Elektronikë
Kavajë

Elektronikë në shitje në Kavajë

 • 1 foto
  markë e re huwai p30 pro 128gb
  Telefona celulare

  markë e re huwai p30 pro 128gb

  markë e re huwai p30 pro 128gb

  Kavajë Sot, 06:06
  280 €
 • 2 foto
  Printer LEX MARK
  Pjese per kompjuter

  Printer LEX MARK

  Printer I markes LEX MARK type: 2480 - 200. 220 v -240 v. Cmimi me marrveshje.

  Kavajë Dje, 20:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Printer Laser Dell
  Pjese per kompjuter

  Printer Laser Dell

  Dell Laser Multifunction Printer Me Ngjyra.. I Perdorur Per nje kohe te shkurter,por ne gjendje shu

  Kavajë Dje, 20:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mini laptop \"Toshiba \" per pjese.
  Kompjutera

  Mini laptop \"Toshiba \" per pjese.

  Mini laptop \" Toshiba\" se bashku me ushqyesin , shitet per pjese. Cmimi : me marrveshje.

  Kavajë Dje, 20:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Printer Laser Dell
  Pjese per kompjuter

  Printer Laser Dell

  Printer Laser Dell. Impresora Laser. machine type 4512. 4d3. 220 v - 240 v. 50- 60 hz. Cmimi me ma

  Kavajë Dje, 20:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Playstation 3
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation 3

  I perdoru vetem 2jave

  Kavajë Dje, 17:57
  150 Lek
 • 2 foto
  Bokse dhe Pult per DJ
  Audio / CD / Stereo

  Bokse dhe Pult per DJ

  Shiten aparatura per DJ. Pult (mikser + amplifikator) 500W dhe 2 bokse 500W-RMS (1000W Peak). Marka

  Kavajë 19 shtator 15:22
  40.000 Lek
 • 1 foto
  Okazion shitet Samsung Note 9 500 mije leke
  Telefona celulare

  Okazion shitet Samsung Note 9 500 mije leke

  Shitet samsung galaxy note 9 ngjyre e zez3 ne gjendje perfekte ska asnje gervishtje 128 gb me dy ka

  Kavajë 18 shtator 10:09
  50.000 Lek
 • 7 foto
  Samsung Tab 3 ( 2016 )
  Telefona celulare

  Samsung Tab 3 ( 2016 )

  Shitet Samsung galaxy Tab 3 ( 2016 ). Çmimi eshte 100 Euro . Tableti eshte i krisur lart por nuk ka

  Kavajë 15 shtator 16:56
  100 €
 • 6 foto
  Samsug Tab 3 ( 2016 )
  Telefona celulare

  Samsug Tab 3 ( 2016 )

  Shitet Samsug Galaxy Tab 3 ( 2016 ). Çmimi 120 mijë lekë të vjetra i diskutushëm. Tableti ka nje kr

  Kavajë 15 shtator 16:16
  100 €
 • 1 foto
  Oferte falas 100%
  Pjese per kompjuter

  Oferte falas 100%

  : 30 000 € Trego distancën(Dragash) Unë do të doja të tërhiqja vëmendjen tuaj për krizën aktuale e

  Kavajë 13 shtator 19:10
  8.000 €
 • 0 foto
  Apple IPHone X 128gb
  Telefona celulare

  Apple IPHone X 128gb

  All our Phone is new original and the factory unlocked we are currently in sales promotion, Contact

  Kavajë 12 shtator 10:47
  272 €
 • 0 foto
  Iphone 6s 64gb
  Telefona celulare

  Iphone 6s 64gb

  Gjendja 8/10 teli ska asnje problem

  Kavajë 3 shtator 15:55
  180 Lek
 • 5 foto
  Kompjuter Autel
  Kompjutera

  Kompjuter Autel

  Kompjuter Autel...Te dhenat mund ti shikoni te faqa fundit...

