Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Tiranë

 • 0 foto
  SAMSUNG S9
  Telefona celulare

  SAMSUNG S9

  GERMAN COMPUTER

  Tiranë Sot, 14:39
  269 €
 • 7 foto
  mercedes benz 220 cdi
  Vetura

  mercedes benz 220 cdi

  mercedes benz 220 cdi nafte letrat sapo jane prere para jave sherbimet e bera me kondocioner kamje a

  Tiranë Sot, 14:39
  2 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 1+1 perbll ish Ekspozites
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 perbll ish Ekspozites

  Shitet Apartament 1+1 me sip,45m ne katin e 3 ne nje pallat 4 katesh me tulla te kuqe,dhe shume i mi

  Tiranë Sot, 14:39
  55.000 €
 • 7 foto
  VW PASAT 2.0 NAFT ?? 2006 me dogan
  Vetura

  VW PASAT 2.0 NAFT ?? 2006 me dogan

  VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 NAFT 2006 E SAPOARDHUR NGA GERMANY 🇩🇪 ME DOGAN TE PAGUAR ME CLIMA BI ZONA S

  Tiranë Sot, 14:39
  3.900 €
 • 3 foto
  ????SUPER OKAZION PER IPHONE NEW BOX????
  Telefona celulare

  ????SUPER OKAZION PER IPHONE NEW BOX????

  GERMAN COMPUTER

  Tiranë Sot, 14:39
  585 €
 • 9 foto
  HONDA HYBRID 1.3 AUTOMAT 2007 SWITZERLAND ??
  Vetura

  HONDA HYBRID 1.3 AUTOMAT 2007 SWITZERLAND ??

  HONDA HYBRID 1.3 AUTOMAT 2007 SWITZERLAND 🇨🇭 ME DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE SHKURT 2021 MOTOR 1.3

  Tiranë Sot, 14:39
  4.900 €
 • 11 foto
  LANCIA DELTA
  Vetura

  LANCIA DELTA

  Shitet Lancia Delta, e vitit 2009, motorr 1.4 benzin i montohet gazi dhe i vjen 100% gaz, ngjyra e z

  Tiranë Sot, 14:39
  5.500 €
 • 3 foto
  Shitet nisan kamion
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet nisan kamion

  Nisan kamion jo vetshkarkus gomat e reja gjendja perfekte

  Tiranë Sot, 14:39
  7 Lek
 • 10 foto
  TAYOTA COROLLA
  Vetura

  TAYOTA COROLLA

  🚘Toyota Corolla 1.4 Diezel Viti 2006 ✅Makina me Dogane ✅✅Cmimi 4.300€ ♦️ K

  Tiranë Sot, 14:39
  4.300 €
 • 12 foto
  AUDI A4 FULL OPTION
  Vetura

  AUDI A4 FULL OPTION

  Shitet Audi A4 ne gjendje te shkelqyet. Makina posedon motor 1.8 benzine, kuti shpejtesie aitomatike

  Tiranë Sot, 14:39
  8.700 €
 • 1 foto
  Trust Mouse + Pad / RedMobo.al
  Pjese per kompjuter

  Trust Mouse + Pad / RedMobo.al

  Për më shumë produkte elektronike ose servis celular/kompjuter, vizitioni dyqanin tonë RedMobo tek P

  Tiranë Sot, 14:38
  2.500 Lek
 • 1 foto
  Baseus Power Bank 10000mAh / RedMobo.al
  Shtesa per telefon celulare

  Baseus Power Bank 10000mAh / RedMobo.al

  Baseus Power Bank 10000mAh Cilesore dhe komforte. Output: 5V 2A Për më shumë produkte elektronike

  Tiranë Sot, 14:38
  2.500 Lek
 • 8 foto
  SHITET AUTOMAT,VW TOURAN MUNDESI E MIR BEJE TENDEN
  Vetura

  SHITET AUTOMAT,VW TOURAN MUNDESI E MIR BEJE TENDEN

  ✅VW Touran 2.0 Diezel Viti 2007 ✅Makina me Dogane ✅Cmimi 5.800eu 🔺️ Kamio

  Tiranë Sot, 14:38
  5.800 €
 • 3 foto
  SERVISI ME I MIRE NE TIRANE PER LAPTOP&PC
  Kompjutera

