Vetura
Tiranë

Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  Ford transit 1.9 naft
  Vetura

  Ford transit 1.9 naft

  Ford tranzit 1.9 naft manual me gjitja letrat shqiptare ne gjendje te mir Kontakt : 0693143555....

  Tiranë Sot, 10:48
  3.300 €
 • 6 foto
  Mercedes Benz E300 diesel
  Vetura

  Mercedes Benz E300 diesel

  Shitet makina per arsye mosperdorimi shum e paster e gatshme per cdo lloj prove. I diskutueshem

  Tiranë Sot, 10:42
  2.000 €
 • 3 foto
  2011 chevy spark 2700 euro
  Vetura

  2011 chevy spark 2700 euro

  Makine eshte ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike dsqe frenash dhe frena te reja sapo te ndruar

  Tiranë Sot, 10:06
  2.700 €
 • 3 foto
  Shitet Citroen c3, 1.4 nafte
  Vetura

  Shitet Citroen c3, 1.4 nafte

  Shitet Citroen C3, 1.4 nafte, cmimi 2000 euro. makina eshte ne gjendje shume te mire, me te gjitha s

  Tiranë Sot, 09:20
  2.000 €
 • 11 foto
  MAZDA 6 NAFTE 2.2 ZVICRA 2010 ME DOGAN
  Vetura

  MAZDA 6 NAFTE 2.2 ZVICRA 2010 ME DOGAN

  Mazda 6 Viti 2010 e SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR MOTOR 2.2 nafte (me zinxhir) KAMJE MA

  Tiranë Sot, 08:45
  6.900 €
 • 11 foto
  TOYOTA YARIS, 2007, KAMBIO AUTOMATIKE, 1.4 NAFTE
  Vetura

  TOYOTA YARIS, 2007, KAMBIO AUTOMATIKE, 1.4 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.4 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2007

  Tiranë Sot, 08:44
  6.300 €
 • 11 foto
  TOYOTA YARIS, 2006, KAMBIO AUTOMATIKE, 1.4 NAFTE
  Vetura

  TOYOTA YARIS, 2006, KAMBIO AUTOMATIKE, 1.4 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.4 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2006

  Tiranë Sot, 08:44
  5.200 €
 • 11 foto
  FIAT BRAVO, 2007, MANUALE, MOTORR 1.6 NAFTE
  Vetura

  FIAT BRAVO, 2007, MANUALE, MOTORR 1.6 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, kambio manuale, viti prodhimit 2007, k

  Tiranë Sot, 08:44
  4.300 €
 • 11 foto
  FORD focus 1.8 benzin 2008 full options Zvicra
  Vetura

  FORD focus 1.8 benzin 2008 full options Zvicra

  FORD focus 1.8 benzin 2008 Me dogan te paguar Zvicra Full options model titanium Me klima bi zona,

  Tiranë Sot, 08:44
  4.900 €
 • 11 foto
  FIAT BRAVO, VITI 2010, MANUALE, 1.4 BENZINE+GAZ
  Vetura

  FIAT BRAVO, VITI 2010, MANUALE, 1.4 BENZINE+GAZ

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.4 benzine+gaz, kambio manuale 6 marshe, viti pr

  Tiranë Sot, 08:44
  4.500 €
 • 8 foto
  FORD C MAX 1.6 NAFTE 2008 ZVICRA FULL OPTIONS
  Vetura

  FORD C MAX 1.6 NAFTE 2008 ZVICRA FULL OPTIONS

  FORD C MAX 1.6 NAFTE 2008 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR FULL OPTIONS ME CLIMA BIZONA,

  Tiranë Sot, 08:44
  4.400 €
 • 7 foto
  FORD MONDEO 2.0 BENZIN 2008 ZVICRA ME DOGAN
  Vetura

  FORD MONDEO 2.0 BENZIN 2008 ZVICRA ME DOGAN

  FORD mondeo 2.0 benzin 2008 E sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar Me clima bi zona Komanda ne

  Tiranë Sot, 08:44
  5.900 €
 • 11 foto
  KIA PICANTO, VITI 2009, MANUALE, 1.1 BENZINE+GAZ
  Vetura

  KIA PICANTO, VITI 2009, MANUALE, 1.1 BENZINE+GAZ

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.1 benzine+gaz (BRC), kambio manuale, viti prodh

  Tiranë Sot, 08:44
  3.700 €
 • 9 foto
  FORD FOCUS 1.6 BENZINE 2010 ZVICRA ME DOGAN
  Vetura

