E class 350cdi (6.3AMG look)
  Vetura

  E class 350cdi (6.3AMG look)

  Mercedes Benz E class w212, 350cdi (2989kubik pa takse luksi) Viti prodhimit 2015 Kilometra 97.000 t

  Tiranë Dje, 23:03
  29.000 €
 • 5 foto
  SHITET Ford FOCUS 1.6 NAFTE VITI 2005
  Vetura

  SHITET Ford FOCUS 1.6 NAFTE VITI 2005

  Ford focus me portobagazh.Motorr 1.6 nafte ne gjendje shume te mir.Kamio manual kondicioner dhe te g

  Tiranë Dje, 23:02
  3.300 €
 • 7 foto
  Honda Skuter Dylan 150 viti 2002
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda Skuter Dylan 150 viti 2002

  Shutet . Honda Skuter Dylan 150 viti 2002 gjendje shume e mire me sherbime totalisht te kryera peri

  Tiranë Dje, 23:02
  1.600 €
 • 11 foto
  Bicikleta WINORA CB2, 26\"Hibride model 2014
  Paisje per sport

  Bicikleta WINORA CB2, 26\"Hibride model 2014

  Shitet ; Biciklet Winora cb2 Hibride model 2014 ne gjendje shume te mire pothuajse e re sistemi elek

  Tiranë Dje, 23:02
  1.100 €
 • 10 foto
  Shitet Jeep Wagoneer
  Vetura

  Shitet Jeep Wagoneer

  Shitet Jeep Wangoneer 2,8 nafte viti 2008 automat super gjendje me letra per 1 vit 200mij km te veta

  Tiranë Dje, 23:01
  13.000 €
 • 9 foto
  OKAZION SUPER BMW F10 530 Nafte 2010 Super Gjendje
  Vetura

  OKAZION SUPER BMW F10 530 Nafte 2010 Super Gjendje

  Bmw f10 530 diesel 2010 ,me letra te paguara per nje vit ,.Makina eshte ne gjendje shume te mire mot

  Tiranë Dje, 22:56
  13.500 €
 • 4 foto
  Tavoline mesi per sallon
  Mobilje

  Tavoline mesi per sallon

  Tavoline mesi per sallon/dhome ndenje pothuajse e re, e paperdorur. Shitet per arsye sepse nuk shkon

  Tiranë Dje, 22:55
  4.000 Lek
 • 10 foto
  PASSAT CC 2.0 TDI VITI 2008
  Vetura

  PASSAT CC 2.0 TDI VITI 2008

  Xhama te zinj orgjinal, Sallon lekure, Serdilje me ngrohje dhe ajer, Navigator, Amortizator elektri

  Tiranë Dje, 22:55
  9.300 €
 • 6 foto
  Volkswagen passat
  Vetura

  Volkswagen passat

  Motori 1.9 tdi 6 marshe gjendja shum e mir.

  Tiranë Dje, 22:53
  3.500 €
 • 5 foto
  Passat cc 2013
  Vetura

  Passat cc 2013

  Shitet passat cc viti fundi i 2013 ...kambio manuale 6+1....pilot automatik....start and stop...klim

  Tiranë Dje, 22:50
  13.500 €
 • 11 foto
  Mercedes Benz E220 CDI
  Vetura

  Mercedes Benz E220 CDI

  Shitet Mercedes Benz E Class 220 CDI. Makina eshte me letra te sapobera dhe me te gjitha sherbimet e

  Tiranë Dje, 22:49
  2.200 €
 • 4 foto
  Nisan micra
  Vetura

  Nisan micra

  Nisan micra 1.5 naft shum ekonomike

  Tiranë Dje, 22:49
  2.600 €
 • 5 foto
  Gjenerator fiat 300 kva dhe 400 kva
  Makina dhe vegla

  Gjenerator fiat 300 kva dhe 400 kva

  Shiten 2 Gjeneratore fiat italian 300 kva dhe 400 kva ne gjenje perfekte i gatshem per pune Viti i p

  Tiranë Dje, 22:48
  100 €
 • 6 foto
  Ford Fusion 1.6
  Vetura

  Ford Fusion 1.6

  Ford Fusion. I exportuar nga Hollanda. Gjendja xhenerike dhe mekanike shume e mire. Me dokumenta te

  Tiranë Dje, 22:47
  5.600 €
 • 5 foto
  💥💥💥OKAZION SHES MAKIN 1900€ OKAZION💥💥💥
  Vetura

  💥💥💥OKAZION SHES MAKIN 1900€ OKAZION💥💥💥

  SHES MAKIN...OPEL -MERIVA...VITI 2007...ME NAFT...MANUALE...MOTORR 1.7...ME 5 PORTA...E SAPO ARDHUR

  Tiranë Dje, 22:46
  1.900 €
 • 3 foto
  Volkswagen touran 2.0 TDI
  Vetura

  Volkswagen touran 2.0 TDI

  Ne gjendje te mir 258 mij kilometra

  Tiranë Dje, 22:45
  3.200 €
 • 11 foto
  AUDI A4 2.0 TDI S-LINE AVANT SPORTBACK*OKAZION -06
  Vetura

