Shtepi & Familje në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 8 foto
  Kristaltë te markës Bohemia.Murano etj.
  Mobilje

  Kristaltë te markës Bohemia.Murano etj.

  Objekte dhe orendi te ndryshme prej kristali. Komplete Gotash Kristali. Pjatanca për fruta të thara.

  Tiranë 15 nëntor 09:12
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  GJENERATOR
  Makina dhe vegla

  GJENERATOR

  FMT GROUP Gjenerator te markave me prestigjoze te motorreve:Perkins,Volvo,Iveco,Scania,Cummins,Doos

  Tiranë 15 nëntor 09:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  GJENERATOR
  Makina dhe vegla

  GJENERATOR

  GJENERATOR 33 KVA 26.4 KW,MOTORR BAUDOIN (FRANCEZ) ME ALTERNATOR STAMFORD (ANGLEZ) LINJE TREFAZORE

  Tiranë 15 nëntor 09:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  pjes kembimi per vegla pune
  Makina dhe vegla

  pjes kembimi per vegla pune

  shite disa pjese per vegla pune .karbocina.celsa fresibli trapani dhe disa indoto jo te gjitha lloje

  Tiranë 15 nëntor 09:08
  1 €
 • 6 foto
  Pianure gaz Rex Built - In
  Teknik dhe paisje

  Pianure gaz Rex Built - In

  Ne gjendje te persosur, perdorur fare pak

  Tiranë 15 nëntor 07:42
  110 €
 • 4 foto
  6 Luge Kafe Rolex Bucherer Zürich
  Teknik dhe paisje

  6 Luge Kafe Rolex Bucherer Zürich

  Ne gjendje te perkryer

  Tiranë 15 nëntor 07:42
  80 €
 • 1 foto
  4 Karrige antike te viteve 800
  Mobilje

  4 Karrige antike te viteve 800

  Ne gjendje shum te mire estetike, ndejteset jane te riveshua me lekure 100%

  Tiranë 15 nëntor 07:39
  460 €
 • 11 foto
  Ekspres Riviera Zacconi Aquila
  Teknik dhe paisje

  Ekspres Riviera Zacconi Aquila

  Ne gjendje shum te mire estetike dhe funksionale

  Tiranë 15 nëntor 07:38
  900 €
 • 9 foto
  Ekspres Profesional Faema Fillim Vite 50
  Teknik dhe paisje

  Ekspres Profesional Faema Fillim Vite 50

  Ne gje gjendje shume te mire estetike , i pastruar profesinalisht, telat qe lidhen me rezistencen ja

  Tiranë 15 nëntor 07:36
  850 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 14 nëntor 23:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 14 nëntor 12:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 14 nëntor 06:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 13 nëntor 11:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 12 nëntor 23:32
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes karrige tavolina kënd pupa lokali
  Mobilje

  Shes karrige tavolina kënd pupa lokali

  Shes karrige dhe tavolina lokali 30mijë lek copa.shes kënd tavolinë pupë lokali 120mijë kompleti.jan

  Tiranë 12 nëntor 22:31
  30 Lek
 • 5 foto
  Vegla
  Makina dhe vegla

  Vegla

  Makineri për punim duralumini ose pvc, për dyer e dritare etj.

  Tiranë 12 nëntor 22:29
  1 €
 • 2 foto
  Dollap rrobash
  Mobilje

  Dollap rrobash

  Shes dollap rrobash okazion

  Tiranë 12 nëntor 21:36
  9.000 Lek
 • 5 foto
  Makin Qepse Profesionale(industriale)
  Makina dhe vegla

  Makin Qepse Profesionale(industriale)

  Makina lineare per rrobaqepsi e perdorur pothuaj ere sic duket dhe ne foto jepet me prove650€ ka dh

  Tiranë 12 nëntor 21:29
  400 €
 • 1 foto
  Tavoline e madhe ngrenje me 6 karrige
  Mobilje

  Tavoline e madhe ngrenje me 6 karrige

  Druri e perdorur, ne gjendje shume te mire me 6 karrige. Laprake, Tirane.

