Tiranë

Biznes & Punësime në shitje në Tiranë

 • 0 foto
  SHARRE MISHI
  Makineri dhe inventare

  SHARRE MISHI

  Shitet sharre mishi, prodhim Italian, e re me 1 vit garanci. Cmim i arsyeshem Kontakt 0672012232 Adr

  Tiranë 31 tetor 11:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ZGARE ME GAZ
  Makineri dhe inventare

  ZGARE ME GAZ

  Shitet zgare teke me gaz. Cmim i arsyeshem Adresa: Tirane, Casa Italia Kati 3 Kontakt 0672012232

  Tiranë 31 tetor 11:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  FRITEZE 2kosha
  Makineri dhe inventare

  FRITEZE 2kosha

  Shitet friteze me dy kosha, prodhim Italian, e re me 1 vit garanci. Cmimi i arsyeshem. Kontakt 067 2

  Tiranë 31 tetor 11:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DOLLAP INOKSI ME DYER XHAMI
  Makineri dhe inventare

  DOLLAP INOKSI ME DYER XHAMI

  Shitet DOLLAP INOKSI ME DYER XHAMI, prodhim Italian i ri me nje vit garanci. Cmim i arsyeshem. Konta

  Tiranë 31 tetor 11:05
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  ARREDO DUE PAISJE PER PICERI FASTFOOD
  Makineri dhe inventare

  ARREDO DUE PAISJE PER PICERI FASTFOOD

  ARREDO-DUE , prej vitit 2002 ne tregun e paisjeve industriale profesionale per bare, restorante, pas

  Tiranë 31 tetor 11:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BANAK AKULLORE ME VENTILIM
  Makineri dhe inventare

  BANAK AKULLORE ME VENTILIM

  Shitet BANAK AKULLORE me ventilim, me 7 vasketa, i ri me nje vit garanci. Cmim i arsyeshem. Kontakt:

  Tiranë 31 tetor 11:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Friteze
  Makineri dhe inventare

  Friteze

  Shitet friteze dopio, prodhim Italian, e re me 1 vit garanci. Dimensioni 80x90x85. Cmimi i arsyeshem

  Tiranë 31 tetor 11:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  GRIRESE DJATHI
  Makineri dhe inventare

  GRIRESE DJATHI

  Shitet grirese djathi e re. Cmim i arsyeshem. Kontakt: 067 20 12 232 Adresa: Autstrada Tirane-Durres

  Tiranë 31 tetor 11:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MIKSER PASTICERIE 7L
  Makineri dhe inventare

  MIKSER PASTICERIE 7L

  Shitet mikser pasticerie 7 Litra, prodhim Italian, i ri me 1 vit garanci. Cmim i arsyeshem. Kontakt

  Tiranë 31 tetor 11:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tavoline Frigoriferike
  Makineri dhe inventare

  Tavoline Frigoriferike

  Shitet tavoline frigoriferike, 3-porta, i ri me 1 vit garanci. Cmimi i arsyeshem Kontakt: 067201223

  Tiranë 31 tetor 11:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TAVOLINE FRIGORIFERIKE NGRIRES 3-PORTA
  Makineri dhe inventare

  TAVOLINE FRIGORIFERIKE NGRIRES 3-PORTA

  Shitet tavoline frigoriferike 3-porta, ngrires, e re, prodhim Italian. Cmim i arsyeshem. Kontakt 0

  Tiranë 31 tetor 11:03
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet biznesi 'Linka Nails'
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi 'Linka Nails'

  Zona/Rruga : Prane Juveniljes se Vjeter Shitet biznesi Linka Nails 17.000€ (cmim i diskutuesh

  Tiranë 30 tetor 20:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  oferte falas;
  Kafshe ferme

  oferte falas;

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Tiranë 29 tetor 13:52
  5.000 €
 • 1 foto
  oferte falas per te gjithe
  Kafshe ferme

  oferte falas per te gjithe

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Tiranë 27 tetor 06:28
  30.000 €
 • 2 foto
  Ovdje je brza, jednostavna i pouzdana ponuda zajma
  Biznes ne shitje / me qera

  Ovdje je brza, jednostavna i pouzdana ponuda zajma

  Ugodan dan Ovdje uzimajte sve vrste kredita po vrlo niskoj kamatnoj stopi, ne ustručavajte se konta

  Tiranë 26 tetor 21:39
  100 €
 • 7 foto
  shitet linje per prodhimi lengje frutash
  Makineri dhe inventare

  shitet linje per prodhimi lengje frutash

  shitet linje prodhimi per lengje frustash e paperdorur. MARKA: VORAN AUSTRIAKE ( perbehet nga : cope

  Tiranë 24 tetor 13:26
  30 €
 • 1 foto
  Oferte falas.
  Sherbime

  Oferte falas.

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Tiranë 24 tetor 10:19
  500.000 €
 • 1 foto
  OFERTE FALAS.
  Punesime

  OFERTE FALAS.

