Tiranë

Biznes & Punësime në shitje në Tiranë

 • 0 foto
  SHITET BISNES MAKINA ME QERA NE RINAS AIREPORT
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET BISNES MAKINA ME QERA NE RINAS AIREPORT

  shite bisnes makina me qera me rinas aireporti.bisnesi permban 9 makina qe jan gjendje te shkelqyre

  Tiranë 21 tetor 14:37
  1 €
 • 2 foto
  Butik manikina
  Makineri dhe inventare

  Butik manikina

  Shiten manikina te nje butiku.

  Tiranë 21 tetor 09:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  oferte falas
  Punesime

  oferte falas

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Tiranë 20 tetor 23:43
  50.000 €
 • 1 foto
  oferte falas  ,
  Sherbime

  oferte falas ,

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Tiranë 20 tetor 16:10
  50.000 €
 • 3 foto
  Bain marie
  Makineri dhe inventare

  Bain marie

  Shitet “bain marin”. (Ekspozitor ushqimi) me hapesire 6 tava te ngrota dhe 3 tava te ftofta! N

  Tiranë 20 tetor 14:14
  340.000 Lek
 • 3 foto
  emmegi phantomatic T4
  Makineri dhe inventare

  emmegi phantomatic T4

  centro di lavoro emmegi phantomatic T4 per Alluminio , pvc , ferro

  Tiranë 19 tetor 09:10
  25.000 €
 • 2 foto
  Frigorifere okazion
  Makineri dhe inventare

  Frigorifere okazion

  Shiten 3 frigorifere banak 800 mije copa. Shitet 1 frigorifer mural 1.6 milion leke. Shitet 1 frigor

  Tiranë 19 tetor 08:06
  1 Lek
 • 3 foto
  Ndertojme Faqe Webi me HTML&CSS
  Sherbime

  Ndertojme Faqe Webi me HTML&CSS

  A ju duhet nje Faqe Webi? Nje Blog? Deshironi te Promovoni Produktin Tuaj nepermjet Blogut? Deshiron

  Tiranë 19 tetor 02:15
  790 €
 • 1 foto
  Kryejme Sherbime Riparimi per pajisje mjeksore si dhe ato industriale
  Sherbime

  Kryejme Sherbime Riparimi per pajisje mjeksore si dhe ato industriale

  Stafi jone i inxhiniereve jane te certifikuar nga kompanite me ne ze te Europiane per pajisjet e tyr

  Tiranë 18 tetor 14:02
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shiten Ps3/Ps4 OKAZION!!!
  Biznes ne shitje / me qera

  Shiten Ps3/Ps4 OKAZION!!!

  -Shes 8 PS4 dhe 6 PS3 -8Televizora, 6jan 40 polesh dhe 2 jane 42 polesh -10 kolltuqe tek dhe 3 kollt

  Tiranë 17 tetor 22:29
  7.000.000 Lek
 • 1 foto
  SHITET FRIGORIFER NGRIRES GORENJE OKAZION
  Makineri dhe inventare

  SHITET FRIGORIFER NGRIRES GORENJE OKAZION

  Frigorifer ngires GORENJE 400 LITRA.Ne gjendje shume te mire pune si i ri . Vetem 2 muaj i perdorur.

  Tiranë 16 tetor 14:41
  35.000 Lek
 • 8 foto
  KURSE PIKTURE KURSE VIZATIMI KURSE SKULPTURE
  Sherbime

  KURSE PIKTURE KURSE VIZATIMI KURSE SKULPTURE

  Frekuentimi i kursit 2-ore ne jave. Art Studio Kavalet zhvillone prej 1O-vjetesh KURSE ARTI ne zhanr

  Tiranë 16 tetor 13:41
  5.000 Lek
 • 9 foto
  KURSE PIKTURE
  Sherbime

  KURSE PIKTURE

  KURSE PIKTURE KURSE VIZATIMI KURSE SKULPTURE. Frekuentimi i kursit 2-ore ne jave. Art Studio Kava

  Tiranë 16 tetor 13:07
  5.000 Lek
 • 7 foto
  Presse
  Makineri dhe inventare

  Presse

  Press

  Tiranë 15 tetor 16:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Press
  Makineri dhe inventare

  Press

  Press 32t e fuqishme dhe praktike ne pordorim

  Tiranë 15 tetor 16:13
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Okazion paisje supermarketi
  Biznes ne shitje / me qera

  Okazion paisje supermarketi

  Shiten paisje dhe rafte supermarketi. Rafte 270m linar 12800€. Frigorifera nje mural 5m gjatsi me 2

  Tiranë 15 tetor 10:05
  21.100 €
 • 1 foto
  OFERTE FALAS
  Sherbime

  OFERTE FALAS

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Tiranë 14 tetor 07:26
  5.000 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju
  Punesime

