Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Tiranë

 • 0 foto
  QARK PER SAMSUNG NOTE 5 AMERIKAN
  Telefona celulare

  QARK PER SAMSUNG NOTE 5 AMERIKAN

  QARK PER SAMSUNG NOTE 5 MODEL AMERIKAN Per me shume kaloni nga dyqani ku mund te gjeni dhe modele

  Tiranë Dje, 19:19
  5.500 Lek
 • 8 foto
  SHITET SHTEPI PRIVATE PRANE SHKOLLES SE KUQE!
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPI PRIVATE PRANE SHKOLLES SE KUQE!

  Shitet Shtepi private me nje siperfaqe prej 70m2, ne rrugen Haxhi Sina shume prane Shkolles se Kuqe.

  Tiranë Dje, 19:19
  68.000 €
 • 5 foto
  TECH TRONIC Aksesore Dhe Pjese Apple Pro iMac
  Pjese per kompjuter

  TECH TRONIC Aksesore Dhe Pjese Apple Pro iMac

  Servis Dhe Shitje 1. Karikues Macbook pro dhe air te te gjitha vieteve 2. Karikuesat jane origjina

  Tiranë Dje, 19:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  E-220-CDI-Avandgarde-NAVI-KAMERA-DISTRoNIK
  Vetura

  E-220-CDI-Avandgarde-NAVI-KAMERA-DISTRoNIK

  E-220-CDI-Avandgarde. me Kamje . Automatike tip Tronik ngjyra blu e Erret metalizato Model

  Tiranë Dje, 19:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  QARK SAMSUNG S8 EUROPIAN & AMERIKAN (POSTA FALAS)
  Telefona celulare

  QARK SAMSUNG S8 EUROPIAN & AMERIKAN (POSTA FALAS)

  QARK PER SAMSUNG S8 (G920U) & S8 (G920F) MODEL AMERIKAN DHE EURPOIAN NE CMIM PERFSHIHET DHE MONT

  Tiranë Dje, 19:18
  85 €
 • 2 foto
  C-220-CDI-ELEGANCE-Motorr-EVO-NAVI-Madh
  Vetura

  C-220-CDI-ELEGANCE-Motorr-EVO-NAVI-Madh

  C-220-CDI-Elegance-Motorr-EVO- Kamje Automatike Tip -Tronik Viti (2005) Ngjyra Gri Metali

  Tiranë Dje, 19:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  E-320-CDI-Avandgarde-EVO-0673212761
  Vetura

  E-320-CDI-Avandgarde-EVO-0673212761

  Evo. E-320-CDI-Avandgarde Automatike -(7G) Tronik

  Tiranë Dje, 19:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  QARK PER SAMSUNG j5 MODEL EUROPIAN .
  Telefona celulare

  QARK PER SAMSUNG j5 MODEL EUROPIAN .

  QARK PER SAMSUNG j5 2015 MODEL EUROPIAN . Per me shume kaloni nga dyqani ku mund te gjeni dhe model

  Tiranë Dje, 19:18
  3.000 Lek
 • 0 foto
  Seat Leon dizel
  Vetura

  Seat Leon dizel

  seat 200 naft automat sapo ardhur nga italia ne gjendie perfekte sherbime e bera ne itali

  Tiranë Dje, 19:18
  6.500 €
 • 2 foto
  OKAAZION SAMSUNG TAB A 2019 I RI (POSTA FALAS)
  Kompjutera

  OKAAZION SAMSUNG TAB A 2019 I RI (POSTA FALAS)

  SUPER TABLET SAMSUNG TAB A (2019) 32GB 2GB RAM ME SIM CARD 10.1 INCH I RI NE KUTI Garancai 6 muaj.T

  Tiranë Dje, 19:17
  199 €
 • 4 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Aleksander Moisiu!
  Shtepi / Vila

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Aleksander Moisiu!

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Aleksander Moisiu ,ngjitur me Komisariatin nr.4 te Tiranes, me siper

  Tiranë Dje, 19:17
  38.000 €
 • 0 foto
  C-220-CDI-Avandgarde-Full-Option-Automat
  Vetura

  C-220-CDI-Avandgarde-Full-Option-Automat

  C-220-CDI-Avandgarde Automatik me Motorr. EVO. viti i prodhimit 20/10/2005/. e Sapoardhur nga

  Tiranë Dje, 19:17
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHITET VILE 2 Kateshe NE RRUGEN 5 MAJI.
  Shtepi / Vila

  SHITET VILE 2 Kateshe NE RRUGEN 5 MAJI.

