Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 4 foto
  Dynakord 1400wat 4bokse
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dynakord 1400wat 4bokse

  Dynakord 1400 wat 4 bokse SHUM E fuqishme shitet komplet 25000 e diskutushem plus 2stativa DHE fish

  Tiranë Sot, 22:15
  25.000 Lek
 • 6 foto
  Mercedes Benz E300 diesel
  Vetura

  Mercedes Benz E300 diesel

  Shitet makina per arsye mosperdorimi shum e paster e gatshme per cdo lloj prove. I diskutueshem

  Tiranë Sot, 22:03
  2.000 €
 • 7 foto
  Ford transit 1.9 naft
  Vetura

  Ford transit 1.9 naft

  Ford tranzit 1.9 naft manual me gjitja letrat shqiptare ne gjendje te mir Kontakt : 0693143555....

  Tiranë Sot, 21:42
  3.300 €
 • 7 foto
  Ford Fiesta 1.2 Benzine Gaz
  Vetura

  Ford Fiesta 1.2 Benzine Gaz

  Shes Ford Fiesta 1.25 zetec ne gjendje super te mire Benzine Gas e shenuar dhe ne lejen e qarkullimi

  Tiranë Sot, 20:57
  1.600 €
 • 4 foto
  Shes Disqe bashke me Goma 18 ne gjendje 80%
  Autopjese dhe paisje

  Shes Disqe bashke me Goma 18 ne gjendje 80%

  Shes Disqe bashke me Goma 18 per Passat Golf Audi . Gomat jane ne gjendje 80%

  Tiranë Sot, 20:57
  499 €
 • 1 foto
  Pjese kembimi per golf 4 1.6 16v pacifik\n\n
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi per golf 4 1.6 16v pacifik\n\n

  Grupi i Climas. Katalikt. Pompe frenash. Grushte (Semiakse) Uren para. Mbrapakolp. Dinamo. Centralin

  Tiranë Sot, 20:57
  1 Lek
 • 6 foto
   BMW 320 Nafte E Vitit 2010 Super Gjendje
  Vetura

  BMW 320 Nafte E Vitit 2010 Super Gjendje

  Shitet BMW 320 E Vitit 2010 Ne Gjendje Shume Te Mire Motorrike Gjenerike dhe Estetike.Makina ka 290.

  Tiranë Sot, 20:57
  6.200 €
 • 5 foto
  Toyota Yaris viti 2006, manual,1.0 benzine, 3500 €
  Vetura

  Toyota Yaris viti 2006, manual,1.0 benzine, 3500 €

  Shitet Toyota Yaris viti 2006, kambio manuale, 1.0 benzine, 5 porta, ngjyre gri metalizato, kasetofo

  Tiranë Sot, 20:57
  3.500 €
 • 3 foto
  Shitet Touareg 2005 v10
  Vetura

  Shitet Touareg 2005 v10

  Shitet touareg viti 2005 motorr 5.0 v10 me te gjitha sherbimet e sapo bera eshte ne gjendje shume te

  Tiranë Sot, 20:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  RANGE ROVER 3.6 AUTOBIOGRAFIK -09 MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  RANGE ROVER 3.6 AUTOBIOGRAFIK -09 MUNDESI NDERRIMI

  RANGE ROVER VOGUE AUTOBIOGRAFIK ME MOTOR V8 3.6L MAKINA ESHTE 20.11.2008.E SAPO ARDHUR E PA PERDORU

  Tiranë Sot, 20:57
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Renault Megane sw 2005, manual, 1.9 dci, 2500 euro
  Vetura

  Renault Megane sw 2005, manual, 1.9 dci, 2500 euro

  Shitet Renault Megane portobagazh, viti 2005, kambio manuale, 1.9 nafte, ngjyrë gri metalizato, 5 po

  Tiranë Sot, 20:57
  2.500 €
 • 5 foto
  Furgon Benz 408 D,viti 1989, 2.5 nafte, 2800 euro
  Vetura

  Furgon Benz 408 D,viti 1989, 2.5 nafte, 2800 euro

  Tirane, shitet Furgon mallrash Mercedes Benz 408 D, viti 1989, kambio manuale, motorr 2.5 nafte (4 p

  Tiranë Sot, 20:57
  2.800 €
 • 6 foto
  Audi A3, viti 2005, automat, 2.0 TDI, 5000 euro
  Vetura

  Audi A3, viti 2005, automat, 2.0 TDI, 5000 euro

  Shitet Audi A3, viti 2005, kambio automatike, 2.0 TDI, ngjyre gri e erret, kompjuter bordi,kasetofon

  Tiranë Sot, 20:57
  5.000 €
 • 9 foto
  A Class 180 Cdi, viti 2009, manual, 5600 euro
  Vetura