  Përshëndetje WORLDFINANCE, në partneritet me kompanitë e mikrokredive: a financimi i bazuar në

  Tiranë 22 tetor 18:39
  30.000 €
 • 0 foto
  Kurse Autocad 2D 3D 3Ds Max Rhinoceros Sketc
  Sherbime

  Kurse Autocad 2D 3D 3Ds Max Rhinoceros Sketc

  Zhvillojme Kurse Arkitekture dhe programesh te specifikuara 2D, 3D dhe Grafike. Gjithashtu projekte

  Tiranë 21 tetor 21:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Studio Arkitekture
  Sherbime

  Studio Arkitekture

  Studio e Arkitektures \"Doni Constructions Sh.p.k.\" ka vite qe operon ne fushen e projektimit dhe a

  Tiranë 21 tetor 21:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ponuda za pozajmljivanje novca između pojedinca
  Biznes ne shitje / me qera

  Ponuda za pozajmljivanje novca između pojedinca

  Ja sam poseban finansijer. Posjedujem kredite između pojedinaca ljudima u financijskim poteškoćama i

  Tiranë 21 tetor 14:47
  100 €
 • 0 foto
  SHITET BISNES MAKINA ME QERA NE RINAS AIREPORT
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET BISNES MAKINA ME QERA NE RINAS AIREPORT

  shite bisnes makina me qera me rinas aireporti.bisnesi permban 9 makina qe jan gjendje te shkelqyre

  Tiranë 21 tetor 14:37
  1 €
 • 2 foto
  Butik manikina
  Makineri dhe inventare

  Butik manikina

  Shiten manikina te nje butiku.

  Tiranë 21 tetor 09:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  oferte falas
  Punesime

  oferte falas

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Tiranë 20 tetor 23:43
  50.000 €
 • 1 foto
  oferte falas  ,
  Sherbime

  oferte falas ,

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Tiranë 20 tetor 16:10
  50.000 €
 • 3 foto
  Bain marie
  Makineri dhe inventare

  Bain marie

  Shitet “bain marin”. (Ekspozitor ushqimi) me hapesire 6 tava te ngrota dhe 3 tava te ftofta! N

  Tiranë 20 tetor 14:14
  340.000 Lek
 • 0 foto
  Bojaxhi ne Lyerje Patinime Stukime
  Sherbime

  Bojaxhi ne Lyerje Patinime Stukime

  Tirane, - Ofroj Sherbime Bojaxhi ne Lyerje,Patinime,Stukime etj. Ofrojme lyerje me boje, lyerje shte

  Tiranë 20 tetor 12:06
  1 €
 • 2 foto
  Okazion
  Kafshe ferme

  Okazion

  Shitet park bletesh bletet jane te kuruara kunder semundjeve,bletet jane me 8-10 rruge mize.cmimi me

  Tiranë 20 tetor 08:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tavolina dhe karrike komplet
  Makineri dhe inventare

  Tavolina dhe karrike komplet

  Shiten tavolina dhe karrike 5000 leke kompleti

  Tiranë 19 tetor 15:41
  5.000 Lek
 • 3 foto
  emmegi phantomatic T4
  Makineri dhe inventare

  emmegi phantomatic T4

  centro di lavoro emmegi phantomatic T4 per Alluminio , pvc , ferro

  Tiranë 19 tetor 09:10
  25.000 €
 • 2 foto
  Frigorifere okazion
  Makineri dhe inventare

  Frigorifere okazion

  Shiten 3 frigorifere banak 800 mije copa. Shitet 1 frigorifer mural 1.6 milion leke. Shitet 1 frigor

  Tiranë 19 tetor 08:06
  1 Lek
 • 3 foto
  Ndertojme Faqe Webi me HTML&CSS
  Sherbime

  Ndertojme Faqe Webi me HTML&CSS

  A ju duhet nje Faqe Webi? Nje Blog? Deshironi te Promovoni Produktin Tuaj nepermjet Blogut? Deshiron

  Tiranë 19 tetor 02:15
  790 €
 • 0 foto
  Sistem alarmi wireless
  Sherbime

  Sistem alarmi wireless

  Sistem alarmi Wireless ?️ ➡️ 4 sensor wireless ➡️ 1 Sensor magnetik ➡️ 1 platforme wir

  Tiranë 19 tetor 00:34
  330 €
 • 0 foto
  8 kamera 4 Mpx super oferte
  Sherbime

  8 kamera 4 Mpx super oferte

  ? 8 kamera Dahua ( 4 mega pixel ) ✔️ ? Dvr 8 ch Dahua ? Hard Disk 1 TB ? 200 Meter kabull ? Ekr

  Tiranë 19 tetor 00:34
  750 €
 • 0 foto
  Set kamerash 4 mpx
  Sherbime

  Set kamerash 4 mpx

  ? 4 kamera Dahua ( 4 mega pixel ) ✔️ ? Dvr 4 ch Dahua ? Hard Disk 500 Gb ? 100 Meter kabull ? E

  Tiranë 19 tetor 00:34
  400 €
 • 0 foto
  Set 4 kamera (gjithcka e perfshire)
  Sherbime

  Set 4 kamera (gjithcka e perfshire)

  🔹 4 kamera Dahua ( 2 mega pixel ) ✔️ 🔹 Dvr 4 ch Dahua 🔹 Hard Disk 500 Gb 🔹 100 Meter kabull 🔹 E

  Tiranë 19 tetor 00:34
  330 €
 • 0 foto
  Makina me qera nga 20 € ne dite.
  Sherbime

  Makina me qera nga 20 € ne dite.

