Automjete
Tiranë

Automjete në shitje në Tiranë

 • 8 foto
  VW Passat CC 2.0tdi Automat 2009
  Vetura

  VW Passat CC 2.0tdi Automat 2009

  Volkswagen passat cc viti 2009 full option kambjo automatike me te gjitha sherbimet e bera 069667971

  Tiranë Sot, 20:35
  9.200 €
 • 11 foto
  SHITET CADDY 1.9 TDI LIFE AUTOMAT 2006 FULL
  Vetura

  SHITET CADDY 1.9 TDI LIFE AUTOMAT 2006 FULL

  🇩🇪🇩🇪 - SHITET OSE NDERROHET -WOLKSWAGEN CADY - LIFE 1.9 TDI HYGLINE VITI 2006 - EURO 4 - TVSH E PAGU

  Tiranë Sot, 20:35
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Pjese kembimi te te gjitha llojeve
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi te te gjitha llojeve

  Shes pjese kembimi te cdo lloj makine dhe te te gjitha viteve te prodhimit .Te gjitha pjeset jane ne

  Tiranë Sot, 20:35
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VOLKSWAGEN POLO-09BENZINE 1-4FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  VOLKSWAGEN POLO-09BENZINE 1-4FULL MUNDESI NDERRIMI

  VOLKSWAGEN POLO CROS ME MOTOR 1.4 BENZINE KAMJO AUTOMATIKE.MAKINA ESHTE 20.12.2008.MAKINA ESHTE FUL

  Tiranë Sot, 20:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET NDROHET PASAT 2.0 DIEZEL AUTOMAT 2012 FULL
  Vetura

  SHITET NDROHET PASAT 2.0 DIEZEL AUTOMAT 2012 FULL

  SHITET OSE NDEROHET - VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI - HYGLINE -- VITI PRODHIMIT 2012 --KILOMETRA. 167.00

  Tiranë Sot, 20:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET NDROHET - KLAS 220 CDI - AUTOMAT 2008 FULL
  Vetura

  SHITET NDROHET - KLAS 220 CDI - AUTOMAT 2008 FULL

  🇩🇪🇩🇪 SHITET OSE NDERROHET - MERCEDES-BENZ C 220 CDI ELEGANCE -- VTITI 2008 - TVSH TE PAGUAR -- SHUM

  Tiranë Sot, 20:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET NDROHET E KLAS 220 CDI EVO AUTOMAT 2007
  Vetura

  SHITET NDROHET E KLAS 220 CDI EVO AUTOMAT 2007

  SHITET OSE NDERROHET -MERCEDES-BENZ EVO E 220 CDI -- VITI 2007 -- AVANGARD - KM 197 000-- KAMBIO AUT

  Tiranë Sot, 20:34
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Golf 5 1.9 TDI
  Vetura

  Golf 5 1.9 TDI

  Viti 2005 1.9 naft i thjesht Look GTI Sallon lekur e zez i ri Me gjitha sherbimet e bera Letrat

  Tiranë Sot, 20:34
  111.111 €
 • 8 foto
  Shitet VW GOLF VII
  Vetura

  Shitet VW GOLF VII

  SHITET GOLF VII VITI 2015 MOTORR 1.8 BENZINE ME NAVIGATOR ME KOMANDA DHE MARSHE NE TIMON F1 SEND

  Tiranë Sot, 20:34
  11.800 €
 • 8 foto
  VW Passat 2012
  Vetura

  VW Passat 2012

  Shitet Vw Passat Viti prodhimit 2012 Kambio automatike Motorr 2.5 Gaz/Benzine Goma te reja 10

  Tiranë Sot, 20:34
  12.000 €
 • 9 foto
  CITROËN C4 -10 AUTOMAT 2.0DIZEL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  CITROËN C4 -10 AUTOMAT 2.0DIZEL MUNDESI NDERRIMI

  CITROEN C4 ME MOTOR 2.0 DIZEL.MAKINA ESHTE 20.12.2010.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 21

  Tiranë Sot, 20:34
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW Passat Model SEL amerikan
  Vetura

  VW Passat Model SEL amerikan

  Tiranë Shitet VW Passat Model SEL Amerikan Viti pordhimit 2012 98000 km origjinale Motorr 2.5 Benz

  Tiranë Sot, 20:34
  11.000 €
 • 9 foto
  PEUGEOT 407 SW PANORAMIK-06 MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  PEUGEOT 407 SW PANORAMIK-06 MUNDESI NDERRIMI

