Teknik dhe paisje në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 5 foto
  Whirpool
  Teknik dhe paisje

  Whirpool

  tansportin e bej une ne cdo vend ne shqiperi falas Frigorifer frizer max 215 liter sipas specifikav

  Tiranë Sot, 07:36
  260 Lek
 • 4 foto
  Freskuse me uje
  Teknik dhe paisje

  Freskuse me uje

  Shiten freskuse me depozite uji ne gjendje shume te mire! 190 mije leke copa

  Tiranë Sot, 07:29
  19.000 Lek
 • 3 foto
  Frigorifer Obodin
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer Obodin

  Eshte i paster nga brenda dhe nuk ka bere asniehere difekt. Per cdo gje shkruani me SMS.

  Tiranë Dje, 23:45
  5.000 Lek
 • 7 foto
  Xbox super slim Kompjutera monitore Laptopa
  Teknik dhe paisje

  Xbox super slim Kompjutera monitore Laptopa

  Xbox 360 slim Lev + Disk , Kompjutera, Monitora, pjes kompjuterash kablla kompjuterash , tastjera ,

  Tiranë Dje, 23:02
  160 Lek
 • 2 foto
  Kondicionere te madhesive te ndryshme.
  Teknik dhe paisje

  Kondicionere te madhesive te ndryshme.

  Ofrojme montim dhe shitje te sistemeve te kondicionimit . Kondicioner 12 000 btu Kondicioner 18 00

  Tiranë Dje, 22:26
  65 Lek
 • 1 foto
  Kondicioner Inverter
  Teknik dhe paisje

  Kondicioner Inverter

  Shiten dhe montohen kondicioner inverter . Kondicioneret jane te Markave me te mira ne treg dhe cmim

  Tiranë Dje, 22:25
  99 €
 • 4 foto
  Shitje dhe montime kondicioneresh
  Teknik dhe paisje

  Shitje dhe montime kondicioneresh

  Bejme te mundur shitjen dhe montimin e te gjithe llojeve te kondicionereve 7.9.12.14.18.24.48.btu .

  Tiranë Dje, 22:25
  1 €
 • 1 foto
  Shitet grirese mishi Italiane Profesionale!!!
  Teknik dhe paisje

  Shitet grirese mishi Italiane Profesionale!!!

  Grirese mishi ne gjendje 10/10!!!

  Tiranë Dje, 22:15
  230 €
 • 7 foto
  Sharre elektrike mishi, termus dhe mulli elekrik
  Teknik dhe paisje

  Sharre elektrike mishi, termus dhe mulli elekrik

  Shiten bashke ose vec e vec, sharre per prerjen e mishit Black & Decker origjinale e paperdorur

  Tiranë Dje, 21:34
  2.000 Lek
 • 6 foto
  Kondicionera Aspirime kapa guzhine oxhaqe
  Teknik dhe paisje

  Kondicionera Aspirime kapa guzhine oxhaqe

  Kondicionera Te rinj dhe te perdorur Sisteme kondicionimi aspirimi oxhaqe kapa guzhine cmontime mont

  Tiranë Dje, 20:55
  1 Lek
 • 6 foto
  Sisteme kondicionimi Aspirimi
  Teknik dhe paisje

  Sisteme kondicionimi Aspirimi

  sisteme kondicionimi Aspirimi

  Tiranë Dje, 20:55
  1 Lek
 • 6 foto
  aspiratora lokalesh kermilla per kapa guzhine
  Teknik dhe paisje

  aspiratora lokalesh kermilla per kapa guzhine

  aspiratora lokalesh kermilla per kapa guzhine

  Tiranë Dje, 20:54
  1 Lek
 • 6 foto
  Aspiratora lokalesh dhe kermill kapash guzhine
  Teknik dhe paisje

  Aspiratora lokalesh dhe kermill kapash guzhine

  Aspiratoralokaleah dhe kermill kapash guzhine

  Tiranë Dje, 20:54
  1 Lek
 • 3 foto
  Kaldaje Gazi Ecoflam
  Teknik dhe paisje

  Kaldaje Gazi Ecoflam

  Kaldaje Gazi per vila tre kateshe se bashku me aksesoret e saj. E perdorur per nje periudhe shume t

  Kavajë Dje, 20:16
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Ekspres Profesional Faema Fillim Vite 50
  Teknik dhe paisje

  Ekspres Profesional Faema Fillim Vite 50

  Ne gje gjendje shume te mire estetike , i pastruar profesinalisht, telat qe lidhen me rezistencen ja

  Tiranë Dje, 18:23
  850 €
 • 6 foto
  Pianure gaz Rex Built - In
  Teknik dhe paisje

