Tiranë

Teknik dhe paisje në shitje në Tiranë

 • 3 foto
  OKAZION Ngrohese Heliosa
  Teknik dhe paisje

  OKAZION Ngrohese Heliosa

  Shiten ngrohese Heliosa italiane. Shume efikase per ambientet e jashtme te lokaleve dhe verandat. Ng

  Tiranë Sot, 15:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Furre ne gjendje shume te mire
  Teknik dhe paisje

  Furre ne gjendje shume te mire

  Furre gaz dhe korent,hell pak e perdorur

  Tiranë Sot, 14:43
  150 €
 • 2 foto
  Rubinet Uji Elektrike Oferte
  Teknik dhe paisje

  Rubinet Uji Elektrike Oferte

  Rrubinet elektrike Uje i ngrohte vetem per pak sekonda Uje i filtruar i ngrohte dhe i ftohte Ekran

  Tiranë Sot, 14:21
  30 €
 • 2 foto
  Tigan i Dyfishte
  Teknik dhe paisje

  Tigan i Dyfishte

  Tigan dopio DESSINI ,Vjen me nje cmim super oferte Per vetem 25 Euro Ose 30 Mije Lek Tiganin mun

  Tiranë Sot, 14:21
  25 €
 • 4 foto
  Super Oferte NOTRI BULLET me 3 Gota
  Teknik dhe paisje

  Super Oferte NOTRI BULLET me 3 Gota

  Notribullet shtrydhese frutash e re ne kuti ka fuqine te nxjerre vlerat ushqyese qe ndodhen ne ushqi

  Tiranë Sot, 14:20
  50 €
 • 0 foto
  mulli kafeje
  Teknik dhe paisje

  mulli kafeje

  mulli kafeje ne gjendje perfekte cmimi okazioooon

  Tiranë Sot, 14:00
  99 Lek
 • 2 foto
  Okazion shiten kondicionere 12 btu Inverter
  Teknik dhe paisje

  Okazion shiten kondicionere 12 btu Inverter

  Shiten kondicionere ,madhesia 12 btu ,inverter vetem 3 muaj te perdorur . Jane ecologjik dhe kursejn

  Tiranë Sot, 12:40
  450 €
 • 3 foto
  Tharese rrobash pothuaj e paperdorur
  Teknik dhe paisje

  Tharese rrobash pothuaj e paperdorur

  Tharese rrobash ne gjendje fabrike. Marka Zanussi.

  Tiranë Sot, 10:02
  30.000 Lek
 • 0 foto
  Tenxhere Elektrike Multicooker Samsung
  Teknik dhe paisje

  Tenxhere Elektrike Multicooker Samsung

  Tenxhere Elektrike Multicooker Samsung te interesuarit cel 0684144128

  Tiranë Sot, 09:26
  10.000 Lek
 • 0 foto
  Tenxhere Elektrike Sinbo
  Teknik dhe paisje

  Tenxhere Elektrike Sinbo

  Tenxhere Elektrike Sinbo te interesuarit cel 0684144128

  Tiranë Sot, 09:24
  50 €
 • 1 foto
  Nutribullet 600wat origjinal
  Teknik dhe paisje

  Nutribullet 600wat origjinal

  Nutribullet 600wat origjinal e re ne kuti per me teper info kontaktoni ne tel ose ne viber 068414412

  Tiranë Sot, 09:24
  5.500 Lek
 • 1 foto
  Nutribullet 900wat origjinal
  Teknik dhe paisje

  Nutribullet 900wat origjinal

  Nutribullet 900wat origjinal e re ne kuti per me teper kontaktoni ne tel ose ne viber 0684144128 t

  Tiranë Sot, 09:24
  9.000 Lek
 • 1 foto
  Shtrydhese Frutash BOSCH
  Teknik dhe paisje

  Shtrydhese Frutash BOSCH

  Shtrydhese Frutash BOSCH

  Tiranë Sot, 09:23
  8.500 Lek
 • 0 foto
  Frigorifer 2019.  22000 Lek
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer 2019. 22000 Lek

  Shitet për arsye mospërdorimi. I sapo blerë dhe i papërdorur. Ne gjendje perfekte. I pajisur me de

  Tiranë Sot, 09:13
  22.000 Lek
 • 1 foto
  MAKINE QEPESE
  Teknik dhe paisje

  MAKINE QEPESE

  Shes makine qepese Butterfly ne gjendje shume te mire e kontrolluar nga tekniku.

