Tiranë

Biznes & Punësime në shitje në Tiranë

 • 0 foto
  Linoleum Parket PVC Rezine Tartan Autonivelant
  Sherbime

  Linoleum Parket PVC Rezine Tartan Autonivelant

  Kryejmë punimet të çdo lloji Linoleum. Parket laminat druri dhe inxhinerik. Dysheme me Resine. Dyshe

  Tiranë 6 shtator 21:45
  2 €
 • 0 foto
  Shitet restorant ne Berzhit
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet restorant ne Berzhit

  Super Okazion shitet restorant kashta km 11 rruga nacionale Tirane Elbasan 6.000 Metra katror cmimi

  Tiranë 6 shtator 20:24
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Restorant Ne Tirane/Berzhit
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet Restorant Ne Tirane/Berzhit

  Super Okazion shitet restorant kashta km 11 rruga nacionale Tirane Elbasan 6.000 Metra katror cmimi

  Tiranë 6 shtator 19:55
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Paisje guzhine
  Biznes ne shitje / me qera

  Paisje guzhine

  Shitet soba zgara fritez me gaz lavapjata 3 tavolina inoksi bank guzhine kupola e aspirimit per ars

  Tiranë 6 shtator 17:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MAKINA ME QERA DUKE FILLUAR NGA 20 EURO
  Sherbime

  MAKINA ME QERA DUKE FILLUAR NGA 20 EURO

  Nese kerkoni nje mjet komod dhe t esigur atehere ne mund te adresoheni te ne, makina duke filluar ng

  Tiranë 5 shtator 19:29
  15 €
 • 7 foto
  Biznesi fast food dhe bar kafe
  Biznes ne shitje / me qera

  Biznesi fast food dhe bar kafe

  shitet biznesi fast food bar kafe ne nje nga zonat me te mira te tiranes rr.elbasanit. xhiro shume e

  Tiranë 5 shtator 12:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  karrige hekuri te reja
  Makineri dhe inventare

  karrige hekuri te reja

  karrige kane te reja.cmimi okazion

  Tiranë 5 shtator 10:10
  50 €
 • 3 foto
  Kaukaz
  Kafshe ferme

  Kaukaz

  Shes qenin kaukaz i ardhur prej serrbis mosha 2 vjet qeni ka passaport ka pedigre si dhe Qip te vend

  Tiranë 5 shtator 09:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet biznesi
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi

  Shes biznesin dyqan me veshje masa te medha per femra.... dyqani ndodhet ne rrugen Nikolla Tupe pran

  Tiranë 5 shtator 09:18
  5.000 €
 • 3 foto
  Abkant hidraulik 6 metra
  Makineri dhe inventare

  Abkant hidraulik 6 metra

  Abkant hidraulik 6 metra i përdorur..makinerija gjendet në Shkup

  Tiranë 5 shtator 00:15
  8.500 €
 • 11 foto
  Tenda tavolina me qera, karrige dhe stola
  Makineri dhe inventare

  Tenda tavolina me qera, karrige dhe stola

  Pershendetje, ofrojme tenda me qera tavolina karrige stola dhe kuzhinier per dasma, fejesa, panair

  Tiranë 4 shtator 23:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Tenda me qera per dasma dhe per evente te ndryshme
  Makineri dhe inventare

  Tenda me qera per dasma dhe per evente te ndryshme

  Pershendetje, ofrojme Çadra me qera, tavolina stola, DJ dhe kuzhinier per dasma, fejesa, panaire

  Tiranë 4 shtator 23:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Tenda me qera karrige dhe tavolina per dasma
  Makineri dhe inventare

  Tenda me qera karrige dhe tavolina per dasma

  Pershendetje, ofrojme tenda me qera tavolina karrige stola dhe kuzhinier per dasma, fejesa, panair

  Tiranë 4 shtator 23:26
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Tenda me qera karrige dhe tavolina per dasma
  Sherbime

  Tenda me qera karrige dhe tavolina per dasma

  Pershendetje, ofrojme tenda tavolina karrige me qera per dasma dhe per raste te ndryshme me cmimet m

  Tiranë 4 shtator 23:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pajisje per reklama nga te gjitha llojet.
  Sherbime

  Pajisje per reklama nga te gjitha llojet.

