Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Tiranë

 • 1 foto
  4. Goma. 205. 65. 16. C. Viti. 2016. Good yaer
  Autopjese dhe paisje

  4. Goma. 205. 65. 16. C. Viti. 2016. Good yaer

  Gomat. 90 % ADRESA E DYQANIT https://www.google.com/maps/place/Disqe+goma+spasi/@41.3122246,19.762

  Tiranë Sot, 15:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  E-220-CDI-Avandgarde-NAVI-KAMERA-DISTRoNIK
  Vetura

  E-220-CDI-Avandgarde-NAVI-KAMERA-DISTRoNIK

  E-220-CDI-Avandgarde. me Kamje . Automatike tip Tronik ngjyra blu e Erret metalizato Model

  Tiranë Sot, 15:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DISQE E GOMA BENZ 17 ORIGJINAL 2014
  Autopjese dhe paisje

  DISQE E GOMA BENZ 17 ORIGJINAL 2014

  disqe e goma te reja

  Tiranë Sot, 15:39
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  TOYOTA AVENSIS-DIESEL-(2009) Full-Option
  Vetura

  TOYOTA AVENSIS-DIESEL-(2009) Full-Option

  Toyota Avensis 2,2 me Nafte me Kamje Automatike tip tronik Viti. -(2009). Navigator i M

  Tiranë Sot, 15:39
  8.600 €
 • 2 foto
  C-220-CDI-ELEGANCE-Motorr-EVO-NAVI-Madh
  Vetura

  C-220-CDI-ELEGANCE-Motorr-EVO-NAVI-Madh

  C-220-CDI-Elegance-Motorr-EVO- Kamje Automatike Tip -Tronik Viti (2005) Ngjyra Gri Metali

  Tiranë Sot, 15:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe E goma Benz. E clas 18 inch te gjere mbrapa
  Autopjese dhe paisje

  Disqe E goma Benz. E clas 18 inch te gjere mbrapa

  Disqe. E clasi. Model. 2014. Origjinal. Shume te paster. Goma t. Brigjiston. 245. 40 18 para. 26

  Tiranë Sot, 15:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  C-220-CDI-Avandgarde-Full-Option-Automat
  Vetura

  C-220-CDI-Avandgarde-Full-Option-Automat

  C-220-CDI-Avandgarde Automatik me Motorr. EVO. viti i prodhimit 20/10/2005/. e Sapoardhur nga

  Tiranë Sot, 15:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Iveco M50 okazion
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveco M50 okazion

  SHITEN 10 COP IVECO M50! Viti 2004.Letrrat sapo jane prere.Iveco-t jane ne gjendje te perkryer.vaj f

  Tiranë Sot, 15:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  OKAZIOOON:FORD-FUSION
  Vetura

  OKAZIOOON:FORD-FUSION

  MAKINA ËSHT SHUM E PASTER DHE FULL... SENSOR-SHIU SENSOR-DRITASH XHAMA TË ZI ORIGJINALE FABRIKE

  Tiranë Sot, 15:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  B-200-CDI-NAVI i MADH-Sport-Edition Manuale
  Vetura

  B-200-CDI-NAVI i MADH-Sport-Edition Manuale

  B-200-CDI. Kamio Manuale me (6) Marshe e sapoardhur nga Gjermania me Dogane te paguar Gati per T

  Tiranë Sot, 15:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes Benz E 350 2015
  Vetura

  Mercedes Benz E 350 2015

  E 350 Bluetec *4-Matic* -AMG LINE- • Viti: 2015• Km. 155000• Me dogan te paguar • Navigator

  Tiranë Sot, 15:36
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shes- ( CLS 320 CDI )7G Tronik (2009 ) Edition
  Vetura

  Shes- ( CLS 320 CDI )7G Tronik (2009 ) Edition

  Shitet Mercedes - Benz CLS - 320 - CDI Edition. Sport - Cupee viti i prodhimit 2009 Mak

  Tiranë Sot, 15:35
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Honda Civic 1.8i Automat Panoram super
  Vetura

  Honda Civic 1.8i Automat Panoram super

  Shitet Honda Civic. Motori 1.8 benzine me 140 cv, kansumi mesatar 7 litra/100 km. Makina ka vetem 57