  Tiranë Sot, 08:56
  7.000 Lek
 • 2 foto
   OKAZION....Hekur hekurosje profesional
  Teknik dhe paisje

  OKAZION....Hekur hekurosje profesional

  Shesim hekur hekurosje profesional per hotele por shume praktik edhe per shtepi marka Cordes i sap

  Tiranë Sot, 08:45
  300 €
 • 3 foto
  Shiten 2 pompa per kaldaja per objekte te medha!
  Teknik dhe paisje

  Shiten 2 pompa per kaldaja per objekte te medha!

  OKAZION! Shes 2 pompa te reja per kaldaja te per objekte te medha. Sistem ngrohje, pompat jane blere

  Tiranë Sot, 02:48
  600 €
 • 2 foto
  Makineri për bërjen e japrakëve(Dollma).
  Teknik dhe paisje

  Makineri për bërjen e japrakëve(Dollma).

  Përshkrimi Makineri per mbeshtjelljen e shpejte te japrakeve, byreckave, sushi, role te mbushura. M

  Tiranë Dje, 23:36
  1.000 Lek
 • 3 foto
  Makineri për bërjen e japrakëve(Dollma)
  Teknik dhe paisje

  Makineri për bërjen e japrakëve(Dollma)

  Përshkrimi Makineri per mbeshtjelljen e shpejte te japrakeve, byreckave, sushi, role te mbushura.

  Tiranë Dje, 23:34
  1.000 Lek
 • 0 foto
  LAVAPJATA
  Teknik dhe paisje

  LAVAPJATA

  Shiten lavapjatat ne foto,cmimi sipas copes.

  Tiranë Dje, 17:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Frigorifer, Lavatrice, Dyshek
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer, Lavatrice, Dyshek

  Frigorifer IGNIS 10000 lek Lavatrice OCEAN 5kg 9000 lek Dyshek Dopio 190*160 10000 lek

  Tiranë Dje, 14:54
  27.000 Lek
 • 5 foto
  Fshese ROBOTIKE me bateri
  Teknik dhe paisje

  Fshese ROBOTIKE me bateri

  Fshese robot me bateri te rikarikueshme. Marka Vileda Virobi. Shume praktike dhe pastron ne menyre a

  Tiranë Dje, 13:06
  7.500 Lek
 • 8 foto
  HITI OXHAQE - Sobe me dru
  Teknik dhe paisje

  HITI OXHAQE - Sobe me dru

  Modele te reja te sobave dhe oxhaqeve me dru. Adresa: SHQIPERI, Vore-Tirane (ne objektin e Bibaj Gro

  Tiranë Dje, 13:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SOBE ME PELET 25KW HITI OXHAQE
  Teknik dhe paisje

  SOBE ME PELET 25KW HITI OXHAQE

  AKSION - Sobe me Pelet - 1290 EURO *Kapaciteti - 25KW *Sobe me ngrohje qendrore *Ngjyre e kuqe dhe

  Tiranë Dje, 12:59
  1.290 €
 • 0 foto
  HITI OXHAQE - Sobë me furrë dhe vatër gatimi
  Teknik dhe paisje

  HITI OXHAQE - Sobë me furrë dhe vatër gatimi

  - Sobë me furrë dhe vatër gatimi - Kapaciteti 11-15KW - Dimensioni i furrës: 40x49 dhe lartësia 21.5

