Fluturime Düsseldorf - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Tiranë

 • 8 foto
  Ford maverick 4x4 gaz/benzin. Shitet/nderrohet
  Vetura

  Ford maverick 4x4 gaz/benzin. Shitet/nderrohet

  Ford maverck 4x4, benzin/gaz, ne gjendje shum te mire, 4 goma te reja BFGoodrich, spesor per gomat 4

  Tiranë Dje, 23:11
  4.500 €
 • 1 foto
  DISQE AMG. 19 INCH TE GJERE MBRAPA 2017
  Autopjese dhe paisje

  DISQE AMG. 19 INCH TE GJERE MBRAPA 2017

  Disqe t origjinal. Model. 2017. 2018.

  Tiranë Dje, 23:11
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Tiguan full
  Vetura

  Tiguan full

  Tiugan 2.0 benzin gaz 4 Matik makina esht super akull cdo sherbim 100% Gomat akull te reja makina nu

  Tiranë Dje, 23:11
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  AUDI A7
  Vetura

  AUDI A7

  Audi a7 2013 ne leje 3.0naft quatro 170mij kilometra makin esh bler n belgjik me fatura me katallog

  Tiranë Dje, 23:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mazda CX-5 SKYACTIV
  Vetura

  Mazda CX-5 SKYACTIV

  Makina eshte perdorur vetem nga nje person ne Shqiperi, jane kryer sherbime te rregullta periodike,

  Tiranë Dje, 23:08
  17.000 €
 • 3 foto
  SHITET APRILA LEONARDO
  Motore (mbi 50 cc)

  SHITET APRILA LEONARDO

  APRILA LEONARDO NE GJENDJE SUPER TE MIRE,CMIMI I DISKUTUESHEM

  Tiranë Dje, 23:08
  700 €
 • 0 foto
  DISQE E GOMA TE REJA AUDI 17 INCH ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE E GOMA TE REJA AUDI 17 INCH ORIGJINAL

  disqe e goma

  Tiranë Dje, 23:04
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fiat punto 2012 1.3 multijet
  Vetura

  Fiat punto 2012 1.3 multijet

  Shitet fiat punto 1.3 multijet nafte e vitit 2012 Makina esht full 137000 mije km Goma 80% Start&am

  Tiranë Dje, 23:03
  4.200 €
 • 0 foto
  shes dhe nderroj disqe ps4 pak te perdorur
  Lojra per PC / Videolojra

  shes dhe nderroj disqe ps4 pak te perdorur

  shes disk ps4/horizon zero dawn,gta 5,call off duty infinite warfare,fifa 16.me kontaktoni nese jeni

  Tiranë Dje, 23:03
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kamera te fshehta shitje sekrete spiune te vogla
  Autopjese dhe paisje

  Kamera te fshehta shitje sekrete spiune te vogla

  Kamera te fshehta ne shitje modele te ndryshme. Kamera Wifi Full HD1080P dhe 720P, - Sensor levizje

  Tiranë Dje, 23:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Smart 2004 four two
  Vetura

  Smart 2004 four two

  Shitet Samet viti 2004 benzine 700cc . Automat kondicjoner . Me letra deri ne nentor 2019 cmimi i di

  Tiranë Dje, 23:03
  1.200 €
 • 0 foto
  Shitet Shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia

  Kati i pare sallon te madh guzhin banjo. Kati i dyt 2 dhoma dy banjo. Kati i 3 ka 3 dhoma 1 banjo k

  Tiranë Dje, 23:03
  270.000 €
 • 9 foto
  Renault 1.2 manual
  Vetura

  Renault 1.2 manual

  Renault clio manuale viti 2004 1.2 benzine motorr i thjesht shume ekonomike me 8 v . Te gjitha sherb

  Tiranë Dje, 23:03
  1.500 €
 • 0 foto
  HP 600 G1 i3G4\8\500GB (SI I RI) OKAZION 169 EURO
  Kompjutera