  Tiranë Sot, 15:35
  7.400 €
 • 7 foto
  Ford Fiesta 1.2 Benzine Gaz
  Vetura

  Ford Fiesta 1.2 Benzine Gaz

  Shes Ford Fiesta 1.25 zetec ne gjendje super te mire Benzine Gas e shenuar dhe ne lejen e qarkullimi

  Tiranë Sot, 15:34
  1.600 €
 • 1 foto
  Pjese kembimi per golf 4 1.6 16v pacifik\n\n
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi per golf 4 1.6 16v pacifik\n\n

  Grupi i Climas. Katalikt. Pompe frenash. Grushte (Semiakse) Uren para. Mbrapakolp. Dinamo. Centralin

  Tiranë Sot, 15:34
  1 Lek
 • 11 foto
  Bmw 530i M look automat super ????
  Vetura

  Bmw 530i M look automat super ????

  Shitet BMW 530i facelift viti 2008 motori 2997 cm 272 cv, kambio Automatike, M look origjinal mga fa

  Tiranë Sot, 15:34
  9.900 €
 • 0 foto
  Disqe e goma. Audi. Q7. Tuareg 255. 55. 18.
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma. Audi. Q7. Tuareg 255. 55. 18.

  Disqe e goma.

  Tiranë Sot, 15:33
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  MERCEDES CLS Mendesi Nderrimi
  Vetura

  MERCEDES CLS Mendesi Nderrimi

  OKAZION . Makina ka 23 mije km . Mundesi nderrimi me apartament ose Suv. MERCEDES BENZ EVO CLASS 1

  Tiranë Sot, 15:32
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Audi Q7
  Vetura

  Audi Q7

  Audi Q7 e vitit 11/2006 , euro 4 , me dogane shqiptare te paguar , ardhur nga italia , ecur ne st Mo

  Tiranë Sot, 15:32
  9.200 €
 • 11 foto
  Informacioni per makine
  Vetura

  Informacioni per makine

  Esht modeli BMW E 91 LCI Facelift Sport nga serit e fundit te preodhura te ksaj marke . Viti 10.201

  Tiranë Sot, 15:31
  11.500 €
 • 5 foto
  A class 1.8 nafte Automat OKAZION???
  Vetura

  A class 1.8 nafte Automat OKAZION???

  A class 1.8 automatik viti 2006. dokumentat e sapo prera. okazion vetem telefonata serioze

  Tiranë Sot, 15:30
  3.750 €
 • 4 foto
  bmw
  Vetura

  bmw

  Bmw X5 viti 2006 3.0nafte disce x5 goma 100% dy baxho xhama te zi origjinal sensor parkimi sensor go

  Tiranë Sot, 15:29
  8.700 €
 • 2 foto
  Biçikletë në shitje
  Paisje per sport

  Biçikletë në shitje

  Shitet Biciklete Giant e sjelle vete nga USA 🇺🇸 *masa e trupit S (Small) * pjeset origjinale Shimano

  Tiranë Sot, 15:29
  35.000 Lek
 • 5 foto
  Ford Kuga 4x4 2011 AUTOMATIKE Shitet &Nderrohet
  Vetura

  Ford Kuga 4x4 2011 AUTOMATIKE Shitet &Nderrohet

  Shitet Ford Kuga tetor 2011 full opsion,sendile lekure me ngrohje sendilesh ,letra te paguar per nj

  Tiranë Sot, 15:29
  10.550 €
 • 3 foto
  Biciklet Okazion i diskutueshem
  Paisje per sport

  Biciklet Okazion i diskutueshem

  Shitet Biciklete Giant e sjelle vete nga USA 🇺🇸 *masa e trupit S (Small) * pjeset origjinale Shimano

  Tiranë Sot, 15:29
  300 €
 • 1 foto
  Timon audi a3 S3
  Autopjese dhe paisje

  Timon audi a3 S3

  timon audi a3 s3 170 euro i diskutushem

  Tiranë Sot, 15:28
  170 €
 • 8 foto
  audi a4 s-line nga fabrika 2007
  Vetura

  audi a4 s-line nga fabrika 2007

  makina eshte ne gjendje te shkelqyer, letra per nje vit,

  Tiranë Sot, 15:27
  6.200 €
 • 0 foto
  KARIKUES ORIGJINAL SAMSUNG S6/7/8/9 NOTE 4/5/8/9
  Shtesa per telefon celulare

