Tiranë

Biznes & Punësime në shitje në Tiranë

 • 1 foto
  Bitcoin Exchange Blerje / Shitje
  Sherbime

  Bitcoin Exchange Blerje / Shitje

  Bitcoin. Blerje / Shitje Komisione Te Favorshme Shpejtesi Korrektesi Na Kontaktoni. +306980764570 Wh

  Tiranë Sot, 13:17
  101 €
 • 0 foto
  SHESIM MAKINERI PER FURRA BUKE,PIZZERI,PASTICERI,
  Makineri dhe inventare

  SHESIM MAKINERI PER FURRA BUKE,PIZZERI,PASTICERI,

  SHESIM MAKINERI PER FURRA BUKE,(brumatrice,prerese buke etj) PASTICERI,PIZZERI,AKSESORE ,ASISTENCE .

  Tiranë Sot, 13:15
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  OKAZION PASTRIM KIMIK I KOMPLETUAR
  Biznes ne shitje / me qera

  OKAZION PASTRIM KIMIK I KOMPLETUAR

  *Okazion* Vetem per pak dite. Shitet biznes i ngritur pastrim kimik. Biznesi ka te gjithe makinerit

  Tiranë Sot, 13:01
  16.000 €
 • 10 foto
  Rottweiler
  Kafshe ferme

  Rottweiler

  Shiten klyshit e races Princ Rottweiler klyshit jon 100% origjinal me vaksin me pssaport dhe te past

  Tiranë Sot, 12:42
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Rottweiler
  Kafshe ferme

  Rottweiler

  Shes klyshet e races Rottweiler 100% origjinal klyshet kan lind me 11 Mars Whats app +38349155135

  Tiranë Sot, 12:42
  100 €
 • 5 foto
  frigorifer mural
  Makineri dhe inventare

  frigorifer mural

  shiten frigorifera mural te markes Isa. njeri eshte 2,5 metra me 6 kate raftes, tjetri eshte 2 metra

  Tiranë Sot, 12:40
  1.500 €
 • 3 foto
  Mulli kafe 3 fazor
  Makineri dhe inventare

  Mulli kafe 3 fazor

  Mulli kafe 3 fazor italian shume i fuqishem ne gjendje shume te mire shiko fotot origjinale cmimi

  Tiranë Sot, 12:31
  8.000 Lek
 • 2 foto
  Lavastovilje Profesionale
  Makineri dhe inventare

  Lavastovilje Profesionale

  Per kuzhin dhe bar 3 fazore

  Tiranë Sot, 12:28
  55.000 Lek
 • 2 foto
  Zgar Me Gur Vullkanik
  Makineri dhe inventare

  Zgar Me Gur Vullkanik

  Zgar profesionale me gur vullkanik 2 muaj e perdorur.

  Tiranë Sot, 12:27
  75.000 Lek
 • 2 foto
  Makine Akullore.
  Makineri dhe inventare

  Makine Akullore.

  Shitet Makine Akullore 5 litra. Makina eshte ne gjendje shum te mire pune.

  Tiranë Sot, 12:26
  2.500 €
 • 4 foto
  ?Sherbim karrotrec keli?
  Sherbime

  ?Sherbim karrotrec keli?

  Sherbim karrotreci 24ore NONSTOP ne cdo dite te javes. ✔️Profesionalizem ✔️Korrektesi ✔️

  Tiranë Sot, 10:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makine Akulli per Peshk
  Makineri dhe inventare

  Makine Akulli per Peshk

  Makinë akulli per peshk fluska Ne Gjakove ne tel +38349129127

  Tiranë Sot, 10:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Industria e Mishit
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet Industria e Mishit

  Shitet industria te mishit komplet ne Gjakove,me kapacitet deri ne 5000 kg ne dite. Makina per indus

  Tiranë Sot, 10:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Makina per industri te mishit
  Makineri dhe inventare

  Makina per industri te mishit

  Makina per industri te perpunimin e mishit per info mund te kontaktoni ne telefon049-129 127dhe vibe

  Tiranë Sot, 10:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tavolina , Kolltuqe te reja per lokal
  Makineri dhe inventare

  Tavolina , Kolltuqe te reja per lokal

  Shiten 8 komplete me tavolina cmimi 30000 lek seti 2 komplete cifte , cmimi 27500 lek seti 2 pupa d

  Tiranë Sot, 09:52
  30.000 Lek
 • 0 foto
  OKAZION SHITET SALLON PER MESHKUJ TIRANE
  Biznes ne shitje / me qera

  OKAZION SHITET SALLON PER MESHKUJ TIRANE

  NDODHET NE RRUGE KRYESORE

  Tiranë Sot, 09:05
  3.000 €
 • 1 foto
  EKSPRES KAFE TRE GRUPSH ME MULLI OKAZION
  Makineri dhe inventare

  EKSPRES KAFE TRE GRUPSH ME MULLI OKAZION

  SHES EKSPRESS GJENDJA PERFEKTE ME MULLI

  Tiranë Sot, 08:58
  300 €
 • 1 foto
  ASPIRATOR I MADH I FUQISHEM DHE KOLLTUQE OKAZION
  Makineri dhe inventare

