Shqipëri

Teknik dhe paisje në shitje në Shqipëri

 • 1 foto
  Abazhur
  Teknik dhe paisje

  Abazhur

  Abazhur. Pothujse i ri Cmimi 22 mije lek te vjetra

  Durrës Dje, 23:08
  22 Lek
 • 2 foto
  Lavatrice bosch 5 kg
  Teknik dhe paisje

  Lavatrice bosch 5 kg

  Lavatrice bosch 5 kg Ne gjendje te mire .

  Korçë Dje, 22:04
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Ignis 9 kg
  Teknik dhe paisje

  Ignis 9 kg

  Shitet lavatrice e markes ignis e sapoardhur nga italia.lavatricja mban 9 kg rroba dhe lan 1300 xhir

  Durrës Dje, 21:44
  100 €
 • 7 foto
  Banak frigoriferik
  Teknik dhe paisje

  Banak frigoriferik

  Shitet nje banak frigoriferik inoksi me 2 dyer i gjate 320cm gjeresi 75cm lartesi 90-110cm.

  Tiranë Dje, 21:07
  60.000 Lek
 • 6 foto
  Lavastovilje
  Teknik dhe paisje

  Lavastovilje

  Lavastovilje CANDY ne gjendje te mir pune shum pak e perdorur ardhur nga italia Me marrveshje

  Kavajë Dje, 20:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kaldaje Gazi Ecoflam
  Teknik dhe paisje

  Kaldaje Gazi Ecoflam

  Kaldaje Gazi per vila tre kateshe se bashku me aksesoret e saj. E perdorur per nje periudhe shume t

  Kavajë Dje, 20:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet ekspres me bustina
  Teknik dhe paisje

  shitet ekspres me bustina

  shitet ekspres me bustina . ne gjendje perfekte si i ri . akull i paster

  Tiranë Dje, 19:56
  100 €
 • 1 foto
  eksprese
  Teknik dhe paisje

  eksprese

  express kafeje ne gjendje perfekte

  Tiranë Dje, 19:45
  250 €
 • 0 foto
  mulli kafeje
  Teknik dhe paisje

  mulli kafeje

  mulli kafeje ne gjendje perfekte cmimi okazioooon

  Tiranë Dje, 19:45
  99 Lek
 • 1 foto
  Fujisu inverter 24 btu A+++ ofertaaa
  Teknik dhe paisje

  Fujisu inverter 24 btu A+++ ofertaaa

  Super condizioner...! Super cmim! Cmimi i padiskutushem! NR CEL: 0694882445

  Elbasan Dje, 16:39
  1.130 €
 • 0 foto
  Bosch Lavatrice 9kg seria 8 A+++ Made in Germany
  Teknik dhe paisje

  Bosch Lavatrice 9kg seria 8 A+++ Made in Germany

  Super lavatrice,,,,,, me e Mira! Made in Germany Contakti; 0694882445

  Elbasan Dje, 16:39
  630 €
 • 0 foto
  Miele H2265B + KM5600
  Teknik dhe paisje

  Miele H2265B + KM5600

  super mallll....vetem miele, me e mire ne bote.....

  Elbasan Dje, 16:38
  1.250 €
 • 2 foto
  Hekur Tefal gv8335 Made in France
  Teknik dhe paisje

  Hekur Tefal gv8335 Made in France

  super hekur me avulll.....me lire se kudo..... Nr. contakti 0694882445

  Elbasan Dje, 16:38
  175 €
 • 0 foto
  MIDEA INVERTER 12 000 btu A+++ Gaz R32
  Teknik dhe paisje

  MIDEA INVERTER 12 000 btu A+++ Gaz R32

  Kondicioneri Midea është një zgjedhje e shkëlqyeshme për hapësirën tuaj me cilësi të ndërtimit dhe

  Elbasan Dje, 16:38
  390 €
 • 4 foto
  MIELE WCG 135 WCS 9 kg A+++
  Teknik dhe paisje

  MIELE WCG 135 WCS 9 kg A+++

  Super lavatrice,,,,,, super oferte Nr. Cel. 0694882445

  Elbasan Dje, 16:38
  1.099 €
 • 0 foto
  SOBE ME PELET 25KW HITI OXHAQE
  Teknik dhe paisje

  SOBE ME PELET 25KW HITI OXHAQE

  AKSION - Sobe me Pelet - 1290 EURO *Kapaciteti - 25KW *Sobe me ngrohje qendrore *Ngjyre e kuqe dhe

  Tiranë Dje, 16:25
  1.290 €
 • 0 foto
  HITI OXHAQE - Sobë me furrë dhe vatër gatimi
  Teknik dhe paisje

  HITI OXHAQE - Sobë me furrë dhe vatër gatimi

  - Sobë me furrë dhe vatër gatimi - Kapaciteti 11-15KW - Dimensioni i furrës: 40x49 dhe lartësia 21.5