  A Class 180 Cdi, viti 2009, manual, 5600 euro

  Shitet A Class 180 CDI, viti 2009 (prerje e re), kambio manuale, ngjyre gri metalizato, 5 porta, kom

  Tiranë Sot, 20:57
  5.600 €
 • 11 foto
  RANGE ROVER 3.6 AUTOBIOGRAFIK -09 MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  RANGE ROVER 3.6 AUTOBIOGRAFIK -09 MUNDESI NDERRIMI

  RANGE ROVER VOGUE AUTOBIOGRAFIK ME MOTOR V8 3.6L MAKINA ESHTE 20.11.2008.E SAPO ARDHUR E PA PERDORU

  Tiranë Sot, 20:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HYUNDAI AVANTE 2016-(1.6 VETEM ME GAZ)
  Vetura

  HYUNDAI AVANTE 2016-(1.6 VETEM ME GAZ)

  Hyundai Avante e vitit 2016 me motor 1.6 vetem dhe vetem me gaz nga fabrika. Makina ka nje pamje m

  Tiranë Sot, 20:56
  10.300 €
 • 3 foto
  iPhone 7 128GB I ZI I SHKELQYER!!
  Telefona celulare

  iPhone 7 128GB I ZI I SHKELQYER!!

  Shes iPhone 7 128GB I ZI I SHKELQYER!!i sapo ardhur nga USA shum i paster si telefon.punon super me

  Tiranë Sot, 20:56
  27.000 Lek
 • 8 foto
  Benz Mercedes EVO-220-AVANGARDE-AUTOMAT-GERMANY
  Vetura

  Benz Mercedes EVO-220-AVANGARDE-AUTOMAT-GERMANY

  Eclass AVANGARDE-MOTOR-220-EVO-(AUTOMAT)VITI-07-8-I SAPOARDHUR NGA GJERMANIA-ME DOGAN TE PAGUAR-VETE

  Tiranë Sot, 20:56
  5.300 €
 • 8 foto
  Toyota Rav 4 viti 2006,manual,2.0 nafte,7000 €
  Vetura

  Toyota Rav 4 viti 2006,manual,2.0 nafte,7000 €

  Shitet fuoristradë Toyota Rav 4, viti 2006, kambio manuale, 2.0 nafte, ngjyre gri e erret, kompjuter

  Tiranë Sot, 20:56
  7.000 €
 • 3 foto
  Mercedes-Benz E-CLAS-220CDI-(MANUAL)-V-04-05
  Vetura

  Mercedes-Benz E-CLAS-220CDI-(MANUAL)-V-04-05

  Benz E CLASS-220-CDI (MANUAL6+1MASHE)VITI-04-05-MAK DISPONON:KONDICIONER-KLIMA,AIRBAG,ABS,SRS,NAVI,A

  Tiranë Sot, 20:56
  4.400 €
 • 10 foto
  RANGE ROVER VOGUE -07 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  RANGE ROVER VOGUE -07 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

  RANGE ROVER VOGUE .ME MOTOR V6 3.0L MAKINA ESHTE 20.11.2006.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VE

  Tiranë Sot, 20:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  E Clas 250 Cdi 4 matic,viti 2014,automat,22000 eur
  Vetura

  E Clas 250 Cdi 4 matic,viti 2014,automat,22000 eur

  Shitet Benz E Class 250 CDI 4 matic, viti 2014, kambio automatike, motorr 220 CDI, ngjyre e bardhe,

  Tiranë Sot, 20:56
  22.000 €
 • 9 foto
  BMW 520 sw, viti 2009, automat, 2.0 TDI, 8000 euro
  Vetura

  BMW 520 sw, viti 2009, automat, 2.0 TDI, 8000 euro

  Shitet BMW 520 portobagazh, viti 2009, kambio automatike, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë gri metalizato, k

  Tiranë Sot, 20:56
  8.000 €
 • 9 foto
  MERCEDES BENZ ML63 AMG ORIGJINAL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  MERCEDES BENZ ML63 AMG ORIGJINAL MUNDESI NDERRIMI

  MERCEDS BENZ ML63 AMG ORIGJINAL FABRIKE ME MOTOR 6.3L DOPJO KOMPRESOR .MAKINA ESHTE 20.10.2008 MAKIN

  Tiranë Sot, 20:56
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  HYUNDAI ACCENT 2015-1.6 NAFTE
  Vetura