  FORD FOCUS 1.6 BENZINE 2010 ZVICRA ME DOGAN

  Ford Focus 1.6 BENZINE 2010 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR ME KONDICIONER XHAMA DHE P

  Tiranë Sot, 08:44
  4.400 €
 • 11 foto
  Passat 2010 automat dsg full
  Vetura

  Passat 2010 automat dsg full

  Passat viti 2010 model amerikan 2.0t benzine me impiant gazi te sapomontuar tek eltoni me 3 vjet gar

  Tiranë Sot, 08:44
  9.500 €
 • 12 foto
  Ford Fiesta - 2008 - Automatik - Diesel
  Vetura

  Ford Fiesta - 2008 - Automatik - Diesel

  - Ford Fiesta 2008 - Motorr Diesel 1.4 tdci - Kambio Automatike - Km 144000 -Zhdoganuar ne dhjetor ,

  Tiranë Sot, 08:44
  4.500 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 3008, VITI 2011, MANUALE, MOTORR 2.0 NAFTE
  Vetura

  PEUGEOT 3008, VITI 2011, MANUALE, MOTORR 2.0 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio manuale 6 marshe, viti prodhimi

  Tiranë Sot, 08:44
  7.000 €
 • 11 foto
  CITROEN C4 GRAND PICASSO, 2015, AUTOMATIKE, 2.0 D
  Vetura

  CITROEN C4 GRAND PICASSO, 2015, AUTOMATIKE, 2.0 D

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte hdi, kambio automatike, viti prodhimit

  Tiranë Sot, 08:44
  12.900 €
 • 4 foto
  Ford Everst, 2.5 Nafte, 168 mije km , 4900 euro
  Vetura

  Ford Everst, 2.5 Nafte, 168 mije km , 4900 euro

  Makina eshte ne gjendje shume te mire,e blere tek Fordi ne 2005 me 0 km,km origjinale te verifikuesh

  Tiranë Sot, 08:44
  4.900 €
 • 2 foto
  OKAZION BENZ A CLASS 170 AUTOMAT
  Vetura

  OKAZION BENZ A CLASS 170 AUTOMAT

  Sedilje me ngrohje , pilot automatik , shum ekonomik. Makina eshte ne gjendje perfekte dhe i ka doku

  Tiranë Sot, 08:44
  2.300 €
 • 11 foto
  NISSAN QASHQAI, 2009, MANUALE, 1.6 BENZINE
  Vetura

  NISSAN QASHQAI, 2009, MANUALE, 1.6 BENZINE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 benzine, kambio manuale, viti prodhimit 2009,

  Tiranë Sot, 08:43
  6.900 €
 • 11 foto
  FIAT PUNTO, 2005, MANUALE, 1.3 NAFTE, MAKINE PUNE
  Vetura

  FIAT PUNTO, 2005, MANUALE, 1.3 NAFTE, MAKINE PUNE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.3 nafte, kambio manuale, viti prodhimit 2005, k

  Tiranë Sot, 08:43
  2.000 €
 • 11 foto
  SUBARU OUTBACK, 2009, AUTOMATIKE, 2.5 BENZINE+GPL
  Vetura

  SUBARU OUTBACK, 2009, AUTOMATIKE, 2.5 BENZINE+GPL

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.5 benzine+gaz, kambio automatike, 4x4, viti pro

  Tiranë Sot, 08:43
  9.000 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 207, VITI 2007, MANUALE, 1.6 NAFTE
  Vetura

  PEUGEOT 207, VITI 2007, MANUALE, 1.6 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, kambio manuale, viti prodhimit 2007, k

  Tiranë Sot, 08:43
  4.300 €
 • 11 foto
  FIAT SEDICI, VITI 2008, MANUALE, 1.9 NAFTE, 4X4
  Vetura

  FIAT SEDICI, VITI 2008, MANUALE, 1.9 NAFTE, 4X4

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.9 nafte, kambio manuale 6 marshe, 4X4, viti pro

  Tiranë Sot, 08:43
  4.900 €
 • 11 foto
  NISSAN QASHQAI, 2016, AUTOMATIKE, 1.6 NAFTE
  Vetura

  NISSAN QASHQAI, 2016, AUTOMATIKE, 1.6 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, kambio automatike, 4x4, viti prodhimit

  Tiranë Sot, 08:43
  18.200 €
 • 10 foto
  BMW 560 LUNGO BENZIN+GAZ VITI 2006 OKAZIONNNNNNNN
  Vetura