  HP 600 G1 i3G4\8\500GB (SI I RI) OKAZION 169 EURO

  HP 600 G1 TOWER (SASI E LIMITUAR) CPU i3 4130 3.4 GHZ GENERATA 4 RAM 8 GB DDR3 HDD 500 7200 RPM GP

  Tiranë Dje, 23:03
  169 €
 • 3 foto
  TOUAREG 3.2 v6 BENZIN-GAZ SHITET&NDRROHET
  Vetura

  TOUAREG 3.2 v6 BENZIN-GAZ SHITET&NDRROHET

  Touareg 3.2 v6 benzin-gaz . Automaat Navi komanda ne timon pilot automatik klima para dhe mbrapa ng

  Tiranë Dje, 23:01
  6.500 €
 • 9 foto
  Shitet ose nderrohet megane scenic 1.9 dci
  Vetura

  Shitet ose nderrohet megane scenic 1.9 dci

  Makina disponon kondicioner, abs, airbag, pasqyra elektrike, mbyllje qendrore, sensor shiu,komande b

  Tiranë Dje, 23:00
  1.900 €
 • 7 foto
  JBL & EV
  Instrumente muzikore dhe paisje

  JBL & EV

  Shiten dy bokse JBL eon 300w 8 OM nje amplifikator interM R500 gjithsej jan perdorur 3 here pothuaj

  Tiranë Dje, 23:00
  1.300 Lek
 • 3 foto
  MAKINA ME QERA NE TIRANE RINAS,0692068484,RENTACAR
  Vetura

  MAKINA ME QERA NE TIRANE RINAS,0692068484,RENTACAR

  MAKINA ME QERA NE RINAS 0692068484,MAKINE ME QIRA NE TIRANE AEROPORT RINASIT,MAQINA ME QIRA NE DURRE

  Tiranë Dje, 22:59
  14 €
 • 0 foto
  MAKINA me QIRA ne RINAS TIRANE 0672136575 MAQINA
  Vetura

  MAKINA me QIRA ne RINAS TIRANE 0672136575 MAQINA

  MAKINA ME QERA NE SHQIPERI 0672136575 MAKINE ME QIRA NE RINAS AEROPORT TIRANE,AUTONOLEGGIO A TIRANA

  Tiranë Dje, 22:59
  14 €
 • 0 foto
  MAKINA ME QIRA NE RINAS TIRANE RENT A CAR ALBANIA
  Vetura

  MAKINA ME QIRA NE RINAS TIRANE RENT A CAR ALBANIA

  MAKINA ME QERA NE AEROPORT RINAS TIRANE 0672136575 MAQINA ME QIRA NE SHQIPERI RENT A CAR ALBANIA AIR

  Tiranë Dje, 22:59
  15 €
 • 10 foto
  Mitsubishi L200 dizel
  Vetura

  Mitsubishi L200 dizel

  Shitet Mitsubishi L200 warrior ,viti 2005,motor 2,5 diesel e sapo ardhur nga Gjermania,e sapo targua

  Tiranë Dje, 22:59
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Okazionnnn
  Vetura

  Okazionnnn

  Shitet... makina eshte ne gjendje shume te mire me te gjtha sherbimet e kryera ne te servis bushi. M

  Tiranë Dje, 22:58
  1 €
 • 11 foto
  Audi Q5 S-line Viti 2015 Mundesi Ndrrim Apartament
  Vetura

  Audi Q5 S-line Viti 2015 Mundesi Ndrrim Apartament

  Audi Q5 S-Line jasht dhe brenda ,Advanced Quattro viti 2015 Euro 6/B Cilindrata 2.0 diezel 190 cv, d

  Tiranë Dje, 22:58
  27.000 €
 • 1 foto
  R&R COMPUTER OFRON PJESE & AKSESORE PER APPLE
  Pjese per kompjuter