  Japim makina me qera duke filluar nga 20 € ne dite, te gjitha kategorite. Na kontaktoni ne numrin to

  Tiranë 19 tetor 00:34
  20 €
 • 1 foto
  Kryejme Sherbime Riparimi per pajisje mjeksore si dhe ato industriale
  Sherbime

  Kryejme Sherbime Riparimi per pajisje mjeksore si dhe ato industriale

  Stafi jone i inxhiniereve jane te certifikuar nga kompanite me ne ze te Europiane per pajisjet e tyr

  Tiranë 18 tetor 14:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  KURSE MATEMATIKE
  Sherbime

  KURSE MATEMATIKE

  -Kurse Matematike për ciklin 9-vjeçar dhe të mesëm. -Përgatitje mësimore si dhe programe të veçanta

  Tiranë 18 tetor 13:41
  1.000 Lek
 • 0 foto
  KURSE GJERMANISHT
  Sherbime

  KURSE GJERMANISHT

  Ofrojme kurse gjuhe GJERMANISHT per te gjitha nivelet. Metoda bashkekohore dhe staf me eksperience s

  Tiranë 18 tetor 13:41
  4.000 Lek
 • 0 foto
  KURSE ANGLISHT
  Sherbime

  KURSE ANGLISHT

  Ofrojme kurse te GJUHËS ANGLEZE per te gjitha grupmoshat. Metoda bashkekohore dhe staf me eksperienc

  Tiranë 18 tetor 13:41
  4.000 Lek
 • 1 foto
  Qendra e kurseve \"Horizonti\"
  Sherbime

  Qendra e kurseve \"Horizonti\"

  -Kurse Matematike : për ciklin 9-vjeçar dhe të mesëm. -Përgatitje mësimore si dhe programe të veçant

  Tiranë 18 tetor 13:41
  1.000 Lek
 • 0 foto
  KURSE ITALISHT
  Sherbime

  KURSE ITALISHT

  Qendra e kurseve Horizonti ofron kurse gjuhe italisht 4000 leke/muaj , per te gjitha nivelet. Adres

  Tiranë 18 tetor 13:40
  4.000 Lek
 • 2 foto
  INTERNET CAFE + KANCELARI
  Biznes ne shitje / me qera

  INTERNET CAFE + KANCELARI

  Shitet biznesi internet cafe, 21 pc dell, 3 printera, dy black dhe nje color, aspirator, kondicioner

  Tiranë 18 tetor 12:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ® ® RREGJISTRONI EMRIN E BISNESIT TUAJ,MARKEN TUAJ
  Biznes ne shitje / me qera

  ® ® RREGJISTRONI EMRIN E BISNESIT TUAJ,MARKEN TUAJ

  Mbani Mend! Regjistrimi i Markes Tregtare nepermjet nje agjenti te licensuar ju kursen kohe dhe ju

  Tiranë 18 tetor 09:56
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shiten Ps3/Ps4 OKAZION!!!
  Biznes ne shitje / me qera

  Shiten Ps3/Ps4 OKAZION!!!

  -Shes 8 PS4 dhe 6 PS3 -8Televizora, 6jan 40 polesh dhe 2 jane 42 polesh -10 kolltuqe tek dhe 3 kollt

  Tiranë 17 tetor 22:29
  7.000.000 Lek
 • 1 foto
  SHITET FRIGORIFER NGRIRES GORENJE OKAZION
  Makineri dhe inventare

  SHITET FRIGORIFER NGRIRES GORENJE OKAZION

  Frigorifer ngires GORENJE 400 LITRA.Ne gjendje shume te mire pune si i ri . Vetem 2 muaj i perdorur.

  Tiranë 16 tetor 14:41
  35.000 Lek
 • 8 foto
  KURSE PIKTURE KURSE VIZATIMI KURSE SKULPTURE
  Sherbime

  KURSE PIKTURE KURSE VIZATIMI KURSE SKULPTURE

  Frekuentimi i kursit 2-ore ne jave. Art Studio Kavalet zhvillone prej 1O-vjetesh KURSE ARTI ne zhanr

  Tiranë 16 tetor 13:41
  5.000 Lek
 • 9 foto
  KURSE PIKTURE
  Sherbime

  KURSE PIKTURE

  KURSE PIKTURE KURSE VIZATIMI KURSE SKULPTURE. Frekuentimi i kursit 2-ore ne jave. Art Studio Kava

  Tiranë 16 tetor 13:07
  5.000 Lek
 • 7 foto
  Presse
  Makineri dhe inventare

  Presse

  Press

  Tiranë 15 tetor 16:16
  Me Marrveshje