  BMW 560 LUNGO BENZIN+GAZ VITI 2006 OKAZIONNNNNNNN

  SHES BMW 523 i VERSION LUNGO 560.BENZIN+GAZ IMPJANTI MONTUAR SOT MARKA STAGG ME 5 VJET GARANCI ME NJ

  Tiranë Sot, 08:43
  5.999 €
 • 11 foto
  TOURAN 1.9 NAFTE TDI 6 + 1 MARRSHA OKAZIONNNNNNNNN
  Vetura

  TOURAN 1.9 NAFTE TDI 6 + 1 MARRSHA OKAZIONNNNNNNNN

  Shitet touran 2 DIT KA MAKINA NE SHQIPERI.nafte 1.9 TDI shum ekonomik model highline 4.7 litra per 1

  Tiranë Sot, 08:43
  4.500 €
 • 7 foto
  HYUNDAI 2.0 NAFTE 4 X 4.MUND NDERRIMiiiiiiiiiiiiii
  Vetura

  HYUNDAI 2.0 NAFTE 4 X 4.MUND NDERRIMiiiiiiiiiiiiii

  SHITET HYUNDAI SANTA FE.NAFTE MOTORI 2.0 crdi NDER MOTORRAT ME EKONOMIK 6 litra per 100 klm.motorr i

  Tiranë Sot, 08:43
  4.600 €
 • 9 foto
  C class 220 Avangard
  Vetura

  C class 220 Avangard

  Shitet c class 220 Avangard viti 05.12.2007 Automat full opsjon klima Sediljet lekure +rrobe llamba

  Tiranë Sot, 08:43
  8.500 €
 • 2 foto
  Audi A7 S LINE Shitet ose nderohet me apartament
  Vetura

  Audi A7 S LINE Shitet ose nderohet me apartament

  Shitet Audi A7 3.0 Naft Makina eshte S line nga fabrika. Ka 170 mij km te vetat dhe eshte ne gjendje

  Tiranë Sot, 08:43
  25.000 €
 • 6 foto
  Benz c class compresor gaz-benzine
  Vetura

  Benz c class compresor gaz-benzine

  Shitet benz c 200 kompresor..Gaz-benzine..impjanti ka pak muaj qe esht montuar me 2 vjet garanci...s

  Tiranë Sot, 08:42
  3.300 €
 • 11 foto
  FIAT BRAVO, 2010, MANUALE, MOTORR 1.4 BENZINE+GAZ
  Vetura

  FIAT BRAVO, 2010, MANUALE, MOTORR 1.4 BENZINE+GAZ

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.4 benzine+gaz, kambio manuale 6 marshe, viti pr

  Tiranë Sot, 08:42
  4.900 €
 • 11 foto
  VW JETTA 2.0 TDI DSG AUTOMATIK 2013 154.000KM
  Vetura

  VW JETTA 2.0 TDI DSG AUTOMATIK 2013 154.000KM

  VW JETTA 2.0 TDI DSG AUTOMATIK 2013 154.000KM NE GJENDJE SHUM TE MIRE TEKNIKE E POSA ARDHUR NGA KANA

  Tiranë Sot, 08:42
  9.700 €
 • 11 foto
  SEAT IBIZA, 2009, MANUALE, MOTORR 1.4 NAFTE
  Vetura

  SEAT IBIZA, 2009, MANUALE, MOTORR 1.4 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.4 nafte, kambio manuale, viti prodhimit 2009, k

  Tiranë Sot, 08:42
  5.000 €
 • 11 foto
  TOYOTA RAV4, 2011, AUTOMATIKE, 2.2 NAFTE
  Vetura

  TOYOTA RAV4, 2011, AUTOMATIKE, 2.2 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.2 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2011

  Tiranë Sot, 08:42
  13.700 €
 • 9 foto
  Shitet BMW X3 viti 2008 motorr 2.0 nafte kambio au
  Vetura

  Shitet BMW X3 viti 2008 motorr 2.0 nafte kambio au

  Shitet BMW X3 viti 2008 motorr 2.0 nafte kambio automatike 4x4. Makina eshte blere me 0 km te BMW ne

  Tiranë Sot, 08:42
  9.000 €
 • 10 foto
  MERCEDES BENZ AMG-LOOK C300 BENZIN 2011 AUTOMATIK
  Vetura

  MERCEDES BENZ AMG-LOOK C300 BENZIN 2011 AUTOMATIK

  MERCEDES BENZ AMG-LOOK C300 BENZIN 2011 AUTOMATIK NE GJENDJE SHUME TE MIRE TEKNIKE I POSA ARDHUR NGA

  Tiranë Sot, 08:42
  9.700 €
 • 11 foto
  RENAULT MEGANE, 2008, MANUALE, 1.9 NAFTE
  Vetura

