Kavajë

Biznes & Punësime në shitje në Kavajë

 • 0 foto
  Kredi për individët dhe të gjitha bizneset
  Sherbime

  Kredi për individët dhe të gjitha bizneset

  Me vetëm një normë interesi prej 3%, përfitoni nga ndihma jonë e financimit përveç sigurisë së madhe

  Kavajë 2 prill 11:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi për individët dhe të gjitha bizneset
  Sherbime

  Kredi për individët dhe të gjitha bizneset

  Me vetëm një normë interesi prej 3%, përfitoni nga ndihma jonë e financimit përveç sigurisë së madhe

  Kavajë 2 prill 10:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Si të shikoni Rrjedhat IPTV në Televizionin tuaj
  Sherbime

  Si të shikoni Rrjedhat IPTV në Televizionin tuaj

  Në këtë punëtori do të vendosim televizionin, kompjuterin ose telefonin dhe tabletet tuaj për të par

  Kavajë 2 prill 09:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Zgare elektrike per lokale e kafene
  Makineri dhe inventare

  Zgare elektrike per lokale e kafene

  Zgare elektrike per lokale e kafene e markes "CANDOR " ,prodhim Italian, shum pak e perdorur. Cmimi

  Kavajë 1 prill 20:37
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Serbentina freskues e fryresa per dhoma frig.
  Makineri dhe inventare

  Serbentina freskues e fryresa per dhoma frig.

  Serbentina per dhoma frigoriferike dhe banake.te perdorura si dhe freskues e fryres per dhoma frig

  Kavajë 1 prill 20:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Datalogic (bar kod)
  Makineri dhe inventare

  Datalogic (bar kod)

  Datalog (bar kod) se bashku me CAVO USB i paperdorur Touch 65/90 Light

  Kavajë 1 prill 20:12
  90 €
 • 7 foto
  Pajisje elektrike,Salvavita,Kuadro
  Makineri dhe inventare

  Pajisje elektrike,Salvavita,Kuadro

  Pajisje elektrike te ndryshme si Salvavita, kuadro elektrik te montuara ne kaseta te vogla dhe panel

  Kavajë 1 prill 20:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Minibar
  Makineri dhe inventare

  Minibar

  Mini bar ne gjendje te mire , pak i perdorur, shitet per arsye emigrimi, i blere ne itali, cmimi me

  Kavajë 1 prill 19:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ekspres kafeje
  Makineri dhe inventare

  Ekspres kafeje

  Ekspres kafeje per zyra .Te ardhur nga Italia Me marrveshje

  Kavajë 1 prill 19:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Qen tartufi
  Kafshe ferme

  Qen tartufi

  Qen tartufi raca coto romagniolo mashkull i paisur me pashaport e me certifikat i sapo ardhur nga it

  Kavajë 31 mars 00:17
  230 €
 • 3 foto
  ponuda zajma između pojedinca
  Sherbime

  ponuda zajma između pojedinca

  Pozdrav Potrebno vam je financiranje za kuću, posao, kupnju automobila, kupnju motocikla, stvaranj

  Kavajë 25 mars 00:22
  100 €
 • 2 foto
  Frigorifer rekamues
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer rekamues

  Shitet frigorifer rekamues per markete , ne gjendje shum te mir , hapje nga te dyja anet dhe 3 sisrt

  Kavajë 18 mars 16:48
  75.000 Lek
 • 3 foto
  Frigorifer reklamues per market
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer reklamues per market

  Hapje nga te dyja anet , ne pjesen mbrapa permban 3 sirtar si ne foto , ne gjendje shum te mire , cm

  Kavajë 18 mars 16:48
  75.000 Lek
 • 3 foto
  Gjeneratori me nafte
  Makineri dhe inventare

  Gjeneratori me nafte

  shitet nje gjenerator me nafte 6,5 kw

  Kavajë 18 mars 10:32
  400 €
 • 2 foto
  STALBIZATORI
  Makineri dhe inventare

  STALBIZATORI

  Shitet nje stalbizator 5000 VA model svr i ri shitet per arsye mosperdorimi.cmimi eshte fix

  Kavajë 18 mars 10:31
  50 €
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Ju jeni një biznes ose një individ privat që kërkoni një ofertë kredie për të ringjallur aktivitetin

  Kavajë 17 mars 07:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi afatgjatë.
  Sherbime

  Kredi afatgjatë.