  AUDI A4 2.0 TDI S-LINE AVANT SPORTBACK*OKAZION -06

  AUDI A4 S-LINE AVANT SPORTBACK 2.0 TDI -VITI PRODHIMIT 12/2005 MODEL 2006 -FACELIFT -EURO 4 -18900

  Tiranë Dje, 22:45
  5.200 €
 • 11 foto
  1000KM VW GOLF 7 GTI 2.0 TSI BLUEMOTION OKAZION-16
  Vetura

  1000KM VW GOLF 7 GTI 2.0 TSI BLUEMOTION OKAZION-16

  VOLKSWAGEN GOLF 7 GTI 2.0 TSI BLUEMOTION TECHNOLOGY INDIVIDUAL -MAKINE 1000 KM -EURO 6 - FULL OPSIO

  Tiranë Dje, 22:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW GOLF PASSAT HIGHLINE 1.9 TDI BLUEMOTION*FULL*09
  Vetura

  VW GOLF PASSAT HIGHLINE 1.9 TDI BLUEMOTION*FULL*09

  VOLKSWAGEN GOLF/PASSAT HIGHLINE 1.9 TDI BLUEMOTION TECHNOLOGY INDIVIDUAL -EURO 5 - FULL OPSIONAL

  Tiranë Dje, 22:44
  5.300 €
 • 11 foto
  SMART ForTwo COUPE MICRO HYBRID DRIVE KLIMA-2013
  Vetura

  SMART ForTwo COUPE MICRO HYBRID DRIVE KLIMA-2013

  SMART ForTwo COUPE MICRO HYBRID DRIVE 45 KW KLIMA - FULL OPSIONAL DESIGNO -VITI PRODHIMIT : 12.2012

  Tiranë Dje, 22:44
  4.990 €
 • 11 foto
  *44.000KM * VOLKSWAGEN UP! 1.0 BLUEMOTION-12
  Vetura

  *44.000KM * VOLKSWAGEN UP! 1.0 BLUEMOTION-12

  VOLKSWAGEN UP! 1.0 BLUEMOTION TECHNOLOGY INDIVIDUAL -EURO 6 - FULL OPSIONAL DESIGNO -VITI DHJETOR

  Tiranë Dje, 22:43
  5.800 €
 • 11 foto
  VW PASSAT 2.0 TDI INDIVIDUAL HIGHLINE FULL ATOMAT
  Vetura

  VW PASSAT 2.0 TDI INDIVIDUAL HIGHLINE FULL ATOMAT

  🇩🇪 📂Marka : VW PASSAT 2.0 TDI INDIVIDUAL  HIGHLINE*FULL-06 📂Viti prodhimi: 2006 📂Kilometra : 205.000

  Tiranë Dje, 22:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MERCEDES-BENZ E 220 CDI AVANTGARD BLUEFFICIENCY-11
  Vetura

  MERCEDES-BENZ E 220 CDI AVANTGARD BLUEFFICIENCY-11

  Mercedes-Benz W212 E 220 CDI ,///AVANTGARDE BLUE EFFICIENCY - FULL OPSIONAL DESIGNO -VITI 12/2010 M

  Tiranë Dje, 22:42
  13.700 €
 • 4 foto
  Shes Disqe bashke me Goma 18 ne gjendje 80%
  Autopjese dhe paisje

  Shes Disqe bashke me Goma 18 ne gjendje 80%

  Shes Disqe bashke me Goma 18 per Passat Golf Audi . Gomat jane ne gjendje 80%

  Tiranë Dje, 22:41
  499 €
 • 7 foto
  BMW X5 3.0d look M
  Vetura

  BMW X5 3.0d look M

  Viti prodhimit 07.07.2007; 228000 km; tapiceri lekure; panorama; 4x4; kambio automatike; gomat pothu

  Tiranë Dje, 22:40
  11.000 €
 • 7 foto
  Ford Fiesta 1.2 Benzine Gaz
  Vetura

  Ford Fiesta 1.2 Benzine Gaz

  Shes Ford Fiesta 1.25 zetec ne gjendje super te mire Benzine Gas e shenuar dhe ne lejen e qarkullimi

  Tiranë Dje, 22:40
  1.600 €
 • 1 foto
  Pjese kembimi per golf 4 1.6 16v pacifik\n\n
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi per golf 4 1.6 16v pacifik\n\n

  Grupi i Climas. Katalikt. Pompe frenash. Grushte (Semiakse) Uren para. Mbrapakolp. Dinamo. Centralin

  Tiranë Dje, 22:40
  1 Lek
 • 11 foto
  Bmw X5 3.5 Xdrive 2014 full
  Vetura

  Bmw X5 3.5 Xdrive 2014 full

  Bmw X5 3.5 diesel Xdrive , fundi 2014 e sapo ardhur me 160 mij kilometra te certifikuara ,me dogane

