Shqipëri

Teknik dhe paisje në shitje në Shqipëri

 • 4 foto
  Dhome frigorifer okazion
  Teknik dhe paisje

  Dhome frigorifer okazion

  Permasat jane 6 meter i gjate 4 meter i gjere dhe 2 meter i larte. Ne gjendje te shkelqyer

  Korçë Sot, 08:31
  1 €
 • 4 foto
  6 Luge Kafe Rolex Bucherer Zürich
  Teknik dhe paisje

  6 Luge Kafe Rolex Bucherer Zürich

  Ne gjendje te perkryer

  Tiranë Sot, 08:24
  80 €
 • 3 foto
  Frigorifer Bravo
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer Bravo

  Shitet Frigorifer Bravo ne gjendje Pune , te interesuarit kontakt !

  Sarandë Sot, 07:28
  12.000 Lek
 • 5 foto
  Whirpool
  Teknik dhe paisje

  Whirpool

  tansportin e bej une ne cdo vend ne shqiperi falas Frigorifer frizer max 215 liter sipas specifikav

  Tiranë Sot, 07:20
  260 Lek
 • 1 foto
  Lavatrice Zzopas
  Teknik dhe paisje

  Lavatrice Zzopas

  Shitet lavatrice zzopas 5 kg ne gjendje sh te mire ! Te gjitha serviset te bera ! Eshte ne gjendje p

  Fier Sot, 06:24
  120 €
 • 2 foto
  Kondicioner Kollone
  Teknik dhe paisje

  Kondicioner Kollone

  Shitet kondicioner INVERTER marka : GREE Fuqia : 48 .000 btu ne ftohje dhe 50BTU ne grohje Kondicion

  Tiranë Sot, 01:27
  1 €
 • 1 foto
  bdjd
  Teknik dhe paisje

  bdjd

  gfffg

  Devoll Sot, 00:40
  555 Lek
 • 6 foto
  aspiratora lokalesh kermilla per kapa guzhine
  Teknik dhe paisje

  aspiratora lokalesh kermilla per kapa guzhine

  aspiratora lokalesh kermilla per kapa guzhine

  Tiranë Sot, 00:14
  1 Lek
 • 6 foto
  Aspiratora lokalesh dhe kermill kapash guzhine
  Teknik dhe paisje

  Aspiratora lokalesh dhe kermill kapash guzhine

  Aspiratoralokaleah dhe kermill kapash guzhine

  Tiranë Sot, 00:14
  1 Lek
 • 6 foto
  Kondicionera Aspirime kapa guzhine oxhaqe
  Teknik dhe paisje

  Kondicionera Aspirime kapa guzhine oxhaqe

  Kondicionera Te rinj dhe te perdorur Sisteme kondicionimi aspirimi oxhaqe kapa guzhine cmontime mont

  Tiranë Sot, 00:13
  1 Lek
 • 6 foto
  Sisteme kondicionimi Aspirimi
  Teknik dhe paisje

  Sisteme kondicionimi Aspirimi

  sisteme kondicionimi Aspirimi

  Tiranë Sot, 00:13
  1 Lek
 • 6 foto
  ekspres kafeje per shtepi / zyra
  Teknik dhe paisje

  ekspres kafeje per shtepi / zyra

  shiten ekspresa kafeje te perdorun per ambjentet tuaja, ne gjendje shum te mir pune ..jane me luge d

  Shkodër Dje, 23:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Sobe Grill për gatim me ujë 2300 lekë
  Teknik dhe paisje

  Sobe Grill për gatim me ujë 2300 lekë

  grill për gatim ne zjarr ose në sobë. Përdoret me ujë kur gatuan edhe në shtëpi.... e përshtatshme p

  Tiranë Dje, 22:34
  18 €
 • 5 foto
  Sobe gatimi gjermane Furre me pianure 12000 leke
  Teknik dhe paisje

  Sobe gatimi gjermane Furre me pianure 12000 leke

  Shitet furre gatimi gjermane me pianure.

  Tiranë Dje, 22:33
  100 €
 • 3 foto
  Shes dum dum taishian 18 kuaj
  Teknik dhe paisje

  Shes dum dum taishian 18 kuaj

  Shes zitorin dum dum ne gjendje shume te mire pune 18 kuaj me ndezje me motorrine .me pompe uji dhe

  Lezhë Dje, 22:31
  2 €
 • 10 foto
  TAVOLIN PER FEMI NGRNJE LAVATRICE
  Teknik dhe paisje

  TAVOLIN PER FEMI NGRNJE LAVATRICE

  tavolin per femi 40€ tavolin ngrenje +4 krrige 80€ mbajtese televizori 150€ nji lavatrice 150€

  Tiranë Dje, 22:27
  40 €
 • 1 foto
  SHITET SOBE KORENTI BEKO
  Teknik dhe paisje

  SHITET SOBE KORENTI BEKO

  Shitet sobe me korent Beko me 4 plitka. Soba ka dimensione 60 X 85 X 60, eshte shume pak e perdorur,

  Tiranë Dje, 22:22
  17.000 Lek
 • 4 foto
  Lavatriçe !!!
  Teknik dhe paisje

  Lavatriçe !!!

