Shtepi & Familje në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 4 foto
  Karrige per invalide
  Teknik dhe paisje

  Karrige per invalide

  Shitet karrige per invalid! Paloset dhe behet krevat. Me tualet me kasete qe hiqet dhe vendoset. Me

  Tiranë Sot, 16:07
  200.000 Lek
 • 1 foto
  MAKINE QEPESE
  Teknik dhe paisje

  MAKINE QEPESE

  Shes makine qepese Butterfly ne gjendje shume te mire e kontrolluar nga tekniku.

  Tiranë Sot, 13:55
  7.000 Lek
 • 6 foto
  shitet pajisje fabrike per kepuce atlete
  Makina dhe vegla

  shitet pajisje fabrike per kepuce atlete

  shiten pajise te reja per fabrika kepuce.. numer kontakti .+355 69 977 2552

  Tiranë Sot, 12:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pompa Lavazhi te reja ne kuti 140 BAR
  Makina dhe vegla

  Pompa Lavazhi te reja ne kuti 140 BAR

  shiten pompa lavazhi te reja ne kuti 140 bar.300 euro.

  Tiranë Sot, 12:39
  300 €
 • 2 foto
  SUPER OFERTEEE STABILIZATOR TENSIONIIIII / RRITSA
  Makina dhe vegla

  SUPER OFERTEEE STABILIZATOR TENSIONIIIII / RRITSA

  Shes stabilzator tensoni monofaze dhe trefazor, kam per te gjitha llojet e tensionit ne hyrje , fuq

  Tiranë Sot, 12:31
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Syzator PFAFF me 7 Programe.
  Teknik dhe paisje

  Syzator PFAFF me 7 Programe.

  Syzator i ri, ne kuti, i paperdorur, ardhur nga Italia. Pfaff Hobbylock 4752, syzator me 7 programe

  Tiranë Sot, 12:25
  60.000 Lek
 • 2 foto
  TAVOLINË Mesi me Xham
  Mobilje

  TAVOLINË Mesi me Xham

  Tavolinë mesi për sallone Konstrukt druri dhe me sipërfaqe xhami. Ështe blere tek RO-AL dhe Shitet p

  Tiranë Sot, 12:25
  18.000 Lek
 • 9 foto
  Syzator PFAFF me 7 Programe
  Makina dhe vegla

  Syzator PFAFF me 7 Programe

  Syzator i ri, ne kuti, i paperdorur, ardhur nga Italia. Pfaff Hobbylock 4752, syzator me 7 programe

  Tiranë Sot, 12:24
  60.000 Lek
 • 5 foto
  Fshese ROBOTIKE me bateri
  Teknik dhe paisje

  Fshese ROBOTIKE me bateri

  Fshese robot me bateri te rikarikueshme. Marka Vileda Virobi. Shume praktike dhe pastron ne menyre a

  Tiranë Sot, 12:23
  7.500 Lek
 • 6 foto
  Kompresor
  Makina dhe vegla

  Kompresor

  FIAC & MICHELIN AIR COMPRESSOR NGA SIMAKU SHPK 1992 Kompresorë që nga 1977 FIAC S.p.A. ITALI ka

  Tiranë Sot, 12:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  vegla pune profesjonale
  Makina dhe vegla

  vegla pune profesjonale

  vegla pune profesjonale nga markat me te mira me qmime te arsyeshme.ALBAVEGLA .UNAZA E RE TIRAN

  Tiranë Sot, 11:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vegla pune profesjonale
  Makina dhe vegla

  Vegla pune profesjonale

  Shitet matravid 2 polshe e kompletuar me gjitha kokat. Gjendja thuajse e re,

  Tiranë Sot, 11:58
  550 €
 • 8 foto
  Vegla pune profesjonale
  Makina dhe vegla

  Vegla pune profesjonale

  Kemi vegla pune profesjonale gjermane te reja te perdorura nga markat me te njohura; si dhe servis

  Tiranë Sot, 11:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vegla pune profesjonale
  Makina dhe vegla

  Vegla pune profesjonale

  Kemi vegla pune profesjonale gjermane te reja te perdorura nga markat me te njohura, si dhe servis p

  Tiranë Sot, 11:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  gjenerator 165 KVA super silencjoz ndrrohet
  Makina dhe vegla

  gjenerator 165 KVA super silencjoz ndrrohet

  shitet gjenerator ne gjendje shum te mire shum pak i perdor esht me 400 or pune me CASH :15.500 eur

  Tiranë Sot, 11:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Korrse bari me 4 rrota te ardhura nga zvicra
  Makina dhe vegla

  Korrse bari me 4 rrota te ardhura nga zvicra

  shes rreth 30 korrse bari me 4 rrota marka te njohura japoneze gjermane te sapoardhura nga zvicra si

