Shtepi & Familje në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 0 foto
  Shitet dollape per palestra
  Mobilje

  Shitet dollape per palestra

  Shiten dollape per palester bashk me stola okazion

  Tiranë Sot, 19:38
  200 €
 • 2 foto
  Okazion:Kup Alabaster ( e vecante .decor)
  Mobilje

  Okazion:Kup Alabaster ( e vecante .decor)

  ne gjendjr shum te mire

  Tiranë Sot, 19:26
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Aspiratora lokalesh dhe kermill kapash guzhine
  Teknik dhe paisje

  Aspiratora lokalesh dhe kermill kapash guzhine

  Aspiratoralokaleah dhe kermill kapash guzhine

  Tiranë Sot, 19:19
  1 Lek
 • 6 foto
  aspiratora lokalesh kermilla per kapa guzhine
  Teknik dhe paisje

  aspiratora lokalesh kermilla per kapa guzhine

  aspiratora lokalesh kermilla per kapa guzhine

  Tiranë Sot, 19:19
  1 Lek
 • 6 foto
  Sisteme kondicionimi Aspirimi
  Teknik dhe paisje

  Sisteme kondicionimi Aspirimi

  sisteme kondicionimi Aspirimi

  Tiranë Sot, 19:19
  1 Lek
 • 6 foto
  Kondicionera Aspirime kapa guzhine oxhaqe
  Teknik dhe paisje

  Kondicionera Aspirime kapa guzhine oxhaqe

  Kondicionera Te rinj dhe te perdorur Sisteme kondicionimi aspirimi oxhaqe kapa guzhine cmontime mont

  Tiranë Sot, 19:19
  1 Lek
 • 2 foto
  Rrethus krevati tek
  Mobilje

  Rrethus krevati tek

  Shitet nje rrethus krevati tek.

  Tiranë Sot, 19:04
  3.000 Lek
 • 9 foto
  Perde zebra
  Mobilje

  Perde zebra

  Perde zebra apo roleta me kualitet te larte te materialit dhe mekanizmit,shume te lehta ne montim dh

  Tiranë Sot, 18:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Matrapik hilf vetem per thyrje perfekte
  Materiale ndertimi

  Matrapik hilf vetem per thyrje perfekte

  Matrapik hilt vetem per thyrje ne gjendje perfekte 400 euro OKAZIONN

  Tiranë Sot, 18:37
  400 €
 • 2 foto
  Shitet kondicioner INVERTER KOLLONE 48000 BTU
  Teknik dhe paisje

  Shitet kondicioner INVERTER KOLLONE 48000 BTU

  Shitet kondicioner INVERTER marka : GREE Fuqia : 48 .000 btu classi inverter ne super gjendje Ce

  Tiranë Sot, 18:12
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  KOLLTUQE
  Mobilje

  KOLLTUQE

  Shiten kolltuqe tek edhe kolltuqe cift shume pak te perdorur ne super gjendje per me shume fotot si

  Tiranë Sot, 18:12
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  GUZHINA DHOMA GJUMI ETAZHIER TE REJA AKRELIK
  Mobilje

  GUZHINA DHOMA GJUMI ETAZHIER TE REJA AKRELIK

  SHES GUZHINA TE REJA ME METERIAL AKRELIK 260 MIJE LEKE.PRANOJME DHE POROSI DHOMA GJUMI,DOLLAPE,KOMO,

  Tiranë Sot, 18:01
  26.000 Lek
 • 2 foto
  Karrike OKAZION
  Mobilje

  Karrike OKAZION

  2 karrige per zyra 3000 mij lek copa

  Tiranë Sot, 17:47
  3.000 Lek
 • 4 foto
  Pompa suvatimi
  Makina dhe vegla

  Pompa suvatimi

  Shiten 2 pompa suvatimi te ardhura nga italia jan te kompletuar shiten te dyja bashk nuk ndahen 5500