  Kavajë 1 shtator 09:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet fonia
  Audio / CD / Stereo

  Shitet fonia

  Shitet fonia 2 bokse jbl j15 pasive 2 bokse yamaha club serie pasiv dhe 2 bokse montarbo w17 1 activ

  Kavajë 29 gusht 22:40
  2.000 €
 • 5 foto
  DELL XPS 15 9550
  Kompjutera

  DELL XPS 15 9550

  Shitet Dell XPS 15 9550 4K SCREEN TOUCHSCREEN SPECIAL EDITION INTEL CORE I7 6700hq 32GB RAM 1TB NVM

  Kavajë 20 gusht 17:52
  1.600 €
 • 9 foto
  Apple MacBook Pro retina 2016
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro retina 2016

  Apple MacBook pro retina 2016 TouchBar Core i7 2.7ghz 16gb Ram Dual graphics Intel uhd Radeon pro 45

  Kavajë 20 gusht 17:52
  1.650 €
 • 0 foto
  Shes pjese per xbox 360 dhe lojra fallco
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes pjese per xbox 360 dhe lojra fallco

  3 leva gjendje shume te mire, 2 adapter, 15 lorja fallco

  Kavajë 18 gusht 23:23
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LOJRA PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  LOJRA PS4

  LOJRA PLAYSTATION 4

  Kavajë 17 gusht 17:31
  25 Lek
 • 4 foto
  SHITEN BOKSE MONTARBO
  Audio / CD / Stereo

  SHITEN BOKSE MONTARBO

  shiten 2 bokse montarbo. Nje aktiv dhe nje pasiv. Te shoqeruar me kabllo dhe kamalece. Jan perdorur

  Kavajë 17 gusht 10:30
  540 €
 • 0 foto
  Shitet per arsye mos perdorimi
  Kompjutera

  Shitet per arsye mos perdorimi

  Windows: 10 64-bit Graphics card: NIVIDIA Gtx 1050 2 GB dedikuar Procesori: i5 3.1 GHz RAM: 8GB Memo

  Kavajë 9 gusht 03:45
  185 €
 • 2 foto
  Gtx Gigabyte 750 TI 2gb windforce
  Pjese per kompjuter

  Gtx Gigabyte 750 TI 2gb windforce

  Shitet gtx 750 ti, 2gb windforce, te interesuarit te kontaktojne ne whats up.

  Kavajë 8 gusht 13:14
  8.000 Lek
 • 3 foto
  Shitje ose nderrim me iphone 6 32GB e siper
  Telefona celulare

  Shitje ose nderrim me iphone 6 32GB e siper

  Vend per tre karta,nje kart memorie,2 te vodafon telekom etj. Memorie 16GB dhe 2 GB Ram. Dy kamera

  Kavajë 31 korrik 12:57
  155 Lek
 • 0 foto
  Ofrimi: WhatsApp: 0022997351844
  Shtesa per telefon celulare

  Ofrimi: WhatsApp: 0022997351844

  Ofrimi serioz dhe: WhatsApp: 0022997351844 Përshëndetni të gjithë Tregtarë privatë privatë të cilë

  Kavajë 29 korrik 16:36
  56.454 €
 • 3 foto
  Apple MacBook Pro 13
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro 13

  Apple MacBook Pro 13 with Warranty and Invoice [email protected] Whatsapp +234817980

  Kavajë 26 korrik 11:51
  550 €
 • 3 foto
  PlayStation 4 Pro
  Lojra per PC / Videolojra

  PlayStation 4 Pro

  New and original PlayStation 4 Pro 1TB with Warranty and 2 controller and games

  Kavajë 26 korrik 11:51
  250 €
 • 0 foto
  Apple MacBook Air MJVE2LL / Një laptop 13 inç (1.6
  Kompjutera

  Apple MacBook Air MJVE2LL / Një laptop 13 inç (1.6

  Apple MacBook Air MJVE2LL / Një laptop 13 inç (1.6 GHz Intel Core i5,4GB RAM, 128GB hard disk SSD, M