  PEUGEOT 407 SW 2.0L DIZEL .MAKINA ESHTE 22.10.2005.DHE ESHTE FULL . MAKINA KA NGJYRE TE VECANTE GRI

  Tiranë Sot, 20:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  AUDI A3 S-LINE 2014 FULL FULL
  Vetura

  AUDI A3 S-LINE 2014 FULL FULL

  2.0 NAFTE LOOK S-LINE VITI. 2014 START-STOP GOMA DISQE TE REJA R18 SEDILE NGROFJE FTOFJE PAKETA SLI

  Tiranë Sot, 20:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BMW 645 CABRIOLET-06 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  BMW 645 CABRIOLET-06 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

  BMW SERIA 645CI CABRIOLET V8 BENZINE-GAZ SHUME EKONOMIKE HARGJON VETEM 900LEK GAZ PER 100KM .MAKINA

  Tiranë Sot, 20:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET NDROHET TOYOTA RAV 4 AUTOMAT DIEZEL 2010
  Vetura

  SHITET NDROHET TOYOTA RAV 4 AUTOMAT DIEZEL 2010

  🇩🇪🇩🇪 SHITET OSE NDERROHET- TOYOTA. RAV 4.>> 2.2 D-CAT ME D JESHILE SUPER EKONOMIKE<<&lt

  Tiranë Sot, 20:33
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHITET NDROHET FIAT BRAVO 1.9 DIEZEL CROM PAKET
  Vetura

  SHITET NDROHET FIAT BRAVO 1.9 DIEZEL CROM PAKET

  SHITET - NDEROHET - FIAT BRAVO - CROM PACET - SHUM I VECNATE PER LLOJIN E VET - MOTORR 1.9 DIEZEL -

  Tiranë Sot, 20:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET NDROHET TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE
  Vetura

  SHITET NDROHET TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE

  SHITET OSE NDERROHET -TOYOTA AURIS 1.4 DIESEL - MODEL D4D- VITI- 2007 - KM 146.000 >>NGJYRA SH

  Tiranë Sot, 20:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW PASSAT CC 2.0 BENZIN AUTOMAT 2009
  Vetura

  VW PASSAT CC 2.0 BENZIN AUTOMAT 2009

  SHITET OSE NDERROHET -WOLKSVAGEN PASSAT. CC - 2.0 BENZIN - TSI-E PERSHTATSHME PER IMPIANT GAZI - SPO

  Tiranë Sot, 20:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW 730LD LUNGO FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  BMW 730LD LUNGO FULL MUNDESI NDERRIMI

  BMW 730LD LUNGO 3.0L V6 DIZEL .MAKINA ESHTE 22.11.2007.DHE ESHTE FULL FULL. MAKINA KA NGJYRE TE VECA

  Tiranë Sot, 20:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Setra 315 HD
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Setra 315 HD

  Shitet autobuz Setra 315 HD e vitit1995. Motorri me 550.000 km,sdiljet e riveshura para 3 vitesh,pje

  Tiranë Sot, 20:32
  17.500 €
 • 9 foto
  AUDI A3 1.9 DIZEL -05 MANUAL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  AUDI A3 1.9 DIZEL -05 MANUAL MUNDESI NDERRIMI

  AUDI A3 . ME MOTOR 1.9 TURBO MAKINA ESHTE 20.12.2004.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 2010

  Tiranë Sot, 20:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  AUDI A5 -11 LOOK RS FULL FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  AUDI A5 -11 LOOK RS FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

  Tiranë AUDI A5 ME LOOK RS5 FABRIKE ME MOTOR 1.8 BENZINE KAMJO MANUALE ME 6 MARSHE.MAKINA ESHTE 20.12

  Tiranë Sot, 20:32
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW 740LI LUNGO-10 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  BMW 740LI LUNGO-10 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

  BMW 740Li INDIVIDUALE LUNGO 4,0L MOTOR TIP TE RI V6 BENZINE VERSION EUROPE NUK E KAP TAKSA LUKSIT SE

  Tiranë Sot, 20:32
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AUDI S8 TWIN TURBO-13 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  AUDI S8 TWIN TURBO-13 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

  AUDI S8 ORIGJINAL ME MOTOR 4.0L TWIN TURBO INDIVIDUALE ORIGJINAL FABRIKE 520KW .MAKINA SAPO KA ARDHU

  Tiranë Sot, 20:31
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AUDI S8 ORIGJINAL V10 -08 FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  AUDI S8 ORIGJINAL V10 -08 FULL MUNDESI NDERRIMI