  KARIKUES ORIGJINAL SAMSUNG S6/7/8/9 NOTE 4/5/8/9

  Karikues 100% origjinal fast charge per te gjithe llojet e telefonave dhe tabletave samsung si edhe

  Tiranë Sot, 15:27
  3.000 Lek
 • 0 foto
  Gaming PC
  Pjese per kompjuter

  Gaming PC

  Windows 10 Procesor i7 3770 3.4Ghz RAM 8Gb (up to 32GB max) HDD 500Gb DVD RW GPU Asus Expedition GTX

  Tiranë Sot, 15:27
  440 €
 • 0 foto
  i7 3770 / 8Gb RAM / Asus 1050 TI
  Kompjutera

  i7 3770 / 8Gb RAM / Asus 1050 TI

  Windows 10 Procesor i7 3770 3.4Ghz RAM 8Gb (up to 32Gb max) HDD 500Gb DVD RW GPU Asus Expedition GTX

  Tiranë Sot, 15:27
  440 €
 • 3 foto
  Gaming Monitor 27\'\' 1ms
  Pjese per kompjuter

  Gaming Monitor 27\'\' 1ms

  ViewSonic 27″ VX2757-mhd FHD 1920 x 1080 16.9 Response time 1ms 75Hz Monitori eshte me kutin origj

  Tiranë Sot, 15:27
  170 €
 • 9 foto
  VW PASSAT 1.6 Nafte 2012
  Vetura

  VW PASSAT 1.6 Nafte 2012

  Shitet passat portobagazh ( station wegan) i vitit 2012 me motorr 1.6 nafte me kambio manuale 6+R. N

  Tiranë Sot, 15:26
  8.400 €
 • 0 foto
  IPHONE 6S PLUS I ZI 32GB GJENDJE PERFEKTE
  Telefona celulare

  IPHONE 6S PLUS I ZI 32GB GJENDJE PERFEKTE

  iPhone 6S Plus Space Gray 32GB ne gjendje perfekte pune dhe estetike. Asnje lloj problemi dhe bateri

  Tiranë Sot, 15:26
  33.000 Lek
 • 6 foto
  Shitet Nissan Almera
  Vetura

  Shitet Nissan Almera

  Nissan Almera Okazion shum i mire per makine Familiare, me baxhazh te gjerë, Tapiceria ne gjendje sh

  Tiranë Sot, 15:26
  2.300 €
 • 2 foto
  Rrul Dynapac CA 302
  Kamionë

  Rrul Dynapac CA 302

  Shes rrul Modeli : CA 302 Viti : 2008 Ore pune : 5500 Tel ne : 0683235819

  Tiranë Sot, 15:25
  42.000 €
 • 9 foto
  AUDI A6 2012 3.0 TDI QUATTRO S LINE FULL 21400€
  Vetura

  AUDI A6 2012 3.0 TDI QUATTRO S LINE FULL 21400€

  SHITET AUDI A6 QUATTRO AVANT FULL OPTIONS VITI 2012 S LINE 3.0 TDI QUATTRO 245 HP FULL PANORAMIC 15

  Tiranë Sot, 15:25
  21.500 €
 • 4 foto
  XIAOMI MI MIX 2S 6/64GB I ZI I RI NE KUTI
  Telefona celulare

  XIAOMI MI MIX 2S 6/64GB I ZI I RI NE KUTI

  Xiaomi Mi Mix 2S i zi i ri ne kuti versioni origjinal europian <<<GLOBAL VERSION>>&gt

  Tiranë Sot, 15:23
  399 €
 • 0 foto
  ASUS GTX 760 2GB (i përdorur)
  Pjese per kompjuter

  ASUS GTX 760 2GB (i përdorur)

  • ASUS GTX 760 2GB (i përdorur) • 2GB GDDR5 • Porta 1xHDMI, 1xDVI-I, 1xDVI-D, 1xDP • Max Res

  Tiranë Sot, 15:22
  12.000 Lek
 • 0 foto
  GAINWARD GTX 770 2GB
  Pjese per kompjuter

  GAINWARD GTX 770 2GB

  • GAINWARD GTX 770 2GB • 2GB GDDR5 • Porta Dual DVI, HDMI, DP • 1x 6-pin + 1x 8 Pin Energjie

