Biznes & Punësime në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 0 foto
  SHESIM MAKINERI PER FURRA BUKE,PIZZERI,PASTICERI,
  Makineri dhe inventare

  SHESIM MAKINERI PER FURRA BUKE,PIZZERI,PASTICERI,

  SHESIM MAKINERI PER FURRA BUKE,(brumatrice,prerese buke etj) PASTICERI,PIZZERI,AKSESORE ,ASISTENCE .

  Tiranë Sot, 19:29
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  MANEKINA
  Makineri dhe inventare

  MANEKINA

  Shiten dy manekina shume cilecore, te perdorura vetem 3 muaj. Cmimi 15000 leke copa ( nese blihen t

  Tiranë Sot, 19:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shesim instagrame 5k 6k 7k per reklamim biznesi
  Sherbime

  shesim instagrame 5k 6k 7k per reklamim biznesi

  Keni 1 biznes dhe shitjet nuk po ju hecin sic ju deshironi neve kemi zgjidhjen tuaj. Kemi Faqe Insta

  Tiranë Sot, 18:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes instagrame shqip 5k 6k 7k
  Sherbime

  shes instagrame shqip 5k 6k 7k

  Keni 1 biznes dhe shitjet nuk po ju hecin sic ju deshironi neve kemi zgjidhjen tuaj. Kemi Faqe Insta

  Tiranë Sot, 18:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes insta shqip per biznes 5k-10k
  Sherbime

  shes insta shqip per biznes 5k-10k

  Keni 1 biznes dhe shitjet nuk po ju hecin sic ju deshironi neve kemi zgjidhjen tuaj. Kemi Faqe Insta

  Tiranë Sot, 18:52
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  MOBILERI ME POROSI BANAKE VITRINA DOLLAPE KUZHINA
  Makineri dhe inventare

  MOBILERI ME POROSI BANAKE VITRINA DOLLAPE KUZHINA

  MARIM POROSI BANAKE VITRINA BARI LOKALI.DHOMA GJUMI,DOLLAPE,KOMO,KOMEDINA,PASQYRA,KUZHINA,PORTMONTO,

  Tiranë Sot, 18:01
  35.000 Lek
 • 7 foto
  OKAZION PASTRIM KIMIK I KOMPLETUAR
  Biznes ne shitje / me qera

  OKAZION PASTRIM KIMIK I KOMPLETUAR

  *Okazion* Vetem per pak dite. Shitet biznes i ngritur pastrim kimik. Biznesi ka te gjithe makinerit

  Tiranë Sot, 17:45
  16.000 €
 • 1 foto
  Komplet karrigesh druri
  Biznes ne shitje / me qera

  Komplet karrigesh druri

  Shiten 2 komplete karrigesh druri per ambiente te jashtme dru iroko rezistent ndaj lageshtires dhe t

  Tiranë Sot, 16:12
  150 €
 • 5 foto
  Shitet aktivitet ushqimore perimore
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet aktivitet ushqimore perimore

  Shitet biznesi me xhiro te kenqashme . Ne rrugen e Kavajes brenda tregut ushqimor te rruga Him Kolli

  Tiranë Sot, 15:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  YOUTUBE CHANNEL
  Sherbime

  YOUTUBE CHANNEL

  SHES KANAL YOUTUBE TE MONETARIZUAR CMIMI 900 EURO I PADISKUTUESHEM GATI PER TE NXJERRE PERFITIME ME

  Tiranë Sot, 15:30
  900 €
 • 1 foto
  Magazine me qera ne hyrje te Prushit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Magazine me qera ne hyrje te Prushit

  Jepet magazine me qera ne hyrje te Prushit. Magazina este ne rruge kryesore eshte 1000m2. Muret sen

  Tiranë Sot, 15:06
  2.500 €
 • 3 foto
  Shiten Bletë, cmimi okazion 15.000 - 20.000 lek
  Kafshe ferme

  Shiten Bletë, cmimi okazion 15.000 - 20.000 lek

  Shiten Bletë , Bletet Jan ne gjendje te mire, 15-20 rruge mize ,Jan te kuruara Mbretereshat Jan t

  Tiranë Sot, 14:59
  15.000 Lek
 • 8 foto
  GJENERATOR
  Makineri dhe inventare

  GJENERATOR

  FMT GROUP Gjenerator te markave me prestigjoze te motorreve:Perkins,Volvo,Iveco,Scania,Cummins,Doosa

  Tiranë Sot, 14:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kapanon me qera ne Kombinat
  Biznes ne shitje / me qera

  Kapanon me qera ne Kombinat

  SUUPEER kapanon me qera ne Kombinat. Kapanoni ka nje siperfaqe prej 600m2 edhe nje stend jasht 250m2

  Tiranë Sot, 14:33
  2.400 €
 • 4 foto
  Pompe uji per lokal ose shtepi
  Makineri dhe inventare

  Pompe uji per lokal ose shtepi

  Shitet pompe uji me presostat. Gjendje shume te mire. Komplet me rakorderi dhe saraçineska.