  Tiranë Dje, 16:25
  295 €
 • 8 foto
  HITI Oxhaqe
  Teknik dhe paisje

  HITI Oxhaqe

  HITI OXHAQE 1. Oxhaqe dekorative dru 2. Inserte - kamina montues 3. Oxhaqe elektrike 4. Biokamina 5

  Tiranë Dje, 16:25
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  HITI OXHAQE - Sobe me dru
  Teknik dhe paisje

  HITI OXHAQE - Sobe me dru

  Modele te reja te sobave dhe oxhaqeve me dru. Adresa: SHQIPERI, Vore-Tirane (ne objektin e Bibaj Gro

  Tiranë Dje, 16:25
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  HITI Oxhaqe me Dru dhe Pelet
  Teknik dhe paisje

  HITI Oxhaqe me Dru dhe Pelet

  HITI Oxhaqe eshte kompanie e cila merret me shitjen dhe montimin e oxhaqeve. 1. Oxhaqe Dekorative

  Shkodër Dje, 16:25
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  HITI Oxhaqe Dekorative
  Teknik dhe paisje

  HITI Oxhaqe Dekorative

  HITI Oxhaqe eshte kompanie e cila merret me shitjen dhe montimin e oxhaqeve. 1. Oxhaqe Dekorative

  Tiranë Dje, 16:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  STUFE ME PELET me ajer 10KW HITI OXHAQE
  Teknik dhe paisje

  STUFE ME PELET me ajer 10KW HITI OXHAQE

  Stufe me pelet me ajer 10KW -Garancion 2 Vite -Ngjyre e kuqe dhe krem Shqiperi, Vore-Tirane (ne o

  Tiranë Dje, 16:24
  690 €
 • 2 foto
  THITHSE HIRI 18L dhe 20L
  Teknik dhe paisje

  THITHSE HIRI 18L dhe 20L

  - Thithse e cila mundeson pastrimin e hirit per kamin, stufa, skara dhe kalldaja te drurit dhe pelet

  Tiranë Dje, 16:24
  40 €
 • 0 foto
  HITI OXHAQE
  Teknik dhe paisje

  HITI OXHAQE

  HITI Oxhaqe eshte kompanie e cila merret me shitjen dhe montimin e oxhaqeve. 1. Oxhaqe Dekorative

  Tiranë Dje, 16:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  HITI Oxhaqe Dekorative
  Teknik dhe paisje

  HITI Oxhaqe Dekorative

  HITI Oxhaqe eshte kompanie e cila merret me shitjen dhe montimin e oxhaqeve. 1. Oxhaqe Dekorative

  Tiranë Dje, 16:24
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  HITI Oxhaqe - Oxhak elektrik
  Teknik dhe paisje

  HITI Oxhaqe - Oxhak elektrik

  Oxhak Elektrik Paraqitje e ndezjes artificiale te drurit SUPER OFERTA -- SUPER CMIME -Oxhak me avul

  Tiranë Dje, 16:24
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  HITI Oxhaqe elektrike
  Teknik dhe paisje

  HITI Oxhaqe elektrike

  HITI Oxhaqe eshte kompanie e cila merret me shitjen dhe montimin e oxhaqeve. 1. Oxhaqe Dekorative

  Tiranë Dje, 16:24
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Furre banak
  Teknik dhe paisje

  Furre banak

  Shes furre me korent sh e mire dhe 2 banake per arsye mbyllje aktiviteti

  Korçë Dje, 16:18
  400 Lek
 • 2 foto
  MAKINERI PER KREPA ARIETE
  Teknik dhe paisje

  MAKINERI PER KREPA ARIETE

  Fuqia:1000 W Pjata jo ngjitese Termostat:PO Llampe spiune:ON/OFF 2 Spatula Druri te perfshira

  Tiranë Dje, 15:55
  3.490 Lek
 • 1 foto
  MAKINE QEPESE
  Teknik dhe paisje

  MAKINE QEPESE

  Shes makine qepese Butterfly ne gjendje shume te mire e kontrolluar nga tekniku.

  Tiranë Dje, 15:51
  7.000 Lek
 • 0 foto
  LAVAPJATA
  Teknik dhe paisje

  LAVAPJATA

  Shiten lavapjatat ne foto,cmimi sipas copes.

  Tiranë Dje, 15:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tharese Frutash dhe perimesh Ariete ( 616 )
  Teknik dhe paisje

  Tharese Frutash dhe perimesh Ariete ( 616 )

  Falë shpërndarjes së barabartë të nxehtësisë, Ariete B-Dry është një dehidrator i ushqimit që siguro

  Tiranë Dje, 15:43
  5.690 Lek
 • 9 foto
  Syzator PFAFF me 7 Programe.
  Teknik dhe paisje

  Syzator PFAFF me 7 Programe.

  Syzator i ri, ne kuti, i paperdorur, ardhur nga Italia. Pfaff Hobbylock 4752, syzator me 7 programe

  Tiranë Dje, 15:15
  60.000 Lek
 • 8 foto
  Kondicioner per Zyra ,Dyqane, lokale,
  Teknik dhe paisje

  Kondicioner per Zyra ,Dyqane, lokale,

  Kondicioner 45 kw .. ne gjendje te shkelqyer .. ekonomik... per detaje te tjera shikoni fotografite.

