Kavajë

Biznes & Punësime në shitje në Kavajë

 • 3 foto
  Datalogic (bar kod)
  Makineri dhe inventare

  Datalogic (bar kod)

  Datalog (bar kod) se bashku me CAVO USB i paperdorur Touch 65/90 Light

  Kavajë Dje, 19:39
  90 €
 • 4 foto
  Serbentina freskues e fryresa per dhoma frig.
  Makineri dhe inventare

  Serbentina freskues e fryresa per dhoma frig.

  Serbentina per dhoma frigoriferike dhe banake.te perdorura si dhe freskues e fryres per dhoma frig

  Kavajë Dje, 19:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Minibar
  Makineri dhe inventare

  Minibar

  Mini bar ne gjendje te mire , pak i perdorur, shitet per arsye emigrimi, i blere ne itali, cmimi me

  Kavajë Dje, 19:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ekspres kafeje
  Makineri dhe inventare

  Ekspres kafeje

  Ekspres kafeje per zyra .Te ardhur nga Italia Me marrveshje

  Kavajë Dje, 19:16
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Pajisje elektrike,Salvavita,Kuadro
  Makineri dhe inventare

  Pajisje elektrike,Salvavita,Kuadro

  Pajisje elektrike te ndryshme si Salvavita, kuadro elektrik te montuara ne kaseta te vogla dhe panel

  Kavajë Dje, 19:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Zgare elektrike per lokale e kafene
  Makineri dhe inventare

  Zgare elektrike per lokale e kafene

  Zgare elektrike per lokale e kafene e markes "CANDOR " ,prodhim Italian, shum pak e perdorur. Cmimi

  Kavajë Dje, 19:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Torno
  Makineri dhe inventare

  Torno

  Torno e vogel. ne gjendje pune te shkelqyer. Mandrina 160. 2 cope ne gjendje

  Kavajë 12 nëntor 09:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  torno
  Makineri dhe inventare

  torno

  Torno e madhe ne gjendje te mire pune c6203

  Kavajë 12 nëntor 09:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pulari ferm per rritjen e zogjeve
  Kafshe ferme

  Pulari ferm per rritjen e zogjeve

  Rrisim dhe shesim zogj fshati te llojeve te ndrryshme dhe madhesive te ndrryshme Ad: Fshati Vorroze

  Kavajë 11 nëntor 14:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Qen tartufi
  Kafshe ferme

  Qen tartufi

  Qen tartufi raca coto romagniolo mashkull i paisur me pashaport e me certifikat i sapo ardhur nga it

  Kavajë 10 nëntor 23:16
  230 €
 • 1 foto
  frigorifer kollon
  Biznes ne shitje / me qera

  frigorifer kollon

  disponoj 3 frigorifer kollon , ne gjendje pun edhe te mire . 300 mij lek copa . edhe mundesi transpo

  Kavajë 6 nëntor 14:45
  30.000 Lek
 • 1 foto
  lavaman profesional per restorante
  Biznes ne shitje / me qera

  lavaman profesional per restorante

  lavaman inoksi gjatesi 180cm gjeresia 90cm lartesia 90cm edhe mundesi transporti .

  Kavajë 6 nëntor 14:44
  50.000 Lek
 • 5 foto
  FOTOKOPJE TOSHIBA E-STUDIO 207 PROFESIONALE
  Makineri dhe inventare

  FOTOKOPJE TOSHIBA E-STUDIO 207 PROFESIONALE

  FOTOKOPJE PROFESIONALE TOSHIBA E-STUDIO 207 NE GJENDE SHUME TE MIRE. 280 EURO VENDNDODHJA RROGOZHINE

  Kavajë 5 nëntor 20:18
  280 €
 • 6 foto
  #Shitet 🔹Dyqan Pllakash + truall tek Mali i Robit
  Biznes ne shitje / me qera

  #Shitet 🔹Dyqan Pllakash + truall tek Mali i Robit

  #Shitet 🔹Dyqan Pllakash + truall 📐Siperfaqja Dyqan 200m2 Truall 1100m2 📍ADRESA: buze rruges dytes

  Kavajë 28 tetor 16:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Telefon nokia
  Makineri dhe inventare

  Telefon nokia

  Telefon nokia

  Kavajë 21 tetor 21:15
  2.500 Lek
 • 4 foto
  fritez gazi
  Biznes ne shitje / me qera

  fritez gazi

  ne gjendje shume te mir

  Kavajë 20 tetor 12:46
  10.000 Lek
 • 2 foto
  Aspirator lokali
  Makineri dhe inventare