  Tiranë Dje, 12:59
  295 €
 • 7 foto
  HITI Oxhaqe Dekorative
  Teknik dhe paisje

  HITI Oxhaqe Dekorative

  HITI Oxhaqe eshte kompanie e cila merret me shitjen dhe montimin e oxhaqeve. 1. Oxhaqe Dekorative

  Tiranë Dje, 12:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  STUFE ME PELET me ajer 10KW HITI OXHAQE
  Teknik dhe paisje

  STUFE ME PELET me ajer 10KW HITI OXHAQE

  Stufe me pelet me ajer 10KW -Garancion 2 Vite -Ngjyre e kuqe dhe krem Shqiperi, Vore-Tirane (ne o

  Tiranë Dje, 12:59
  690 €
 • 3 foto
  HITI Oxhaqe Dekorative
  Teknik dhe paisje

  HITI Oxhaqe Dekorative

  HITI Oxhaqe eshte kompanie e cila merret me shitjen dhe montimin e oxhaqeve. 1. Oxhaqe Dekorative

  Tiranë Dje, 12:59
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  HITI Oxhaqe - Oxhak elektrik
  Teknik dhe paisje

  HITI Oxhaqe - Oxhak elektrik

  Oxhak Elektrik Paraqitje e ndezjes artificiale te drurit SUPER OFERTA -- SUPER CMIME -Oxhak me avul

  Tiranë Dje, 12:59
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  HITI Oxhaqe
  Teknik dhe paisje

  HITI Oxhaqe

  HITI OXHAQE 1. Oxhaqe dekorative dru 2. Inserte - kamina montues 3. Oxhaqe elektrike 4. Biokamina 5

  Tiranë Dje, 12:59
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  HITI Oxhaqe elektrike
  Teknik dhe paisje

  HITI Oxhaqe elektrike

  HITI Oxhaqe eshte kompanie e cila merret me shitjen dhe montimin e oxhaqeve. 1. Oxhaqe Dekorative

  Tiranë Dje, 12:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  HITI OXHAQE
  Teknik dhe paisje

  HITI OXHAQE

  HITI Oxhaqe eshte kompanie e cila merret me shitjen dhe montimin e oxhaqeve. 1. Oxhaqe Dekorative

  Tiranë Dje, 12:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Toster Per Hamburger
  Teknik dhe paisje

  Toster Per Hamburger

  Shitet Toster Ne Gjendje Shume Te Mire Pune Punon Me Gas

  Tiranë Dje, 12:50
  100 Lek
 • 1 foto
  Sobe korent furr+2vatra
  Teknik dhe paisje

  Sobe korent furr+2vatra

  2 cop Soba me 2 vatra +furre pjekje ngjyr zeze dhe e bardhe vendose ne cdo vend esh e vogel

  Tiranë Dje, 07:42
  6.000 Lek
 • 1 foto
  Shes Frigorifer Ekspozitor Mishi 2.5 m
  Teknik dhe paisje

  Shes Frigorifer Ekspozitor Mishi 2.5 m

  Shitet per arsye se me nevoitet nje me i vogel. Ne gjendje shume te mire pune. Cmimi i diskutueshem

  Tiranë 13 shtator 20:03
  700 €
 • 2 foto
  Mikroval dhe fitez
  Teknik dhe paisje

  Mikroval dhe fitez

  Shiten per arsye mosperdorimi:Mikroval 3500 lek dhe fritez 3000 leke. Tel/WhatsApp 0693258248

  Tiranë 13 shtator 18:43
  3.500 Lek
 • 0 foto
  Brumatrice Gjermane
  Teknik dhe paisje

  Brumatrice Gjermane

  Brumatrice Monofaze shtepiake gjermane, me kazan 6 litra.