  Tiranë Dje, 22:38
  35.000 €
 • 2 foto
  FORD FUSION 1.4 NAFTE
  Vetura

  FORD FUSION 1.4 NAFTE

  ME DOGAN TE PAGUAR ..E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ..PER CFAR DO LLOJ PYETJE ME KONTAKTONI

  Tiranë Dje, 22:38
  2.900 €
 • 2 foto
  Cady 1.9 nafte viti 2009
  Vetura

  Cady 1.9 nafte viti 2009

  me dogan te paguar..rrip i motorit i ndruar ne 170 mi klm kiti freksjonit i ri ...jasht dhe brenda s

  Tiranë Dje, 22:38
  6.900 €
 • 0 foto
  FORD FOCUS1.6 NAFTE VITI 2007
  Vetura

  FORD FOCUS1.6 NAFTE VITI 2007

  ME DOGAN TE PAGUAR

  Tiranë Dje, 22:38
  3.800 €
 • 5 foto
  c class 200 cdi avangarde kambjo automatike
  Vetura

  c class 200 cdi avangarde kambjo automatike

  me dogan te paguar..per cfar do lloj pyetjesh me kontaktoni

  Tiranë Dje, 22:38
  4.700 €
 • 0 foto
  TOYOTA YARIS 1.3 BENZIN GAZ VITI 2008 KAMB MANUALE
  Vetura

  TOYOTA YARIS 1.3 BENZIN GAZ VITI 2008 KAMB MANUALE

  E SAPO ARDHUE NGA GJERMANI..ME DOGAN TE PAGUAR

  Tiranë Dje, 22:38
  4.300 €
 • 12 foto
  Renault megane 2004 1.9 nafte dci
  Vetura

  Renault megane 2004 1.9 nafte dci

  Shitet renault megane 1.9 dci nafte 120 kuaj fuqi.makina eshte ne gjendje perfekte motorike xhenerik

  Tiranë Dje, 22:38
  2.500 €
 • 5 foto
  BENZ E CLASS 220 CDI AVANGARDE KAMBJO MANUALE
  Vetura

  BENZ E CLASS 220 CDI AVANGARDE KAMBJO MANUALE

  me dogan te paguar..e sapo ardhur nga gjermania

  Tiranë Dje, 22:37
  5.990 €
 • 7 foto
  GOLF 5 KAMBJO MANUALE 1.9 NAFTE GOAL
  Vetura

  GOLF 5 KAMBJO MANUALE 1.9 NAFTE GOAL

  me dogan te paguar..e sapo ardhur nga gjermania..ne gjente te shkelqyer..per cfar do lloj pyetje me

  Tiranë Dje, 22:37
  4.500 €
 • 3 foto
  TOURAN 1.9 TDI KAMBJO AUTOMATIKE 7 VENDE
  Vetura

  TOURAN 1.9 TDI KAMBJO AUTOMATIKE 7 VENDE

  ME DOGAN TE PAGUAR..PER ME SHUM PYETJE KONTAKTONI

  Tiranë Dje, 22:37
  5.300 €
 • 0 foto
  jepet me qera
  Shtepi / Vila

  jepet me qera

  jepet shtepi 2+1 me qera e mobiluar . ndodhet 10 min larg universitetit bujqesor

  Tiranë Dje, 22:37
  18.000 Lek
 • 7 foto
  Tiguan 2.0
  Vetura

  Tiguan 2.0

  VW Tiguan HighLine s 2008-2009 2.0 Nafte 188.700 km Full Options Disqe sport Gomat 90% te reja Drita

  Tiranë Dje, 22:37
  10.000 €
 • 2 foto
  FORD FOCUS 1.6 NAFTE VITI 2008
  Vetura

  FORD FOCUS 1.6 NAFTE VITI 2008

  ME DOGAN TE PAGUAR

  Tiranë Dje, 22:37
  3.900 €
 • 9 foto
  FORD KUGA 200 NAFTE KAMBJO AUTOMATIKE VITI 2011
  Vetura

  FORD KUGA 200 NAFTE KAMBJO AUTOMATIKE VITI 2011

  ME DOGAN TE PAGUAR ....makina esht ne gjendje shum te mir mekanike gjithashtu dhe optike

  Tiranë Dje, 22:37
  11.500 €
 • 5 foto
  Vw Tiguan 2.0 tdi
  Vetura

  Vw Tiguan 2.0 tdi

  Shitet VW Tiguan, model 2009. Full option. Ne gjendje perfekte, me liber sherbimesh 2.0 TDI. Me letr

  Tiranë Dje, 22:35
  9.990 €
 • 11 foto
  A KLAS 180 CDI ELEGANCE AUTOMAT 05
  Vetura

  A KLAS 180 CDI ELEGANCE AUTOMAT 05

  MERCEDES BENZ AKLAS MOTORR 180CDI NAFTE SHUM EKONOMIKE, VITI 2005, 224MIJ KM ORIGJINALE, KAMBIO AUTO

  Tiranë Dje, 22:33
  4.200 €