  Tiranë Sot, 14:33
  7.000 Lek
 • 5 foto
  Magazine me qera 2euro/m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Magazine me qera 2euro/m2

  Jepet Kapanon me qera 1300m2. Cmimi me I mire ne trreg. Magazina este 1300m2 ndodhet 2km large Sharr

  Tiranë Sot, 14:17
  2.600 €
 • 0 foto
  Shitet super okazion biznes i kompletuar
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet super okazion biznes i kompletuar

  Shitet biznes sall lojrash me PS4 dhe me Pc gaming . Jane 9 ps4 (25 leva super te rregullta) te gjit

  Tiranë Sot, 14:04
  1 Lek
 • 0 foto
  Sherbim taxi
  Sherbime

  Sherbim taxi

  Ofroj sherbim taxi Cmime te arsyeshme sherbimi Tirane-Rinas 1500lek

  Tiranë Sot, 12:48
  300 Lek
 • 1 foto
  Dyqan Ne Shitje
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan Ne Shitje

  Shitet ambient biznesi i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi i pozicionuar ne nje nga zonat m

  Tiranë Sot, 12:29
  157.000 €
 • 0 foto
  Instagrame per biznes 50 k -130k -300 k
  Sherbime

  Instagrame per biznes 50 k -130k -300 k

  Faqe instagrami per biznese online

  Tiranë Sot, 11:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OKAZION SHITET SALLON PER MESHKUJ TIRANE
  Biznes ne shitje / me qera

  OKAZION SHITET SALLON PER MESHKUJ TIRANE

  NDODHET NE RRUGE KRYESORE

  Tiranë Sot, 11:41
  3.000 €
 • 0 foto
  Keni telashe me uebfaqen tuaj?
  Sherbime

  Keni telashe me uebfaqen tuaj?

  Nuk keni nje faqe interneti për biznesin tuaj? -Keni vazhdimisht telashe me faqen tuaj ekzistuese?

  Tiranë Sot, 11:24
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  ☞ Group , Gjeneratore , Stabilizatore , UPS ☜
  Makineri dhe inventare

  ☞ Group , Gjeneratore , Stabilizatore , UPS ☜

  FMT Group ofron : ☞ Gjeneratore me ndezje automatike kabine silencioze dhe markat me te mira si

  Tiranë Sot, 10:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet tavoline bio / Bio Table
  Makineri dhe inventare

  Shitet tavoline bio / Bio Table

  -Shitet tavoline per produktet bio, ideale per ekspozimin dhe ruajtjen e erzave dhe frutave te thata

  Tiranë Sot, 00:03
  100.000 Lek
 • 7 foto
  Shiten papagaj cift . Dhe fazan ose nderrohen
  Kafshe ferme

  Shiten papagaj cift . Dhe fazan ose nderrohen

  Zogjt jan me vaksina dhe te mbajtur ne menyr perfekte nuk kan semundje

  Tiranë Dje, 23:15
  60 Lek
 • 4 foto
  Shiten INKUBATOR PROFESIONAL, per cdo lloj veze.
  Kafshe ferme

  Shiten INKUBATOR PROFESIONAL, per cdo lloj veze.

  Shiten inkubator profesional per cdo lloj veze, Pata, Rosa, Pula Deti, Shkurtza, Pula dekorative

  Tiranë Dje, 22:34
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  PAJISJE PER PROFHIMIN E BIRRES OKAZION
  Makineri dhe inventare

  PAJISJE PER PROFHIMIN E BIRRES OKAZION

  SHITEN PAJISJET E PRODHIMIT E BIRRES TE GJITHA ,cdo gje eshte fuksionale asnje problem.Per me shume

  Tiranë Dje, 22:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten ose nderrohen
  Makineri dhe inventare

  Shiten ose nderrohen

  Shten 1200m2 skeleri per sovatime dhe dy pompa per sovatime dhe shtrese te varfer.

  Tiranë Dje, 21:39
  45.000 €
 • 4 foto
  Makinë me qera!!!
  Sherbime

  Makinë me qera!!!

  Makine me qera, per vetem 12 euro dita. Makina eshte ne gjendje te mire me gjithe sherbimet, me shum

  Tiranë Dje, 21:35
  12 €
 • 1 foto
  Freskuese me uje
  Makineri dhe inventare

  Freskuese me uje

  Shiten freskuese me uje (ventilim) 2 muaj perdorim

  Tiranë Dje, 21:03
  15.000 Lek
 • 2 foto
  SHITET ZGARE
  Makineri dhe inventare

  SHITET ZGARE

  SHITET ZGARE QYMYRI PLUS ASPIRATOR 50 MIJE LEK TE REJA.

