Shtepi & Familje në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 2 foto
  Mbajtëse për Vezët e Pashkëve
  Mobilje

  Mbajtëse për Vezët e Pashkëve

  Shesim Mbajtëse per Vezët e Pashkëve Katolike dhe Ortodokse. Jane me format e lepujve. Jane te reja.

  Tiranë Dje, 05:55
  1.200 Lek
 • 0 foto
  Mbajtese televizori.
  Mobilje

  Mbajtese televizori.

  PICAKU 2015 sh.p.k

  Tiranë Dje, 05:54
  10.000 Lek
 • 3 foto
  Minibar Kendor Dru Arre.Pagese me 3 keste
  Mobilje

  Minibar Kendor Dru Arre.Pagese me 3 keste

  Minibar kendor i perbere nga 3 komponente. 100% prej druri Arre . Eshte i perdorur por ne super gjen

  Tiranë Dje, 05:54
  20.000 Lek
 • 2 foto
  Mbajtese Artizanale per cadra.
  Mobilje

  Mbajtese Artizanale per cadra.

  Mbajtese artizanale per cadra. realizuar me hekur me gdhendje dhe dru Lisi. cmimi fillestar 12.000

  Tiranë Dje, 05:54
  12.000 Lek
 • 0 foto
  Kredence prej druri të Arrës.Pagese me 3 keste
  Mobilje

  Kredence prej druri të Arrës.Pagese me 3 keste

  Eshte e perdorur. Ne gjendje shumë te mirë Antike me dru Arrë. Çmimi 435 €. Panorama shitet ne vete

  Tiranë Dje, 05:54
  145 €
 • 4 foto
  Kristalier. Pagesë me 3 këste.
  Mobilje

  Kristalier. Pagesë me 3 këste.

  Shes një Kristalier me Dru Ahu. Eshte i përdorur por ne super gjendje. me kanate druri dhe xhami kr

  Tiranë Dje, 05:54
  370 €
 • 3 foto
  Kredence Cheap and Dale. Pagesë me 4 këste.
  Mobilje

  Kredence Cheap and Dale. Pagesë me 4 këste.

  Super kredence me kanate dhe sirtare. prodhim i viteve 1935-1945. Super gjendje. Cmimi fillestar 140

  Tiranë Dje, 05:54
  35.000 Lek
 • 2 foto
  Kristalier me skulptura. Pagesë me 3 këste.
  Mobilje

  Kristalier me skulptura. Pagesë me 3 këste.

  viti 1940-1950. Prejardhja nga Austria. 100% dru me Gdhëndje. Statujat jane imazhi i Perendeshes Ven

  Tiranë Dje, 05:54
  33.000 Lek
 • 3 foto
  Muslluk Bronzi.\n
  Mobilje

  Muslluk Bronzi.\n

  PICAKU 2015 sh.p.k

  Tiranë Dje, 05:53
  165 €
 • 3 foto
  Kristalier Fulgini. Pagesë me 4 këste.
  Mobilje

  Kristalier Fulgini. Pagesë me 4 këste.

  Super Kristalierë e markes Fulgini. Me xhama KRISTALI cilesia e parë 24 karat. Dizenjuar me sistemi

  Tiranë Dje, 05:53
  56.300 Lek
 • 3 foto
  Kredencë Dru Arrë . Pagesë me 3 këste.
  Mobilje

  Kredencë Dru Arrë . Pagesë me 3 këste.

  Super kredence me dru Arrë dhe suprine xhami prej Kristali. Pasqyra me gdhëndje druri dhe xham Kris

  Tiranë Dje, 05:53
  300 €
 • 1 foto
  4 Karrige antike te viteve 800
  Mobilje

  4 Karrige antike te viteve 800

  Ne gjendje shum te mire estetike, ndejteset jane te riveshua me lekure 100%

  Tiranë Dje, 05:31
  460 €
 • 0 foto
  ? Video Citofoni ✔️
  Mobilje

  ? Video Citofoni ✔️

  🔹 Video Citofoni ✔️ 🔹 Instalim falas 🔧 🔹Garanci 1 vit 🔹 🔹 Cmimi 200 euro 🔹📱 0692704848

  Tiranë Dje, 02:19
  200 €
 • 7 foto
  dollap rrobash per femije dhe raft librash
  Mobilje

  dollap rrobash per femije dhe raft librash

  raft librash - 1500 lek dolap per femije- 3000 divan - 7000 L dolap+dekoder+tv+canak 5000 L