  HYUNDAI ACCENT 2015-1.6 NAFTE

  GJENERATA E RE E MODELIT HYUNDAI ACCENT 1.6 NAFTE E VITIT 2015 SUPER EKONOMIKE. CMIMI: 8200 EURO I

  Tiranë Sot, 20:55
  8.200 €
 • 5 foto
  Citroen C-3 1.2-BENXIN-V15-16
  Vetura

  Citroen C-3 1.2-BENXIN-V15-16

  Citroen C-3 1.2-BENXIN-MANUAL-VITI-2015-2016,MAK DISPONON:KLIMA KONDICIONER-KLIMA,DRITA BIXENO,PILOT

  Tiranë Sot, 20:55
  7.300 €
 • 11 foto
  HYUNDAI ACCENT 2016-1.6 NAFTE
  Vetura

  HYUNDAI ACCENT 2016-1.6 NAFTE

  HYUNDAI ACCENT-2016 -1.6 NAFTE CMIMI: 8800 EURO i Diskutueshem >>>Kontakt:0682060517 &gt

  Tiranë Sot, 20:55
  8.800 €
 • 7 foto
  Toyota Yaris 1.4-NAFT-MANUAL-(GERMANY)V-08-09
  Vetura

  Toyota Yaris 1.4-NAFT-MANUAL-(GERMANY)V-08-09

  TOYOTA YARIS E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA-ME DOGAN TE PAGUAR,1.4-NAFT-MANUAL- MOTOR ME ZHINXHIR-VITI-

  Tiranë Sot, 20:55
  4.500 €
 • 4 foto
  Toyota Yaris Sport Line-1.4-NAFT-(GERMANY)V-07-08
  Vetura

  Toyota Yaris Sport Line-1.4-NAFT-(GERMANY)V-07-08

  TOYOTA YARIS SPORT LINE E VECANT NE LLOJIN E VET E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA-ME DOGAN TE PAGUAR,1.4-

  Tiranë Sot, 20:55
  4.300 €
 • 5 foto
  Toyota Yaris 1.4-NAFT-MANUAL-(GERMANY)V-09-10
  Vetura

  Toyota Yaris 1.4-NAFT-MANUAL-(GERMANY)V-09-10

  TOYOTA YARIS E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA-ME DOGAN TE PAGUAR,1.4-NAFT-MANUAL- MOTOR ME ZHINXHIR-VITI-

  Tiranë Sot, 20:55
  5.500 €
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ G270 FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  MERCEDES BENZ G270 FULL MUNDESI NDERRIMI

  MERCEDS BENZ G270 ME MOTOR 2.7L ME BODY KIT TE 2012 ORIGJINAL FABRIKE.MAKINA ESHTE 20.12.2004.MAKIN

  Tiranë Sot, 20:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
   MERCEDES BENZ GL420 -09 FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  MERCEDES BENZ GL420 -09 FULL MUNDESI NDERRIMI

  MERCEDS BENZ GL420 ME MOTOR V8 ME BODY KIT TE 2011 ME LED ORIGJINAL FABRIKE.MAKINA ESHTE 20.12.2008

  Tiranë Sot, 20:55
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Ford Mustang-400-Kubik(BENXIN-GAZ)AUTOMAT
  Vetura

  Ford Mustang-400-Kubik(BENXIN-GAZ)AUTOMAT

  Ford MUSTANG-4000-BENXIN-GAZ-I SHENUAR NE LEJE(AUTOMAT)V-08-09-USA,ME 139000-KM TE VETAT,GJENDJE SHU

  Tiranë Sot, 20:55
  13.000 €
 • 11 foto
  Mercedes Benz SPORT EDITION C200 CDI EVO MANUAL 05
  Vetura

  Mercedes Benz SPORT EDITION C200 CDI EVO MANUAL 05

  NR.TEL : 0684987732 Shes MERCEDES BENZ SPORT EDITION EVO, fund 2005 , C200 , C CLASS 200 CDI EVO , s

  Tiranë Sot, 20:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  WV CADY OKAZION
  Vetura

  WV CADY OKAZION

  Shitet volswagen cady ne gjendje shume te mire Me cdo sherbim te kryer dhe dokumenta te rregullta p

  Tiranë Sot, 20:54
  4.300 €
 • 8 foto
  Apartament për Shitje - 2 Hyrje - 130m2
  Apartment / Banesa

  Apartament për Shitje - 2 Hyrje - 130m2

  Apartament për Shitje. Apartamenti ka 2 hyrje, dhe mund të ndahet në 2-apartamente më vete. Pjesa

  Tiranë Sot, 20:54
  130.000 €
 • 8 foto
  Mercedes Benz CLS320 DISEL-V-06-07
  Vetura

  Mercedes Benz CLS320 DISEL-V-06-07

  ercedes-Benz cls 320 nafte-VITI-2006-2007 Makina eshte ne gjendje Shum te mir si nga ana motorrike ,

