Sherbime
Tiranë

Sherbime në shitje në Tiranë

 • 11 foto
  SHITEN PAJISJE FAST - FOOD
  Sherbime

  SHITEN PAJISJE FAST - FOOD

  SHITEN PAJISJE FAST FOOD NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE TE ARDHURA NGA GREQIA. PAJISJET: 1.FURRE PJE

  Tiranë Dje, 20:10
  4.500 €
 • 0 foto
  Kurse Autocad 2D 3D 3Ds Max Rhinoceros Sketc
  Sherbime

  Kurse Autocad 2D 3D 3Ds Max Rhinoceros Sketc

  Zhvillojme Kurse Arkitekture dhe programesh te specifikuara 2D, 3D dhe Grafike. Gjithashtu projekte

  Tiranë Dje, 18:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pajisje Fastfood
  Sherbime

  Pajisje Fastfood

  Shiten te gjitha pajisjet fastfood

  Tiranë Dje, 16:48
  4.500 €
 • 0 foto
  Kafe italia
  Sherbime

  Kafe italia

  Caffe Italia Kafe me Bustine (Filter) Me Eksprese Profesional dhe komod dhe shume praktik ne per

  Tiranë Dje, 16:44
  4.500 Lek
 • 5 foto
  Kafe ne Zyre
  Sherbime

  Kafe ne Zyre

  Ofrojme ekspres kafeje profesional rezistent nga ngarkesa dhe fluksi i punes, te fuqishme dhe te bes

  Tiranë Dje, 16:42
  4.500 Lek
 • 0 foto
  Programe menaxhimi Bar&Farmaci,Market,ButikHote
  Sherbime

  Programe menaxhimi Bar&Farmaci,Market,ButikHote

  Super Oferte $$ MASTERPOS $$ Program Menaxhimi per aktivitetin tuaj. Aksesohet nga Celulari,I thjesh

  Tiranë Dje, 15:14
  200 €
 • 0 foto
  Shërbime konsulence financiare për biznese
  Sherbime

  Shërbime konsulence financiare për biznese

  Shërbime financiare dhe konsulencë për të gjitha llojet bizneseve. -Regjistrim i faturave të blerj

  Tiranë Dje, 14:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kurse per Gjuhe, Letersi, Matematike, Fizike
  Sherbime

  Kurse per Gjuhe, Letersi, Matematike, Fizike

  Ofrojmë kurse në Tiranë për thellim njohurish për nxënësit e klasave 3 - 12 në lëndët Gjuhë e Letërs

  Tiranë Dje, 10:46
  1.000 Lek
 • 0 foto
  SALDATOR
  Sherbime

  SALDATOR

  bej punime dhe riparime hekuri cel0699206110

  Tiranë Dje, 07:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  RIKONSTRUKSIONE DHE NDERTIME OBJEKTESH
  Sherbime

  RIKONSTRUKSIONE DHE NDERTIME OBJEKTESH

  jemi nje staf pune i specializuar dhe bejme rikonstruksione dhe ndertime objektesh te ndryshme cel06

  Tiranë Dje, 07:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHTRUES PLLAKASH,PUNIME GIPSI
  Sherbime

  SHTRUES PLLAKASH,PUNIME GIPSI

  bej shtrime pllakash dhe punime gipsi cel0699206110

  Tiranë Dje, 07:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bej regjistrime biznesesh si marke dhe patente
  Sherbime

  Bej regjistrime biznesesh si marke dhe patente

  Disponoj license per regjistrimin e biznesit si marke ose patente prane drejtorise se patentave dhe

  Tiranë Dje, 06:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  D&V Studio Kontabiliteti
  Sherbime

  D&V Studio Kontabiliteti

  * Per cdo Biznes te Vogel, te Mesem (Mikronjesi) ose Biznes te Madhe mund te gjeni oferta te ndryshm

  Tiranë 11 nëntor 17:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tavolina Karrige me Qera
  Sherbime

