Vetura
Tiranë

Dodge | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  Dodge ram 3500 dually
  Vetura

  Dodge ram 3500 dually

  Makina esht pa dekumenta , shum e fuqishme si makin me motor nafte dopio gome 4 porta cmimi 4mij e

  Tiranë 8 nëntor 18:21
  4.000 €
 • 6 foto
  Dodge Nitro 2.8 Diesel 2007 OKZAION
  Vetura

  Dodge Nitro 2.8 Diesel 2007 OKZAION

  Dodge Nitro 2.8 Diesel 2007 VITI: 2007 NAFTE 2.8 / 4X4 Ridoto Automatike KAMBJO MANUAL Xhama Elektr

  Tiranë 21 tetor 18:37
  6.500 €
 • 6 foto
  ***SHITET*** Dodge Challenger 2017 (32,000 Euro)
  Vetura

  ***SHITET*** Dodge Challenger 2017 (32,000 Euro)

  Dodge Challenger 2017, 3.6 Benzinë 12.000 km 32,000 Euro Full Option! Makina është e re dhe vjen me

  Tiranë 3 tetor 18:51
  32.000 €
 • 11 foto
  Dodge Nitro 3.7 Benzin + Gaz Sekuencial-XHAMA TE
  Vetura

  Dodge Nitro 3.7 Benzin + Gaz Sekuencial-XHAMA TE

  Dodge Nitro 3.7 Benzin + Gaz Sekuencial , Viti prodhimit 2008 me 130.000 km , xhama te zinj origjina

  Tiranë 18 shtator 14:16
  9.200 €
 • 9 foto
  Dodge avenger
  Vetura

  Dodge avenger

  Dodge avanger full opsion,Viti 2008, 2.0 Benzine. 107283 kilometra origjinale. Makina ne gjendje sh

  Tiranë 18 shtator 11:37
  6.500 €
 • 0 foto
  DODGE NOTRO RXT -09 BENZINE-GAZ MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  DODGE NOTRO RXT -09 BENZINE-GAZ MUNDESI NDERRIMI

  DODGE NITRO ME MOTOR 4.0L V6 BENZINE-GAZ ME IMPIANT LOVATO ME GARANCI SHUME EKONOMIKE HARGJON VETEM

  Tiranë 10 shtator 08:36
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Dodge caliber 2.0 nafte
  Vetura

  Dodge caliber 2.0 nafte

  Shitet: Dodge caliber 2.0 nafte viti 2007 kambio manuale 6+R marshe me motorr dhe kambio te golfit 5

  Tiranë 29 gusht 14:00
  3.999 €
 • 8 foto
  Dodge Caliber
  Vetura

  Dodge Caliber

  Dodge caliber 2.0 nafte motor golfi 5 viti 2006 klima , manuale , klima , goma te rreja , disqe alum

  Tiranë 10 gusht 19:50
  4.200 €
 • 7 foto
  Dodge Caliber Okazion???
  Vetura

  Dodge Caliber Okazion???

  SHitet DODGE CALIBER CRD 2.0 nafte motor golfi 5 viti 2007 klima , manuale 6 marsh, dy pal goma vere

  Tiranë 9 gusht 08:16
  4.400 €
 • 5 foto
  Dodge Nitro 2007
  Vetura

  Dodge Nitro 2007

  DODGE. NITRO 5. Motorr NAFT. 4 CILINDRA. FUQIA E MOTORIT. 130. Kw. Vellimi. 2777 cm kub. Numri ven

  Tiranë 30 korrik 08:32
  8.500 €
 • 4 foto
  Dodge Caliber nafte dok per 1 vit
  Vetura

  Dodge Caliber nafte dok per 1 vit

  makina eshte e mirembajtur, dokumentat deri ne Maj 2020, sendilje lekure me ngrohje kasetofon origi

  Tiranë 29 korrik 18:51
  4.200 €
 • 3 foto
  Shitet Dodge Nitro 2.8 Naft e 2009
  Vetura

  Shitet Dodge Nitro 2.8 Naft e 2009

  Shitet Dodge nitro 2.8 Naft, Vit ptodhimi i 2009, gjendje perfekte. Makina ndodhet ne Gjermani edhe

  Tiranë 29 korrik 00:06
  8.000 €
 • 5 foto
  Viti 2010 2.0 Naft Manuole Dodge Journey
  Vetura

  Viti 2010 2.0 Naft Manuole Dodge Journey

  Marka Dodge Modeli Journey Viti 2010 KM 190.

  Tiranë 18 korrik 09:51
  5.400 €
 • 9 foto
  Dodge-Caliber 1.8-08
  Vetura

  Dodge-Caliber 1.8-08

  Dodge Caliber 1.8 Benzine Gaz ne gjendje shum te mire me te gjitha serviset e bera rregullisht makin

  Tiranë 17 korrik 17:43
  4.200 €
 • 7 foto
  Dodge Nitro
  Vetura

  Dodge Nitro

  Dodge Nitro 3.7 benzin gaz viti 2008 me 125 mije km(origjinale). 4x4. impjant gazi Stag.