  Shiten pajisje per perpunim dhe krijime reklamash qe nga adezivat me te thjeshte e kartvizita, deri

  Tiranë 4 shtator 19:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  INTERNET CAFE + KANCELARI
  Biznes ne shitje / me qera

  INTERNET CAFE + KANCELARI

  Shitet biznesi internet cafe, 21 pc dell, 3 printera, dy black dhe nje color, aspirator, kondicioner

  Tiranë 4 shtator 15:35
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Paisje per furre buke
  Biznes ne shitje / me qera

  Paisje per furre buke

  Shiten te gjitha paisjet per furre buke dhe pasticeri jan thuajse te reja jan perdorur vetem 4 muaj

  Tiranë 4 shtator 12:23
  8.500 €
 • 1 foto
  shitet biznes pastrim kimik
  Biznes ne shitje / me qera

  shitet biznes pastrim kimik

  shitet biznes i pastrimi kimik me te gjitha paisjet ku perfshihen makineri larje me solven ( Lavasei

  Tiranë 3 shtator 23:54
  800.000 Lek
 • 0 foto
  OFROJME PUNIME KONDICIONIMI, ME CELESA NE DORE
  Sherbime

  OFROJME PUNIME KONDICIONIMI, ME CELESA NE DORE

  ME EKSPERIENCEN TONE PREJ 25 VJETESH DHE STAFIN E KUALIFIKUAR, JEMI NE GJENDJE TE REALIZOJME IMPIANT

  Tiranë 3 shtator 22:27
  100 €
 • 2 foto
  Presë per mobileri
  Makineri dhe inventare

  Presë per mobileri

  Shes presë per mobileri me 4 pistona me ngrohje me uji presimi max 600 kg/cm2 Ngrohja e plitave be

  Tiranë 3 shtator 21:48
  6.000 €
 • 2 foto
  Aparat gazi +kasa
  Makineri dhe inventare

  Aparat gazi +kasa

  shitet aparat gazi ne gjendje perfekte,depozite plus pomp.dhe kasa fiskale AED.shitet per arsye te

  Tiranë 3 shtator 19:32
  7.000 €
 • 0 foto
  Nderrohet instagrami!!
  Sherbime

  Nderrohet instagrami!!

  Nderrohen dy faqe instagrami shqiptare me dy ose me nje faqe me followers te huaj! Te interesuarit t

  Tiranë 3 shtator 18:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Per 2000 euro/m2 shitet ambjent sherbimi ne Astir
  Sherbime

  Per 2000 euro/m2 shitet ambjent sherbimi ne Astir

  Shitet Ambjent sherbimi me siperfaqe 200 m2. Ndodhet ne katin 0 ne zonen e Astirit prane Urban Caffe

  Tiranë 3 shtator 17:08
  2.000 €
 • 4 foto
  Shitet kale 100% arab
  Kafshe ferme

  Shitet kale 100% arab

  Cel/whatsapp-0699349999

  Tiranë 3 shtator 14:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Paisje parukerie
  Sherbime

  Paisje parukerie

  Okazion

  Tiranë 3 shtator 13:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tavolina dhe kolltuqe
  Makineri dhe inventare

  Tavolina dhe kolltuqe

  Shiten 12 tavolina dhe karrige hekuri te punuar ne kovac si dhe 10 komplete druri te gjitha ne gjen

  Tiranë 3 shtator 11:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Friforifer banak freskues
  Makineri dhe inventare

  Friforifer banak freskues

  Shitet frigoriferi banak vitrine ne gjendje perfekte inoks marka italiane.

  Tiranë 3 shtator 11:30
  600 €
 • 1 foto
  oferta pune hoteliere
  Punesime

  oferta pune hoteliere

  Manuali i SKYSPRING HOTEL dhe RESORT dëshiron të reklamojë përmes këtij Mediumi që ne po kërkojmë

  Tiranë 3 shtator 10:54
  4.600 €
 • 1 foto
  shiten transpaleta per magazina 2.5 ton ngritje
  Makineri dhe inventare

  shiten transpaleta per magazina 2.5 ton ngritje

  shitet transpalete per magazina pesha e ngritjes 2.5 tone..te ardhura nga italia marka kedman.cmimi

  Tiranë 3 shtator 09:53
  32.000 Lek
 • 5 foto
  Tavolin druri
  Makineri dhe inventare

  Tavolin druri

  Tavolin druri e rumbudhakta kushton 18000 1.m ne gjendje shum te mir . E bler ne gjermani . Tavolin

  Tiranë 2 shtator 21:14
  18.000 Lek
 • 0 foto
  ndihmë dhe shërbim të besueshëm
  Sherbime

  ndihmë dhe shërbim të besueshëm

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidim

  Tiranë 2 shtator 21:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fetatrice automatike Bizerba vs8 automatik
  Makineri dhe inventare

  Fetatrice automatike Bizerba vs8 automatik

  shitet fetatrice Bizerba vs8 d automatike 1600 euro shiten githashtu 2 fetatrice te vogla te thjesh

  Tiranë 2 shtator 20:09
  2 €
 • 3 foto
  Laser
  Makineri dhe inventare

  Laser

  Sjellim lazer me porosi

  Tiranë 2 shtator 19:20
  5.000 €
 • 0 foto
  Makineri
  Makineri dhe inventare

  Makineri

  Sjellim me porosi nga Kina cdo lloje makinerie e produktesh cmimet sipas marveshjes