  Tiranë 12 nëntor 19:40
  20.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 12 nëntor 19:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet pikture e punuar ne Greqi
  Mobilje

  Shitet pikture e punuar ne Greqi

  Shitet pikture e punuar ne Greqi,ne gjendje te mire,madhesia 130 ×90cm.Cmimi 150 mije leke te vjetra

  Tiranë 12 nëntor 16:52
  15.000 Lek
 • 4 foto
  Karrige per invalide
  Teknik dhe paisje

  Karrige per invalide

  Shitet karrige per invalid! Paloset dhe behet krevat. Me tualet me kasete qe hiqet dhe vendoset. Me

  Tiranë 12 nëntor 16:07
  200.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet inverter
  Teknik dhe paisje

  Shitet inverter

  Shitet inverter 2 her esht perdor esht bler i ri 5400 euro

  Tiranë 12 nëntor 14:59
  2.200 €
 • 2 foto
  Sharre rrotulluese, Circular Saw. 1200w, 5500rpm
  Makina dhe vegla

  Sharre rrotulluese, Circular Saw. 1200w, 5500rpm

  Shitet Sharre rrotulluese, Circular Saw. 1200w, 5500rpm, disk 185mm Pajisja eshte e re, e pa perdoru

  Tiranë 12 nëntor 14:45
  8.500 Lek
 • 0 foto
  Sharre me lama vertikale, Sharre Sege 800w
  Makina dhe vegla

  Sharre me lama vertikale, Sharre Sege 800w

  Shitet Sharre me lama vertikale, Sharre Sege Fuqia 800w, shpejteeia e prerjes 800-3200 rpm, Trashe

  Tiranë 12 nëntor 14:44
  8.000 Lek
 • 2 foto
  TAVOLINË Mesi me Xham
  Mobilje

  TAVOLINË Mesi me Xham

  Tavolinë mesi për sallone Konstrukt druri dhe me sipërfaqe xhami. Ështe blere tek RO-AL dhe Shitet p

  Tiranë 12 nëntor 12:25
  18.000 Lek
 • 11 foto
  vegla pune profesjonale
  Makina dhe vegla

  vegla pune profesjonale

  vegla pune profesjonale nga markat me te mira me qmime te arsyeshme.ALBAVEGLA .UNAZA E RE TIRAN

  Tiranë 12 nëntor 11:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vegla pune profesjonale
  Makina dhe vegla

  Vegla pune profesjonale

  Shitet matravid 2 polshe e kompletuar me gjitha kokat. Gjendja thuajse e re,

  Tiranë 12 nëntor 11:58
  550 €
 • 11 foto
  Vegla pune profesjonale
  Makina dhe vegla

  Vegla pune profesjonale

  Kemi vegla pune profesjonale gjermane te reja te perdorura nga markat me te njohura, si dhe servis p

  Tiranë 12 nëntor 11:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  gjenerator 165 KVA super silencjoz ndrrohet
  Makina dhe vegla

  gjenerator 165 KVA super silencjoz ndrrohet

  shitet gjenerator ne gjendje shum te mire shum pak i perdor esht me 400 or pune me CASH :15.500 eur

  Tiranë 12 nëntor 11:47
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Frez trapan limatrice gur tranxh saldatrice etjj
  Makina dhe vegla

  Frez trapan limatrice gur tranxh saldatrice etjj

  shesim makineri ne gjendje te mire si torrno trapan radial trapan banko ,gur ,tranxha qe pret llamar

  Tiranë 12 nëntor 11:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Aspirator ajri te ndryshem elektromotorr reduktor
  Makina dhe vegla

  Aspirator ajri te ndryshem elektromotorr reduktor

  Shes aspiratore te ndryshem elektromotorre pompa uji te ndryshme kemi te gjith llojet 0682026492 06

  Tiranë 12 nëntor 11:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Transformator korenti
  Makina dhe vegla

  Transformator korenti

  Shes transformator kemi 2cop keto qe shifni ne foto Cel 0682026492 0698911953

  Tiranë 12 nëntor 11:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tuba hekuri spresor 5 dimesioni 160
  Materiale ndertimi

  Tuba hekuri spresor 5 dimesioni 160

  shiten tuba hekuri 160 spresor 5 0682026492 0698911953

  Tiranë 12 nëntor 11:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Koka sonde te ndryshme
  Makina dhe vegla

  Koka sonde te ndryshme

  kemi koka sonde te ndryshme kemi shum llojesh 0682026492 0698911953

  Tiranë 12 nëntor 11:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vinc ure dhe tala te ndryshem nga 1ton gjer 10ton
  Makina dhe vegla

