Tiranë

Biznes & Punësime në shitje në Tiranë

 • 0 foto
  Projekte per mbrojtjen nga zjarri/ plan evakuimin
  Sherbime

  Projekte per mbrojtjen nga zjarri/ plan evakuimin

  Pergatis projekte per mbrojtjen nga zjarri/ plan evakuimin dhe relacionin teknik. Sherbimi eshte i

  Tiranë Sot, 04:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrojme Instalime Elektronike
  Sherbime

  Ofrojme Instalime Elektronike

  Ofrojme Instalime Elektronike per: •Sisteme Survejimi IP Camera dhe Analoge. Duke filluar nga 14

  Tiranë Sot, 04:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  EKSPERT PRIVAT ZJARRFIKES
  Sherbime

  EKSPERT PRIVAT ZJARRFIKES

  Konsiston ne hartimin e raporteve dhe projekteve teknike mbi masat e mbrojtjes nga zjarri te ndertes

  Tiranë Sot, 04:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Projekte per mbrojtjen nga zjarri, plan evakuimin.
  Sherbime

  Projekte per mbrojtjen nga zjarri, plan evakuimin.

  Pergatis projekte per mbrojtjen nga zjarri/ plan evakuimin dhe relacionin teknik. Sherbimi njihet n

  Tiranë Sot, 04:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  vija e qërimit të patates
  Makineri dhe inventare

  vija e qërimit të patates

  linjë shitje për qërimin e patateve kapaciteti 1 t në orë linja është në tetovë

  Tiranë Dje, 23:55
  20.000 €
 • 0 foto
  ndihmë e shpejtë dhe e besueshme
  Sherbime

  ndihmë e shpejtë dhe e besueshme

  A keni nevojë për një ndihmë të shpejtë dhe të besueshme pa stres, apo jeni refuzuar nga bankat dhe

  Tiranë Dje, 22:37
  5.000.000 €
 • 3 foto
  Makine per hapjen e picave
  Makineri dhe inventare

  Makine per hapjen e picave

  Makine per hapjen e picave ne gjendje te mire pune,prodhim gjerman .

  Tiranë Dje, 21:53
  25.000 Lek
 • 3 foto
  Dhi Franceze/Alpine
  Kafshe ferme

  Dhi Franceze/Alpine

  Ne gjendje shum te mirë, dhe qumështore.

  Tiranë Dje, 21:49
  30.000 Lek
 • 1 foto
  ZGARE PER LOKAL -----U SHIT -----
  Makineri dhe inventare

  ZGARE PER LOKAL -----U SHIT -----

  zgare me gaz, ndizet gjysma ose komplet, gjendje sh e mire

  Tiranë Dje, 21:37
  50.000 Lek
 • 10 foto
  Lokal ne shitje.
  Biznes ne shitje / me qera

  Lokal ne shitje.

  Okazion. Shitet lokal ne rrugen Dritan Hoxha ne Laprake, Tirane. Lokali eshte i rinovuar rishtaz ,3

  Tiranë Dje, 21:27
  155.000 €
 • 4 foto
  SHITEN RAFTE TE NDRRYSHEM ME CMIME TE ARSYESHEM
  Makineri dhe inventare

  SHITEN RAFTE TE NDRRYSHEM ME CMIME TE ARSYESHEM

  shiten rafte te ndrryshem per biznese dhe magazina me cmime te arsyeshme.shum pak te perdorur ne gje

  Tiranë Dje, 21:14
  1 Lek
 • 3 foto
  EKSPRES KAFE RANCIOLIO CLASA 6
  Makineri dhe inventare

  EKSPRES KAFE RANCIOLIO CLASA 6

  shitet ekspres 3 grupsh i sapo servisuar ne gjendje shum te mire gati per pune

  Tiranë Dje, 20:36
  450 €
 • 0 foto
  shitet offset heidelberg ne gjendje perfekte pune
  Makineri dhe inventare

  shitet offset heidelberg ne gjendje perfekte pune

  shitet makine offset heidelberg ne gjendje perfekte pune,

  Tiranë Dje, 19:55
  10.000 €
 • 2 foto
  Paisje mjeksore
  Makineri dhe inventare

  Paisje mjeksore

  Mjete per salle operacioni ne graso te paperdorura Cmimi i negociushem

  Tiranë Dje, 19:54
  1 €
 • 4 foto
  Shiten mullinj , Okazion!!!!!
  Makineri dhe inventare

  Shiten mullinj , Okazion!!!!!