  Shitet lavatriçja ne gjendje super te mire, 6 muaj e perdorur.

  Tiranë Dje, 22:06
  200 €
 • 3 foto
  tharese rrobash
  Teknik dhe paisje

  tharese rrobash

  shitet tharese rrobash gjermane e perdorur por ne gjendje shum te mire vetem para pak gervishtje..es

  Durrës Dje, 21:45
  150 Lek
 • 2 foto
  Termusa akullore
  Teknik dhe paisje

  Termusa akullore

  Shiten 2 termusa akullore. Te reja. 30 mije lek te vjetra copa

  Durrës Dje, 19:47
  30 Lek
 • 5 foto
  Furre pjekse pulash
  Teknik dhe paisje

  Furre pjekse pulash

  Furre pjekse pulash e re e ardhur nga Zvicrra ne gjendje perfekte shitet per arsye mosperdorimi okaz

  Durrës Dje, 19:25
  120 €
 • 6 foto
  Fshes me Korrent Bosch 1600W
  Teknik dhe paisje

  Fshes me Korrent Bosch 1600W

  Fshes me Korrent Bosch 1600W Ne gjendje pune!

  Korçë Dje, 19:20
  3.500 Lek
 • 5 foto
  Furre pjekje Flavor Wave pa vaj
  Teknik dhe paisje

  Furre pjekje Flavor Wave pa vaj

  Furre pjekje Flavor Wave Turbo pa vaj pa yndyre,per mish peshk embelsira zarzavate dhe gjithcka me r

  Tiranë Dje, 19:11
  4.000 Lek
 • 2 foto
  Fshese me Korend
  Teknik dhe paisje

  Fshese me Korend

  Fshese me korend, per tapete me trashesi te larta edhe te uleta. Me shume fuqi. Model Amerikan. Qend

  Tiranë Dje, 18:40
  6.500 Lek
 • 1 foto
  Frigorifer AEG
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer AEG

  frigorifer AEG gjerman i ardhur nga greqia shitet per arsye mos perdorimi

  Berat Dje, 18:00
  6.000 Lek
 • 0 foto
  Sobe me pjanur xhami pitsos
  Teknik dhe paisje

  Sobe me pjanur xhami pitsos

  Some me pjanur xhami

  Berat Dje, 18:00
  10.000 Lek
 • 3 foto
  Kaldaje Gazi Ecoflam
  Teknik dhe paisje

  Kaldaje Gazi Ecoflam

  Kaldaje Gazi per vila tre kateshe se bashku me aksesoret e saj. E perdorur per nje periudhe shume t

  Kavajë Dje, 17:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kondiciner toyotomi nje nga market me te mira japa
  Teknik dhe paisje

  Kondiciner toyotomi nje nga market me te mira japa

  Kondicjoner toyotomi japan I paisur me tuba dhe kompjuter

  Berat Dje, 17:50
  120.000 Lek
 • 6 foto
  Furre 3 fazor . Pizza byreke
  Teknik dhe paisje

  Furre 3 fazor . Pizza byreke

  Shitet per mosperdorim ne gjendje shume te mire

  Korçë Dje, 16:22
  200 Lek
 • 0 foto
  Mikrovale Samsung
  Teknik dhe paisje

  Mikrovale Samsung

  Mikrovale Samsung

  Tiranë Dje, 16:10
  50 €
 • 4 foto
  Fshes
  Teknik dhe paisje

  Fshes

  Fshes ne gjendje shum te mire pak e perdor

  Tiranë Dje, 13:49
  50 €
 • 0 foto
  shporet
  Teknik dhe paisje

  shporet

  shporet

  Shkodër Dje, 13:45
  200 €
 • 5 foto
  FSHESA PROFESIONALE PER LARJE TAPICERI PER LAVAZH
  Teknik dhe paisje

  FSHESA PROFESIONALE PER LARJE TAPICERI PER LAVAZH

  FSHESA PROFESIONALE PER LAVAZH PERDOREN PER LARJE E THARJE TE TAPICERIVE TE MAKINAVE KOLLTUQE SEDIL

  Korçë Dje, 13:28
  110 €
 • 3 foto
  Shitet ekspres Lavazza
  Teknik dhe paisje

  Shitet ekspres Lavazza

  Shitet ekspres Lavazza 40 mijë lekë ( të vjetra ) shumë pak i përdorur.