  Shitet Vile ne rrugen Ymer Beqiri. Vila eshte e ndare ne dy kate, me nje siperfaqe totale ndertimi p

  Tiranë Dje, 19:17
  170.000 €
 • 4 foto
  Chevrolet Orlando -14
  Vetura

  Chevrolet Orlando -14

  Shitet chevrolete orlando 2.2 benzine 7 vendeshe Makina eshte ne gjendje perfekte pa asnje problem

  Tiranë Dje, 19:17
  11.000 €
 • 5 foto
  Hyundai ix35
  Vetura

  Hyundai ix35

  Shitet hyundai ix35 Motorr 2.0 nafte shume ekonomike ne konsum. makina eshte familjare shum konfor

  Tiranë Dje, 19:17
  8.500 €
 • 0 foto
  AIR PODS 2 WIFI (POSTA FALAS)
  Telefona celulare

  AIR PODS 2 WIFI (POSTA FALAS)

  AIR PODS 2 WIFI IMITIMI ME CILSORE NE TREG,KUNKSIONJNE SIC ORIGJINALET,ME SENSORE KUR I HEQ NGA VESH

  Tiranë Dje, 19:17
  49 €
 • 4 foto
  Okazion!
  Vetura

  Okazion!

  Shitet Benz 220 avangard kamio manuale .letra te paguara...e gacme per cdo lloj prove Cmimi 3500€

  Tiranë Dje, 19:16
  3.500 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Kodra e Diellit
  Shtepi / Vila

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Kodra e Diellit

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Kodra e Diellit ,ngjitur me Parkun Botanik te Tiranes, me siperfaqe

  Tiranë Dje, 19:16
  115.000 €
 • 5 foto
  Okazion!
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Okazion!

  Shitet Ifa L60 4x4 ne gjendje shume te mire ,me arganell, Shitet per arsye mos perdorimi , pa le

  Tiranë Dje, 19:16
  6.000 €
 • 4 foto
  SHITET VILE + 320 M2 TRUALL NE RRUGEN 5 MAJI.
  Shtepi / Vila

  SHITET VILE + 320 M2 TRUALL NE RRUGEN 5 MAJI.

  Shitet shtepi private, ne rrugen Ymer Beqiri. Shtepia ka 2 dhoma gjumi,dhome ndenje,kuzhine,koridor,

  Tiranë Dje, 19:16
  117.000 €
 • 11 foto
  Autobuza Iveco EuroCity -07 Me kondicjoner Okazion
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autobuza Iveco EuroCity -07 Me kondicjoner Okazion

  Autobuza sapo kane ardhur , me dokumenta te sapo prera dhe sherbimet e bera te gjitha pa perjashtim.

  Tiranë Dje, 19:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  corolla automat ocazion
  Vetura

  corolla automat ocazion

  shitet toyota corolla 1.4 naft automat me dogan te paguar 4000euro

  Tiranë Dje, 19:14
  4.000 €
 • 5 foto
  ford conekt
  Vetura

  ford conekt

  ford conekt viti 2003 1.8 naft me doganne te paguar

  Tiranë Dje, 19:14
  3.900 €
 • 0 foto
  OKAZION SAMSUNG A2 CORE 2019 (POSTA FALASA)
  Telefona celulare

  OKAZION SAMSUNG A2 CORE 2019 (POSTA FALASA)

  SAMSUNG A2 CORE (2019) 16 Gb 1Gb ram 6.2Inch,I riShoqerohet me kuti(aksesoert Origjinal) dhe xham dh

  Tiranë Dje, 19:12
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  BMW 528i VITI 2009 FULL
  Vetura

  BMW 528i VITI 2009 FULL

  Shitet bmw 528i viti 2009 motor 2.8 benzine, i pershtatshem per impiant gazi. Makina ka 220000 km e

  Tiranë Dje, 19:10
  9.300 €
 • 1 foto
  Ford Focus 2005 me GPL
  Vetura

  Ford Focus 2005 me GPL

  Ford Focus 2005 me GPl i sjell ne Shqiperi ne Gusht 2019 nga Goopingen Gjermani 🇩🇪 Makine esht ne gj