  Tiranë Sot, 11:47
  110 €
 • 9 foto
  Frez trapan limatrice gur tranxh saldatrice etjj
  Makina dhe vegla

  Frez trapan limatrice gur tranxh saldatrice etjj

  shesim makineri ne gjendje te mire si torrno trapan radial trapan banko ,gur ,tranxha qe pret llamar

  Tiranë Sot, 11:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Minibar tv super ofert !!!
  Mobilje

  Minibar tv super ofert !!!

  masat jane nga 160 deri 200 cm ngjyrat jane te gjitha

  Tiranë Sot, 11:45
  89 €
 • 4 foto
  Aspirator ajri te ndryshem elektromotorr reduktor
  Makina dhe vegla

  Aspirator ajri te ndryshem elektromotorr reduktor

  Shes aspiratore te ndryshem elektromotorre pompa uji te ndryshme kemi te gjith llojet 0682026492 06

  Tiranë Sot, 11:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Transformator korenti
  Makina dhe vegla

  Transformator korenti

  Shes transformator kemi 2cop keto qe shifni ne foto Cel 0682026492 0698911953

  Tiranë Sot, 11:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tuba hekuri spresor 5 dimesioni 160
  Materiale ndertimi

  Tuba hekuri spresor 5 dimesioni 160

  shiten tuba hekuri 160 spresor 5 0682026492 0698911953

  Tiranë Sot, 11:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Koka sonde te ndryshme
  Makina dhe vegla

  Koka sonde te ndryshme

  kemi koka sonde te ndryshme kemi shum llojesh 0682026492 0698911953

  Tiranë Sot, 11:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vinc ure dhe tala te ndryshem nga 1ton gjer 10ton
  Makina dhe vegla

  Vinc ure dhe tala te ndryshem nga 1ton gjer 10ton

  Shes vinc 2,5 ton ure per kapanano ne gjendje pune kemi dhe tale te ndryshme 0682026492 069891195

  Tiranë Sot, 11:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Cracineska te ndryshme
  Makina dhe vegla

  Cracineska te ndryshme

  Shesim cracineska te ndryshme te gjitha llojet per me shum info mund te telefonini ne 0682026492 06

  Tiranë Sot, 11:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SOPATË GERBER ORIGJINALE
  Makina dhe vegla

  SOPATË GERBER ORIGJINALE

  Shitet sopatë gerber origjinale me kllëf plus thike sharre e cila deperton ne bishtin e sopatës me

  Tiranë Sot, 11:11
  50 €
 • 4 foto
  Dritare plastike dopio xham 98 me 148 cm
  Mobilje

  Dritare plastike dopio xham 98 me 148 cm

  Dritaria eshte ne gjendje shume te mire. Per me shume info na kontaktoni. Mundesojme transportin.

  Tiranë Sot, 11:04
  160 €
 • 3 foto
  Panele Diellore
  Teknik dhe paisje

  Panele Diellore

  Ofrojme panele diellore per uje te ngrohte sanitar, te pershtatshme per hotele, shtepi banimi, vila,

  Tiranë Sot, 10:39
  520 €
 • 4 foto
  OKAZJONmakineri blloqesh me dy kallup 15 20 40 dhe
  Makina dhe vegla

  OKAZJONmakineri blloqesh me dy kallup 15 20 40 dhe

  Shitet makineri blloqesh ne gjenje Pune shum te mir po thuj se e re euro i pa diskutushem

  Tiranë Sot, 10:31
  740 €
 • 2 foto
  SHITET BOT UJTI 5 LITRA ka qen bot zarrfiksje
  Makina dhe vegla

  SHITET BOT UJTI 5 LITRA ka qen bot zarrfiksje

  Shitet bot ujti 5 litra ka qen bot zarrfiksje esht spesor i trash 630 euro i diskutushem

  Tiranë Sot, 10:30
  630 €
 • 5 foto
  Pompa uji ardhur nga Zvicra
  Makina dhe vegla

  Pompa uji ardhur nga Zvicra

  Shiten pompa uji te ardhura nga zvicra.pompat Jane keto ne foto. disponoj disa. Kush eshte I interes

  Tiranë Sot, 10:25
  7.000 Lek
 • 0 foto
  Stola metalike 3 vendesh
  Mobilje

  Stola metalike 3 vendesh

  Shiten 6 stola metalike per tre persona, shume rezistent per ambiente te jashtem. Cmimi i diskutuesh

  Tiranë Sot, 10:19
  50 €
 • 8 foto
  DYSHEKE MEMORY FORM
  Mobilje

  DYSHEKE MEMORY FORM

  DYSHEKE MEMORY FORM ME 7 ZONA DHE 5 CM MEMORY... 10 VJET GARANCI

  Tiranë Sot, 10:06
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  DYSHEKE GJERMANE
  Mobilje

  DYSHEKE GJERMANE

  dysheke latexs 100/100 natyral me veshje antialergjike, poket spring 1480, 1960, 3000. cop, me shtr

  Tiranë Sot, 10:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tirane, 0684022822 Blejmë mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dritare etj
  Mobilje

  Tirane, 0684022822 Blejmë mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dritare etj

  blejmë mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dritare etj cel 0684022822

  Tiranë Sot, 10:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dhome me e shitur vazhdon me super cmim!
  Mobilje

  Dhome me e shitur vazhdon me super cmim!