  Tiranë 10 korrik 12:51
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Doge nitro
  Vetura

  Shitet Doge nitro

  Shitet doge nitro viti 2007 motorr 2.8 me 65 mij km ne gjendje te shkelqyer me letra te paguara per

  Tiranë 27 qershor 22:06
  5.900 €
 • 6 foto
  Okazion Dodge Nitro
  Vetura

  Okazion Dodge Nitro

  Dodge nitro 3.7 benzin gaz. viti prodhimit 2008. 4x4.goma te reja te sapo nderruara.impjanti gazit s

  Tiranë 25 qershor 20:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dodge Avenger
  Vetura

  Dodge Avenger

  E sapo ardhur nga gjermania, shum e paster si brenda dhe jasht. Vit prodhimi 2008. Ne gjendje shum t

  Tiranë 6 qershor 05:35
  6.000 €
 • 8 foto
  Dodge magnum 2.0 nafte
  Vetura

  Dodge magnum 2.0 nafte

  Dodge magnum 2.0 nafte manual viti 2008 makina ka motorr dhe kamjo golfi me 6 marshe full opsion ne

  Tiranë 27 maj 13:12
  5.500 €
 • 5 foto
  Dodge
  Vetura

  Dodge

  Shitet dodge caliber viti 2008 shum e paster nafte motor 2.0 .. ne gjedje te shkelqyer si nga ana mo

  Tiranë 25 maj 18:07
  4.800 €
 • 9 foto
  DODGE Magnum
  Vetura

  DODGE Magnum

  Shitet Dodge Magnum 2.7 benzin.. makina shitet per asrye mos perdorimi... makina ka 73254 mij km.. o

  Tiranë 21 maj 16:39
  6.000 €
 • 8 foto
  Shitet dodge charger
  Vetura

  Shitet dodge charger

  Shitet dodge charger 2006 3.5 benzin gaz.tapiceri lekure kamosh e personalizuar.filter ajri kn.12400

  Tiranë 19 maj 00:33
  8.500 €
 • 11 foto
  Dodge
  Vetura

  Dodge

  Shitet nderrohet Dodge caliber ne gjendje shume te mire sherbimet e sapo bera letrat e paguara ne dh

  Tiranë 14 maj 20:25
  5.200 €
 • 2 foto
  Dodge caliber SXT
  Vetura

  Dodge caliber SXT

  makina esht ne gjendje shum te mir me te gjitha sherbimet e bera cmimi i diskutushem

  Tiranë 24 prill 01:31
  6.000 €
 • 2 foto
  Super doodge nitro
  Vetura

  Super doodge nitro

  SHITET DODG3 NITRO MOTORR 4.0 BENZIN3 PA DOGAN MAKINA E ARDH NGA AMERIKA ESHT NE SUPER SUPER GJENDJE

  Tiranë 4 prill 11:08
  10.000 €
 • 6 foto
  Dodge Journey
  Vetura

  Dodge Journey

  Shitet Dodge Journey i vitit 2010 2.0 naft ne gjendje perfekte nga ana xhenerike dhe motorrike .. 1

  Tiranë 4 prill 08:47
  8.000 €
 • 6 foto
  Okazjon DODGE
  Vetura

  Okazjon DODGE

  Shitet makina me te gjitha sherbimet e kryera ne koh me 70000Km origjinale ne gjendje perfekte me im

  Tiranë 4 prill 08:27
  4.200 €
 • 5 foto
  Dodge Challenger benzin
  Vetura

  Dodge Challenger benzin

  MUNDSI NDRIMI .....

  Tiranë 4 prill 00:36
  43.000 €
 • 11 foto
  Dodgen viti 2008
  Vetura

  Dodgen viti 2008

  Shiftet dodgen Viti 2008 manual 6 Marsha e sa po Targuar e ardhur na zvicra motor 2.0 naft shum ekon

  Tiranë 3 prill 23:01
  5.800 €
 • 0 foto
  OKAZION Dodge caliber 4.900€
  Vetura

  OKAZION Dodge caliber 4.900€

  Shitet dodge caliber 2000 cc nafte gjendje perfekte kilometer origjinale .e ardhur nga zvicra mund t

  Tiranë 3 prill 17:32
  4.900 €
 • 11 foto
  Shes Dodge Charger Police edit 3.5L V6 Benzin
  Vetura

  Shes Dodge Charger Police edit 3.5L V6 Benzin

  Hajde kurkoj kjo makin American. Vi nga California ne Shqipri. Kjo eshte makin Police. Ka gjetha ne