  Shiten mullinj blues Mulliri i madhe ka elektromotorr 11 kw me kapacitet 300 kg/ore , cmimi: 2800 e

  Tiranë Dje, 19:02
  360 €
 • 11 foto
  Shitet Industria e Mishit
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet Industria e Mishit

  Shitet industria te mishit komplet ne Gjakove,me kapacitet deri ne 5000 kg ne dite. Makina per indus

  Tiranë Dje, 19:01
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Makina dhe furra per mish shites
  Makineri dhe inventare

  Makina dhe furra per mish shites

  Makina per industri te perpunimin e mishit per info mund te kontaktoni ne telefon 049-129 127dhe vib

  Tiranë Dje, 18:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Makina per industri te mishit
  Makineri dhe inventare

  Makina per industri te mishit

  Makina per industri te perpunimin e mishit per info mund te kontaktoni ne telefon049-129 127dhe vibe

  Tiranë Dje, 18:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shiten paisje picerie
  Biznes ne shitje / me qera

  Shiten paisje picerie

  Shiten paisje picerie super gjendje sjum pak te perdorura banak Banak frigorifer me dy kanata ekspo

  Tiranë Dje, 18:55
  4.100 €
 • 2 foto
  Makine Akulli per Peshk
  Makineri dhe inventare

  Makine Akulli per Peshk

  Makinë akulli per peshk fluska Ne Gjakove ne tel +38349129127

  Tiranë Dje, 18:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkohet shofer
  Sherbime

  Kerkohet shofer

  Kerkojme 2 shofera, me patent klasi CE dhe patent klasi C per pune ne tirane me karrotrec dhe me CE

  Tiranë Dje, 18:47
  10.000 Lek
 • 12 foto
  SUPLEMENTE BIOFIT UK
  Sherbime

  SUPLEMENTE BIOFIT UK

  Të gjitha produktet tona janë burim i kompanive më të mira Angleze të prodhuara me standardet Evropi

  Tiranë Dje, 18:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  EKSPRESS KAFE ME MONETA BIANCHI 921
  Makineri dhe inventare

  EKSPRESS KAFE ME MONETA BIANCHI 921

  Makineri kafe automatike Distributor automatik BIANCHI BVM 921 EKSPRES KAFE AUTOMATIK ME MONETA

  Tiranë Dje, 17:24
  500 €
 • 0 foto
  Shërbime konsulence financiare për biznese
  Sherbime

  Shërbime konsulence financiare për biznese

  Shërbime financiare dhe konsulencë për të gjitha llojet bizneseve. -Regjistrim i faturave të blerj

  Tiranë Dje, 16:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  lincoln steamer oven furre pizze byreku
  Makineri dhe inventare

  lincoln steamer oven furre pizze byreku

  PICAKU 2015 sh.p.k

  Tiranë Dje, 16:13
  1.000 €
 • 8 foto
  Generator
  Makineri dhe inventare

  Generator

  PICAKU 2015 sh.p.k

  Tiranë Dje, 16:12
  350 €
 • 7 foto
  OKAZION PASTRIM KIMIK I KOMPLETUAR
  Biznes ne shitje / me qera

  OKAZION PASTRIM KIMIK I KOMPLETUAR

  *Okazion* Vetem per pak dite. Shitet biznes i ngritur pastrim kimik. Biznesi ka te gjithe makinerit

  Tiranë Dje, 15:47
  16.000 €
 • 2 foto
  Shitet Biznesi Tabachino te Rr,Kavajes
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet Biznesi Tabachino te Rr,Kavajes

  Shitet Biznesi Tabachino te Rr, Kavajes me sip,20m buze rruge me trotuarin me fasade xhami dhe shik

  Tiranë Dje, 15:40
  8.000 €
 • 0 foto
  Shitet makineri industriale TELERIZION ( EDM) CNC
  Makineri dhe inventare

  Shitet makineri industriale TELERIZION ( EDM) CNC

  Okazion! Shitet makineri industriale ne gjendje te mire pune dhe me te gjitha serviset e kryera. TEL

  Tiranë Dje, 15:35
  11.760 €
 • 0 foto
  Shitet makineri industriale CPIM ELEKTROSHKENDIJE
  Makineri dhe inventare

  Shitet makineri industriale CPIM ELEKTROSHKENDIJE

  Super okazion! Shitet makineri industriale ne gjendje teknike shume te mire. CPIM ELEKTROSHKENDIJE (

  Tiranë Dje, 15:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Super okazion!Shitet makineri industriale FREZE CN
  Makineri dhe inventare

  Super okazion!Shitet makineri industriale FREZE CN

  Super okazion! Shitet makineri industriale ne gjendje shume te mire pune. FREZE CNC :

  Tiranë Dje, 15:34
  19.200 €
 • 0 foto
  okazion!Shitet makineri indust. ELEKTROSHKENDIJE
  Makineri dhe inventare

  okazion!Shitet makineri indust. ELEKTROSHKENDIJE

  Super okazion, Shitet makineri industriale ne gjendje shume te mire pune, ELEKTROSHKENDIE ( EDM)

  Tiranë Dje, 15:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet makineri Industriale FREZE MANUALE
  Makineri dhe inventare

  Shitet makineri Industriale FREZE MANUALE

  Okazion! Shitet makineri industriale FREZE MANUALE ne gjendje te mire pune. FREZE MANUALE

  Tiranë Dje, 15:34
  2.640 €
 • 1 foto
  Shes Fetatrice(Prerese Sallami)
  Makineri dhe inventare

  Shes Fetatrice(Prerese Sallami)