  R&R COMPUTER OFRON PJESE & AKSESORE PER APPLE

  :D Ne ofrojmë larmishmërinë më të madhe të produkteve Apple në Shqipëri. Tek ne mund të gjeni pothua

  Tiranë Dje, 22:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MONITOR GAMING ACER 4K 28 INCH (NEW BOX) R&R COMP
  Kompjutera

  MONITOR GAMING ACER 4K 28 INCH (NEW BOX) R&R COMP

  KG281K (SASI E LIMITUAR) HDR-AMD RADEON FREESYNC HDMI-DISPLAY PORT BRIGHTNESS 330 CD/M2 RISPONS TI

  Tiranë Dje, 22:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Peugeot 206 - 1200€, viti 2001, 1.4 benzine
  Vetura

  Shitet Peugeot 206 - 1200€, viti 2001, 1.4 benzine

  Shitet Peugeot, modeli 206, e kuqe, prodhuar dhjetor 2000, motor 1.4 benzine, kilometrazhi 143 mije

  Tiranë Dje, 22:56
  1.200 €
 • 1 foto
  DELL LATITUDE 5590 (SI I RI) i5G8\\8\\250SSD\\FHD R&R
  Kompjutera

  DELL LATITUDE 5590 (SI I RI) i5G8\\8\\250SSD\\FHD R&R

  CPU i5-8250U TURBO 1.6 GHZ TURBO 3.6 MEM 8 GB DDR4 HDD 250 GB SSD GPU INTEL UHD GRAPHIC HD620 8GB

  Tiranë Dje, 22:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MOUSE RAPPO PROFESIONAL MT750S BLUETOOTH
  Pjese per kompjuter

  MOUSE RAPPO PROFESIONAL MT750S BLUETOOTH

  2.4GHZ - Bluetouth 3.0 - 4.0 Karikim me fishe (bateri e brendeshme e karikueshme) Ky produkt k

  Tiranë Dje, 22:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ASUS VIVOBOOK X541U i3G6\\4\\500GB\\2GB (I RI)
  Kompjutera

  ASUS VIVOBOOK X541U i3G6\\4\\500GB\\2GB (I RI)

  ASUS VIVOBOOK X541U CPU i3 -6006U 2.0 GHZ MEM 4 GB DDR4 HDD 500 GB GPU HD520 SCR 15.6 HD LED ANTI

  Tiranë Dje, 22:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  HDD SEAGATE USB 3.0 4TB (NEW BOX) 18000 LEK
  Pjese per kompjuter

  HDD SEAGATE USB 3.0 4TB (NEW BOX) 18000 LEK

  WD Passport Portable USB 3.0 Hard Drive – 4 TB (Built-in 256-bit AES Hardware Encryption) Ky pro

  Tiranë Dje, 22:56
  145 €
 • 1 foto
  XBOX ONE S (SI I RI) 1 DORREZE ORG- LOJE TOM RIDER
  Lojra per PC / Videolojra

  XBOX ONE S (SI I RI) 1 DORREZE ORG- LOJE TOM RIDER

  XBOX ONE S - 500GB Ky produkt ka 2 Muaj Garanci! "R&R" Computer Service . Rr Islam Alla Rr Ka

  Tiranë Dje, 22:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PANASONIC CF-20 LAPTOP-TABLET INDUSTRIAL (SI I RI)
  Kompjutera

  PANASONIC CF-20 LAPTOP-TABLET INDUSTRIAL (SI I RI)

  PANASONIC TOUGHBOOK CF-20 LAPTOP-TABLET + LAPS INDUSTRIAL (SI I RI) E pershtateshme per Ing Ndertim

  Tiranë Dje, 22:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MAC 21.5 INCH LATE 2015 (I RI)  i5\8\250SSD\IRIS
  Kompjutera