  Tiranë 2 shtator 18:55
  10 €
 • 11 foto
  Makineri me porosi per punime te ndryshme llamarin
  Makineri dhe inventare

  Makineri me porosi per punime te ndryshme llamarin

  Sjellim makineri me porsi per punimet e llamarine edhe hekuri ne forma te ndryshme . .Cmimet sipas

  Tiranë 2 shtator 18:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ekspres WEGA+mulli
  Makineri dhe inventare

  ekspres WEGA+mulli

  ekspres wega dhe mulliri ne gjendje shum te mire 2 grupesh

  Tiranë 2 shtator 16:57
  55.000 Lek
 • 2 foto
  Papagallët flamur gri
  Kafshe ferme

  Papagallët flamur gri

  dora e ushqyer dhe e trajnuar në shtëpinë tonë familjare me aftësi të shkëlqyeshme për të folur, shu

  Tiranë 2 shtator 16:37
  500 €
 • 3 foto
  Paisje parukerie
  Sherbime

  Paisje parukerie

  Shiten paisje parukerie 1poltron/karrige 1lavatest 1komodin , shum pakk te perdorura ,shiten per

  Tiranë 1 shtator 19:35
  350 €
 • 1 foto
  Centrifug
  Makineri dhe inventare

  Centrifug

  E pa perdorur per me shume informacion Kristaq Dafa 0699840930

  Tiranë 1 shtator 19:35
  1.200 €
 • 1 foto
  CO2 Laser Therapy Systems
  Makineri dhe inventare

  CO2 Laser Therapy Systems

  Lazer CO2 e rre e pa perdorur. ( pajisje qe perdoret per trajtimin dhe aperacionin e semundjeve te l

  Tiranë 1 shtator 19:27
  10.000 €
 • 1 foto
  Diolase ALEXANDRITE & Air Cooling Machine
  Makineri dhe inventare

  Diolase ALEXANDRITE & Air Cooling Machine

  Laser Alexandrite dhe Ftohes shume pak te perdorura ( 2 muaj perdorim ) Per me shume informacion ju

  Tiranë 1 shtator 19:15
  21.000 €
 • 2 foto
  Shitet biznesi dyqan lulesh
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi dyqan lulesh

  Shitet biznesi dyqan lulesh ka 6 vjet biznes i ngritur me klientel dhe xhiro shume te mire qeraja e

  Tiranë 1 shtator 12:51
  5.000 €
 • 0 foto
  Pune ndertimi
  Sherbime

  Pune ndertimi

  Punime ndertimi te ndryshme. Beton ,mure,sovatime,veshje me polisterol sistem kapote, lyerje dhe rik

  Tiranë 1 shtator 06:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  NDIHMA FINANCIARE
  Biznes ne shitje / me qera

  NDIHMA FINANCIARE

  A keni ndonjë problem financiar? Keni nevojë për kredi, financim apo investim? Shpejt kontaktoni FIN

  Tiranë 1 shtator 00:19
  100 €
 • 0 foto
  BARCODE SCANNER
  Makineri dhe inventare

  BARCODE SCANNER

  SUPER OFERTE BARCODE SCANNER BLACK, I RI NE KUTI INTERFACE TYPE USB SCAN SPEED 1500/S BARCODE SCANNE

  Tiranë 31 gusht 16:38
  19.900 Lek
 • 2 foto
  Frigorifer kollonë
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer kollonë

  Gjatësia 2 metra i lartë , gjërësia 1.4 metra Me dy dyer , inoks , me dy programe ngrirës dhe ftohë

  Tiranë 31 gusht 14:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Blu Ara duke folur papagall
  Kafshe ferme

  Blu Ara duke folur papagall

  papagalli ynë është në shtëpi të ngritur, ushqyer dhe trajnuar në shtëpinë tonë familjare me kapacit

  Tiranë 30 gusht 22:54
  500 €
 • 1 foto
  Shitet  Dyqan Okazion
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet Dyqan Okazion

  Shitet dyqan 34 m2 perballe me kompleksin Kontakt, Magnet Rruga Ndre Mjeda dyqani eshte mbrapa Globe

  Tiranë 30 gusht 22:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  licence mjeku me marveshje
  Sherbime

  licence mjeku me marveshje

  kam licence mjeku te pergjithshem jam mjek ne profesion kam dale ne pencion ushtroi aktivitet ne kli

  Tiranë 30 gusht 20:22
  40.000 Lek
 • 1 foto
  SHITET FRIGORIFER PER BAR/RESTORANT
  Makineri dhe inventare

  SHITET FRIGORIFER PER BAR/RESTORANT

  SHITET FRIGORIFER PER BAR/RESTORANT Cel:+355 67 648 3941

  Tiranë 30 gusht 17:13
  75.000 Lek