  Tavolina Karrige me Qera

  Vere 2019 - prenotimet kane filluar 🤗 Cdo event behet me i bukur e i vecante i planifikuar se bashku

  Tiranë 10 nëntor 15:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OFERTE KOPESHTI KALIMERO PER VITIN SHKOLLOR 2018
  Sherbime

  OFERTE KOPESHTI KALIMERO PER VITIN SHKOLLOR 2018

  Kopeshti KALIMERO, i cili funksionon prej 18 vitesh ne Tirane, vjen me nje oferte speciale per ata q

  Tiranë 10 nëntor 12:46
  14.000 Lek
 • 0 foto
  Tavolina Karrige Me Qera
  Sherbime

  Tavolina Karrige Me Qera

  Sherbejm Paisje me qera per festa te ndryshme,I Modeli i karriges me i preferuari CHIAVARI SEDI

  Tiranë 10 nëntor 12:08
  700 Lek
 • 1 foto
  OFROJME SHERBIME KARROTRECI DHE VINCI
  Sherbime

  OFROJME SHERBIME KARROTRECI DHE VINCI

  OFROJ SHERBIM KARROTRECI DHE VINXHI PER SHERBIME TE NDRYSHME.PER ME SHUM KONTAKTONI NE NR 069218667

  Tiranë 9 nëntor 20:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Jap Licence Profesionale EZ.0941 me Qera
  Sherbime

  Jap Licence Profesionale EZ.0941 me Qera

  Liçenca eshte per PROJEKTIM: Punime ne sistemin elektrik dhe te sinjalizimit. Impiante per prodhimin

  Tiranë 9 nëntor 17:50
  30.000 Lek
 • 0 foto
  OFROJME PUNIME KONDICIONIMI, ME CELESA NE DORE
  Sherbime

  OFROJME PUNIME KONDICIONIMI, ME CELESA NE DORE

  ME EKSPERIENCEN TONE PREJ 25 VJETESH DHE STAFIN E KUALIFIKUAR, JEMI NE GJENDJE TE REALIZOJME IMPIANT

  Tiranë 9 nëntor 11:13
  100 €
 • 0 foto
  Pune ndertimi
  Sherbime

  Pune ndertimi

  Punime ndertimi te ndryshme. Beton ,mure,sovatime,veshje me polisterol sistem kapote, lyerje dhe rik

  Tiranë 9 nëntor 09:16
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Tenda me qera karrige dhe tavolina per dasma
  Sherbime

  Tenda me qera karrige dhe tavolina per dasma

  Pershendetje, ofrojme tenda tavolina karrige me qera per dasma dhe per raste te ndryshme me cmimet m

  Tiranë 7 nëntor 21:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fosi.al - Forumi i Sipërmarrjes
  Sherbime

  Fosi.al - Forumi i Sipërmarrjes

  Fosi (www.fosi.al) është një forum shqiptar biznesi që nxit diskutimin rreth çështjeve të lidhura me

  Tiranë 7 nëntor 15:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ofrojme sherbime transporti nderkombetar ne Itali
  Sherbime

  ofrojme sherbime transporti nderkombetar ne Itali

  ofrojme sherbime transporti nderkombetar Ne zonen e Itali 0682455669

  Tiranë 6 nëntor 16:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Patente për Jahte, motor & vela
  Sherbime

  Patente për Jahte, motor & vela

  Kursi i Skiperit, për pajisjen me patentë detare (barka motorike, me vela ose motor uji), përfshin t

  Tiranë 6 nëntor 11:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Montoj Antena televizive si tokesore ashtu dhe sat
  Sherbime

  Montoj Antena televizive si tokesore ashtu dhe sat

  Montoj antena televizive si tokesore ashtu dhe satelitore si dhe sisteme qendrore televizive salla t

  Tiranë 5 nëntor 07:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  EKSPERT PRIVAT ZJARRFIKES
  Sherbime