  Tiranë Sot, 15:22
  16.000 Lek
 • 0 foto
  ASUS GTX 970 MINI 4GB
  Pjese per kompjuter

  ASUS GTX 970 MINI 4GB

  • ASUS GTX 970 MINI 4GB • 4GB GDDR5 • Max Resolution:4096x2160 • Porta Dual DVI, HDMI, DP â€

  Tiranë Sot, 15:22
  18.000 Lek
 • 0 foto
  MSI GTX 960 2GB
  Pjese per kompjuter

  MSI GTX 960 2GB

  • MSI GTX 960 2GB • 2GB GDDR5 • Max Resolution:4096x2160 • Porta Dual DVI, HDMI, DP • 1x 8

  Tiranë Sot, 15:22
  15.000 Lek
 • 0 foto
  GIGABYTE WINDFORCE GTX 780 OC
  Pjese per kompjuter

  GIGABYTE WINDFORCE GTX 780 OC

  • GIGABYTE WINDFORCE GTX 780 OC • 3GB GDDR5 • Max Resolution:4096 X 2160 • Porta 2xDVI, HDMI

  Tiranë Sot, 15:22
  17.000 Lek
 • 0 foto
  ASUS ROG STRIX GTX 1070 OC
  Pjese per kompjuter

  ASUS ROG STRIX GTX 1070 OC

  • ASUS ROG STRIX GTX 1070 OC • 8GB GDDR5 • Max Resolution:7680x4320 • Porta DVI, 2x HDMI, 2x

  Tiranë Sot, 15:22
  36.000 Lek
 • 0 foto
  GIGABYTE WINDFORCE GTX 970 OC
  Pjese per kompjuter

  GIGABYTE WINDFORCE GTX 970 OC

  • GIGABYTE WINDFORCE GTX 970 OC • 3GB GDDR5 • Max Resolution:4096 X 2160 • Porta 2xDVI, HDMI

  Tiranë Sot, 15:22
  21.000 Lek
 • 1 foto
  Bmw 730 seria 7
  Vetura

  Bmw 730 seria 7

  Bmw 730 LD seria 7 me dogane me letra paguara me 258000 km te vetat xenon sendile individuale super

  Tiranë Sot, 15:22
  9.000 €
 • 0 foto
  IPHONE 7 I ZI 32GB POTHUAJSE I RI
  Telefona celulare

  IPHONE 7 I ZI 32GB POTHUAJSE I RI

  Telefoni eshte ne gjendje perfekte pune pa asnje gervishtje dhe asnje problem. Eshte mbajtur per qej

  Tiranë Sot, 15:22
  36.000 Lek
 • 2 foto
  SAMSUNG GALAXY S8 Perfekt si i ri. 32.000 leke
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY S8 Perfekt si i ri. 32.000 leke

  Samsung Galaxy S8. Ne gjendje perfekte si i ri pa asnje shenje ose gervishtje . Shoqerohet me kuti k

  Tiranë Sot, 15:21
  32.000 Lek
 • 11 foto
  GOLF 5 PLUS NAFTE AUTOMATIKE NGA GJERMANIA
  Vetura

  GOLF 5 PLUS NAFTE AUTOMATIKE NGA GJERMANIA

  shes vw golf 5 plus,i sapoardhur nga gjermania,me dogane te paguar,klima tronic,ngrohje sediljesh,ra

  Tiranë Sot, 15:19
  5.999 €
 • 11 foto
  VW GOLF 5 PLUS NAFTE AUTOMATIK GERMANY
  Vetura

  VW GOLF 5 PLUS NAFTE AUTOMATIK GERMANY

  shes vw golf 5 plus,i sapoardhur nga gjermania,me dogane te paguar,model goal,me klima tronic,ngrohj

  Tiranë Sot, 15:18
  5.900 €
 • 11 foto
  AUDI A3 SPORTBACK NAFTE AUTOMAT GERMANY
  Vetura

  AUDI A3 SPORTBACK NAFTE AUTOMAT GERMANY

  Shes Audi A3 sportback,i sapoardhur nga gjermania,me dogane te paguar,ma klima tronic,radio cd,mp3,n

  Tiranë Sot, 15:18
  6.299 €