  AUDI S8 5.2L ORIGJINAL ME MOTOR V10 ME LOOK TE S-8 TE 2010.MAKINA ESHTE 20.12.2007.MAKINA ESHTE FUL

  Tiranë Sot, 20:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  CHRYSLER 300CC -11 BENZINE-GAZ MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  CHRYSLER 300CC -11 BENZINE-GAZ MUNDESI NDERRIMI

  CHRYSLER 300C ME MOTOR 3.5L.MAKINA ESHTE 20.12.2010 POR I BERE KOMPLET RISTYLING BENTLY.BENZINE GAZ

  Tiranë Sot, 20:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET NISSAN X-TRAIL 2005 ,TIMON ANGLEZ , 3000 €
  Vetura

  SHITET NISSAN X-TRAIL 2005 ,TIMON ANGLEZ , 3000 €

  ☆☆☆ OKAZION VETEM PER 1 JAVE ☆☆☆ ●●●NISSAN X-TRAIL SPORT , ME TIMON ANGLEZ , VIT

  Tiranë Sot, 20:30
  3.000 €
 • 10 foto
  shitet Opel vektra 1.9 nafte, manual, portobagazh
  Vetura

  shitet Opel vektra 1.9 nafte, manual, portobagazh

  shitet Opel vektra 1.9 nafte, viti 1999, manual, portobagazh, blu, 150 mije km, kondicioner A|C kli

  Tiranë Sot, 20:30
  2 Lek
 • 5 foto
  NISSAN X-TRAIL VITI 2005 , TIMON ANGLEZ , 3000 €
  Vetura

  NISSAN X-TRAIL VITI 2005 , TIMON ANGLEZ , 3000 €

  CMIMI 3000 € I PADISKUTUESHEM VETEM TELEFONATA SERIOZE : 068 55 89 726

  Tiranë Sot, 20:30
  3.000 €
 • 7 foto
  Iveko 430 2006 plus bot ushqimor
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveko 430 2006 plus bot ushqimor

  Iveko 430 viti 2006 plus bot ushqimor me 3 dhoma cmimi 15000 euro. +355 69 521 2428

  Tiranë Sot, 20:30
  15.000 €
 • 0 foto
  Shitet makina.
  Vetura

  Shitet makina.

  Shitet mjeti per arsye mos perdorimi. Cmimi i arsyshem.

  Tiranë Sot, 20:30
  2.800 €
 • 5 foto
  BENC E200 kompresor
  Vetura

  BENC E200 kompresor

  Shitet benci i sapo ardhur nga zvicra , dogane e paguar , ne gjendje perfekte nga jashte dhe nga mot

  Tiranë Sot, 20:30
  10.000 €
 • 0 foto
  MASERATI QUATTROPORTE -09 FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  MASERATI QUATTROPORTE -09 FULL MUNDESI NDERRIMI

  MASERATI QUATTROPORTE INDIVIDUALE LUNGO 4.2L MOTOR TIP TE RI V8 BENZINE VERSION EUROPE MAKINA ESHT

  Tiranë Sot, 20:30
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Peugeot 307 ne gjendje shum te mire
  Vetura

  Peugeot 307 ne gjendje shum te mire

  Makina ne gjendje shum te mire.Te gjitha sherbimet e bera. Letrat jan deri ne korrik. Gomat 90% te r

  Tiranë Sot, 20:30
  3.000 €
 • 0 foto
  MERCEDES BENZ E 55 AMG ORIGJINAL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  MERCEDES BENZ E 55 AMG ORIGJINAL MUNDESI NDERRIMI

  MERCEDES BENZ E-55 AMG ORIGJINAL FABRIKE ME MOTOR 5.5L .MAKINA ESHTE 20.10.2003 MAKINA ESHTE FULL FU

  Tiranë Sot, 20:30
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  CITROEN 1.6 B+ GAZ OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
  Vetura

  CITROEN 1.6 B+ GAZ OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

  Shes citroen x sara PICASO E SAPOARDHUR NGA JASHT SOT 1.6 benxin + gaz i shkruar dhe ne leje qarkull

  Tiranë Sot, 20:29
  2.700 €
 • 5 foto
  Shitet Opel Corsa 4 Dyer Full Sherbime
  Vetura