  RENAULT MEGANE, 2008, MANUALE, 1.9 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.9 nafte, kambio manuale 6 marshe, viti prodhimi

  Tiranë Sot, 08:42
  5.000 €
 • 10 foto
  GLK Sport automatik 4matic
  Vetura

  GLK Sport automatik 4matic

  Shitet Mercedes Benz GLK Sport. Motorri naftë (2987 cc) pa takse luksi 224kf, disqe alumini 20\", ta

  Tiranë Sot, 08:42
  16.000 €
 • 6 foto
  OKAZION MERCEDES BENZ C180 kompresor
  Vetura

  OKAZION MERCEDES BENZ C180 kompresor

  Shes Mercedes Benz C180 kompresor 10 dite qe ka ardhur nga Zvicra I sapo targuarar 12 muaj letra dh

  Tiranë Sot, 08:41
  4.200 €
 • 10 foto
  Nissan Juke Automat Super Gjendje!!!
  Vetura

  Nissan Juke Automat Super Gjendje!!!

  Shitet Nissan Juke, viti i fabrikimit 2017. Dalja e pare ne rruge me 28 Janar 2018. Motor 1.6 cc Be

  Tiranë Sot, 08:41
  15.300 €
 • 6 foto
  MERCEDES BENZ A CLASS 180 CDI AUTOMATIK 2009
  Vetura

  MERCEDES BENZ A CLASS 180 CDI AUTOMATIK 2009

  MERCEDES BENZ A CLASS 180 CDI AUTOMATIK 2009 NE GJENDJE SHUM TE MIRE TEKNIKE I POSA ARDHUR NGA GJERM

  Tiranë Sot, 08:41
  4.900 €
 • 8 foto
  Audi A6 viti 2012 motorr 2.0 nafte kambio a
  Vetura

  Audi A6 viti 2012 motorr 2.0 nafte kambio a

  Shitet Audi A6 viti 2012 motorr 2.0 nafte kambio automatike 8G tronic shume ekonomike dhe e shpejte.

  Tiranë Sot, 08:41
  20.000 €
 • 11 foto
  TOYOTA COROLLA VERSO, 2005, 2.2 NAFTE, MANUALE
  Vetura

  TOYOTA COROLLA VERSO, 2005, 2.2 NAFTE, MANUALE

  Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike, motorr 2.2 nafte, kambio manuale, vit

  Tiranë Sot, 08:41
  5.000 €
 • 11 foto
  OKAZION!!! Nissan Juke Automat, Gjendje 10/10
  Vetura

  OKAZION!!! Nissan Juke Automat, Gjendje 10/10

  Shitet Nissan Juke viti i prodhimit 2014. Motorr 1.6 cc Benzine. Kambio Automatike. Timon hidraulik.

  Tiranë Sot, 08:41
  11.700 €
 • 11 foto
  VW GOLF 6 PLUS 2.0 TDI 110 PS 2009
  Vetura

  VW GOLF 6 PLUS 2.0 TDI 110 PS 2009

  VW GOLF 6 PLUS 2.0 TDI 110 PS 2009 NE GJENDJE SHUM TE MIRE TEKNIKE I POSA ARDHUR NGA GJERMANIA POSE

  Tiranë Sot, 08:41
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Fiat Punto 1.6 JTD 2009 94.000km (PA DOGAN)
  Vetura

  Fiat Punto 1.6 JTD 2009 94.000km (PA DOGAN)

  Fiat Punto 1.6 JTD 2009 94.000km NE GJENDJE SHUM TE MIRE TEKNIKE I ARDHUR NGA ZVICRA POSEDON:koman

  Tiranë Sot, 08:41
  4.300 €
 • 10 foto
  RENAULT MEGANE 1,9 dCi 2009 144,000 km
  Vetura

  RENAULT MEGANE 1,9 dCi 2009 144,000 km

  RENAULT MEGANE 1,9 dCi 2009 144,000 KM NE GJENDJE SHUM TE MIRE TEKNIKE I POSA ARDHUR NGA ZVIRRA PO

  Tiranë Sot, 08:41
  5.200 €
 • 8 foto
  MERCEDES CLS 320 DIESEL, VITI 2006, AUTOMATIKE
  Vetura

  MERCEDES CLS 320 DIESEL, VITI 2006, AUTOMATIKE

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, cls 320 cdi, kambio automatike, viti

  Tiranë Sot, 08:41
  9.600 €