  Përshkrimi:Dhome gjumi e kompletuar me dollap, krevat, dy komodina dhe komo me pasqyre. Materiali C

  Tiranë Sot, 09:46
  410 €
 • 2 foto
  Kend me krevat dhe magazinim ne oferte!
  Mobilje

  Kend me krevat dhe magazinim ne oferte!

  Kend i pershtatshem per ambient familjar, i paisur me krevat dopio dhe hapsire per depozitimin e sen

  Tiranë Sot, 09:43
  650 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë Sot, 09:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
   Tavoline + 6 karrige
  Mobilje

  Tavoline + 6 karrige

  Dimensionet,,, GJATESIA: 140 cm GJERESIA: 80 cm LARTESIA: 76 cm bli.com

  Tiranë Sot, 09:27
  250 €
 • 3 foto
  Mini bar ishull per shtepi
  Mobilje

  Mini bar ishull per shtepi

  Shitet minibari ne gjendje shume te mire. Dyert dhe xhamat hapen nga te dyja anet por ne fotografi

  Tiranë Sot, 09:26
  180 €
 • 1 foto
  Super oferte per festen e flamurit!
  Mobilje

  Super oferte per festen e flamurit!

  #Kompletoni gjumin tuaj me kete super Oferte ! 💥OFERTA 💥Perfshin : 📍Krevat Royal 160*190cm i veshu

  Tiranë Sot, 09:20
  50.000 Lek
 • 2 foto
  SUPER OFERT DHOME GJUMI SKOREVEL
  Mobilje

  SUPER OFERT DHOME GJUMI SKOREVEL

  dhoma esht e punuar e gjitha me pvc seti skorevel esht nder me te fortet dhe praktik ne cmim esht tr

  Tiranë Sot, 09:18
  499 €
 • 3 foto
  SUPER OFERT !!!
  Mobilje

  SUPER OFERT !!!

  Dhome gjumi disponojme shume ngjyra dhomat jane oferte brenda tiranes jane te perfshira montimi dhe

  Tiranë Sot, 09:18
  49.000 Lek
 • 3 foto
  SUPER OKAZION !!!!
  Mobilje

  SUPER OKAZION !!!!

  Dhome gjumi dollapi me 6 kanata komo pasqyre 2 komedina ballat e krevatit Dollapi ka masat 240 -270

  Tiranë Sot, 09:17
  269 €
 • 1 foto
  Kolltuk tek me krevat.
  Mobilje

  Kolltuk tek me krevat.

  Karla është një kolltuk qe behte edhe nje shtrat praktik. Mekanizmi i brendshëm i tij ju lejon të ha

  Tiranë Sot, 09:14
  180 €
 • 1 foto
  Kolltuqe klara nga 1050€ behen 800€
  Mobilje

  Kolltuqe klara nga 1050€ behen 800€

  Produkt i ri. Kolltuqe ne ngjyre bezhe 3+2+1 ⏩Struktura eshte me multistrat druri ⏩Veshja e kolltu

  Tiranë Sot, 09:14
  800 €
 • 1 foto
  Tavoline televizori ne oferte!
  Mobilje

  Tavoline televizori ne oferte!

  E perbere nga akrilik me siperfaqe xhami i paisur me tre sirtare te bollshem. Permasat : 200 * 37 c

  Tiranë Sot, 09:14
  160 €
 • 2 foto
  Kend Aleks vetem 390€
  Mobilje

  Kend Aleks vetem 390€

  Kend i ri, me permasa 240 * 160 cm me jatek te medhenje per me shume rehati. I ndertuar me lumtistra

  Tiranë Sot, 09:12
  390 €
 • 11 foto
  Karrige per lokale te gjitha llojeve.
  Mobilje

  Karrige per lokale te gjitha llojeve.

  Disponojme modele te ndrysheme te karrigeve plastike dhe metalike, per ambjente te jashteme dhe te b

  Tiranë Sot, 09:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Set per lokale vetem 110€
  Mobilje

  Set per lokale vetem 110€

  Set tavoline me 4 karrige me strukture metalike dhe veshje plastike. Permasat e tavolines : 70 * 70

  Tiranë Sot, 09:11
  110 €
 • 1 foto
  Toster Per Hamburger
  Teknik dhe paisje

  Toster Per Hamburger

  Shitet Toster Ne Gjendje Shume Te Mire Pune Punon Me Gas

  Tiranë Sot, 09:11
  100 Lek