  Tiranë Dje, 19:10
  3.800 €
 • 5 foto
  E-350 AMG LOOK SUPERR FULL BLACK EDITION
  Vetura

  E-350 AMG LOOK SUPERR FULL BLACK EDITION

  OKAZION Mercedes Benz E350 4Matic LOK 6.3 2010 FULL--NDRIM I MUNDSHEM 👉Mercedes-Benz E-350 LOOK AMG

  Tiranë Dje, 19:09
  15.800 €
 • 7 foto
  Honda Skuter Dylan 150 viti 2002
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda Skuter Dylan 150 viti 2002

  Shutet . Honda Skuter Dylan 150 viti 2002 gjendje shume e mire me sherbime totalisht te kryera peri

  Tiranë Dje, 19:09
  1.600 €
 • 11 foto
  TOYOTA RAV4,2.2 NAFTE,2011,AUTOMAT,12.400 EURO
  Vetura

  TOYOTA RAV4,2.2 NAFTE,2011,AUTOMAT,12.400 EURO

  ✔️TOYOTA RAV4,VITI 2011,4x4,MOTOR 2.2 NAFTE D-CAT,START AND STOP,KEYLESS GO,MBYLLJE QENDRORE ME

  Tiranë Dje, 19:08
  12.400 €
 • 0 foto
  Shitet Benz 250 i vitit 1989 me letra
  Vetura

  Shitet Benz 250 i vitit 1989 me letra

  Shitet Mercedes Benz 250 Nafte, i vitit 1989 me kambio manuale. Ne gjendje shume te mire pune . Sher

  Tiranë Dje, 19:08
  1.700 €
 • 0 foto
  Mercedes sprinter 311 turbo, viti 2008
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes sprinter 311 turbo, viti 2008

  Shitet turbine sprinteri 311, e vitit 2008 Gjendje e mire Cmimi 25.000 lek oferte... 06952 80 707

  Tiranë Dje, 19:08
  250.000 Lek
 • 11 foto
  AUDI S4,3.0 TFSI,QUATTRO,2010,AUTOMAT,19.999 EURO
  Vetura

  AUDI S4,3.0 TFSI,QUATTRO,2010,AUTOMAT,19.999 EURO

  AUDI S4,3.0 TFSI (410PS),QUATTRO,VITI 2010,2x S-LINE,KAMBIO AUTOMATIKE,MAKINA ESHTE E MODIFIKUAR DHE

  Tiranë Dje, 19:08
  19.999 €
 • 0 foto
  Garazh prej 18m2 ne Tirane Kompleksi Halili
  Garazh

  Garazh prej 18m2 ne Tirane Kompleksi Halili

  Shitet garazh ne Rr. Dibres, Kompleksi Halili (perballe viles Gold), kati i dyte nentoke, seksioni C

  Tiranë Dje, 19:08
  18.000 €
 • 11 foto
  Bicikleta WINORA CB2, 26\"Hibride model 2014
  Paisje per sport

  Bicikleta WINORA CB2, 26\"Hibride model 2014

  Shitet ; Biciklet Winora cb2 Hibride model 2014 ne gjendje shume te mire pothuajse e re sistemi elek

  Tiranë Dje, 19:08
  1.100 €
 • 0 foto
  OKAZION IPHONE 6 16Gb Gjendja 10/10 (POSTA FALAS)
  Telefona celulare

  OKAZION IPHONE 6 16Gb Gjendja 10/10 (POSTA FALAS)

  IPHONE 6 16Gb Gjendja 10/10,Shoqerohet me karikues,gomine dhe xham mbrojtes Garancai 3 muaj.Transpor

  Tiranë Dje, 19:07
  15.900 Lek
 • 4 foto
  Mercedes sprinter 311, 18 vende okazion 11300€
  Vetura

  Mercedes sprinter 311, 18 vende okazion 11300€

  Shitet sprinter 311, viti 2008, 18 vende Me letra shqiptare, pak kohe i targuar 2 celesa me thithje,

  Tiranë Dje, 19:07
  11.300 €
 • 7 foto
  Renault Modus 2008
  Vetura

  Renault Modus 2008

  Shitet reno modus i 2008 1.5 naft 220 mij klm origjnale kater xhamat elektrike dhe te zi origjinal m

