Tiranë

Teknik dhe paisje në shitje në Tiranë

 • 9 foto
  Syzator PFAFF me 7 Programe.
  Teknik dhe paisje

  Syzator PFAFF me 7 Programe.

  Syzator i ri, ne kuti, i paperdorur, ardhur nga Italia. Pfaff Hobbylock 4752, syzator me 7 programe

  Tiranë Sot, 14:25
  60.000 Lek
 • 5 foto
  Fshese ROBOTIKE me bateri
  Teknik dhe paisje

  Fshese ROBOTIKE me bateri

  Fshese robot me bateri te rikarikueshme. Marka Vileda Virobi. Shume praktike dhe pastron ne menyre a

  Tiranë Sot, 14:25
  7.500 Lek
 • 1 foto
  MAKINE QEPESE
  Teknik dhe paisje

  MAKINE QEPESE

  Shes makine qepese Butterfly ne gjendje shume te mire e kontrolluar nga tekniku.

  Tiranë Sot, 12:58
  7.000 Lek
 • 0 foto
  LAVAPJATA
  Teknik dhe paisje

  LAVAPJATA

  Shiten lavapjatat ne foto,cmimi sipas copes.

  Tiranë Sot, 12:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  FURRE PJANURE ZANUSI
  Teknik dhe paisje

  FURRE PJANURE ZANUSI

  Shes furre bashk me pjanure ,ZANUSI ne gjendje shum te mire,me ventilim te brendeshem dhe te jashtem

  Tiranë Sot, 12:53
  18.000 Lek
 • 2 foto
  OKAZION Pianure shume e mire gati e re
  Teknik dhe paisje

  OKAZION Pianure shume e mire gati e re

  Okazion, shitet pianure shume e mire gati e re, 2 vatra gaz 2 korent, shiko fotot origjinale, cmimi

  Tiranë Sot, 12:11
  10.000 Lek
 • 11 foto
  Sisteme ngrohje ftohje kondicionime Aspirime
  Teknik dhe paisje

  Sisteme ngrohje ftohje kondicionime Aspirime

  Sisteme ngrohje ftohje kondicionime Aspirime

  Tiranë Sot, 11:56
  1 €
 • 4 foto
  Kondicionera te perdor ne gjendje perfekte
  Teknik dhe paisje

  Kondicionera te perdor ne gjendje perfekte

  Kondicionera te perdor ne gjendje perfekte

  Tiranë Sot, 11:55
  1 €
 • 8 foto
  Aspirime Sisteme ngrohje ftohje kondicionim
  Teknik dhe paisje

  Aspirime Sisteme ngrohje ftohje kondicionim

  Aspirime Sisteme ngrohje ftohje kondicionim

  Tiranë Sot, 11:55
  1 €
 • 5 foto
  Kondicionera te ri DC inverter
  Teknik dhe paisje

  Kondicionera te ri DC inverter

  9 BTU i ri 480€ , i perdorur 250 lek instalim 12 BTU i ri 550€ , i perdorur 250 lek instalim 18

  Tiranë Sot, 11:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kondicionera te ri
  Teknik dhe paisje

  Kondicionera te ri

  Kondicionera te ri

  Tiranë Sot, 11:55
  1 €
 • 2 foto
  NutriBullet
  Teknik dhe paisje

  NutriBullet

  Nutribullet ka fuqinë të nxjerre vlerat ushqyese që ndodhen në ushqimin që ne hamë. 📌-Veprimi cikl

  Tiranë Sot, 10:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Toster Per Hamburger
  Teknik dhe paisje

  Toster Per Hamburger

  Shitet Toster Ne Gjendje Shume Te Mire Pune Punon Me Gas

  Tiranë Dje, 19:24
  100 Lek
 • 5 foto
  Furre pjekje Flavor Wave pa vaj
  Teknik dhe paisje

  Furre pjekje Flavor Wave pa vaj

  Furre pjekje Flavor Wave Turbo pa vaj pa yndyre,per mish peshk embelsira zarzavate dhe gjithcka me r

  Tiranë Dje, 14:19
  4.000 Lek
 • 1 foto
  Nutribullet 600wat origjinal
  Teknik dhe paisje

  Nutribullet 600wat origjinal

  Nutribullet 600wat origjinal e re ne kuti per me teper info kontaktoni ne tel ose ne viber 068414412

  Tiranë Dje, 11:25
  5.500 Lek
 • 1 foto
  Nutribullet 900wat origjinal
  Teknik dhe paisje

  Nutribullet 900wat origjinal

  Nutribullet 900wat origjinal e re ne kuti per me teper kontaktoni ne tel ose ne viber 0684144128 t

  Tiranë Dje, 11:25
  9.000 Lek
 • 1 foto
  Shtrydhese Frutash BOSCH
  Teknik dhe paisje