  Shes Fetatrice(Prerese Sallami) ne gjendje shume te mire pune

  Tiranë Dje, 15:26
  25.000 Lek
 • 4 foto
  Frigorifer freskues mural
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer freskues mural

  Frigorifer freskues reklamues mural ne gjendje shume te mire

  Tiranë Dje, 15:26
  1.700 €
 • 3 foto
  Sherbime Transporti
  Sherbime

  Sherbime Transporti

  Transport mallrash Marjusi Ofrojme ç\'montim, ambalazhim dhe transportim te plote te te gjitha mater

  Tiranë Dje, 15:12
  2.500 Lek
 • 2 foto
  Lavatrice + Tharese me xhetona Miele Professional
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice + Tharese me xhetona Miele Professional

  Set Lavatrice + Tharese per lavanteri me xhetona PW6065 & PW6055 Lavatrice Miele Professional 6

  Tiranë Dje, 15:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tharese Profesionale PT7136 6.5 KG
  Makineri dhe inventare

  Tharese Profesionale PT7136 6.5 KG

  Tharese profesionale Miele PT7136 me nje game te gjere programesh per perdorime ne hotele, restorant

  Tiranë Dje, 15:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lavatrice Profesionale Miele PW 6065 6.5 Kg
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice Profesionale Miele PW 6065 6.5 Kg

  Lavatrice profesionale Miele PW6065 me nje game te gjere programesh per perdorime ne hotele, restora

  Tiranë Dje, 15:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tharese Miele Profesionale 13 kg PT 8253
  Makineri dhe inventare

  Tharese Miele Profesionale 13 kg PT 8253

  Tharese profesionale Miele PT 8253 me nje game te gjere programesh per perdorime ne hotele, lavander

  Tiranë Dje, 15:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Lavatrice Profesionale Miele PW6131 13 Kg
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice Profesionale Miele PW6131 13 Kg

  Lavatrice profesionale Miele PW6131 me nje game te gjere programesh per perdorime ne hotele, restora

  Tiranë Dje, 15:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tharese Miele Professional PT8337 16 KG
  Makineri dhe inventare

  Tharese Miele Professional PT8337 16 KG

  Tharese profesionale Miele PT8337 me nje game te gjere programesh per perdorime ne hotele, lavander

  Tiranë Dje, 15:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lavatrice Miele PW6167 16 KG
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice Miele PW6167 16 KG

  Lavatrice profesionale MIELE PW 6167 EL - Kapaciteti: 16 kg - Volumi i kazanit: 160 litra - Lidhja

  Tiranë Dje, 15:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lavatrice Miele PW 6201 20 Kg
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice Miele PW 6201 20 Kg

  Lavatrice profesionale MIELE PW 6201 EL - Kapaciteti: 20 kg - Volumi i kazanit: 200 litra - Lidhja

  Tiranë Dje, 15:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Hekur Rulo Profesional Miele HM21-100
  Makineri dhe inventare

  Hekur Rulo Profesional Miele HM21-100

  Hekur Rulo Profesional Miele HM21-100 me nje game te gjere programesh per perdorime ne hotele, resto

  Tiranë Dje, 14:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Paisje per krepa
  Makineri dhe inventare

  Paisje per krepa

  shitet paisje krepash me gaz dy vatra funksionsle profesionsle per fluks pune

  Tiranë Dje, 14:46
  290 Lek
 • 3 foto
  JEPEN me qera: Ambjente zyrash/zona: Torre Drin/ Qender
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPEN me qera: Ambjente zyrash/zona: Torre Drin/ Qender

  JEPEN me qera: Ambjente zyrash/zona: Torre Drin/ Qendër. ▪︎QendërTregtare me standarte europiane, p

  Tiranë Dje, 14:34
  480 €
 • 4 foto
  Jepet me qira: Ambjent biznesi / Rruga e Durrësit
  Biznes ne shitje / me qera

  Jepet me qira: Ambjent biznesi / Rruga e Durrësit

  Jepet me qira: Ambjent biznesi: / Rruga:Durrësit ▪︎Ambjenti ka një sipërfaqe prej 28 m2, kat për

  Tiranë Dje, 14:33
  40.000 Lek
 • 8 foto
  OKAZION; SHITET HOSTEL 2 KT / ZONA ” LAPRAKES”
  Biznes ne shitje / me qera

  OKAZION; SHITET HOSTEL 2 KT / ZONA ” LAPRAKES”

  OKAZION; SHITET HOSTEL 2 KT / ZONA ” LAPRAKES”, pranë spitalit Ushtarak. ▪︎Objekti përbëhet prej d

  Tiranë Dje, 14:32
  200.000 €
 • 9 foto
  JEPET ME QIRA: Super ambjent zyre + post parkimi /Mbrapa bllokut të ambasadave
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA: Super ambjent zyre + post parkimi /Mbrapa bllokut të ambasadave

  JEPET ME QIRA: Super ambjent zyre + post parkimi / Rruga: "Frederik Shiroka" mbrapa bllokut të ambas

  Tiranë Dje, 14:25
  500 €