  EKSPERT PRIVAT ZJARRFIKES

  Konsiston ne hartimin e raporteve dhe projekteve teknike mbi masat e mbrojtjes nga zjarri te ndertes

  Tiranë 4 nëntor 19:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrojme Instalime Elektronike
  Sherbime

  Ofrojme Instalime Elektronike

  Ofrojme Instalime Elektronike per: •Sisteme Survejimi IP Camera dhe Analoge. Duke filluar nga 14

  Tiranë 4 nëntor 19:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  YOUTUBE CHANNEL
  Sherbime

  YOUTUBE CHANNEL

  SHES KANAL YOUTUBE TE MONETARIZUAR CMIMI 900 EURO I PADISKUTUESHEM GATI PER TE NXJERRE PERFITIME ME

  Tiranë 4 nëntor 16:04
  900 €
 • 0 foto
  Ofroj kurse frengjisht
  Sherbime

  Ofroj kurse frengjisht

  Ofroj kurse frengjisht private, në qënder te Tiranës, me mbështetje nga kompujteri,metodat qe perdor

  Tiranë 4 nëntor 00:53
  1 Lek
 • 2 foto
  Ponuda za pozajmljivanje novca između pojedinca
  Sherbime

  Ponuda za pozajmljivanje novca između pojedinca

  Ja sam poseban finansijer. Posjedujem kredite između pojedinaca ljudima u financijskim poteškoćama i

  Tiranë 3 nëntor 12:00
  100 €
 • 6 foto
  KURSE BERBERI TIRAN
  Sherbime

  KURSE BERBERI TIRAN

  KURSE BERBERI TIRANE: BARBERSCHOOL Samo, ZHVILLON KURSE PER BERBER, DHE TRAJNIME PRAKTIKE 3 MUJORE P

  Tiranë 2 nëntor 19:58
  10.000 Lek
 • 0 foto
  Transport mallrash dhe objektesh ne Tirane, Furgon
  Sherbime

  Transport mallrash dhe objektesh ne Tirane, Furgon

  Transport mallrash dhe objektesh me cmime te arsyeshme dhe cilesi bashkohore. Duke filluar nga 1500

  Tiranë 2 nëntor 17:48
  1.500 Lek
 • 0 foto
  KURSE MATEMATIKE , FIZIKE dhe GJUHE TE HUAJA
  Sherbime

  KURSE MATEMATIKE , FIZIKE dhe GJUHE TE HUAJA

  Qendra e kurseve Horizonti ofron : Kurse matematike : -Klasa V-IX 3000 leke/muaj -Klasa X-XII 4000 l

  Tiranë 2 nëntor 11:39
  4.000 Lek
 • 0 foto
  Projekte per mbrojtjen nga zjarri/ plan evakuimin
  Sherbime

  Projekte per mbrojtjen nga zjarri/ plan evakuimin

  Pergatis projekte per mbrojtjen nga zjarri/ plan evakuimin dhe relacionin teknik. Sherbimi eshte i

  Tiranë 1 nëntor 09:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TRANSPORT SHERBIM ME VINXH 24H
  Sherbime

  TRANSPORT SHERBIM ME VINXH 24H

  Transport me bylyk per hekur dhe materjale me gjatsi der ne 12..13 14 m te gjata KAMJONI ESHTE 4X4

  Tiranë 1 nëntor 07:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Hidraulik
  Sherbime

  Hidraulik

  Sherbime Hidraulike

  Tiranë 31 tetor 18:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Jepet license inxhinier gjeolog.per ndertime rruge
  Sherbime

  Jepet license inxhinier gjeolog.per ndertime rruge

  Kam license per inxhinier gjeolog dhe minierash.qe mbulon shum sektor .ndertim rrugesh pallatesh ura

  Tiranë 31 tetor 13:55
  3.000 Lek
 • 1 foto
  Oferte falas.
  Sherbime

  Oferte falas.