  Tiranë Dje, 19:07
  3.200 €
 • 1 foto
  Radio cd
  Vetura

  Radio cd

  Shes radio cd vw touran Punon shume mire Cmimi 5,000 leke

  Tiranë Dje, 19:07
  5.000 Lek
 • 3 foto
  OKAZION IPHONE 6S 16GB SI I RI (POSTA FALAS)
  Telefona celulare

  OKAZION IPHONE 6S 16GB SI I RI (POSTA FALAS)

  IPHONE 6S 16GB Gjendja 10/10,Shoqerohet me karikues,gomine dhe xham Garancai 3 muaj.Transporti ne

  Tiranë Dje, 19:07
  19.900 Lek
 • 9 foto
  Shitet Nderrohet Okazion !!!
  Vetura

  Shitet Nderrohet Okazion !!!

  Shitet ose nderrohet Makina eshte ne gjendje perfekt me sherbime te kryera dhe impianti i ri me dy

  Tiranë Dje, 19:06
  3.000 €
 • 6 foto
  Ducati Streetfighter FULL CARBON
  Motore (mbi 50 cc)

  Ducati Streetfighter FULL CARBON

  Shitet Ducati Streetfighter 848 Full Carbon..Motorri eshte i bere me porosi dhe te gjitha pjeset i k

  Tiranë Dje, 19:06
  7.000 €
 • 5 foto
  OKAZION IPHONE 6S 16GB (POSTA FALAS)
  Telefona celulare

  OKAZION IPHONE 6S 16GB (POSTA FALAS)

  IPHONE 6S GOLD 16GB Gjendja 10/10,Shoqerohet me karikues,gomine dhe kufje Garancai 3 muaj.Transport

  Tiranë Dje, 19:05
  19.000 Lek
 • 10 foto
  Mercedes-Benz / C 200/ Diezel / Automat / BLUE EFF
  Vetura

  Mercedes-Benz / C 200/ Diezel / Automat / BLUE EFF

  Mercedes-Benz/C 200/Diezel/2010/Automat/ BLUE EFFICIENCY ⭕Kamio Automatike⭕ ✔✔Cmimi 10.500€

  Tiranë Dje, 19:05
  10.500 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë Dje, 19:04
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Range Rover Vogue V8, 4.4 Benzin, Full options
  Vetura

  Range Rover Vogue V8, 4.4 Benzin, Full options

  Shes Land Rover Range Rover Vogue 4.4 Benzine vitit Dhjetor 2008 , Look 2010, me rreth 200.000 km me

  Tiranë Dje, 19:03
  10.950 €
 • 5 foto
  APARTAMEN 1+1
  Shtepi / Vila

  APARTAMEN 1+1

  Shitet apartament 1 + 1, ne Porcelanit, tek Xhamlliku. shitet pjeserisht i mobiluar. Eshte i perbe

  Tiranë Dje, 19:03
  49.900 €
 • 6 foto
  Golf viti 2005 automatik
  Vetura

  Golf viti 2005 automatik

  Shes golf 4 ocean, me portobagazh 1.9 tdi me kamio automatike tronic, shume ekonomike, viti 2005 me

  Tiranë Dje, 19:03
  3.000 €
 • 2 foto
  Disqe origjinal 20 inch Audi A6/A7/A8/Q5
  Autopjese dhe paisje

  Disqe origjinal 20 inch Audi A6/A7/A8/Q5

  Disqe dhe goma origjinal model 2013

  Tiranë Dje, 19:03
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW GOLF PLUS • GOAL • AUTOMATIK
  Vetura

  VW GOLF PLUS • GOAL • AUTOMATIK

  VOLKSWAGEN • GOLF PLUS • AUTOMATIK • VERSIONI GOAL • SENSOR DRRITASH + SHIU • SENSOR PARKI

  Tiranë Dje, 19:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITET VOLKSWAGEN CADDY 1.9 SUPER GJENDJE
  Vetura

  SHITET VOLKSWAGEN CADDY 1.9 SUPER GJENDJE

  SHITET VOLKSWAGEN CADDY 1.9 VITI 1998, 5 PORTA LETRAT DERI NE FUND TE VITIT MAKINE ESHTE E GATSHM

  Tiranë Dje, 19:03
  1.800 €