  Shitet Opel Corsa 4 Dyer Full Sherbime

  Kit zinxhiri i ri, goma te reja, radiator i ri, ferrota te reja, kondicioner, 1.0 Benzine. 2200 euro

  Tiranë Sot, 20:29
  2.200 €
 • 8 foto
  Shitet GLK 250 4Matic Nafte
  Vetura

  Shitet GLK 250 4Matic Nafte

  Shitet GLK 250 4Matic me 152.000 km origjinale. Makina ka 4 goma te reja. Sapo jane nderruar 2 senso

  Tiranë Sot, 20:29
  23.500 €
 • 11 foto
  Cadillac
  Vetura

  Cadillac

  Vetem shitet Cadillac SRX Interiori i zi me sedilje lekure bezhe. Automatike 4x4 me motorr 3.6 Benzi

  Tiranë Sot, 20:28
  1 €
 • 10 foto
  JAGUAR S-TYPE OKAZIONNNNNNNNNNNNNNN 2008 LUNGOOOOO
  Vetura

  JAGUAR S-TYPE OKAZIONNNNNNNNNNNNNNN 2008 LUNGOOOOO

  SHES JAGUAR S-TYPE 2.8 NAFTE $EKSLUZIVE$ super full me te gjitha sherbimet e bera .abs esp srs kompj

  Tiranë Sot, 20:28
  7.800 €
 • 0 foto
  A class elegance
  Vetura

  A class elegance

  Automjeti eshte ne kushte te perkryera dhe me kilometrazh 55000 km.

  Tiranë Sot, 20:28
  10.000 €
 • 10 foto
  MERCEDES-BENZ S550-08 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  MERCEDES-BENZ S550-08 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

  MERCEDS BENZ S550 ME MOTOR V8 5.5L BENZINE I SAPO ARDHUR NGA USA ME DOGANE TE PAGUAR GATI PER TARGA

  Tiranë Sot, 20:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ E 55 AMG ORIGJINAL 730PS
  Vetura

  MERCEDES BENZ E 55 AMG ORIGJINAL 730PS

  MERCEDS BENZ E-55 AMG ORIGJINAL FABRIKE ME MOTOR 5.5L DOPJO KOMPRESOR DHE KA 730PS I MODIFIKUAR NE

  Tiranë Sot, 20:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  2015 Volkswagen Jetta 1.8 TSI - 65000KM
  Vetura

  2015 Volkswagen Jetta 1.8 TSI - 65000KM

  Benzine 1.8L, L4 turbo SOHC 8-valvula, 170 Kuaj Fuqi Automatike, Dual-zone Klima, Baxha, Bluetooth.

  Tiranë Sot, 20:27
  13.000 €
 • 6 foto
  Mercedes-Benz ML320 Bluetec
  Vetura

  Mercedes-Benz ML320 Bluetec

  Mercedes Benz Ml 320 Bluetec Nafte ne gjendje perfekte. Origjina:Toronto Kanada, e paperdorur ne Sh

  Tiranë Sot, 20:27
  14.000 €
 • 8 foto
  TOYOTA YARIS 1.0 BENXIN+GAZ SUPER EKONOMIKEEEEEEEE
  Vetura

  TOYOTA YARIS 1.0 BENXIN+GAZ SUPER EKONOMIKEEEEEEEE

  Shes toyota yaris 1.0 benxin + gaz impjanti montuar ne itali para 6 muajsh me 5 vjet garanci.ME 3 MI

  Tiranë Sot, 20:27
  5.200 €
 • 11 foto
  ML 350 Bluetec
  Vetura

  ML 350 Bluetec

  Shitet ML 350 Bluetec. Makina eshte ne gjendje shume te mire vizive dhe xhenerike. Klima bizonale. S

  Tiranë Sot, 20:27
  16.000 €
 • 11 foto
  2015 Mercedes-Benz B-Class B 250 Sports Tourer
  Vetura

  2015 Mercedes-Benz B-Class B 250 Sports Tourer

  Origjina: Kanada Viti i prodhimit 2015, full option, tavan xhami panorama, bluetooth, sallon lekure

  Tiranë Sot, 20:27
  15.500 €
 • 11 foto
  HYUNDAI 2.4 BENZIN+GAZ OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNN 2005
  Vetura

  HYUNDAI 2.4 BENZIN+GAZ OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNN 2005

  Shes hyundai santa fe 2.4 benzin+gaz shkruar dhe ne leje qarkullimi.9 litra gaz konsumon per 100 kil

  Tiranë Sot, 20:27
  5.000 €