  Tiranë 3 prill 14:19
  10.550 €
 • 10 foto
  OKAZION DODGE CALIBER BENZIN/GAZ OSE NDERROHET
  Vetura

  OKAZION DODGE CALIBER BENZIN/GAZ OSE NDERROHET

  Dodge Caliber 1.8 Benzin + Gaz Sekuencial, vit prodhimi 2008 me 112000 Km,kamio manuale cd player,ko

  Tiranë 3 prill 08:41
  5.600 €
 • 6 foto
  Olazion dodge 2008 4900€
  Vetura

  Olazion dodge 2008 4900€

  Shitet Dodge Caliber e ardhur nga zvicra me kilometra origjinale me gjitha sherbimet e kryera me let

  Tiranë 2 prill 14:25
  4.900 €
 • 7 foto
  Okazion Dodge caliber
  Vetura

  Okazion Dodge caliber

  Shitet Dodge Caliber h ardhur nga zvicra ne gjendje perfekte mekanike gjenerike me sherbimet e beta

  Tiranë 2 prill 14:24
  4.400 €
 • 3 foto
  Dodge Charger R/T
  Vetura

  Dodge Charger R/T

  DODGE CHARGER R/T 5.7 Bezin e sapo ardhur nga Amerika. Makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike

  Tiranë 2 prill 13:43
  10.800 €
 • 0 foto
  4x4
  Vetura

  4x4

  Kerkoj te blej mjet 4x4 me cmim te mir coni fotot ne wp nuk ka rendesi marka apo viti prodhimit

  Tiranë 1 prill 23:26
  1.000.000 Lek
 • 11 foto
  DODGE Caliber 2.0 CRD
  Vetura

  DODGE Caliber 2.0 CRD

  OKAZIONNNN..! DODGE CALIBER 2.0 CRD Nafte SHUM EKONOMIKE motor Golfi5 vp2007 ne gjendje prefect moto

  Tiranë 1 prill 22:15
  4.800 €
 • 6 foto
  Dodge Charger R/T 2015
  Vetura

  Dodge Charger R/T 2015

  Dodge Charger 5.8 Benzin V8 Viti prodhimit 2015 Fuqia Motorrike : 5800 cc E ardhur nga amerika e per

  Tiranë 1 prill 21:21
  27.000 €
 • 6 foto
  OKAZION! SUPER MAKINE AMERIKANE?
  Vetura

  OKAZION! SUPER MAKINE AMERIKANE?

  Viti prodhimit 2008, 6+1 vende, me vetem 70 mije km. Makime ne gjendje te shkelqyer. Gaz+Benzine Dok

  Tiranë 1 prill 17:05
  6.500 €
 • 6 foto
  DODGE GRAND CARAVAN LE 3.3 V6
  Vetura

  DODGE GRAND CARAVAN LE 3.3 V6

  Shitet per arsye mosperdorimi. Makina ka mbi 300,000km, nuk ka difekte, sherbimet e kryera ne kohe.

  Tiranë 1 prill 02:15
  2.000 €
 • 9 foto
  DODGE MAGNUM 2.7 BENZINE-GAZ-06 MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  DODGE MAGNUM 2.7 BENZINE-GAZ-06 MUNDESI NDERRIMI

  DODGE MAGNUM ME MOTOR V6 TURBO 2.7L.MAKINA ESHTE 20.12.2005. MAKINA ESHTE ME IMPIANT GAZI I SAPO MON

  Tiranë 31 mars 17:54
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  OKAZION Dodge Charger Viti 2016 ..  18000€
  Vetura

  OKAZION Dodge Charger Viti 2016 .. 18000€

  Makina eshte ne gjendje perfekte. 18\'\' wheel.

  Tiranë 31 mars 16:44
  18.000 €
 • 8 foto
  Dodge caliber
  Vetura

  Dodge caliber

  Ne gjendje shume te mire motorrike xhenerike dhe vizuale. Dokumenta deri ne korrik 2019. Motorr 2.0

  Tiranë 19 mars 20:55
  4.300 €
 • 3 foto
  dodge caliber SXT
  Vetura

  dodge caliber SXT

  makina ne gjendje shum te mir pune

  Tiranë 5 shkurt 02:35
  6.000 €
 • 5 foto
  Dodge Charger R/T Nga USA!!!!!
  Vetura

  Dodge Charger R/T Nga USA!!!!!

  Dodge Charger R/T nga usa ne super gjendje!!! Motorr V8 5.7 litra 390 HP. 23,000 milje te bera. Sens

  Tiranë 20 janar 07:35
  27.000 €
 • 8 foto
  DODGE Charger R/T.
  Vetura

  DODGE Charger R/T.

  Makina eshte ne gjendje perfekte 5.7 motorri V8 me kamer dhe sensor automatik makina ka 390 kuaj f

  Tiranë 19 janar 20:57
  27 €