  Aspirator lokali

  Shitet aspirator lokali

  Kavajë 14 tetor 12:53
  700 €
 • 5 foto
  zgare gazi
  Biznes ne shitje / me qera

  zgare gazi

  ne gjendje shume te mire per mish edhe peshk

  Kavajë 24 shtator 22:04
  18.000 Lek
 • 0 foto
  OFERTA E KREDITS S QU SHUME DHE E SIGURueshme PA P
  Sherbime

  OFERTA E KREDITS S QU SHUME DHE E SIGURueshme PA P

  ofrojmë kredi për të gjithë ndërkombëtarin midis individit të të gjitha llojeve, Ne jemi në dispozic

  Kavajë 21 shtator 23:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OFERTA E KREDITIT TICK MIR DHE TEL VETM T IN KREDI
  Sherbime

  OFERTA E KREDITIT TICK MIR DHE TEL VETM T IN KREDI

  Hi! klientë të dashur duke kërkuar një kredi në para për të realizuar projektin tuaj? A jeni refuzua

  Kavajë 20 shtator 23:04
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  #SHITET Apartment 1+1,Golem Plazh
  Biznes ne shitje / me qera

  #SHITET Apartment 1+1,Golem Plazh

  #SHITET Apartment 1+1,Golem Plazh #Apartamenti i mobiluar #Paisur me kodicioner #Hyrje 1+1 #Kati

  Kavajë 17 shtator 14:45
  32 €
 • 2 foto
  Raft
  Sherbime

  Raft

  Raft pune

  Kavajë 9 shtator 13:31
  200 Lek
 • 2 foto
  APARATE BOJE ME PJEKJE
  Makineri dhe inventare

  APARATE BOJE ME PJEKJE

  APARATE BOJE ME PJEKJE (BOJE PLUHUR ) , MAGNETIKE (LYEN PARA-MBRAPA PA I KTHYER OBJEKTET) 1.500 EURO

  Kavajë 25 gusht 20:58
  1.500 €
 • 1 foto
  CEKIK PLUMATIK
  Makineri dhe inventare

  CEKIK PLUMATIK

  CEKIK PLUMATIK KINEZE

  Kavajë 25 gusht 18:58
  3.000.000 Lek
 • 1 foto
  Poltron dentar
  Makineri dhe inventare

  Poltron dentar

  SHITET: poltron i ri ne kuti, kinez Model Europian shume cilesor i vitit-2019 me aksesoret e poltron

  Kavajë 12 gusht 18:35
  4.700 €
 • 2 foto
  zgare gazi
  Biznes ne shitje / me qera

  zgare gazi

  shume e mire per mishra edhe peshk

  Kavajë 12 gusht 13:15
  16.000 Lek
 • 3 foto
  zgare me gaz
  Biznes ne shitje / me qera

  zgare me gaz

  zgare me gaz , shume e mir per qoftse edhe mishra . shume pak e perdorur.

  Kavajë 12 gusht 13:03
  12.000 Lek
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Shumica e ofertave të financimit këto ditë në internet bazohen në mashtrime. Dhe kjo është ajo që tr

  Kavajë 10 gusht 15:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Përshëndetje të nderuar kompani, individë, të afërm, miq dhe aleatë. Ju që jeni mashtruar, mashtruar

  Kavajë 10 gusht 09:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET AUTOGAZ
  Sherbime

  SHITET AUTOGAZ

  Autogaz kapacitet 5000 litersh ne gjendje pune,pompa dhe distributori ne gjendje te mire dhe ne gjen

  Kavajë 9 gusht 11:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë me një transferim të sigurt
  Sherbime

  Oferta e huasë me një transferim të sigurt

  Zbuloni ofertën më të mirë të financimit me kompanitë tona me një normë interesi 3% për 1 deri në 30

  Kavajë 4 gusht 08:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi midis individëve
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi midis individëve

  A jeni një individ, një kompani apo një institut që kërkoni financim ose një kredi për të zgjeruar o

  Kavajë 3 gusht 07:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Esht ne gjendje pune
  Makineri dhe inventare

  Esht ne gjendje pune

  Cmimi i diskutushem

  Kavajë 16 korrik 18:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë
  Sherbime