  Tiranë Sot, 17:46
  5.500 €
 • 4 foto
  Minibar + Kristalier + Tavolin mesi
  Mobilje

  Minibar + Kristalier + Tavolin mesi

  Shitet nje Minibar i madh, nje kristalier dhe nje tavolin mesi.Jan modele te disa viteve me pare po

  Tiranë Sot, 17:44
  350 €
 • 0 foto
  Tabel
  Mobilje

  Tabel

  Shitet tabel me neona te brencem 9000milek

  Tiranë Sot, 17:44
  9.000 Lek
 • 6 foto
  FSHESE ME KORRENT
  Teknik dhe paisje

  FSHESE ME KORRENT

  Shes fshese me korrent italiane per pastrim shtepie.Fshesa pastron edhe lan tapete e divane me uje d

  Tiranë Sot, 17:44
  60 Lek
 • 0 foto
  Kolltuk
  Mobilje

  Kolltuk

  Shitet kolltuk 7000milek

  Tiranë Sot, 17:43
  7.000 Lek
 • 2 foto
  TAVOLINE E VOGEL
  Mobilje

  TAVOLINE E VOGEL

  Shitet tavoline e vogel per ne sallon,e perbere me dru dhe xham.

  Tiranë Sot, 17:32
  37 Lek
 • 0 foto
  Shiten mobileri dhe pajisje shtepiake
  Mobilje

  Shiten mobileri dhe pajisje shtepiake

  Shiten mobilje dhe pajisje shtepiake

  Tiranë Sot, 17:32
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Aspirator Profesional Spanjoll TMD EC
  Teknik dhe paisje

  Aspirator Profesional Spanjoll TMD EC

  2 Aspirator Profesional me dimensione të ndryshme. KARAKTERISTIKAT E PRGJITHSHME Presion të ulët,

  Tiranë Sot, 17:22
  1 €
 • 1 foto
  Shiten Banak
  Teknik dhe paisje

  Shiten Banak

  Shiten 2 banak teper cilsor banaket jane prej inoksi ushqimor qe mund te perdoren per Pasticeri, Res

  Tiranë Sot, 17:22
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Kondicioner Profesional Italian AERMEC
  Teknik dhe paisje

  Kondicioner Profesional Italian AERMEC

  Njësi ndarëse Efikasitet maksimal edhe në klimat me te ashpra Prodhimi i nxehtësisë me temperaturë

  Tiranë Sot, 17:21
  3 €
 • 0 foto
  Llambadarët ILUMINARE
  Mobilje

  Llambadarët ILUMINARE

  Buzi Store

  Tiranë Sot, 17:14
  79 €
 • 0 foto
  Llambadarët ILUMINARE
  Mobilje

  Llambadarët ILUMINARE

  Buzi Store

  Tiranë Sot, 17:14
  57 €
 • 0 foto
  llambadarët ILUMINARE
  Mobilje

  llambadarët ILUMINARE

  Buzi Store

  Tiranë Sot, 17:14
  4.990 Lek
 • 0 foto
  Llambadarët ILUMINARE
  Mobilje

  Llambadarët ILUMINARE

  Buzi Store

  Tiranë Sot, 17:14
  5.990 Lek
 • 0 foto
  Pompa Lavazh
  Makina dhe vegla

  Pompa Lavazh

  Buzi Store

  Tiranë Sot, 17:14
  99 €
 • 0 foto
  Pompa Lavazhi
  Makina dhe vegla

  Pompa Lavazhi

  Buzi Store

  Tiranë Sot, 17:14
  239 €
 • 0 foto
  Tavoline Bilardoje + 4 Karrike
  Mobilje

  Tavoline Bilardoje + 4 Karrike

  Buzi Store

  Tiranë Sot, 17:14
  399 €
 • 1 foto
   Llambadarët ILUMINARE 70% Ulje
  Mobilje

  Llambadarët ILUMINARE 70% Ulje

  Buzi Store

  Tiranë Sot, 17:14
  39 €
 • 0 foto
   llambadarët ILUMINARE
  Mobilje

  llambadarët ILUMINARE

  Buzi Store

  Tiranë Sot, 17:13
  62 €
 • 0 foto
  Llambadarët ILUMINARE
  Mobilje

  Llambadarët ILUMINARE

  Buzi Store

  Tiranë Sot, 17:13
  75 €
 • 1 foto
  Fenelina RGB Kroskoti Sipas Muzikës
  Makina dhe vegla