  Tiranë Dje, 13:21
  40 Lek
 • 3 foto
  Shitet makinë qepëse Singer
  Teknik dhe paisje

  Shitet makinë qepëse Singer

  Shitet makinë qepëse Singer, është model i ri jo nga të vjetrat, e papërdorur fare punon edhe me kor

  Tiranë Dje, 13:09
  80 Lek
 • 3 foto
  Shitet vater + furre me gaz !
  Teknik dhe paisje

  Shitet vater + furre me gaz !

  Vater dhe furre me gaz shum pak e perdorur gati e re dhe ne gjendje sh te mire .te interesuarit te k

  Lushnjë Dje, 13:01
  280 Lek
 • 3 foto
  Panele Diellore
  Teknik dhe paisje

  Panele Diellore

  Ofrojme panele diellore per uje te ngrohte sanitar, te pershtatshme per hotele, shtepi banimi, vila,

  Tiranë Dje, 12:54
  520 €
 • 3 foto
  Makineri Petullash
  Teknik dhe paisje

  Makineri Petullash

  Makineri per berjen e 7 petullave njeherazi me formë rrumbullak me vrimë . Në gjendje shumë të mirë

  Tiranë Dje, 11:34
  1.000 Lek
 • 3 foto
  Frigorifer per akullore
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer per akullore

  Ne gjendje te mire pune shitet per arsye mosperdorimi

  Shkodër Dje, 11:21
  100 €
 • 4 foto
  Freskuse me uje
  Teknik dhe paisje

  Freskuse me uje

  Shiten freskuse me depozite uji ne gjendje shume te mire! 190 mije leke copa

  Tiranë Dje, 10:55
  19.000 Lek
 • 10 foto
  Zgare metalike
  Teknik dhe paisje

  Zgare metalike

  Shitet zgar metalike shum praktike per tu perdorur dhe per ta mar per kamping

  Tiranë Dje, 10:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Zgare meralike
  Teknik dhe paisje

  Zgare meralike

  Sshitet zgar metalike shum e fort praktike per tu mar kudo cmimi 50milek

  Tiranë Dje, 10:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  OKAZION Pianure shume e mire gati e re
  Teknik dhe paisje

  OKAZION Pianure shume e mire gati e re

  Okazion, shitet pianure shume e mire gati e re, 2 vatra gaz 2 korent, shiko fotot origjinale, cmimi

  Tiranë Dje, 10:14
  10.000 Lek
 • 1 foto
  Hekur Tefal GV 8335 Pro Express Turbo
  Teknik dhe paisje

  Hekur Tefal GV 8335 Pro Express Turbo

  Super....aparat per hekurosje,,,,tefal.... made in france...orgjinal..... garancia 1 vit. garanci 2

  Elbasan Dje, 10:09
  180 €
 • 0 foto
  Frigorifer ngrires
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer ngrires

  Shesim frigorifer ngrires i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje te mire pune cmimi 250 euro i disku

  Korçë Dje, 09:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Okazion
  Teknik dhe paisje

  Okazion

  Shes kolltuqe lekure qe perben nga nje 3 qe hapet dhe behet krevat dopjo nje kolltuk dysh dhe 2 tek

  Korçë Dje, 09:45
  400 €
 • 2 foto
   OKAZION....Hekur hekurosje profesional
  Teknik dhe paisje

  OKAZION....Hekur hekurosje profesional

  Shesim hekur hekurosje profesional per hotele por shume praktik edhe per shtepi marka Cordes i sap

  Tiranë Dje, 09:44
  300 €
 • 4 foto
  Okazion
  Teknik dhe paisje

  Okazion

  Shitet furre pice e re e pa perdorur fare e sjelle nga gjermania .Cmimi 900 euro i diskutueshem .

  Korçë Dje, 09:43
  900 €
 • 1 foto
  Gjiro pjekse profesionale Gjermane me Gaz
  Teknik dhe paisje

  Gjiro pjekse profesionale Gjermane me Gaz

  Shesim gjiro pjekse me gas Tip Potis GD 4 e sapo ardhur nga Gjermania e pa perdorur .Cmimi 1000 eur

  Korçë Dje, 09:43
  1.000 €
 • 4 foto
  Shitet Pajisje per te grire perimet
  Teknik dhe paisje

  Shitet Pajisje per te grire perimet

  Shitet pajisje elektrike per te grire perimet profesionale per restorante dhe fast food prodhim cile

  Korçë Dje, 09:42
  500 €