  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë

  Zyra e financimit vjen për të kënaqur nevojat e individëve dhe bizneseve duke vënë në dispozicion të

  Kavajë 16 korrik 09:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi u ofrohet individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Kredi u ofrohet individëve dhe bizneseve

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Kavajë 10 korrik 03:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për bizneset dhe individët
  Sherbime

  Kredia e ofruar për bizneset dhe individët

  Kushtet e financimit të shumicës së investitorëve privatë janë delikate deri në atë pikë ku individë

  Kavajë 5 korrik 07:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë
  Sherbime

  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Kavajë 4 korrik 06:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi u ofrohet bizneseve dhe të gjithë individëve
  Sherbime

  Kredi u ofrohet bizneseve dhe të gjithë individëve

  Merrni një hua prej 1,000 deri në 9,000,000 € me një normë interesi prej 3% më lehtë nga kompania më

  Kavajë 26 qershor 02:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi u ofrohet individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Kredi u ofrohet individëve dhe bizneseve

  Këtu është kompania e duhur për t\'ju ndihmuar në shqetësimet tuaja për të pasur kredi. Ju duhet të

  Kavajë 11 qershor 02:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHERBIM- KARROTRECI— 24 ORE
  Sherbime

  SHERBIM- KARROTRECI— 24 ORE

  SHERBIM 24 ORE PRANE KLIENTIT. TRASPORT BRENDA EDHE JASHT SHTETIT

  Kavajë 5 qershor 11:22
  50 €
 • 7 foto
  Grafi Dentare panoramex dhe cefalometeri
  Sherbime

  Grafi Dentare panoramex dhe cefalometeri

  Shitet grafi dentare panoramex dhe cefalometri me 2000 shkrepje e vitit 2016 e blere e re direkt ng

  Kavajë 4 qershor 11:55
  15.000 €
 • 0 foto
  Financim dhe investime të shpejta dhe efikase
  Sherbime

  Financim dhe investime të shpejta dhe efikase

  Kushtet e financimit të shumicës së investitorëve privatë janë delikate deri në atë pikë ku individë

  Kavajë 26 maj 07:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për të gjithë me 100% të sigurisë
  Sherbime

  Kredia e ofruar për të gjithë me 100% të sigurisë

  Me grupin tonë të financimit, ju jeni të lirë të aplikoni për një kredi për 1 deri në 25 vjet me një

  Kavajë 25 maj 09:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e shpejtë dhe 100% e sigurt e financimit
  Sherbime

  Oferta e shpejtë dhe 100% e sigurt e financimit

  Me grupin tonë të financimit, ju jeni të lirë të aplikoni për një kredi për 1 deri në 25 vjet me një

  Kavajë 22 maj 08:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten Patenta B, C, D te Rregullta
  Sherbime

  Shiten Patenta B, C, D te Rregullta

  Shes Patenta B, C, D te rregullta pa kurs pa provim. Vetem ne dor me €. Dergoni vetem SMS dhe Telefo

  Kavajë 18 maj 14:49
  700 €
 • 0 foto
  Kredia që u ofrohet bizneseve si çdo individ
  Sherbime

  Kredia që u ofrohet bizneseve si çdo individ

  Kushtet e financimit të shumicës së investitorëve privatë janë delikate deri në atë pikë ku individë

  Kavajë 18 maj 05:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Selfie service
  Makineri dhe inventare

  Selfie service

  Shitet selfie service per hotele dhe gjelltore 1 muaj e perdorur eshte blere ke master shefi akoma n

  Kavajë 17 maj 14:47
  2.300 €
 • 4 foto
  SHEZLLONA DRURI
  Makineri dhe inventare

  SHEZLLONA DRURI

  Bejme shezllona plazhi me porosi Super cilesi Super cmim ( vetem me porosi nuk kemi ne gjendje m

  Kavajë 13 maj 12:14
  4.500 Lek
 • 0 foto
  Oferta e huasë për të gjithë
  Sherbime

  Oferta e huasë për të gjithë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Kavajë 11 maj 18:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi për njerëzit dhe bizneset në nevojë
  Sherbime

  Kredi për njerëzit dhe bizneset në nevojë

  Përjashtojnë kompanitë e mashtrimit, ne ndeshim si biznesi më i mirë kualifikues në fushën e kredisë

  Kavajë 11 maj 17:31
  Me Marrveshje