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Tiranë 24 tetor 10:19
  500.000 €
 • 5 foto
  Studio Arkitekture
  Sherbime

  Studio Arkitekture

  Studio e Arkitektures \"Doni Constructions Sh.p.k.\" ka vite qe operon ne fushen e projektimit dhe a

  Tiranë 21 tetor 21:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  oferte falas  ,
  Sherbime

  oferte falas ,

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Tiranë 20 tetor 16:10
  50.000 €
 • 0 foto
  Bojaxhi ne Lyerje Patinime Stukime
  Sherbime

  Bojaxhi ne Lyerje Patinime Stukime

  Tirane, - Ofroj Sherbime Bojaxhi ne Lyerje,Patinime,Stukime etj. Ofrojme lyerje me boje, lyerje shte

  Tiranë 20 tetor 12:06
  1 €
 • 3 foto
  Ndertojme Faqe Webi me HTML&CSS
  Sherbime

  Ndertojme Faqe Webi me HTML&CSS

  A ju duhet nje Faqe Webi? Nje Blog? Deshironi te Promovoni Produktin Tuaj nepermjet Blogut? Deshiron

  Tiranë 19 tetor 02:15
  790 €
 • 0 foto
  Sistem alarmi wireless
  Sherbime

  Sistem alarmi wireless

  Sistem alarmi Wireless ?️ ➡️ 4 sensor wireless ➡️ 1 Sensor magnetik ➡️ 1 platforme wir

  Tiranë 19 tetor 00:34
  330 €
 • 0 foto
  8 kamera 4 Mpx super oferte
  Sherbime

  8 kamera 4 Mpx super oferte

  ? 8 kamera Dahua ( 4 mega pixel ) ✔️ ? Dvr 8 ch Dahua ? Hard Disk 1 TB ? 200 Meter kabull ? Ekr

  Tiranë 19 tetor 00:34
  750 €
 • 0 foto
  Set kamerash 4 mpx
  Sherbime

  Set kamerash 4 mpx

  ? 4 kamera Dahua ( 4 mega pixel ) ✔️ ? Dvr 4 ch Dahua ? Hard Disk 500 Gb ? 100 Meter kabull ? E

  Tiranë 19 tetor 00:34
  400 €
 • 0 foto
  Set 4 kamera (gjithcka e perfshire)
  Sherbime

  Set 4 kamera (gjithcka e perfshire)

  🔹 4 kamera Dahua ( 2 mega pixel ) ✔️ 🔹 Dvr 4 ch Dahua 🔹 Hard Disk 500 Gb 🔹 100 Meter kabull 🔹 E

  Tiranë 19 tetor 00:34
  330 €
 • 0 foto
  Makina me qera nga 20 € ne dite.
  Sherbime

  Makina me qera nga 20 € ne dite.

  Japim makina me qera duke filluar nga 20 € ne dite, te gjitha kategorite. Na kontaktoni ne numrin to

  Tiranë 19 tetor 00:34
  20 €
 • 1 foto
  Kryejme Sherbime Riparimi per pajisje mjeksore si dhe ato industriale
  Sherbime

  Kryejme Sherbime Riparimi per pajisje mjeksore si dhe ato industriale

  Stafi jone i inxhiniereve jane te certifikuar nga kompanite me ne ze te Europiane per pajisjet e tyr

  Tiranë 18 tetor 14:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  KURSE MATEMATIKE
  Sherbime

  KURSE MATEMATIKE

  -Kurse Matematike për ciklin 9-vjeçar dhe të mesëm. -Përgatitje mësimore si dhe programe të veçanta

  Tiranë 18 tetor 13:41
  1.000 Lek
 • 0 foto
  KURSE GJERMANISHT
  Sherbime

  KURSE GJERMANISHT

  Ofrojme kurse gjuhe GJERMANISHT per te gjitha nivelet. Metoda bashkekohore dhe staf me eksperience s

  Tiranë 18 tetor 13:41
  4.000 Lek