  Kavajë 22 korrik 04:46
  600 €
 • 0 foto
  Apple iPhone XR - 128GB - E zezë
  Telefona celulare

  Apple iPhone XR - 128GB - E zezë

  Apple iPhone XR - 128GB - E zezë Ne jemi tregtarët në të gjitha llojet e Antminer, telefonat mobil,

  Kavajë 22 korrik 04:26
  550 €
 • 0 foto
  SHITET MONITOR 144HZ 24\'\' ACER KG241
  Kompjutera

  SHITET MONITOR 144HZ 24\'\' ACER KG241

  SHITET MONITOR 144HZ 24\'\' ACER KG241 MONITORI ESHTE PERDORUR PER 1 MUAJ ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE

  Kavajë 15 korrik 11:24
  220 €
 • 0 foto
  SHITET PC GAMING HIGH PERFORMANCE
  Kompjutera

  SHITET PC GAMING HIGH PERFORMANCE

  CPU: I5 3570 @ 3.40Ghz RAM: 8GB DDR3 HDD: 500 GB SATA SSD : 120 GB GPU : GTX 1060 6GB WINDOWS 10 G

  Kavajë 15 korrik 10:24
  400 €
 • 2 foto
  SALLE ME PS4&PS3
  Lojra per PC / Videolojra

  SALLE ME PS4&PS3

  PER ARSYE MBYLLJE BIZNESI SHITET SALLA E LOJRAVE ME PS4 DHE PS3 TE KOMPLETUAR ME LOJRA E 2019 SI FIF

  Kavajë 14 korrik 21:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ps4 okazion
  Lojra per PC / Videolojra

  ps4 okazion

  shitet ps4 me nje leve i perdorur shum pak cmimi i pa diskutueshem 250 lek

  Kavajë 11 korrik 14:02
  250 Lek
 • 1 foto
  ps 3 okazion —>
  Lojra per PC / Videolojra

  ps 3 okazion —>

  -Shes Ps3 Gjendja 9/10 1 controller 9 lojra me cip gta 5 ,call of duty 2 ,fifa 17 ,pes 17, pes 13,f

  Kavajë 9 korrik 13:35
  100 €
 • 2 foto
  EKRAN 19’’ PHILIPS PER KOMPJUTER DESTOP
  Pjese per kompjuter

  EKRAN 19’’ PHILIPS PER KOMPJUTER DESTOP

  SHITET EKRAN 19’’ PHILIPS PER KOMPJUTER. 45 EURO. KEMI SASI DERI NE 10 COPE. VENDNDODHJA RROGOZH

  Kavajë 6 korrik 22:59
  45 €
 • 3 foto
  HARD DISK HITACHI 250 GB PER PC DESTOP
  Pjese per kompjuter

  HARD DISK HITACHI 250 GB PER PC DESTOP

  HARD DISK HITACHI 250 GB PER PC DESTOP. I PERDORUR DHE NE GJENDJE FUNKSIONALE 100%. CMIMI 2000 LEKE

  Kavajë 6 korrik 22:59
  2.000 Lek
 • 1 foto
  Wii i Modificuar
  Lojra per PC / Videolojra

  Wii i Modificuar

  Shitet wii i modifikuar ne gjendje te shkelqyer Me te gjitha aksesoret me nje disk me 12 lojra plus

  Kavajë 4 korrik 13:00
  5.000 Lek
 • 2 foto
  Huawei mate 20 pro 128GB e zezë e hapur
  Telefona celulare

  Huawei mate 20 pro 128GB e zezë e hapur

  Huawei mate 20 pro 128GB e zezë e hapur

  Kavajë 29 qershor 04:34
  380 €
 • 1 foto
  origjinal i mbyllur Sony Playstation 4 ps4 Pro
  Lojra per PC / Videolojra

  origjinal i mbyllur Sony Playstation 4 ps4 Pro

  origjinal i mbyllur Sony Playstation 4 ps4 Pro

  Kavajë 29 qershor 02:14
  230 €
 • 2 foto
  ps3 me cip OKAZION!!!!
  Lojra per PC / Videolojra

  ps3 me cip OKAZION!!!!