  Vinc ure dhe tala te ndryshem nga 1ton gjer 10ton

  Shes vinc 2,5 ton ure per kapanano ne gjendje pune kemi dhe tale te ndryshme 0682026492 069891195

  Tiranë 12 nëntor 11:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Cracineska te ndryshme
  Makina dhe vegla

  Cracineska te ndryshme

  Shesim cracineska te ndryshme te gjitha llojet per me shum info mund te telefonini ne 0682026492 06

  Tiranë 12 nëntor 11:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Panele Diellore
  Teknik dhe paisje

  Panele Diellore

  Ofrojme panele diellore per uje te ngrohte sanitar, te pershtatshme per hotele, shtepi banimi, vila,

  Tiranë 12 nëntor 10:39
  520 €
 • 1 foto
  Dhome me e shitur vazhdon me super cmim!
  Mobilje

  Dhome me e shitur vazhdon me super cmim!

  Përshkrimi:Dhome gjumi e kompletuar me dollap, krevat, dy komodina dhe komo me pasqyre. Materiali C

  Tiranë 12 nëntor 09:46
  410 €
 • 2 foto
  Kend me krevat dhe magazinim ne oferte!
  Mobilje

  Kend me krevat dhe magazinim ne oferte!

  Kend i pershtatshem per ambient familjar, i paisur me krevat dopio dhe hapsire per depozitimin e sen

  Tiranë 12 nëntor 09:43
  650 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 12 nëntor 09:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Super oferte per festen e flamurit!
  Mobilje

  Super oferte per festen e flamurit!

  #Kompletoni gjumin tuaj me kete super Oferte ! 💥OFERTA 💥Perfshin : 📍Krevat Royal 160*190cm i veshu

  Tiranë 12 nëntor 09:20
  50.000 Lek
 • 2 foto
  SUPER OFERT DHOME GJUMI SKOREVEL
  Mobilje

  SUPER OFERT DHOME GJUMI SKOREVEL

  dhoma esht e punuar e gjitha me pvc seti skorevel esht nder me te fortet dhe praktik ne cmim esht tr

  Tiranë 12 nëntor 09:18
  499 €
 • 3 foto
  SUPER OFERT !!!
  Mobilje

  SUPER OFERT !!!

  Dhome gjumi disponojme shume ngjyra dhomat jane oferte brenda tiranes jane te perfshira montimi dhe

  Tiranë 12 nëntor 09:18
  49.000 Lek
 • 3 foto
  SUPER OKAZION !!!!
  Mobilje

  SUPER OKAZION !!!!

  Dhome gjumi dollapi me 6 kanata komo pasqyre 2 komedina ballat e krevatit Dollapi ka masat 240 -270

  Tiranë 12 nëntor 09:17
  269 €
 • 1 foto
  Kolltuk tek me krevat.
  Mobilje

  Kolltuk tek me krevat.

  Karla është një kolltuk qe behte edhe nje shtrat praktik. Mekanizmi i brendshëm i tij ju lejon të ha

  Tiranë 12 nëntor 09:14
  180 €
 • 1 foto
  Kolltuqe klara nga 1050€ behen 800€
  Mobilje

  Kolltuqe klara nga 1050€ behen 800€

  Produkt i ri. Kolltuqe ne ngjyre bezhe 3+2+1 ⏩Struktura eshte me multistrat druri ⏩Veshja e kolltu

  Tiranë 12 nëntor 09:14
  800 €
 • 1 foto
  Tavoline televizori ne oferte!
  Mobilje

  Tavoline televizori ne oferte!

  E perbere nga akrilik me siperfaqe xhami i paisur me tre sirtare te bollshem. Permasat : 200 * 37 c

  Tiranë 12 nëntor 09:14
  160 €
 • 2 foto
  Kend Aleks vetem 390€
  Mobilje

  Kend Aleks vetem 390€

  Kend i ri, me permasa 240 * 160 cm me jatek te medhenje per me shume rehati. I ndertuar me lumtistra

  Tiranë 12 nëntor 09:12
  390 €
 • 11 foto
  Karrige per lokale te gjitha llojeve.
  Mobilje

  Karrige per lokale te gjitha llojeve.

  Disponojme modele te ndrysheme te karrigeve plastike dhe metalike, per ambjente te jashteme dhe te b

  Tiranë 12 nëntor 09:12
  Me Marrveshje