  Pianure gaz Rex Built - In

  Ne gjendje te persosur, perdorur fare pak

  Tiranë Dje, 18:23
  110 €
 • 11 foto
  Ekspres Riviera Zacconi Aquila
  Teknik dhe paisje

  Ekspres Riviera Zacconi Aquila

  Ne gjendje shum te mire estetike dhe funksionale

  Tiranë Dje, 18:22
  900 €
 • 4 foto
  6 Luge Kafe Rolex Bucherer Zürich
  Teknik dhe paisje

  6 Luge Kafe Rolex Bucherer Zürich

  Ne gjendje te perkryer

  Tiranë Dje, 18:21
  80 €
 • 1 foto
  SHITET LAVASTOVILJE IGNIS
  Teknik dhe paisje

  SHITET LAVASTOVILJE IGNIS

  Shitet lavastovilje Ignis e sapo ardhur nga gjermania !

  Tiranë Dje, 17:59
  150 €
 • 5 foto
  Pjanur Sobe Injeksion 4000
  Teknik dhe paisje

  Pjanur Sobe Injeksion 4000

  Esht pjanur injeksion . 1 vater si punon 3 jan ok Tjertra esht ok pjanur normale Kushton 4000 lek

  Tiranë Dje, 17:27
  4.000 Lek
 • 9 foto
  OXHAQ RED FIRE
  Teknik dhe paisje

  OXHAQ RED FIRE

  Kompani RED FIRE jep bukurinë shtepis tuaj me oxhaqe me dru me sistem ngroje me vindilim ose kaldaj

  Tiranë Dje, 16:02
  600 €
 • 0 foto
  OKAZION BANAK FRIZER
  Teknik dhe paisje

  OKAZION BANAK FRIZER

  0698683533 215 liter kapaciteti 250 mije leke gjendja si i ri akoma brenda garancise

  Tiranë Dje, 15:34
  230 Lek
 • 6 foto
  FSHESE ME KORRENT
  Teknik dhe paisje

  FSHESE ME KORRENT

  Shes fshese me korrent italiane per pastrim shtepie.Fshesa pastron edhe lan tapete e divane me uje d

  Tiranë Dje, 13:58
  60 Lek
 • 5 foto
  Furre pjekje Flavor Wave pa vaj
  Teknik dhe paisje

  Furre pjekje Flavor Wave pa vaj

  Furre pjekje Flavor Wave Turbo pa vaj pa yndyre,per mish peshk embelsira zarzavate dhe gjithcka me r

  Tiranë Dje, 11:44
  4.000 Lek
 • 3 foto
  Panele Diellore
  Teknik dhe paisje

  Panele Diellore

  Ofrojme panele diellore per uje te ngrohte sanitar, te pershtatshme per hotele, shtepi banimi, vila,

  Tiranë Dje, 10:13
  520 €
 • 2 foto
  Shitet kondicioner INVERTER KOLLONE 48000 BTU
  Teknik dhe paisje

  Shitet kondicioner INVERTER KOLLONE 48000 BTU

  Shitet kondicioner INVERTER marka : GREE Fuqia : 48 .000 btu classi inverter ne super gjendje Ce

  Tiranë Dje, 09:09
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  paisje shtepie
  Teknik dhe paisje

  paisje shtepie

  shitet frigorifer 17000 lek ,lavatrice beko a++ 7 kg 15000 lek, lavastovilje Altus 12000, ngrohes u

  Tiranë Dje, 01:31
  1 Lek
 • 10 foto
  Zgare metalike
  Teknik dhe paisje

  Zgare metalike

  Shitet zgar metalike shum praktike per tu perdorur dhe per ta mar per kamping

  Tiranë Dje, 01:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Zgare meralike
  Teknik dhe paisje

  Zgare meralike

  Sshitet zgar metalike shum e fort praktike per tu mar kudo cmimi 50milek

  Tiranë Dje, 01:11
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ekspres
  Teknik dhe paisje

  Ekspres

  Shitet per arsye mospordorimi i ardhur nga italia ekspres capocino ka gjdo funksjon si ekspres bari

  Tiranë 27 maj 22:51
  240 €
 • 5 foto
  Frigorifer frizer
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer frizer

  tansportin e bej une ne cdo vend ne shqiperi falas Frigorifer frizer max 215 liter sipas specifikave

  Tiranë 27 maj 21:11
  260 Lek
 • 4 foto
  Makin grirese
  Teknik dhe paisje

  Makin grirese

  Makin grirese per Fruta dhe perime

  Tiranë 27 maj 20:09
  3.500 Lek
 • 2 foto
  Frigorifer
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer

  Shitet frigorifer ne gjendje te mi

  Tiranë 27 maj 20:01
  80.000 Lek
 • 6 foto
  SHITJE ME SHUMIC !!!!!!
  Teknik dhe paisje

  SHITJE ME SHUMIC !!!!!!