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju

  nder FINANCA E WORLD është një kompani financuese e specializuar në furnizim; Hipotekat, kredi

  Tiranë 13 tetor 21:11
  5.000 €
 • 1 foto
  oferte falas;
  Punesime

  oferte falas;

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Tiranë 13 tetor 20:57
  30.000 €
 • 1 foto
  OFERTE FALAS
  Punesime

  OFERTE FALAS

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Tiranë 13 tetor 18:38
  10.000 €
 • 0 foto
  SHITET AMBJNET
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET AMBJNET

  Shitet ambient, në Golem, buzë detit . Ambienti ndodhet në katin e 0 me sipërfaqe 100m2 dhe 6 m2 hap

  Tiranë 11 tetor 19:45
  150.000 €
 • 1 foto
  Shitet Biznesi, Rruga e Durrësit
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet Biznesi, Rruga e Durrësit

  Shitet biznesi, lokal tek "Rruga e Durrësit". Informacion mbi Ambientin: • Kati 0 me sipërfaqe 81 m2

  Tiranë 11 tetor 19:41
  17.000 €
 • 0 foto
  shiten paisje servisi
  Makineri dhe inventare

  shiten paisje servisi

  Shiten paisjet e servisit,konvergjence,ure ,paisje gomisterie,paisje lavazhi,pres,paisje per heqje v

  Tiranë 11 tetor 17:55
  50 €
 • 1 foto
  Eco color dopler
  Makineri dhe inventare

  Eco color dopler

  Ecco siemens .cmimin vendosjani ju$$$$

  Tiranë 11 tetor 14:41
  1 €
 • 4 foto
  JEPET ME QIRA DYQAN TEK TREGU ELEKTRIK !
  Lokale / Punetori / Magazina

  JEPET ME QIRA DYQAN TEK TREGU ELEKTRIK !

  Jepet me qira ambient komercial per biznes me siperfaqe 20 m2 tek Tregu Elektrik , dyqani ndodhet ne

  Tiranë 11 tetor 12:38
  200 €
 • 2 foto
  FRİGORİFER PER PASTICERIE, RESTORANE, KAFENE 370€
  Makineri dhe inventare

  FRİGORİFER PER PASTICERIE, RESTORANE, KAFENE 370€

  98×68×57 Perdorur vetem 1 muaj Shume te mirat

  Tiranë 11 tetor 11:40
  370 €
 • 3 foto
  FRYER THELLE PER RESTORANE 110 EURO
  Makineri dhe inventare

  FRYER THELLE PER RESTORANE 110 EURO

  45×43×31 Shume te reja perdorur vetem per 1 muaj

  Tiranë 11 tetor 11:40
  110 €
 • 0 foto
  Infermiere në shtëpi
  Sherbime

  Infermiere në shtëpi

  Bës serume, matje tensioni, injeksione (gjilpëra) dhe shërbime të trjera sipas recetës mjekësore.

  Tiranë 10 tetor 23:51
  200 Lek
 • 5 foto
  Biznes Aksesor+Pjes Kembimi Makinash
  Biznes ne shitje / me qera

  Biznes Aksesor+Pjes Kembimi Makinash

  Shitet Biznesi ne gjendje pune Anes rruges me parking perpara berball Doro City Hotel tek Zogu i Zi

  Tiranë 10 tetor 11:54
  10.000 €
 • 0 foto
  Reklamuese per syze dielli
  Makineri dhe inventare

  Reklamuese per syze dielli

  E perdorur ne gjendje te mire 3.500 leke

  Tiranë 9 tetor 12:53
  30 €
 • 5 foto
  Yll ylli(veshje ndryshe)
  Sherbime

  Yll ylli(veshje ndryshe)

  Telefona origjinal gjeni tek add jone Telefon nga gjermani dhe cdo gje tjer origjinale... Beni blere

  Tiranë 8 tetor 21:35
  100 Lek
 • 5 foto
  Makina per prodhimin e sfungjerit
  Makineri dhe inventare

  Makina per prodhimin e sfungjerit

  Makina per prodhimin e sfungjerit 044-121-961 +355673212678

  Tiranë 8 tetor 15:29
  35.000 €
 • 4 foto
  Shitet kale 100% arab
  Kafshe ferme

  Shitet kale 100% arab

  Cel/whatsapp-0699349999

  Tiranë 7 tetor 22:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Jap magazine me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Jap magazine me qera

  Jap magazine me qera: siperfaqja 509 m2, lartesia 4.2 m, korent trefazor. Bashkengjitur magazines es