  SERVISI ME I MIRE NE TIRANE PER LAPTOP&PC

  🏆SERVISI ME I MIRE NE TIRANE PER LAPTOP&PC🏆 🥇🥇SUPER SUPER CMIME 🥇🥇 🎖️🎖️ SUPER SUPER SHERBIM

  Tiranë Sot, 14:38
  1 €
 • 8 foto
  VW PASAT 2.0 TDI AUTOMAT 2008 ?? ME DOGAN
  Vetura

  VW PASAT 2.0 TDI AUTOMAT 2008 ?? ME DOGAN

  VW PASAT 2.0 NAFT 2008 E SAPOARDHUR NGA SWITZERLAND 🇨🇭 ME DOGAN TE PAGUAR KAMJE AUTOMAT DSG CLIMA

  Tiranë Sot, 14:38
  4.400 €
 • 8 foto
  VW GOLF PLUS 1.6 BENZIN I THJESHT 2007
  Vetura

  VW GOLF PLUS 1.6 BENZIN I THJESHT 2007

  VW GOLF PLUS 1.6 BENZIN ( motor i thjesht pershtatet 100 %ne gaz ) viti 2007 me dogan te paguar e S

  Tiranë Sot, 14:38
  4.400 €
 • 3 foto
  Levë ps4 origjinale v2
  Lojra per PC / Videolojra

  Levë ps4 origjinale v2

  Shitet levë origjinale ps4 version i dyte i cili eshte versioni i fundit i levave qe ka dalur. Munde

  Tiranë Sot, 14:38
  3.500 Lek
 • 6 foto
  Vjen se shpejti Citroen C3,2011, manual,1.4 diesel
  Vetura

  Vjen se shpejti Citroen C3,2011, manual,1.4 diesel

  Citroen C3, 2011 , 1.4 diesel, kambio manuale, Super Full option Cmimi me tvsh: 5500 euro Tel: 0673

  Tiranë Sot, 14:38
  5.500 €
 • 8 foto
  MERCEDES C 180 BENZIN 2006 AUTOMAT ?? ME DOGAN
  Vetura

  MERCEDES C 180 BENZIN 2006 AUTOMAT ?? ME DOGAN

  MERCEDES C 180 benzin kompresor viti 2006 e SAPOARDHUR me dogan te paguar Germany 🇩🇪 kamje automat

  Tiranë Sot, 14:38
  4.300 €
 • 8 foto
  VW GOLF PLUS 1.9 TDI AUTOMAT 2006 ?? ME DOGAN
  Vetura

  VW GOLF PLUS 1.9 TDI AUTOMAT 2006 ?? ME DOGAN

  VW GOLF PLUS 1.9 NAFT 2006 KAMJE AUTOMAT DSG E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR ME CLIMA BI

  Tiranë Sot, 14:38
  4.700 €
 • 9 foto
  SHITET FORD FIESTA
  Vetura

  SHITET FORD FIESTA

  🚘Ford Fiesta 1.4 Diezel viti 2007 ✅Makina me Dogane ✅✅Cmini 2.800€ ✅Gjendja Perfekte ✅Kon

  Tiranë Sot, 14:38
  2.800 €
 • 10 foto
  AUDI Q 5
  Vetura

  AUDI Q 5

  🚘🚘Audi Q5. 3.0 Diezel Viti 2009🚘🚘 ✅Makina me Dogane ✅✅Cmimi€ 12.500€ Kamio

  Tiranë Sot, 14:38
  12.500 €
 • 8 foto
  MERCEDES BENCC 200
  Vetura

  MERCEDES BENCC 200

  🚘Mercedes Benz C 200 Diezel Viti 2006 ✅Makina me Dogane ✅✅Cmimi 5.500€ ♦️ K

  Tiranë Sot, 14:38
  5.500 €
 • 11 foto
  Mini Cooper 1.6 Nafte
  Vetura

  Mini Cooper 1.6 Nafte

  Shitet Mini Cooper D, e vitit 2009, motorr 1.6 Nafte ngjyra kafe mjalti Mjeti ka 158342 km origjin