  MAC 21.5 INCH LATE 2015 (I RI) i5\8\250SSD\IRIS

  MAC 21.5 INCH LATE 2015 ''PERFEKTE'' OKAZION DISPONOJM E SHUME MODELE TE TJERA APPLE 2009-2012- 2

  Tiranë Dje, 22:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LENOVO YOGA 500 TOUCHSCREEN (SI I RI) i3G5\8\120SD
  Kompjutera

  LENOVO YOGA 500 TOUCHSCREEN (SI I RI) i3G5\8\120SD

  LENOVO YOGA 500 (SI I RI) LAPTOP - TABLET ?Per te gjithe klientet e kartes PRIMA te BKT jepet mund

  Tiranë Dje, 22:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MAC MINi LATE 2009 OSX ELCAPITAN 2.3\8\120SSD OKA
  Kompjutera

  MAC MINi LATE 2009 OSX ELCAPITAN 2.3\8\120SSD OKA

  MAC MINI LATE 2009 (SASI E LIMITUAR) E PERSHTATESHME PER PROGRAMIM ETJ! Mund te merret edhe me kes

  Tiranë Dje, 22:56
  25.000 Lek
 • 0 foto
  MACBOOK AIR MID 2013 SI I RI i7\8\250SSD\1.5G
  Kompjutera

  MACBOOK AIR MID 2013 SI I RI i7\8\250SSD\1.5G

  MACBOOK AIR MID 2013 ''SI I RI" DISPONOJME E SHUME MODELE TE TJERA 2009-2012- 2013-2014-2015 MA

  Tiranë Dje, 22:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  KUFJE ME BLUETUTH PLANTRONIC E55 (E RE)
  Audio / CD / Stereo

  KUFJE ME BLUETUTH PLANTRONIC E55 (E RE)

  KUFJE ME BLUETUTH PLANTRONIC EXPLORER 55 (E RE) 3500 LEK SASI E LIMITUAR! Produkt shume cilesore

  Tiranë Dje, 22:56
  3.500 Lek
 • 7 foto
  KARIKUES APPLE & IPHONE & KUFJE ORIGJINALE R&R COM
  Pjese per kompjuter

  KARIKUES APPLE & IPHONE & KUFJE ORIGJINALE R&R COM

  IPHONE AC ADAPTER 2000 LEK OROGINAL 100% IPHONE CABLE 1500 LEK ORIGJINAL100% IPAD A

  Tiranë Dje, 22:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GTX1050 MSI (DY FANE) NEW BOX SUPER OKAZION 150 EU
  Pjese per kompjuter

  GTX1050 MSI (DY FANE) NEW BOX SUPER OKAZION 150 EU

  GTX1050 2GB DEDIKUAR Ky produkt ka 6 Muaj Garanci! \"R&R\" Computer Service Rr Islam Alla Rr

  Tiranë Dje, 22:56
  150 €
 • 0 foto
  ?MACBOOK AIR 2017? i5\\8\\120SSD 1 MUAJ I PERDORU
  Kompjutera

  ?MACBOOK AIR 2017? i5\\8\\120SSD 1 MUAJ I PERDORU

  MACBOOK AIR MID 2017 (SI I RI) DISPONOJME E SHUME MODELE TE TJERA 2009-2012- 2013-2014-2015 MACBOO

  Tiranë Dje, 22:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DELL INSPIRION 17-5000  i7G7\\16\\250SSD\\1TB\\4GB
  Kompjutera

  DELL INSPIRION 17-5000 i7G7\\16\\250SSD\\1TB\\4GB

  DELL INSPIRION 17 SERIA 5000 \'\'SI I RI\'\' E PERSHTATESHME PER PUNIME 2D-3D ,AUTOKAD 3DMAX,FOTO

  Tiranë Dje, 22:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  JBL ORIGINALE GO2 SUPER OKAZION! 4000-9000-15000L
  Audio / CD / Stereo