  Tiranë 13 shtator 14:35
  150 €
 • 2 foto
  THITHSE HIRI 18L dhe 20L
  Teknik dhe paisje

  THITHSE HIRI 18L dhe 20L

  - Thithse e cila mundeson pastrimin e hirit per kamin, stufa, skara dhe kalldaja te drurit dhe pelet

  Tiranë 13 shtator 13:02
  40 €
 • 3 foto
  Panele Diellore
  Teknik dhe paisje

  Panele Diellore

  Ofrojme panele diellore per uje te ngrohte sanitar, te pershtatshme per hotele, shtepi banimi, vila,

  Tiranë 13 shtator 10:57
  520 €
 • 7 foto
  Banak frigoriferik
  Teknik dhe paisje

  Banak frigoriferik

  Shitet nje banak frigoriferik inoksi me 2 dyer i gjate 320cm gjeresi 75cm lartesi 90-110cm.

  Tiranë 13 shtator 10:20
  60.000 Lek
 • 0 foto
  Lavatrice miele 5l
  Teknik dhe paisje

  Lavatrice miele 5l

  Lavatrice italiane funksionale. Nuk ze shume hapesire. Kapaciteti 5 Litra

  Tiranë 12 shtator 22:03
  100 €
 • 2 foto
  Makine kafe ekspres superautomatike
  Teknik dhe paisje

  Makine kafe ekspres superautomatike

  Shitet ekspres kafe, super automatike e markes Delonghi (modeli DeLonghi ECAM 23.125.B). E perdorur

  Tiranë 12 shtator 15:10
  300 €
 • 0 foto
  Hekur Portativ Ariete ( 4167 )
  Teknik dhe paisje

  Hekur Portativ Ariete ( 4167 )

  Hekur portativ ARIETE - e mbani kudo me vete gjate udhetimeve tuaja. Avulli i fuqishem siguron nje h

  Tiranë 12 shtator 11:16
  4.190 Lek
 • 5 foto
  Kondicionera aspirime oxhaqe kapa guzhine.
  Teknik dhe paisje

  Kondicionera aspirime oxhaqe kapa guzhine.

  Kondicionera te rinj te perdorur aspirime oxhaqe kapa guzhine

  Tiranë 12 shtator 09:21
  1 Lek
 • 4 foto
  Fshes
  Teknik dhe paisje

  Fshes

  Fshes per karje me avull qe arrin deri ne 120 grad Euroflex monster prodhim italian per her te par e

  Tiranë 11 shtator 21:20
  60 €
 • 4 foto
  6 Luge Kafe Rolex Bucherer Zürich
  Teknik dhe paisje

  6 Luge Kafe Rolex Bucherer Zürich

  Ne gjendje te perkryer

  Tiranë 11 shtator 20:13
  80 €
 • 5 foto
  Fshese ROBOT me bateri
  Teknik dhe paisje

  Fshese ROBOT me bateri

  Fshese me bateri, marka Vileda Virobi. Ideale per pastrim, leviz ne menyre autonome dhe pastron pa q

  Tiranë 11 shtator 14:22
  75 Lek
 • 2 foto
  NutriBullet
  Teknik dhe paisje

  NutriBullet

  Nutribullet ka fuqinë të nxjerre vlerat ushqyese që ndodhen në ushqimin që ne hamë. 📌-Veprimi cikl

  Tiranë 11 shtator 14:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  pjanure 13000 Leke
  Teknik dhe paisje

  pjanure 13000 Leke

  Pjanure e re,dy vatera korenti dy gazi...13000 Leke ....tele 0683455118

  Tiranë 11 shtator 10:39
  13.000 Lek
 • 1 foto
  FURRE BOSCH DHE PJANURE 25000 LEKE
  Teknik dhe paisje

  FURRE BOSCH DHE PJANURE 25000 LEKE

  Furre dhe pjanure me vatera korenti,e ardhur nga GJermanija me garanci 3 muaj,ne gjendje shum te mir

  Tiranë 11 shtator 10:27
  25.000 Lek