  Tiranë Sot, 14:38
  7.100 €
 • 9 foto
  Shitet Apartament 2+1 RR. Karl Gega me Hipoteke
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 RR. Karl Gega me Hipoteke

  Shitet Apartament 2+1 RR. Karl Gega me Hipoteke 80000 Euro!Pallati ndodhet tek fillimi i rruges Karl

  Tiranë Sot, 14:37
  80.000 €
 • 0 foto
   iPhone XS Max I RI EUROPIAN 950 EU
  Telefona celulare

  iPhone XS Max I RI EUROPIAN 950 EU

  IPHONE XSMAX I RI EUROPIAN ➡️ 950 Euro 🆕🆕🆕TELEFONAT JANE TE RINJ NE KUTI , EUROPIAN , GARANCI

  Tiranë Sot, 14:37
  950 €
 • 0 foto
  SAMSUNG GALAXY A10 ➡️ 130 Euro
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY A10 ➡️ 130 Euro

  SAMSUNG GALAXY A10 ➡️ 130 Euro 🆕🆕🆕TELEFONAT JANE TE RINJ NE KUTI , EUROPIAN , GARANCI 12 MUAJ

  Tiranë Sot, 14:37
  130 €
 • 8 foto
  CITROEN C 4 AUTOMAT
  Vetura

  CITROEN C 4 AUTOMAT

  🚘Citroen C4 1.6 Diezel Viti 2008 ✅Makina Me Dogane ✅✅Cmimi 3.700€ ♦️K

  Tiranë Sot, 14:37
  3.700 €
 • 0 foto
  Peugeot 207 . (2010)Shiitet ose ndrrim
  Vetura

  Peugeot 207 . (2010)Shiitet ose ndrrim

  Peugeot 207 1.4nafte viti 2010 Letrat deri ne 28 gusht 2020 Super ekonomike ne konsum vaj filtra

  Tiranë Sot, 14:37
  3.000 €
 • 1 foto
  Fifa 2020 per Ps4
  Lojra per PC / Videolojra

  Fifa 2020 per Ps4

  Shitet Disk Fifa 2020 per Playstation 4 ne gjendje shume te mire si disku edhe kasa. Shume pak e per

  Tiranë Sot, 14:37
  3.500 Lek
 • 8 foto
  Shiten syze Maybach
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shiten syze Maybach

  Shiten syze te reja Maybach

  Tiranë Sot, 14:37
  100 €
 • 0 foto
  SAMSUNG NOTE 10 PLUS PAPERDORUR 679 EU
  Telefona celulare

  SAMSUNG NOTE 10 PLUS PAPERDORUR 679 EU

  GERMAN COMPUTER

  Tiranë Sot, 14:37
  635 €
 • 2 foto
  Shiten fener stopa per s-class 6.3 amg coupe
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fener stopa per s-class 6.3 amg coupe

  Shiten fener stopa origjinal per s-class 6.3 amg coupe Viti16-17 Feneret jan origjinal te ardhur nga

  Tiranë Sot, 14:37
  7.500 €
 • 8 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI 2005 ?? ME DOGAN FULL
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 TDI 2005 ?? ME DOGAN FULL

  VW TOURAN 2.0 TDI VITI 2005 E SAPOARDHUR NGA SWITZERLAND 🇨🇭 ME DOGAN TE PAGUAR NAVIGATION CLIMA B

  Tiranë Sot, 14:37
  3.200 €
 • 7 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI AUTOMAT 2010 ?? ME DOGAN
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 TDI AUTOMAT 2010 ?? ME DOGAN

  VW TOURAN 2.0 TDI NAFT VITI 2010 E SAPOARDHUR NGA GERMANY 🇩🇪 ME DOGAN TE PAGUAR KAMJE AUTOMAT DSG C

  Tiranë Sot, 14:37
  4.600 €
 • 3 foto
  Apartament 2+1 82m2 Astir -- 52,000 €
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 82m2 Astir -- 52,000 €

  Shitet apartament 2+1, 82m2,52000 euro Astir! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te

  Tiranë Sot, 14:37
  52.000 €
 • 2 foto
  Levë ps3 origjinale (limited edition)
  Lojra per PC / Videolojra

  Levë ps3 origjinale (limited edition)