  Kredi afatgjatë. HSBC FIRNANDO është një kompani shumë bujare me një kapital shumë të lartë që ofron

  Kavajë 14 mars 11:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Torno
  Makineri dhe inventare

  Torno

  Torno e vogel. ne gjendje pune te shkelqyer. Mandrina 160. 2 cope ne gjendje

  Kavajë 9 mars 17:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  torno
  Makineri dhe inventare

  torno

  Torno e madhe ne gjendje te mire pune c6203

  Kavajë 9 mars 17:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  lavaman profesional per restorante
  Biznes ne shitje / me qera

  lavaman profesional per restorante

  lavaman inoksi gjatesi 180cm gjeresia 90cm lartesia 90cm edhe mundesi transporti .

  Kavajë 3 mars 10:54
  50.000 Lek
 • 1 foto
  CEKIK PLUMATIK
  Makineri dhe inventare

  CEKIK PLUMATIK

  CEKIK PLUMATIK KINEZE

  Kavajë 22 shkurt 16:39
  3.000.000 Lek
 • 2 foto
  APARATE BOJE ME PJEKJE
  Makineri dhe inventare

  APARATE BOJE ME PJEKJE

  APARATE BOJE ME PJEKJE (BOJE PLUHUR ) , MAGNETIKE (LYEN PARA-MBRAPA PA I KTHYER OBJEKTET) 1.500 EURO

  Kavajë 22 shkurt 16:39
  1.500 €
 • 1 foto
  nabídka půjčky
  Sherbime

  nabídka půjčky

  nabídka půjčky Dobrý den, pane, paní, která nabízí půjčky všem upřímným a čestným lidem, kteří ji

  Kavajë 13 shkurt 12:02
  1 €
 • 4 foto
  SHERBIM- KARROTRECI— 24 ORE
  Sherbime

  SHERBIM- KARROTRECI— 24 ORE

  SHERBIM 24 ORE PRANE KLIENTIT. TRASPORT BRENDA EDHE JASHT SHTETIT

  Kavajë 29 janar 10:24
  50 €
 • 1 foto
  SHITET HOTEL QERRET KAVAJE
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET HOTEL QERRET KAVAJE

  Shitet Hoteli 3 kate Qerret Kavaje. Ka distance 150 metra larg nga vija e pare e detit. Hoteli es

  Kavajë 23 janar 20:25
  200.000 €
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Biznes ne shitje / me qera

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Kavajë 15 janar 15:59
  1.000 €
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Makineri dhe inventare

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Kavajë 15 janar 13:03
  1.000.000 €
 • 3 foto
  Pulari ferm per rritjen e zogjeve
  Kafshe ferme

  Pulari ferm per rritjen e zogjeve

  Rrisim dhe shesim zogj fshati te llojeve te ndrryshme dhe madhesive te ndrryshme Ad: Fshati Vorroze

  Kavajë 12 janar 11:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  frigorifer kollon
  Biznes ne shitje / me qera

  frigorifer kollon

  disponoj 3 frigorifer kollon , ne gjendje pun edhe te mire . 300 mij lek copa . edhe mundesi transpo

  Kavajë 26 dhjetor 20:55
  30.000 Lek
 • 5 foto
  FOTOKOPJE TOSHIBA E-STUDIO 207 PROFESIONALE
  Makineri dhe inventare

  FOTOKOPJE TOSHIBA E-STUDIO 207 PROFESIONALE

  FOTOKOPJE PROFESIONALE TOSHIBA E-STUDIO 207 NE GJENDE SHUME TE MIRE. 280 EURO VENDNDODHJA RROGOZHINE

  Kavajë 22 nëntor 20:21
  280 €
 • 1 foto
  #Shitet Hotel ne Golem
  Biznes ne shitje / me qera

  #Shitet Hotel ne Golem

  #Shitet Hotel ne Golem Siperfaqja #Hotel 4800m2 #Toke 3000m2 Ndertesa posedon 90 Dhoma nga te c

  Kavajë 21 nëntor 18:20
  Me Marrveshje
 • 13 foto
  **OKAZION** * SHITET HOTELI 2KATESH *
  Biznes ne shitje / me qera

  **OKAZION** * SHITET HOTELI 2KATESH *

  **OKAZION** * SHITET HOTELI 2KATESH * - Me nje projekt prej 5 katesh + Papafingo - Objekti ka nje

  Kavajë 20 nëntor 15:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Trebate li zajam za rješavanje vaših problema?!!!
  Sherbime

  Trebate li zajam za rješavanje vaših problema?!!!