  ASPIRATOR I MADH I FUQISHEM DHE KOLLTUQE OKAZION

  SHES ASPIRATOR BASHKE ME TUBAT DHE GRILAT PER AMBIENT RRETH 100 METRA KATRORE.400 MIJE LEKE.SHES DHE

  Tiranë Sot, 08:54
  15.000 Lek
 • 3 foto
  POMPE LAVAZHI BEKER ORIGJINALE GJERMANE OKAZION
  Makineri dhe inventare

  POMPE LAVAZHI BEKER ORIGJINALE GJERMANE OKAZION

  SHES POMPA LAVAZHI ME PRESION TE LARTE.SASI E LIMITUAR

  Tiranë Sot, 08:53
  240 €
 • 0 foto
  Set kamerash 4 mpx
  Sherbime

  Set kamerash 4 mpx

  ? 4 kamera Dahua ( 4 mega pixel ) ✔️ ? Dvr 4 ch Dahua ? Hard Disk 500 Gb ? 100 Meter kabull ? E

  Tiranë Sot, 00:30
  400 €
 • 0 foto
  Sistem alarmi wireless
  Sherbime

  Sistem alarmi wireless

  Sistem alarmi Wireless ?️ ➡️ 4 sensor wireless ➡️ 1 Sensor magnetik ➡️ 1 platforme wir

  Tiranë Sot, 00:30
  330 €
 • 2 foto
  Makina me qera
  Sherbime

  Makina me qera

  Japim makina me qera duke filluar nga 20 € ne dite, te gjitha kategorite. Na kontaktoni ne numrin to

  Tiranë Sot, 00:29
  20 Lek
 • 0 foto
  Makina me qera nga 20 € ne dite.
  Sherbime

  Makina me qera nga 20 € ne dite.

  Japim makina me qera duke filluar nga 20 € ne dite, te gjitha kategorite. Na kontaktoni ne numrin to

  Tiranë Sot, 00:29
  20 €
 • 2 foto
  Ndertojme faqe interneti .al .com cmim okazion
  Sherbime

  Ndertojme faqe interneti .al .com cmim okazion

  Ndertojme faqe interneti profesionale per biznesin tuaj. Skuadra jone do te jete nen sherbimin tuaj

  Tiranë Sot, 00:29
  115 €
 • 0 foto
  Set 4 kamera (gjithcka e perfshire)
  Sherbime

  Set 4 kamera (gjithcka e perfshire)

  🔹 4 kamera Dahua ( 2 mega pixel ) ✔️ 🔹 Dvr 4 ch Dahua 🔹 Hard Disk 500 Gb 🔹 100 Meter kabull 🔹 E

  Tiranë Sot, 00:29
  330 €
 • 7 foto
  PRODHIM BIRRE
  Biznes ne shitje / me qera

  PRODHIM BIRRE

  SHITEN PAJISJET E PRODHIMIT E BIRRES TE GJITHA ,cdo gje eshte fuksionale asnje problem.Per me shume

  Tiranë Sot, 00:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Banak për bar dhe fast food
  Makineri dhe inventare

  Banak për bar dhe fast food

  Shitet banak për bar kafe ,fat food,pasticeri etj. Në gjendje perfektë. Vetëm 6 muaj I përdorur. Sh

  Tiranë Dje, 22:27
  3.200 €
 • 3 foto
  Shes pula fshati
  Kafshe ferme

  Shes pula fshati

  Shes pula fshati për restorante.çmimi 8mij lek të vjetra copa.pesha 1,2 deri në 1,6 kg.të therura dh

  Tiranë Dje, 21:45
  8 Lek
 • 1 foto
  Zogj fshati
  Kafshe ferme

  Zogj fshati

  Shesim zogj fshati me shumicë.pesha 1,5kg.çmimi 500 lek.tel 0672080770.

  Tiranë Dje, 21:44
  500 Lek
 • 1 foto
  TAXI SHENGJIN
  Sherbime

  TAXI SHENGJIN

  TAXI-SHENGJIN-DURRES-RINAS LOW COST CALL MY ON WHATSAPP:0682392521.. --0682392521... --0682392521..

  Tiranë Dje, 21:06
  5 €
 • 1 foto
  Faqe instagrami per biznes
  Sherbime

  Faqe instagrami per biznes

  Faqe insta biznesi online

  Tiranë Dje, 20:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  faqe insta
  Sherbime

  faqe insta

  Faqe instagrami online

  Tiranë Dje, 20:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TRANSPORT SHERBIM ME VINXH 24H
  Sherbime

  TRANSPORT SHERBIM ME VINXH 24H

  Transport me bylyk per hekur dhe materjale me gjatsi der ne 12..13 14 m te gjata KAMJONI ESHTE 4X4

  Tiranë Dje, 19:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten blete  shume te mira
  Kafshe ferme