  Shitje me shumic paisje shtepijake lodra per femije linja e kozmetikes veshje per femra etj(te gjith

  Tiranë 27 maj 16:29
  1 €
 • 2 foto
   OKAZION....Hekur hekurosje profesional
  Teknik dhe paisje

  OKAZION....Hekur hekurosje profesional

  Shesim hekur hekurosje profesional per hotele por shume praktik edhe per shtepi marka Cordes i sap

  Tiranë 27 maj 13:08
  300 €
 • 4 foto
  Lavatriçe !!!
  Teknik dhe paisje

  Lavatriçe !!!

  Shitet lavatriçja ne gjendje super te mire, 6 muaj e perdorur.

  Tiranë 27 maj 12:17
  200 €
 • 7 foto
  Tavolina per callcenter ose zyra
  Teknik dhe paisje

  Tavolina per callcenter ose zyra

  Shiten tavolina me konstruksione metalike elegante me permasa 2.85x1.2

  Tiranë 27 maj 11:24
  20.000 Lek
 • 1 foto
  Furre inkaso 10000 lek
  Teknik dhe paisje

  Furre inkaso 10000 lek

  E perdorur shume pak, gjendja 9.5 10000 lek

  Tiranë 27 maj 11:24
  10.000 Lek
 • 1 foto
  Tavoline me 2 stola
  Teknik dhe paisje

  Tavoline me 2 stola

  Shitet tavolin 2.5x0.9m me dy stola 2.5x0.35m Te transportueshme dhe montueshme lehtesisht nepermjet

  Tiranë 27 maj 11:24
  100 €
 • 2 foto
  Shes jastek
  Teknik dhe paisje

  Shes jastek

  Shiten jastek per ambjente te ndrshme permasa 2(50x50) 12 cope

  Tiranë 27 maj 11:23
  1.000 Lek
 • 0 foto
  Fshesh me korent Borsh
  Teknik dhe paisje

  Fshesh me korent Borsh

  Shes fahes me korent Marka borsh Fuqia 2000W E kompletuar me tub dhe kokat e fshesave E perdorur ne

  Tiranë 27 maj 11:23
  100 €
 • 9 foto
  Zgare
  Teknik dhe paisje

  Zgare

  Shiten zgare per kamping ose per shtepi e punuar me dor shum praktike dhe e forte

  Tiranë 27 maj 11:06
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Syzator PFAFF me 7 Programe.
  Teknik dhe paisje

  Syzator PFAFF me 7 Programe.

  Syzator i ri, ne kuti, i paperdorur, ardhur nga Italia. Pfaff Hobbylock 4752, syzator me 7 programe

  Tiranë 27 maj 08:05
  60.000 Lek
 • 5 foto
  Fshese ROBOTIKE me bateri
  Teknik dhe paisje

  Fshese ROBOTIKE me bateri

  Fshese robot me bateri te rikarikueshme. Marka Vileda Virobi. Shume praktike dhe pastron ne menyre a

  Tiranë 27 maj 07:59
  7.500 Lek
 • 0 foto
  Frites Gjermane
  Teknik dhe paisje

  Frites Gjermane

  Shum e pastër.monofazë...

  Tiranë 27 maj 06:01
  3.500 Lek
 • 4 foto
  Super Oferte NOTRI BULLET me 3 Gota
  Teknik dhe paisje

  Super Oferte NOTRI BULLET me 3 Gota

  Notribullet shtrydhese frutash e re ne kuti ka fuqine te nxjerre vlerat ushqyese qe ndodhen ne ushqi

  Tiranë 26 maj 22:44
  50 €
 • 2 foto
  Frigorifer
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer

  Frigoriferi LG ..150cm i gjate Pjesa e poshtme nuk ftoh shum mirë.. Pjesa ngrirjes eshte ne rregull

  Tiranë 26 maj 21:35
  5.000 Lek
 • 1 foto
  shitet ekspres kafeje
  Teknik dhe paisje

  shitet ekspres kafeje

  shitet ekspres kafeje me mulli bluarje te brendshem me shume proçese bluarje kafes kokerr depozit

  Tiranë 26 maj 21:15
  100 €
 • 0 foto
  shiten frigorifer
  Teknik dhe paisje

  shiten frigorifer

  shiten 6 frigorifer te nji bisnesi ,tip obodin ne gjendje te shkelqyer.me garanci, bashke me dhur

  Kavajë 26 maj 20:14
  7.000 Lek
 • 5 foto
  Sobe gatimi gjermane Furre me pianure 12000 leke
  Teknik dhe paisje

  Sobe gatimi gjermane Furre me pianure 12000 leke

  Shitet furre gatimi gjermane me pianure.

  Tiranë 26 maj 13:54
  100 €