  Tiranë Dje, 01:43
  1 Lek
 • 12 foto
  paisje shtepie
  Teknik dhe paisje

  paisje shtepie

  shitet frigorifer 17000 lek ,lavatrice beko a++ 7 kg 15000 lek, lavastovilje Altus 12000, ngrohes u

  Tiranë Dje, 01:31
  1 Lek
 • 10 foto
  Zgare metalike
  Teknik dhe paisje

  Zgare metalike

  Shitet zgar metalike shum praktike per tu perdorur dhe per ta mar per kamping

  Tiranë Dje, 01:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Zgare meralike
  Teknik dhe paisje

  Zgare meralike

  Sshitet zgar metalike shum e fort praktike per tu mar kudo cmimi 50milek

  Tiranë Dje, 01:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shpojse me ajer per Bagllam dhe minifix
  Mobilje

  Shpojse me ajer per Bagllam dhe minifix

  shpojse per bagllam dhe MiniFix e re pa persor qmimi sipas marveshjes shkruaj ne wiber +38349111906

  Tiranë Dje, 00:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Trapan dhe Gur Fresibel
  Makina dhe vegla

  Shitet Trapan dhe Gur Fresibel

  Shiten Trapan me xhiro te komandueshme qe mund te përdoret dhe per Vidator. Gjithashtu shitet Gur f

  Tiranë 27 maj 23:31
  80 €
 • 1 foto
  Tavolin tv
  Mobilje

  Tavolin tv

  Shitet tavolin tv 3000 lek

  Tiranë 27 maj 22:51
  3.000 Lek
 • 4 foto
  Ekspres
  Teknik dhe paisje

  Ekspres

  Shitet per arsye mospordorimi i ardhur nga italia ekspres capocino ka gjdo funksjon si ekspres bari

  Tiranë 27 maj 22:51
  240 €
 • 1 foto
  Dollap
  Mobilje

  Dollap

  shitet dollap me 2 kanate ne gjendje shum te mir pa asnje lloj gervishtje ,te interesuarit mund te t

  Tiranë 27 maj 22:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 27 maj 22:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Makin Qepse Profesionale(industriale)
  Makina dhe vegla

  Makin Qepse Profesionale(industriale)

  Makina lineare per rrobaqepsi e perdorur pothuaj ere sic duket dhe ne foto jepet me prove650€ ka dh

  Tiranë 27 maj 22:15
  400 €
 • 1 foto
  Dysheke latex bio forma
  Mobilje

  Dysheke latex bio forma

  ReLatex - New Wind

  Tiranë 27 maj 21:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Frigorifer frizer
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer frizer

  tansportin e bej une ne cdo vend ne shqiperi falas Frigorifer frizer max 215 liter sipas specifikave

  Tiranë 27 maj 21:11
  260 Lek
 • 4 foto
  Okazioon
  Mobilje

  Okazioon

  Shiten 10 karrige zyre, dhe 3 tavolina te vogla.

  Tiranë 27 maj 20:17
  100 €
 • 10 foto
  Vegla pune profesjonale
  Makina dhe vegla

  Vegla pune profesjonale

  Vegla pune profesjonale gjermane te reja te perdorura nga markat me te njohura, qmime te mira dhe ga

  Tiranë 27 maj 20:11
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Makin grirese
  Teknik dhe paisje

  Makin grirese

  Makin grirese per Fruta dhe perime

  Tiranë 27 maj 20:09
  3.500 Lek
 • 12 foto
  Vegla pune profesjonale (ALBAVEGLA)
  Makina dhe vegla

  Vegla pune profesjonale (ALBAVEGLA)

  Kam vegla pune te reja te perdorura nga markat me te njohura, super vegla me qmime te mira dhe garan

  Tiranë 27 maj 20:08
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  vegla pune profesjonale
  Makina dhe vegla

  vegla pune profesjonale

  shiten vegla pune profesionale te reja te perdorura nga markat me te njohura . unaza e re tiran , p

  Tiranë 27 maj 20:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Frigorifer
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer

  Shitet frigorifer ne gjendje te mi

  Tiranë 27 maj 20:01
  80.000 Lek
 • 2 foto
  Pompe uji
  Makina dhe vegla

  Pompe uji

  shes pompe uje me te dhenat e meposhtme Cmimi diskutushem

  Tiranë 27 maj 19:33
  18.000 Lek
 • 9 foto
  Mobilje Italiane klasike punime druri cilesore
  Mobilje