  Fenelina RGB Kroskoti Sipas Muzikës

  Buzi Store

  Tiranë Sot, 17:12
  990 Lek
 • 2 foto
  Ndriçues LED Në Formë Shtëpie
  Mobilje

  Ndriçues LED Në Formë Shtëpie

  Buzi Store

  Tiranë Sot, 17:12
  65 €
 • 0 foto
  Pompa Lavazhi
  Makina dhe vegla

  Pompa Lavazhi

  Buzi Store

  Tiranë Sot, 17:12
  119 €
 • 2 foto
  Korrëse Bari
  Makina dhe vegla

  Korrëse Bari

  Buzi Store

  Tiranë Sot, 17:12
  10.490 Lek
 • 1 foto
  Kondicionerë me Ujë
  Mobilje

  Kondicionerë me Ujë

  Buzi Store

  Tiranë Sot, 17:11
  185 €
 • 1 foto
  Kondicionerë me Ujë
  Mobilje

  Kondicionerë me Ujë

  Buzi Store

  Tiranë Sot, 17:11
  162 €
 • 1 foto
  Prozhektor me panel diellor
  Mobilje

  Prozhektor me panel diellor

  Buzi Store

  Tiranë Sot, 17:11
  5.490 Lek
 • 1 foto
  Prozhektor LED me panel diellor
  Mobilje

  Prozhektor LED me panel diellor

  Buzi Store

  Tiranë Sot, 17:11
  3.990 Lek
 • 1 foto
  Prozhektor LED me panel diellor
  Mobilje

  Prozhektor LED me panel diellor

  Buzi Store

  Tiranë Sot, 17:11
  2.490 Lek
 • 1 foto
  Kondicionerë me Ujë
  Mobilje

  Kondicionerë me Ujë

  Buzi Store

  Tiranë Sot, 17:10
  452 €
 • 1 foto
  Kondicionerë me Ujë
  Mobilje

  Kondicionerë me Ujë

  Buzi Store

  Tiranë Sot, 17:10
  295 €
 • 1 foto
  Kondicionerë me Ujë
  Mobilje

  Kondicionerë me Ujë

  Buzi Store

  Tiranë Sot, 17:10
  234 €
 • 1 foto
  Kondicionerë me Ujë
  Mobilje

  Kondicionerë me Ujë

  Buzi Store

  Tiranë Sot, 17:10
  218 €
 • 1 foto
  Kondicionerë me Ujë
  Mobilje

  Kondicionerë me Ujë

  Buzi Store

  Tiranë Sot, 17:10
  202 €
 • 12 foto
  Kasaforte
  Mobilje

  Kasaforte

  Buzi Store

  Tiranë Sot, 17:09
  24 €
 • 2 foto
  Shes divane 3+3+1
  Mobilje

  Shes divane 3+3+1

  Shes nje pale kulltuqe dy treshe dhe nje tek! Jane gati te paperdorura shiten per arsye te largimit

  Tiranë Sot, 17:07
  50.000 Lek
 • 7 foto
  Kend divanesh + kolltuk
  Mobilje

  Kend divanesh + kolltuk

  Kend divanesh plus kolltuk, Permasat 280x300 (bashke me kolltukun) Permasat pa kolltuk 280 x 200 C

  Tiranë Sot, 16:52
  25.000 Lek