  Tiranë 7 tetor 16:32
  140.000 Lek
 • 3 foto
  Shiten palmat
  Kafshe ferme

  Shiten palmat

  Shiten palmat shum lire

  Tiranë 7 tetor 10:28
  600 Lek
 • 2 foto
  15
  Biznes ne shitje / me qera

  15

  Blere ne suedi

  Tiranë 6 tetor 18:38
  15 €
 • 1 foto
  Pompe WURTH per fuci vaji 200L
  Makineri dhe inventare

  Pompe WURTH per fuci vaji 200L

  Pompe dore origjinale e prodhuar nga WURTH posacerisht per te marre vaj nga fucite deri ne 200 Litra

  Tiranë 4 tetor 21:05
  12.000 Lek
 • 2 foto
  Blej mobilje te perdorura 0698521858
  Sherbime

  Blej mobilje te perdorura 0698521858

  Blej mobilje te perdorur si dhoma gjumi. Kuzhina. Kende. Divane. Krevate etj

  Tiranë 4 tetor 18:59
  5.000 Lek
 • 2 foto
  NGROHESET PER KAFE, RESTORAN 2500w 6000Lek
  Makineri dhe inventare

  NGROHESET PER KAFE, RESTORAN 2500w 6000Lek

  48×13×15 Shume te mira pa perdorur. Vetem 1 cope 6000L Produkte Turke

  Tiranë 4 tetor 12:01
  6.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet banak per vetem 323 euro
  Makineri dhe inventare

  Shitet banak per vetem 323 euro

  Shitet banak per shitore, butiqe, supermarket 90 i larte, 60 i gjere dhe 1 e 70 i gjate Cmimi 40,000

  Tiranë 4 tetor 11:39
  323 €
 • 3 foto
  Mulli kafe mazer dhe fiorenzato
  Makineri dhe inventare

  Mulli kafe mazer dhe fiorenzato

  Shiten 2 mulli kafe per lokale. bare kafe.restorante etj. njeri eshte mazer 200 mije leke.dhe tjet

  Tiranë 4 tetor 10:31
  150 Lek
 • 0 foto
  Biznesi Game PC
  Biznes ne shitje / me qera

  Biznesi Game PC

  Shitet biznesi me te gjidha paisjet 14 pc. . 6 muaj i vene ne pune . Xhiro ditore mesatare 6.000 .

  Tiranë 3 tetor 12:51
  20.000 €
 • 9 foto
  Maqine qendisje toyota
  Biznes ne shitje / me qera

  Maqine qendisje toyota

  Toyota Maqine Qendisje, industriale, e drejtuar nga kompjuter me software me te mire ne bote dhe ni

  Tiranë 3 tetor 12:39
  37.000 €
 • 2 foto
  poskytuje pôžičku medzi súkromným a vážnym za 72 hodín
  Sherbime

  poskytuje pôžičku medzi súkromným a vážnym za 72 hodín

  Som jednotlivec a finančný manažér. Poskytujem pôžičky medzi jednotlivcami za nízke úrokové sadzby

  Tiranë 3 tetor 09:31
  1.000 €
 • 1 foto
  OFERTE FALAS
  Sherbime

  OFERTE FALAS

  OFERTA KREDITI PA PROBLEM DHE FAST. Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur akti

  Tiranë 2 tetor 07:48
  30.000 €
 • 0 foto
  Tenda
  Makineri dhe inventare

  Tenda

  Shiten 2 tenda me permasa 5m x 3m secila me mekanizma per hapje the mbyllje Montim falas Shiten es

  Tiranë 1 tetor 18:33
  63.000 Lek
 • 8 foto
  OKAZION! Shitet Biznesi Servis Celularësh “NOKIA”
  Biznes ne shitje / me qera

  OKAZION! Shitet Biznesi Servis Celularësh “NOKIA”

  Shitet biznesi “NOKIA SERVIS KOMUNA PARISIT” – 2\'500\'000 Lek Nokia Servis, me nje pozicion

  Tiranë 1 tetor 13:09
  2.500.000 Lek
 • 4 foto
  shitet fast food okazion
  Biznes ne shitje / me qera

  shitet fast food okazion

  shitet biznes fast food. 8 vjet aktiv, me klientel te rregullt, te sheshi wilson.

  Tiranë 1 tetor 11:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferte falas. '
  Kafshe ferme

  Oferte falas. '

  OFERTA KREDITI PA PROBLEM DHE FAST. Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur akti

  Tiranë 1 tetor 09:58
  5.000 €
 • 0 foto
  Sherbime IT
  Sherbime

  Sherbime IT

  Nese ju keni nevoje per sherbime IT si: - Rrjeta Komjuterike - Sisteme Aksesi - Servera - CCTV Syste

  Tiranë 1 tetor 08:42
  1 €