  Nema više brige zbog svojih financijskih problema ... Napokon za olakšicu Primio sam zajam u iznosu

  Kavajë 16 nëntor 03:59
  10 €
 • 6 foto
  #Shitet 🔹Dyqan Pllakash + truall tek Mali i Robit
  Biznes ne shitje / me qera

  #Shitet 🔹Dyqan Pllakash + truall tek Mali i Robit

  #Shitet 🔹Dyqan Pllakash + truall 📐Siperfaqja Dyqan 200m2 Truall 1100m2 📍ADRESA: buze rruges dytes

  Kavajë 28 tetor 16:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Telefon nokia
  Makineri dhe inventare

  Telefon nokia

  Telefon nokia

  Kavajë 21 tetor 21:15
  2.500 Lek
 • 4 foto
  fritez gazi
  Biznes ne shitje / me qera

  fritez gazi

  ne gjendje shume te mir

  Kavajë 20 tetor 12:46
  10.000 Lek
 • 2 foto
  Aspirator lokali
  Makineri dhe inventare

  Aspirator lokali

  Shitet aspirator lokali

  Kavajë 14 tetor 12:53
  700 €
 • 5 foto
  zgare gazi
  Biznes ne shitje / me qera

  zgare gazi

  ne gjendje shume te mire per mish edhe peshk

  Kavajë 24 shtator 22:04
  18.000 Lek
 • 0 foto
  OFERTA E KREDITS S QU SHUME DHE E SIGURueshme PA P
  Sherbime

  OFERTA E KREDITS S QU SHUME DHE E SIGURueshme PA P

  ofrojmë kredi për të gjithë ndërkombëtarin midis individit të të gjitha llojeve, Ne jemi në dispozic

  Kavajë 21 shtator 23:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OFERTA E KREDITIT TICK MIR DHE TEL VETM T IN KREDI
  Sherbime

  OFERTA E KREDITIT TICK MIR DHE TEL VETM T IN KREDI

  Hi! klientë të dashur duke kërkuar një kredi në para për të realizuar projektin tuaj? A jeni refuzua

  Kavajë 20 shtator 23:04
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  #SHITET Apartment 1+1,Golem Plazh
  Biznes ne shitje / me qera

  #SHITET Apartment 1+1,Golem Plazh

  #SHITET Apartment 1+1,Golem Plazh #Apartamenti i mobiluar #Paisur me kodicioner #Hyrje 1+1 #Kati

  Kavajë 17 shtator 14:45
  32 €
 • 2 foto
  Raft
  Sherbime

  Raft

  Raft pune

  Kavajë 9 shtator 13:31
  200 Lek
 • 1 foto
  Poltron dentar
  Makineri dhe inventare

  Poltron dentar

  SHITET: poltron i ri ne kuti, kinez Model Europian shume cilesor i vitit-2019 me aksesoret e poltron

  Kavajë 12 gusht 18:35
  4.700 €
 • 2 foto
  zgare gazi
  Biznes ne shitje / me qera

  zgare gazi

  shume e mire per mishra edhe peshk

  Kavajë 12 gusht 13:15
  16.000 Lek
 • 3 foto
  zgare me gaz
  Biznes ne shitje / me qera

  zgare me gaz

  zgare me gaz , shume e mir per qoftse edhe mishra . shume pak e perdorur.

  Kavajë 12 gusht 13:03
  12.000 Lek
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Shumica e ofertave të financimit këto ditë në internet bazohen në mashtrime. Dhe kjo është ajo që tr

  Kavajë 10 gusht 15:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Përshëndetje të nderuar kompani, individë, të afërm, miq dhe aleatë. Ju që jeni mashtruar, mashtruar

  Kavajë 10 gusht 09:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET AUTOGAZ
  Sherbime

  SHITET AUTOGAZ

  Autogaz kapacitet 5000 litersh ne gjendje pune,pompa dhe distributori ne gjendje te mire dhe ne gjen

  Kavajë 9 gusht 11:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë me një transferim të sigurt
  Sherbime

  Oferta e huasë me një transferim të sigurt

  Zbuloni ofertën më të mirë të financimit me kompanitë tona me një normë interesi 3% për 1 deri në 30

  Kavajë 4 gusht 08:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi midis individëve
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi midis individëve

  A jeni një individ, një kompani apo një institut që kërkoni financim ose një kredi për të zgjeruar o

  Kavajë 3 gusht 07:14
  Me Marrveshje