  Shiten blete shume te mira

  Bletet jane me mema te reja dhe rrace shume e mire

  Tiranë Dje, 19:26
  1 Lek
 • 12 foto
  SUPLEMENTE BIOFIT UK
  Sherbime

  SUPLEMENTE BIOFIT UK

  Të gjitha produktet tona janë burim i kompanive më të mira Angleze të prodhuara me standardet Evropi

  Tiranë Dje, 19:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tranport nderkombetar frigoriferik import-export
  Sherbime

  Tranport nderkombetar frigoriferik import-export

  TRANSPORT ARIANI. Transport ARIANI siguron transport Frigoriferik te mallrave import - export nderko

  Tiranë Dje, 15:15
  1 €
 • 1 foto
  Shesim blejme instagrame 20 k e siper okazion
  Sherbime

  Shesim blejme instagrame 20 k e siper okazion

  Shesim blejm instagrame 20 k e siper okazion

  Tiranë Dje, 14:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Faqe instagrami aktive ndjeksa albania/kosovo
  Sherbime

  Faqe instagrami aktive ndjeksa albania/kosovo

  Faqe insta aktive per biznes online Albania kosova Biznesi madh

  Tiranë Dje, 14:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  FRIGORIFER NGRIRES
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER NGRIRES

  FRIGORIFER NGRIRES REKLAMUES KOLLON DHE ARKE TE DYJA 95 MIJE LEK TE REJA

  Tiranë Dje, 13:49
  95.000 Lek
 • 5 foto
  Shitet Biznes 12 vjecar Makinash me Qera
  Sherbime

  Shitet Biznes 12 vjecar Makinash me Qera

  Shitet biznes makinash me qera ne Tirane. Biznesi ka 12 vite eksperience dhe reputacion shume te mir

  Tiranë Dje, 13:28
  1 €
 • 4 foto
  Kase fiskale bashke me sirtarin e lekeve.
  Makineri dhe inventare

  Kase fiskale bashke me sirtarin e lekeve.

  Kase fiskale e pak e perdorur shitet se bashku me sirtarin e lekeve. Kasa eshte e cfiskalizuar, gati

  Tiranë Dje, 13:09
  160 €
 • 4 foto
  Kase fiskale dhe sirtar per mbajtjen e lekeve
  Makineri dhe inventare

  Kase fiskale dhe sirtar per mbajtjen e lekeve

  Kase fiskale e pak e perdorur shitet se bashku me sirtarin e lekeve. Kasa eshte e cfiskalizuar, gati

  Tiranë Dje, 13:09
  160 €
 • 0 foto
  YOUTUBE CHANNEL
  Sherbime

  YOUTUBE CHANNEL

  SHES KANAL YOUTUBE TE MONETARIZUAR CMIMI 900 EURO I PADISKUTUESHEM GATI PER TE NXJERRE PERFITIME ME

  Tiranë Dje, 12:58
  900 €
 • 2 foto
  SHITET TRANSPALETE 2.5 TON
  Makineri dhe inventare

  SHITET TRANSPALETE 2.5 TON

  shiten transpaleta 2.5 ton tr ardhura nga italia te reja.me fature tatimore 320 mij leke cel 0682022

  Tiranë Dje, 12:28
  32.000 Lek
 • 2 foto
  KARROCE MAGAZINE
  Makineri dhe inventare

  KARROCE MAGAZINE

  shitet karroce magazine shum pak e perdorur me goma mishi 45 mij lek te vjetra

  Tiranë Dje, 12:28
  4.500 Lek
 • 3 foto
  SHITEN RAFTE TE NDRRYSHME OKAZION
  Makineri dhe inventare

  SHITEN RAFTE TE NDRRYSHME OKAZION

  shiten rafte te madhesive te ndrryshme thuajse te paperdorur fare ne gjendje perfekte me peshembajte

  Tiranë Dje, 12:28
  1 €
 • 1 foto
  Vidator dexter origjinal
  Makineri dhe inventare

  Vidator dexter origjinal

  shitet vidator dexter origjinal i ardhur nga italia me 2 baterite dhe karikuesin e vet shum pak i pe

  Tiranë Dje, 12:28
  60 €
 • 2 foto
  shiten zgjatues per pirun ngrites 2 meter profesio
  Makineri dhe inventare

  shiten zgjatues per pirun ngrites 2 meter profesio

  shiten zgjatues per pirun ngrites profesional 2 meter te gjate cmimi 100 euro

  Tiranë Dje, 12:27
  100 €
 • 3 foto
  shitet tabele me ndricim
  Makineri dhe inventare

  shitet tabele me ndricim

  shitet tabele me ndrricim pak e perdorir gati per pune.ne gjendje te mire cmimi 110 euro cel 0682022

  Tiranë Dje, 12:27
  110 €
 • 1 foto
  #OKAZION; SHITET DYQAN PRANE SHESHIT WILSON
  Biznes ne shitje / me qera

  #OKAZION; SHITET DYQAN PRANE SHESHIT WILSON

  #OKAZION; Shitet dyqan/ zona: pranë Sheshit Wilson ▪︎ Ambjenti ka një sipërfaqe prej 155m², kat pë

  Tiranë Dje, 12:25
  290.000 €