  Mobilje Italiane klasike punime druri cilesore

  Cmimi i negociueshem

  Tiranë 27 maj 19:32
  300.000 Lek
 • 6 foto
  Dhome gjumi dopio
  Mobilje

  Dhome gjumi dopio

  Dhome gjumi 100% dru masiv. Ne gjendje shume te mire. Krevat dopio, dy komodina, dy komo, nje pasqyr

  Tiranë 27 maj 19:29
  1.000 €
 • 0 foto
  Trapno
  Makina dhe vegla

  Trapno

  Trapno kollone

  Kavajë 27 maj 18:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Super dollap 260cm x 200cm
  Mobilje

  Super dollap 260cm x 200cm

  Shitet per arsye transferimi super dollap ngjyre bojeqielli, 4kapake poshte dhe 4lart, permasa 260cm

  Tiranë 27 maj 18:37
  20.000 Lek
 • 4 foto
  Shiten 4 komplete karrigesh plastike
  Mobilje

  Shiten 4 komplete karrigesh plastike

  Shiten 4 komplete karrigesh plastike per ambjent te jashtem super okazion 125 mije leke te vjetra k

  Tiranë 27 maj 18:09
  125 Lek
 • 4 foto
  Shiten 8 komplete karrigesh metalike
  Mobilje

  Shiten 8 komplete karrigesh metalike

  Shiten 8 komplete karrigesh metalike super moderne 185mije leke te vjetra kompleti , kater larrige b

  Tiranë 27 maj 18:09
  185 Lek
 • 6 foto
  Tavoline Kompjuteri/ Zyre
  Mobilje

  Tavoline Kompjuteri/ Zyre

  Tavoline Druri e perdorur, me sirtare dhe vend per tastieren Permasat: Lartesi: 75cm Gjeresi: 60cm G

  Tiranë 27 maj 17:49
  8.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet Divan
  Mobilje

  Shitet Divan

  Shitet divan i cili hapet, shtesa mund te perdored si per te fjetur ose si sirtar. I perdorur. Gjat

  Tiranë 27 maj 17:49
  7.000 Lek
 • 6 foto
  GUZHINA DHOMA GJUMI ETAZHIER TE REJA AKRELIK
  Mobilje

  GUZHINA DHOMA GJUMI ETAZHIER TE REJA AKRELIK

  SHES GUZHINA TE REJA ME METERIAL AKRELIK 260 MIJE LEKE.PRANOJME DHE POROSI DHOMA GJUMI,DOLLAPE,KOMO,

  Tiranë 27 maj 17:18
  26.000 Lek
 • 8 foto
  Press
  Makina dhe vegla

  Press

  Press 10t. 12t. 16t. 20t. 32t. Jane te fuqishme dhe praktike

  Tiranë 27 maj 17:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Matrapik hilf vetem per thyrje perfekte
  Materiale ndertimi

  Matrapik hilf vetem per thyrje perfekte

  Matrapik hilt vetem per thyrje ne gjendje perfekte 400 euro OKAZIONN

  Tiranë 27 maj 16:59
  400 €
 • 4 foto
  Divan karrige dhe Tavoline pc
  Mobilje

  Divan karrige dhe Tavoline pc

  Divan 190 x70 qe hapet behet krevat dopio 160x200 me 2 dysheke. Trina bambu. Karrige zyre thuajse e

  Tiranë 27 maj 16:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  krevat
  Mobilje

  krevat

  3 muaj ka qe esht bler esht pothuajse i pa perdorur.. behet dhe dopjo kontakto ne whatsup

  Tiranë 27 maj 16:37
  9.000 Lek
 • 6 foto
  SHITJE ME SHUMIC !!!!!!
  Teknik dhe paisje

  SHITJE ME SHUMIC !!!!!!

  Shitje me shumic paisje shtepijake lodra per femije linja e kozmetikes veshje per femra etj(te gjith

  Tiranë 27 maj 16:29
  1 €
 • 1 foto
  Divan
  Mobilje

  Divan

  Shitet divan me hapje ne gjendje te mire

  Tiranë 27 maj 16:27
  3.500 Lek
 • 2 foto
  Mobilje salloni
  Mobilje

  Mobilje salloni

  Mobilje salloni ne gjendje shume te mire

  Tiranë 27 maj 16:26
  7.000 Lek
 • 4 foto
  Shes 1 komo dhe 3 komodina (2 njesoj/1ndryshe)
  Mobilje

  Shes 1 komo dhe 3 komodina (2 njesoj/1ndryshe)

  Shitet nje komo me pasqyre dhe tre komodina, dy jane identike(fotoja e dyte dhe e trete) dhe tjetra

  Tiranë 27 maj 16:21
  15.000 Lek