  ps3 ka 9 lojera si :gta 5 ,call of duty black ops 2, blur, assassin creed IV, fifa 17, pes 17, pes13

  Kavajë 28 qershor 22:32
  150 €
 • 0 foto
  Samsung Galaxy S8 64GB Lexuara Midnight Black
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S8 64GB Lexuara Midnight Black

  Samsung Galaxy S8 64GB Lexuara Midnight Black

  Kavajë 28 qershor 00:18
  380 €
 • 0 foto
  Kolltuqe per ps3 ose ps4
  Lojra per PC / Videolojra

  Kolltuqe per ps3 ose ps4

  Shiten 3 kolltuqe per sall lojrash ne gjendje shum te mire

  Kavajë 26 qershor 09:41
  80 Lek
 • 0 foto
  DISQE PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  DISQE PS4

  Shiten disqe ps4 ne gjendje prefekte mund te shiten dhe te ndare

  Kavajë 23 qershor 10:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tablet Samsung Tab A 10.5\" T590 i ri
  Kompjutera

  Tablet Samsung Tab A 10.5\" T590 i ri

  Tableti eshte ne kuti i pa hapur asnjeher.

  Kavajë 22 qershor 22:52
  200 €
 • 5 foto
  Sony PlayStation 4 PS4 Pro 1TB SSD + Paketa Akseso
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony PlayStation 4 PS4 Pro 1TB SSD + Paketa Akseso

  Sony PlayStation 4 PS4 Pro 1TB SSD + Paketa Aksesore (Kufje Wireless 2.0, Kamera) 1x Sony PlayStatio

  Kavajë 22 qershor 07:12
  200 €
 • 0 foto
  Kolltuqe per ps3&ps4
  Lojra per PC / Videolojra

  Kolltuqe per ps3&ps4

  Shiten 6 kolltuqe dyshe per sall lojrash per ps3&ps4 Jan ne gjendje shum tw mira

  Kavajë 18 qershor 12:46
  70 Lek
 • 4 foto
  Argëtim hp laptop pc G6 (lojrave) 8GB RAM 1TB HD I
  Kompjutera

  Argëtim hp laptop pc G6 (lojrave) 8GB RAM 1TB HD I

  Argëtim hp laptop pc G6 (lojrave) 8GB RAM 1TB HD Intel i3 Faqja e mirë Elektronikë Faqja e mirë e

  Kavajë 12 qershor 21:20
  300 €
 • 10 foto
  Kasetafon VW GOLF
  Audio / CD / Stereo

  Kasetafon VW GOLF

  kasetafon per vw golf ne gjendje shum te mir pa shenja perdorimi pothuajse i ri. cmimi pak i diskutu

  Kavajë 9 qershor 17:15
  100 €
 • 0 foto
  Stereo Per Mercedes A Class
  Audio / CD / Stereo

  Stereo Per Mercedes A Class

  Stereo Per Mercedes Benz A Class

  Kavajë 4 qershor 11:32
  50 €
 • 0 foto
  Navi Per Mercedes Benz R Class dhe ML 164
  Audio / CD / Stereo

  Navi Per Mercedes Benz R Class dhe ML 164

  Navi Per Mercedes Benz R Class dhe ML 164...Cmimi 220 Euro

  Kavajë 4 qershor 11:31
  220 €
 • 6 foto
  KOMPJUTER DESTOP + EKRAN PHILIPS
  Kompjutera

  KOMPJUTER DESTOP + EKRAN PHILIPS

  KOMPJUTER DESTOP I KOMPLETUAR ME EKRAN PHILIPS 19" + TASTIERE + MAUS, HDD 250GB,RAM 4G,PROCESOR: AMD

  Kavajë 30 maj 07:30
  180 €