Elektronikë
Kavajë

Elektronikë në shitje në Kavajë

 • 1 foto
  Ps 4 Slim
  Kompjutera

  Ps 4 Slim

  • ps4Slim
  Kavajë 12 maj 18:37
  190 Lek
 • 3 foto
  Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB

  • Samsung
  • 24
  Kavajë 11 maj 00:45
  950 €
 • 1 foto
  Microsoft-Xbox-Series-X-Diablo-IV-Bundle-RRT-00027-Front
  Lojra per PC / Videolojra

  Microsoft-Xbox-Series-X-Diablo-IV-Bundle-RRT-00027-Front

  • Xbox-Series-X-Diablo
  Kavajë 10 maj 12:07
  100 €
 • 7 foto
  kompjutera Desktop
  Kompjutera

  kompjutera Desktop

  • Model Tjeter
  Kavajë 6 maj 17:25
  4.000 €
 • 6 foto
  Case per Computer - Gaming
  Pjese per kompjuter

  Case per Computer - Gaming

  Case per Computer - Gaming ne gjendje t...

  Kavajë 4 maj 21:39
  20.000 Lek
 • 1 foto
  Acer 17 Predator Triton 17 X Gaming Laptop
  Kompjutera

  Acer 17 Predator Triton 17 X Gaming Laptop

  PËRSHKRIM I PRODUKTIT: Produkt krejt i r...

  Kavajë 4 maj 15:19
  2.500 €
 • 7 foto
  Laptop Dell Inspiron M5010
  Kompjutera

  Laptop Dell Inspiron M5010

  • Inspiron M5010
  Kavajë 4 maj 09:30
  40.000 Lek
 • 0 foto
  PS 5 - E re
  Lojra per PC / Videolojra

  PS 5 - E re

  • PS 5
  Kavajë 30 prill 17:39
  300 €
 • 5 foto
  KARTA GRAFIKE MSI 3060 TI VENTUS
  Pjese per kompjuter

  KARTA GRAFIKE MSI 3060 TI VENTUS

  6 Karta grafike 3060ti Ventus 2x 8gb me ...

  Kavajë 26 prill 19:53
  300 €
 • 2 foto
  Laptop Hp Elitebook
  Kompjutera

  Laptop Hp Elitebook

  • HP
  Kavajë 25 prill 20:16
  215 Lek
 • 1 foto
  Apple iphone 15 pro max origjinal
  Telefona celulare

  Apple iphone 15 pro max origjinal

  • Apple
  • iPhone 14 Pro Max
  Kavajë 25 prill 10:52
  550 €
 • 1 foto
   Apple iPhone 15 Plus
  Telefona celulare

  Apple iPhone 15 Plus

  • Apple
  • Iphone 15 pro
  Kavajë 22 prill 17:24
  750 €
 • 2 foto
  Play station 3
  Lojra per PC / Videolojra

  Play station 3

  • PS3
  Kavajë 20 prill 15:52
  110 Lek
 • 2 foto
  Motherboard Pc Desktop
  Pjese per kompjuter

  Motherboard Pc Desktop

  Motherboard Pc Desktop Fujitsu P9900 ESP...

  Kavajë 15 prill 15:46
  20.000 Lek
 • 4 foto
  Pjes ndërrimi Laptop Dell Inspiron N510
  Pjese per kompjuter

  Pjes ndërrimi Laptop Dell Inspiron N510

  Pjes ndërrimi ne funksion, Laptop Dell ...

  Kavajë 10 prill 21:37
  30.000 Lek
 • 8 foto
  Pc Shtepie i kompozuar
  Kompjutera

  Pc Shtepie i kompozuar

  • Model Tjeter
  Kavajë 9 prill 05:16
  60.000 Lek
 • 3 foto
  Apple 14 MacBook Pro (M3 Pro, Space Black)
  Kompjutera

  Apple 14 MacBook Pro (M3 Pro, Space Black)

  • MacBook Pro M3 Pro
  Kavajë 6 prill 10:18
  1.000 €
 • 8 foto
  Ps3 me cip 30 lojera + 10 disqe 2 leva + televizor 32
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps3 me cip 30 lojera + 10 disqe 2 leva + televizor 32

  Shitet playstation 3 slim me cip me 30 l...

  Kavajë 29 janar 22:18
  330 Lek
 • 6 foto
  Iphone 6s 64 gb gjendja 10%10
  Telefona celulare

  Iphone 6s 64 gb gjendja 10%10

  Shitet iphone 6s 64 gb gjendja 10 % 10 t...

  Kavajë 29 janar 17:56
  100 Lek
 • 6 foto
  Samsung a13 64 gb 1 muaj i perdorur
  Telefona celulare

  Samsung a13 64 gb 1 muaj i perdorur

  Shitet samsung galaxy a13 64 gb 1 muaj i...

  Kavajë 29 janar 17:56
  160 Lek
 • 7 foto
  Playstation 2 me cip me 30 lojera 2 leva orgjinale
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation 2 me cip me 30 lojera 2 leva orgjinale

  Shitet playstation 2 me cip me 30 lojera...