  Tiranë Dje, 20:20
  50.000 Lek
 • 4 foto
  FRIGORIFER NGRIRES
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER NGRIRES

  FRIGORIFER NGRIRES REKLAMUES KOLLON DHE ARKE TE DYJA 95 MIJE LEK TE REJA

  Tiranë Dje, 20:20
  95.000 Lek
 • 5 foto
  Ekspres kafeje
  Makineri dhe inventare

  Ekspres kafeje

  Ekspres kafeje per zyra .Te ardhur nga Italia Me marrveshje

  Kavajë Dje, 20:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Minibar
  Makineri dhe inventare

  Minibar

  Mini bar ne gjendje te mire , pak i perdorur, shitet per arsye emigrimi, i blere ne itali, cmimi me

  Kavajë Dje, 20:17
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Pajisje elektrike,Salvavita,Kuadro
  Makineri dhe inventare

  Pajisje elektrike,Salvavita,Kuadro

  Pajisje elektrike te ndryshme si Salvavita, kuadro elektrik te montuara ne kaseta te vogla dhe panel

  Kavajë Dje, 20:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Zgare elektrike per lokale e kafene
  Makineri dhe inventare

  Zgare elektrike per lokale e kafene

  Zgare elektrike per lokale e kafene e markes "CANDOR " ,prodhim Italian, shum pak e perdorur. Cmimi

  Kavajë Dje, 20:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Serbentina freskues e fryresa per dhoma frig.
  Makineri dhe inventare

  Serbentina freskues e fryresa per dhoma frig.

  Serbentina per dhoma frigoriferike dhe banake.te perdorura si dhe freskues e fryres per dhoma frig

  Kavajë Dje, 19:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Datalogic (bar kod)
  Makineri dhe inventare

  Datalogic (bar kod)

  Datalog (bar kod) se bashku me CAVO USB i paperdorur Touch 65/90 Light

  Kavajë Dje, 19:52
  90 €
 • 4 foto
  OKAZION,DHOME FRIGORIFERIKE,MAKINE AKULLORE
  Makineri dhe inventare

  OKAZION,DHOME FRIGORIFERIKE,MAKINE AKULLORE

  OKAZION,DHOME FRIGORIFERIKE 1500€ ,MAKINE AKULLORE KATABRIK,BATIDOR DHE FRIGORIFER FRESKUES PER MBAJ

  Tiranë Dje, 19:12
  1 €
 • 10 foto
  Lokal ne shitje.
  Biznes ne shitje / me qera

  Lokal ne shitje.

  Okazion. Shitet lokal ne rrugen Dritan Hoxha ne Laprake, Tirane. Lokali eshte i rinovuar rishtaz ,3

  Tiranë Dje, 19:05
  155.000 €
 • 1 foto
  Ofrojme Sherbime Financiare
  Sherbime

  Ofrojme Sherbime Financiare

  Ofrojme Sherbime Financiare ne ndihme te biznesit tuaj. 1. Sherbime Kontabiliteti financiare dhe fis

  Tiranë Dje, 19:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kafe italia
  Sherbime

  Kafe italia

  Caffe Italia Kafe me Bustine (Filter) Me Eksprese Profesional dhe komod dhe shume praktik ne per

  Tiranë Dje, 18:47
  4.500 Lek
 • 5 foto
  shitet lavastovilie + kase fiskale
  Makineri dhe inventare

  shitet lavastovilie + kase fiskale

  shitet lavastovilie ne gjendje shume te mire pune e pershtatshme per bar kafe ose club dhe kasa fisk

  Tiranë Dje, 18:34
  40.000 Lek
 • 0 foto
  Makine qethje
  Makineri dhe inventare

  Makine qethje

  makina qetheje edhe rroje profesiona pak te perdorura shiten per arsye mosperdorimi me cmime te dis

  Tiranë Dje, 18:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET KRYQ FARMACIE 1*1
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET KRYQ FARMACIE 1*1

  SHITET KRYQ FARMACIE PERMASAT 1m x 1m si ne foto thuajse i ri . i perdorur vetem 3 muaj cmimi i

  Tiranë Dje, 16:34
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shes sete karrigesh + sete kolltuqesh + tende.
  Makineri dhe inventare

  Shes sete karrigesh + sete kolltuqesh + tende.

  Shes 7 sete karrigesh bashke me tavolinen 140 mije lek te vjetra seti + 7 sete kolltuqesh bashke me

  Tiranë Dje, 16:31
  14.000 Lek
 • 0 foto
  Okazion!!!
  Makineri dhe inventare

  Okazion!!!

  Shiten 2 ekspres kafeje te markes Faema E92 3 grupsh. Ekspresat jan te revizionuar me pomp te re, re

  Tiranë Dje, 16:25
  50.000 Lek
 • 4 foto
  Frigorifer freskues mural
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer freskues mural

  Frigorifer freskues reklamues mural ne gjendje shume te mire

  Tiranë Dje, 15:14
  1.700 €
 • 2 foto
  STABILIZATORE TENSIONI
  Makineri dhe inventare

  STABILIZATORE TENSIONI

  Stabilizator tensioni 2 kva-1000 kva Linje monofaze dhe trefazore me rregullim atuomatik per cdo faz

  Tiranë Dje, 14:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  E domosdoshme
  Sherbime

  E domosdoshme

  E pa perdorur shitet per arsye mosperdorimi

  Tiranë Dje, 14:22
  70 Lek