  Tiranë Sot, 20:54
  8.000 €
 • 4 foto
  Man TGA 6x6 26.390
  Kamionë

  Man TGA 6x6 26.390

  Shes Man TGA 26.390 Kamioni esht me 3 diferenciale 6x6, me bllokazh malor/fushor. Viti 2005. Me te

  Tiranë Sot, 20:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Toyota Corrolla Verso 2.2-NAFT-V-05-06(GERMANY)
  Vetura

  Toyota Corrolla Verso 2.2-NAFT-V-05-06(GERMANY)

  TOYOTA CORROLLA VERSO 2.2-NAFT-VITI-05-06-I SAPOARDHUR NGA GJERMANIA,E PORSA TARGUAR DOK PER 1VIT,MA

  Tiranë Sot, 20:53
  4.500 €
 • 7 foto
  Ford Galaxy 2.3 benzin/gaz
  Vetura

  Ford Galaxy 2.3 benzin/gaz

  Ford galaxy 2.3 benzine/gaz, kamio manuale, viti 2002, 2500.000 km , 6+1 vende , impianti i gazit au

  Tiranë Sot, 20:52
  2.800 €
 • 10 foto
  C220 AUTOMAT SPORT EDITION SUPER GJENDJE(NDERROHET
  Vetura

  C220 AUTOMAT SPORT EDITION SUPER GJENDJE(NDERROHET

  SHITET / NDERROHET C220 CDI -MOTORR 2.2 CDI NAFTE EKONOMIK -VITI FUNDI 2006 -KAMBIO AUTOMAT -CLIM

  Tiranë Sot, 20:52
  6.200 €
 • 5 foto
  ⚠️Okazion⚠️
  Vetura

  ⚠️Okazion⚠️

  I sapo ardhur Pa dogane Full Option Nr tjeter 0686897378

  Tiranë Sot, 20:52
  5.800 €
 • 11 foto
  Okazion golf 6  2.0diesel shum i paster
  Vetura

  Okazion golf 6 2.0diesel shum i paster

  Shitet golf 6 2.0 golf diesel...automat. Xhama te zinj origjinal..sedilje kamosh. Goma te reja. Sh

  Tiranë Sot, 20:52
  8.700 €
 • 6 foto
  Kamera te fshehta shitje sekrete spiune te vogla
  Autopjese dhe paisje

  Kamera te fshehta shitje sekrete spiune te vogla

  Kamera te fshehta ne shitje modele te ndryshme. Kamera Wifi Full HD1080P dhe 720P, - Sensor levizje

  Tiranë Sot, 20:52
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kamera te fshehta shitje sekrete spiune te vogla
  Autopjese dhe paisje

  Kamera te fshehta shitje sekrete spiune te vogla

  Kamera te fshehta ne shitje modele te ndryshme. Kamera Wifi Full HD1080P dhe 720P, - Sensor levizje

  Tiranë Sot, 20:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet makina 1.3 nafte 4+1 dokumente shkurt 2020
  Vetura

  Shitet makina 1.3 nafte 4+1 dokumente shkurt 2020

  Shitet makina 1.3 nafte 4+1 dokumente deri shkurt 2020 manuale kondicioner gomat dhe baterine t

  Tiranë Sot, 20:52
  1.700 €
 • 5 foto
  Benz Mercedez C-270-CDI-AVANGARDE(AUTOMAT)V-02-03
  Vetura

  Benz Mercedez C-270-CDI-AVANGARDE(AUTOMAT)V-02-03

  Benz Mercedes C-270-CDI-AVANGARDE-DIZEL-AUTOMAT+TRONIK-ARDHUR NGA GJERMANIA,ME DOKUMENTA TE PAGUAR,V

  Tiranë Sot, 20:52
  2.800 €
 • 5 foto
  Toyota Corolla 1.4-NAFT-(GERMANY)-V05-06
  Vetura

  Toyota Corolla 1.4-NAFT-(GERMANY)-V05-06

  Toyota Corolla 1.4-NAFT-MANUAL-VITI-05-06-I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA-ME DOGAN TE PAGUAR-,MAK DISPON

  Tiranë Sot, 20:52
  3.800 €
 • 9 foto
  Toyota Prius-(HYBRID) V-07-08-(AUTOMAT)
  Vetura

  Toyota Prius-(HYBRID) V-07-08-(AUTOMAT)

  Toyota Prius Hybrid. Motorr 1.5 Benzine dhe Bateri. Viti 2007-2008. e sapo ardhur nga USA-me-172000

  Tiranë Sot, 20:52
  5.500 €
 • 2 foto
  Super Bilardo 2 cop Garilando Italiane
  Paisje per sport

  Super Bilardo 2 cop Garilando Italiane

  Shiten dy Bilardo consulGarilando ne gjendje shume te mire te sapo erdhura

  Tiranë Sot, 20:52
  Me Marrveshje