  Durrës Dje, 15:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten bombula gazi
  Teknik dhe paisje

  Shiten bombula gazi

  Shiten bombula te medha gazi, ne gjendje shume te mire

  Tiranë Dje, 15:12
  3.000 Lek
 • 5 foto
  Fshese ROBOTIKE me bateri
  Teknik dhe paisje

  Fshese ROBOTIKE me bateri

  Fshese robot me bateri te rikarikueshme. Marka Vileda Virobi. Shume praktike dhe pastron ne menyre a

  Tiranë Dje, 15:04
  7.500 Lek
 • 0 foto
  Mikrovale
  Teknik dhe paisje

  Mikrovale

  Mikrovale

  Tiranë Dje, 13:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten 2 pompa per kaldaja per objekte te medha!
  Teknik dhe paisje

  Shiten 2 pompa per kaldaja per objekte te medha!

  OKAZION! Shes 2 pompa te reja per kaldaja te per objekte te medha. Sistem ngrohje, pompat jane blere

  Tiranë Dje, 13:02
  600 €
 • 4 foto
  FRIGORIFER KOLLONE
  Teknik dhe paisje

  FRIGORIFER KOLLONE

  SHITET FRIGORIFER KOLLONE PER CDO AMBJENT, DYQAN, LOKAL etj... FRIGORIFERI ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE

  Fier Dje, 12:23
  500 Lek
 • 1 foto
  FURRE PJANURE XHAMI 21.000 LEKE
  Teknik dhe paisje

  FURRE PJANURE XHAMI 21.000 LEKE

  Furre dhe pjanure ,me 4 vatera korenti,e ardhur nga Gjermanija,ne gjendje shum te mire...Garanci 3 m

  Tiranë Dje, 11:16
  21.000 €
 • 0 foto
  LAVATRICE MIELE 18000 LEKE
  Teknik dhe paisje

  LAVATRICE MIELE 18000 LEKE

  Lavatrice miele pese kg ,me garanci 3 muaj,15000 Leke, 0696428202.

  Tiranë Dje, 11:15
  15.000 Lek
 • 1 foto
  LAVATRICE BOSCH 25000 LEKE
  Teknik dhe paisje

  LAVATRICE BOSCH 25000 LEKE

  Lavatrice GJermane BOSCH origjinale ,me garanci 3 muaj ,25000 L ,7 kg,TEL...0683455118

  Tiranë Dje, 11:15
  25.000 Lek
 • 1 foto
  FURRE BOSCH DHE PJANURE 25000 LEKE
  Teknik dhe paisje

  FURRE BOSCH DHE PJANURE 25000 LEKE

  Furre dhe pjanure me vatera korenti,e ardhur nga GJermanija me garanci 3 muaj,ne gjendje shum te mir

  Tiranë Dje, 11:13
  25.000 Lek
 • 0 foto
  pjanure 13000 Leke
  Teknik dhe paisje

  pjanure 13000 Leke

  Pjanure e re,dy vatera korenti dy gazi...13000 Leke ....tele 0683455118

  Tiranë Dje, 11:12
  13.000 Lek
 • 0 foto
  Shes expozitor peshku,per lokale
  Teknik dhe paisje

  Shes expozitor peshku,per lokale

  Shes expozitorin e peshkut, shum pak te perdorur, ne gjendje te shkelqyer. 500 mij leke te vjetra.

  Tiranë Dje, 11:08
  50.000 Lek
 • 0 foto
  Tenxhere Elektrike Multicooker Samsung
  Teknik dhe paisje

  Tenxhere Elektrike Multicooker Samsung

  Tenxhere Elektrike Multicooker Samsung te interesuarit cel 0684144128

  Tiranë Dje, 10:40
  10.000 Lek
 • 0 foto
  Tenxhere Elektrike Sinbo
  Teknik dhe paisje

  Tenxhere Elektrike Sinbo

  Tenxhere Elektrike Sinbo te interesuarit cel 0684144128

  Tiranë Dje, 10:38
  50 €
 • 1 foto
  Nutribullet 600wat origjinal
  Teknik dhe paisje

  Nutribullet 600wat origjinal

  Nutribullet 600wat origjinal e re ne kuti per me teper info kontaktoni ne tel ose ne viber 068414412

  Tiranë Dje, 10:38
  5.500 Lek
 • 1 foto
  Nutribullet 900wat origjinal
  Teknik dhe paisje

  Nutribullet 900wat origjinal

  Nutribullet 900wat origjinal e re ne kuti per me teper kontaktoni ne tel ose ne viber 0684144128 t

  Tiranë Dje, 10:38
  9.000 Lek
 • 1 foto
  Shtrydhese Frutash BOSCH
  Teknik dhe paisje

  Shtrydhese Frutash BOSCH

  Shtrydhese Frutash BOSCH

  Tiranë Dje, 10:37
  8.500 Lek