  JBL ORIGINALE GO2 SUPER OKAZION! 4000-9000-15000L

  JBL ORIGHINALE FLIP 4 9000 LEK JBP CHARGE 3 15000 LEK JBL GO 2

  Tiranë Dje, 22:56
  4.000 Lek
 • 2 foto
  DJI MAVIC PRO PLATINIUM FLY MORE COMBO 4K (I RI)
  Paisje per sport

  DJI MAVIC PRO PLATINIUM FLY MORE COMBO 4K (I RI)

  3 BATERI EXTRA KARIKUES EXTRA MAKINE 4 FLETE EXTRA CANTE ETJ \"R&R\" Computer Service. Rr Islam

  Tiranë Dje, 22:55
  990 €
 • 2 foto
  GAMING ACER CURVE ED242QR 24 INCH FULL HD NEW BOX
  Kompjutera

  GAMING ACER CURVE ED242QR 24 INCH FULL HD NEW BOX

  DALJET : HDMI - VGA SCR : 24 INCH FULL HD 1920-1080 (144HZ) POWER : AC ADAPTER 19V Ky produ

  Tiranë Dje, 22:55
  160 €
 • 0 foto
  IMAC 21.5 MID 2011 \'\'PERFEKTE\'\' i5\\8\\500\\HD6750M
  Kompjutera

  IMAC 21.5 MID 2011 \'\'PERFEKTE\'\' i5\\8\\500\\HD6750M

  IMAC 21.5 MID 2011 \'\'PERFEKTE\'\' CPU i5 2.5 2400S GHZ TURBO 3.3 GHZ QUAD CORE RAM 8GB DDR3 HDD 5

  Tiranë Dje, 22:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  AKSESORE GOPRO SET 48 COP (NEW BOX) 5000 LEK
  Paisje per sport

  AKSESORE GOPRO SET 48 COP (NEW BOX) 5000 LEK

  AKSESORE GOPRO SET 48 COP "R&R" Computer Service . Rr Islam Alla Rr Kavajes. Tirane Tel: +355

  Tiranë Dje, 22:55
  5.000 Lek
 • 0 foto
  LENOVO THINKPAD T440 i5G4\8\120SSD SUPER OKAZION
  Kompjutera

  LENOVO THINKPAD T440 i5G4\8\120SSD SUPER OKAZION

  LENOVO THINKPAD T440 (SASI E LIMITUAR) IMPORT ANGLI! ;) ?Për të gjithë klientët e kartës PRIMA te

  Tiranë Dje, 22:55
  250 €
 • 4 foto
  IPAD 2 3 4 IPAD MINI 1 2 AIR1 AIR2 R&R COMPUTER
  Kompjutera

  IPAD 2 3 4 IPAD MINI 1 2 AIR1 AIR2 R&R COMPUTER

  IPAD 2 IPAD 3 IPAD 4 IPAD AIR IPAD AIR 2 IPAD MINI 2 Keto produkte kane nga 2 Muaj Garanci "R&amp

  Tiranë Dje, 22:55
  15.000 Lek
 • 1 foto
  GOPRO HERO 6 + 32G (SI I RI) SUPER OKAZION 38000L
  Pjese per kompjuter

  GOPRO HERO 6 + 32G (SI I RI) SUPER OKAZION 38000L

  GOPRO HERO 6 4K MEM 32GB SANDIKS 100MB'S NEW "R&R" Computer Service Rr Islam Alla Rr Kaveje

  Tiranë Dje, 22:55
  38.000 Lek
 • 1 foto
  HP PAVILION 250 G6 (SI I RI) i5G8\\8\\250SSD R&R
  Kompjutera

  HP PAVILION 250 G6 (SI I RI) i5G8\\8\\250SSD R&R

  HP PAVILION 250 G6 (SI I RI) E pershtateshme per programim etj! CPU i5-8250U 1.6 GHZ TURBO 3.4 GH

  Tiranë Dje, 22:55
  Me Marrveshje