  Shtrydhese Frutash BOSCH

  Shtrydhese Frutash BOSCH

  Tiranë Dje, 11:25
  8.500 Lek
 • 0 foto
  Tenxhere Elektrike Sinbo
  Teknik dhe paisje

  Tenxhere Elektrike Sinbo

  Tenxhere Elektrike Sinbo te interesuarit cel 0684144128

  Tiranë Dje, 11:23
  50 €
 • 4 foto
  Shitje montim servis kondicioneri inverter
  Teknik dhe paisje

  Shitje montim servis kondicioneri inverter

  Noldi Klima ofron shitje montim servis dhe garanci per kondicioneret. Markat me te mira te sistemeve

  Tiranë Dje, 08:03
  12 €
 • 2 foto
  Mikroval dhe fitez
  Teknik dhe paisje

  Mikroval dhe fitez

  Shiten per arsye mosperdorimi:Mikroval 3500 lek dhe fritez 3000 leke. Tel/WhatsApp 0693258248

  Tiranë 19 janar 22:02
  3.500 Lek
 • 3 foto
  OKAZION Ngrohese Heliosa
  Teknik dhe paisje

  OKAZION Ngrohese Heliosa

  Shiten ngrohese Heliosa italiane. Shume efikase per ambientet e jashtme te lokaleve dhe verandat. Ng

  Tiranë 19 janar 14:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Pianure gaz Rex Built - In
  Teknik dhe paisje

  Pianure gaz Rex Built - In

  Ne gjendje te persosur, perdorur fare pak

  Tiranë 19 janar 05:24
  110 €
 • 9 foto
  Ekspres Profesional Faema Fillim Vite 50
  Teknik dhe paisje

  Ekspres Profesional Faema Fillim Vite 50

  Ne gje gjendje shume te mire estetike , i pastruar profesinalisht, telat qe lidhen me rezistencen ja

  Tiranë 19 janar 05:23
  850 €
 • 11 foto
  Ekspres Riviera Zacconi Aquila
  Teknik dhe paisje

  Ekspres Riviera Zacconi Aquila

  Ne gjendje shum te mire estetike dhe funksionale

  Tiranë 19 janar 05:23
  900 €
 • 4 foto
  6 Luge Kafe Rolex Bucherer Zürich
  Teknik dhe paisje

  6 Luge Kafe Rolex Bucherer Zürich

  Ne gjendje te perkryer

  Tiranë 19 janar 05:23
  80 €
 • 2 foto
   OKAZION....Hekur hekurosje profesional
  Teknik dhe paisje

  OKAZION....Hekur hekurosje profesional

  Shesim hekur hekurosje profesional per hotele por shume praktik edhe per shtepi marka Cordes i sap

  Tiranë 18 janar 20:09
  300 €
 • 3 foto
  Frigorifer, Lavatrice, Dyshek
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer, Lavatrice, Dyshek

  Frigorifer IGNIS 10000 lek Lavatrice OCEAN 5kg 9000 lek Dyshek Dopio 190*160 10000 lek

  Tiranë 18 janar 12:42
  27.000 Lek
 • 3 foto
  Panele Diellore
  Teknik dhe paisje

  Panele Diellore

  Ofrojme panele diellore per uje te ngrohte sanitar, te pershtatshme per hotele, shtepi banimi, vila,

  Tiranë 18 janar 11:55
  520 €
 • 0 foto
  Mikrovale
  Teknik dhe paisje

  Mikrovale

  Mikrovale

  Tiranë 17 janar 13:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sobe korent furr+2vatra
  Teknik dhe paisje

  Sobe korent furr+2vatra

  2 cop Soba me 2 vatra +furre pjekje ngjyr zeze dhe e bardhe vendose ne cdo vend esh e vogel

  Tiranë 16 janar 08:43
  6.000 Lek
 • 1 foto
  Furre ne gjendje shume te mire
  Teknik dhe paisje

  Furre ne gjendje shume te mire

  Furre gaz dhe korent,hell pak e perdorur

  Tiranë 15 janar 22:07
  150 €
 • 1 foto
  FURRE BOSCH DHE PJANURE 25000 LEKE
  Teknik dhe paisje

  FURRE BOSCH DHE PJANURE 25000 LEKE

  Furre dhe pjanure me vatera korenti,e ardhur nga GJermanija me garanci 3 muaj,ne gjendje shum te mir

  Tiranë 15 janar 11:52
  25.000 Lek
 • 2 foto
  FURRE PJANURE XHAMI SIEMENS 25000
  Teknik dhe paisje

  FURRE PJANURE XHAMI SIEMENS 25000

  Furre siemens GJermane ne gjendje shume te mire .pjanure xhami me 4 vatera korenti.3 muaj garanci...