  Shitet levë (kontroller) origjinale per ps3 ngjyre e bardhe (bundle edition) , eshte ne gjendje shum

  Tiranë Sot, 14:37
  2.500 Lek
 • 11 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 ME DY GARAZHE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 ME DY GARAZHE

  SHITET APARTAMENT 2+1 ME DY GARAZHE EDHE NJI PARKING PARA PALLATIT.PALLATI ESHT NDERTIM I RI PRAN MI

  Tiranë Sot, 14:37
  220.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 2+1 105m2 Misto Mame 46000 €
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 105m2 Misto Mame 46000 €

  Shitet Apartament 2+1 105m2 ne Misto Mame. Apartamenti ndodhet ne nje zone qe ka te gjitha facilitet

  Tiranë Sot, 14:36
  46.000 €
 • 2 foto
   Dumdum suzuki carry
  Vetura

  Dumdum suzuki carry

  Shitet Suzuki carry, viti 2003 motor 660 kubik me 3 pistona benzin gas I shenuar ne leje qarkullimi,

  Tiranë Sot, 14:36
  2.800 €
 • 8 foto
  FORD FOZION SHITET MAKINA PERFEKTE
  Vetura

  FORD FOZION SHITET MAKINA PERFEKTE

  ✅Ford Fusion 1.4 Diezel Viti 2008 ✅Makina me Dogane ✅✅Cmimi 3.900€ 🔺️Ka

  Tiranë Sot, 14:36
  3.900 €
 • 10 foto
  MERCEDES BENC E 220 AUTOMAT
  Vetura

  MERCEDES BENC E 220 AUTOMAT

  Mercedes Benz E 220 Diezel Viti 2008 Makina me Dogane e Ardhur nga Belgjika ✅✅✅Cmimi 7.300€

  Tiranë Sot, 14:36
  7.300 €
 • 8 foto
  Ford Fiesta 2012
  Vetura

  Ford Fiesta 2012

  Shitet Ford Fiesta 1.4 nafte viti 2012 Gjendje perfekte vizuale dhe gjenerike dhe shum e paster 10

  Tiranë Sot, 14:36
  5.500 €
 • 2 foto
  Ps4 Shitet ose ndrrohet Uncharted 4
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps4 Shitet ose ndrrohet Uncharted 4

  Ps4 Shitet ose ndrrohet Uncharted 4

  Tiranë Sot, 14:36
  25 €
 • 3 foto
  Disqe+Goma 195/65 R15 Mercedes Benz
  Autopjese dhe paisje

  Disqe+Goma 195/65 R15 Mercedes Benz

  Shiten disqet bashke me gomat nr. 195/65 R15. Disqet jane te pastra pa asnje demtim origjinale te Me

  Tiranë Sot, 14:35
  200 €
 • 0 foto
  SAMSUNG S10
  Telefona celulare

  SAMSUNG S10

  GERMAN COMPUTER

  Tiranë Sot, 14:35
  429 €
 • 6 foto
  Mini Cooper D Countryman
  Vetura

  Mini Cooper D Countryman

  Mini Cooper D Countryman Automatike, Viti 2015, 84.200 KM, Motor 200cc Diesel, Navygator, S

  Tiranë Sot, 14:35
  16.300 €
 • 12 foto
  SHITER MB ML 350
  Vetura

  SHITER MB ML 350

  ✅MB ML 350 Diezel viti 2013 🚘AUTO RUBIN🚘 ✅Makina me Dogane ✅✅Cmimi 22.500€ ✅Makina esht fu

  Tiranë Sot, 14:35
  22.500 €
 • 1 foto
  Bateri Per iPhone / RedMobo.al
  Shtesa per telefon celulare

  Bateri Per iPhone / RedMobo.al

  Bateri cilesore dhe servis profesional. Për më shumë produkte elektronike ose servis celular/kompj

  Tiranë Sot, 14:35
  1.000 Lek
 • 0 foto
  HDD DESKTOP , 20 EU
  Pjese per kompjuter

  HDD DESKTOP , 20 EU

  ******SUPER OFERTE***** HDD DESKTOP , 20EU HDD JANE NE GJENDJE PERFEKT , POTHUAJSE TE RINJ.20 eu Cel

  Tiranë Sot, 14:35
  20 €