  Tiranë 15 janar 11:50
  25.000 Lek
 • 1 foto
  Shes Frigorifer Ekspozitor Mishi 2.5 m
  Teknik dhe paisje

  Shes Frigorifer Ekspozitor Mishi 2.5 m

  Shitet per arsye se me nevoitet nje me i vogel. Ne gjendje shume te mire pune. Cmimi i diskutueshem

  Tiranë 14 janar 18:51
  700 €
 • 2 foto
  Rubinet Uji Elektrike Oferte
  Teknik dhe paisje

  Rubinet Uji Elektrike Oferte

  Rrubinet elektrike Uje i ngrohte vetem per pak sekonda Uje i filtruar i ngrohte dhe i ftohte Ekran

  Tiranë 8 janar 08:52
  30 €
 • 4 foto
  Super Oferte NOTRI BULLET me 3 Gota
  Teknik dhe paisje

  Super Oferte NOTRI BULLET me 3 Gota

  Notribullet shtrydhese frutash e re ne kuti ka fuqine te nxjerre vlerat ushqyese qe ndodhen ne ushqi

  Tiranë 8 janar 08:52
  50 €
 • 2 foto
  Tigan i Dyfishte
  Teknik dhe paisje

  Tigan i Dyfishte

  Tigan dopio DESSINI ,Vjen me nje cmim super oferte Per vetem 25 Euro Ose 30 Mije Lek Tiganin mun

  Tiranë 8 janar 08:52
  25 €
 • 4 foto
  Shitet inverter
  Teknik dhe paisje

  Shitet inverter

  Shitet inverter 2 her esht perdor esht bler i ri 5400 euro

  Tiranë 8 janar 00:54
  2.200 €
 • 2 foto
  Mikrovale dhe furre 3800 i diskutueshem
  Teknik dhe paisje

  Mikrovale dhe furre 3800 i diskutueshem

  Mikrovalë dhe furrë për pjekje. Shitet për arsye mospërdorimi. 0684108407

  Tiranë 7 janar 19:05
  30 €
 • 0 foto
  pjanure 13000 Leke
  Teknik dhe paisje

  pjanure 13000 Leke

  Pjanure e re,dy vatera korenti dy gazi...13000 Leke ....tele 0683455118

  Tiranë 6 janar 13:16
  13.000 Lek
 • 1 foto
  Fshes Simenc 35
  Teknik dhe paisje

  Fshes Simenc 35

  Fshes .simenc. ne gjendje pune . E bler ne gjermani

  Tiranë 4 janar 21:52
  3.500 Lek
 • 1 foto
  Orshilograf mjeksor i vitit 1945
  Teknik dhe paisje

  Orshilograf mjeksor i vitit 1945

  Aparat mjeksor antik i vitit 1945 orshilograf ne gjendje perfekte i pa perdorur me te gjith aksesore

  Tiranë 4 janar 21:09
  200 €
 • 4 foto
  Fshes
  Teknik dhe paisje

  Fshes

  Fshes per karje me avull qe arrin deri ne 120 grad Euroflex monster prodhim italian per her te par e

  Tiranë 4 janar 18:03
  60 €
 • 2 foto
  Sobe Grill për gatim me ujë 2300 lekë
  Teknik dhe paisje

  Sobe Grill për gatim me ujë 2300 lekë

  grill për gatim ne zjarr ose në sobë. Përdoret me ujë kur gatuan edhe në shtëpi.... e përshtatshme p

  Tiranë 2 janar 22:43
  18 €
 • 1 foto
   Motorr lavatriçe me kondesator 12 Euro
  Teknik dhe paisje

  Motorr lavatriçe me kondesator 12 Euro

  shes Motorr lavatriçe qe punon me kondesator 2.000 Leke

  Tiranë 2 janar 22:42
  12 €
 • 1 foto
  LAVATRICE BOSCH 25000 LEKE
  Teknik dhe paisje

  LAVATRICE BOSCH 25000 LEKE

  Lavatrice GJermane BOSCH origjinale ,me garanci 3 muaj ,25000 L ,7 kg,TEL...0683455118

  Tiranë 30 dhjetor 12:46
  25.000 Lek
 • 3 foto
  Tharese rrobash pothuaj e paperdorur
  Teknik dhe paisje

  Tharese rrobash pothuaj e paperdorur

  Tharese rrobash ne gjendje fabrike. Marka Zanussi.

  Tiranë 30 dhjetor 12:12
  30.000 Lek
 • 1 foto
  Ekspres per ne shtepi 5500
  Teknik dhe paisje

  Ekspres per ne shtepi 5500

  I bler ne gjermani

  Tiranë 30 dhjetor 08:38
  5.500 Lek
 • 3 foto
  Thekse buke 1500
  Teknik dhe paisje

  Thekse buke 1500

  Thekse buke 1500

  Tiranë 30 dhjetor 08:32
  1.500 Lek
 • 4 foto
  ELEKTROMATOR 3000
  Teknik dhe paisje

  ELEKTROMATOR 3000

  ELEKTROMATOR I MARE NE GJERMANI NE GJENDJE SHUME TE MIRE https://www.google.com/maps/place/Inte

  Tiranë 30 dhjetor 08:21
  3.000 Lek