  Kavajë 29 janar 17:53
  150 Lek
 • 7 foto
  Leva ps2 disqe ps2 ps3 ps4 orgjinale
  Lojra per PC / Videolojra

  Leva ps2 disqe ps2 ps3 ps4 orgjinale

  Shiten 3 leva per ps2 jan gjendje shum t...

  Kavajë 29 janar 17:53
  10 Lek
 • 1 foto
  Play Station 4
  Lojra per PC / Videolojra

  Play Station 4

  Eshte super gjendje me 2 leva dhe me fif...

  Kavajë 28 janar 15:14
  240 Lek
 • 3 foto
  Apple iPhone 12 Pro Max WhatsApp Chat : ‪ +16266453424
  Telefona celulare

  Apple iPhone 12 Pro Max WhatsApp Chat : ‪ +16266453424

  Apple iPhone 12 Pro Max WhatsApp Chat : ...

  Kavajë 25 janar 10:42
  300 €
 • 2 foto
  Apple iPhone 12 Pro Max WhatsApp Chat : ‪ +16266453424
  Telefona celulare

  Apple iPhone 12 Pro Max WhatsApp Chat : ‪ +16266453424

  Apple iPhone 12 Pro Max WhatsApp Chat : ...

  Kavajë 22 janar 15:51
  300 €
 • 3 foto
  Apple iPhone 12 Pro Max WhatsApp Chat : ‪ +16266453424
  Telefona celulare

  Apple iPhone 12 Pro Max WhatsApp Chat : ‪ +16266453424

  Apple iPhone 12 Pro Max WhatsApp Chat : ...

  Kavajë 22 janar 14:54
  300 €
 • 7 foto
  Playstation 2 me cip me 30 lojera 2 leva orgjinale
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation 2 me cip me 30 lojera 2 leva orgjinale

  Shitet playstation 2 me cip me 30 lojera...

  Kavajë 22 janar 12:03
  150 Lek
 • 3 foto
  Leva per ps2 disje ps2 fisha ps2
  Lojra per PC / Videolojra

  Leva per ps2 disje ps2 fisha ps2

  Shiten 3 leva per ps2 jan gjendje shum t...

  Kavajë 22 janar 12:02
  1 Lek
 • 3 foto
  Sony Alpha A7 lll Camera WhatsApp : +16266453424
  Telefona celulare

  Sony Alpha A7 lll Camera WhatsApp : +16266453424

  Sony Alpha A7 lll Camera WhatsApp : +162...

  Kavajë 20 janar 14:13
  500 €
 • 0 foto
  PLAYSTATION 4
  Lojra per PC / Videolojra

  PLAYSTATION 4

  Shitet ps4 me 5 lojra me gjitha fishat...

  Kavajë 18 janar 13:52
  240 €
 • 0 foto
  Brand New Apple iPhone 15 Pro max
  Telefona celulare

  Brand New Apple iPhone 15 Pro max

  Model :Brand New Apple iPhone 15 Pro Max...

  Kavajë 17 janar 10:15
  690 €
 • 4 foto
  Kontroler per Play station 5
  Lojra per PC / Videolojra

  Kontroler per Play station 5

  Kontroler per Ps5 Fonksionale (Pak i pe...

  Kavajë 14 janar 17:16
  30.000 Lek
 • 8 foto
  dy Motherboard
  Pjese per kompjuter

  dy Motherboard

  Karakteristikat 1) Marka Asus- Model; F2...

  Kavajë 14 janar 17:15
  60.000 Lek
 • 0 foto
  Sked Grafike Asus R7 260x dc20c 2G Ddr5
  Pjese per kompjuter

  Sked Grafike Asus R7 260x dc20c 2G Ddr5

  Procesor grafik Emri i GPU-së Bonaire Va...

  Kavajë 14 janar 17:14
  30.000 Lek
 • 8 foto
  Computer Desktop All in one Lenovo
  Kompjutera

  Computer Desktop All in one Lenovo

  Caratteristiche Desktop del computer tut...

  Kavajë 14 janar 17:12
  130 €
 • 6 foto
  Kit pc Desktop
  Pjese per kompjuter

  Kit pc Desktop

  Karakteristikat Motherboard; Asus H110M-...

  Kavajë 14 janar 16:05
  100.000 Lek
 • 2 foto
       Ipad - Aria 2020 (a1567)
  Telefona celulare

  Ipad - Aria 2020 (a1567)

  Ipad aria 2020 (a1567) i perdorur Te dhe...

  Kavajë 14 janar 10:21
  50.000 Lek
 • 3 foto
  Kontroler Ps4 Dula shock
  Lojra per PC / Videolojra

  Kontroler Ps4 Dula shock

  Kontroler Ps4 Dula shock Ne funksion I p...

  Kavajë 14 janar 10:19
  20.000 Lek
 • 5 foto
  Motherboard + procesor i5 7400 + Ram 4 gb ddr 4
  Pjese per kompjuter

  Motherboard + procesor i5 7400 + Ram 4 gb ddr 4

  Kit computer desktop Motherboard- model...

  Kavajë 12 janar 10:18
  100 Lek
 • 4 foto
  Apple iPhone 12 Pro Max WhatsApp : ‪ +16266453424
  Telefona celulare

  Apple iPhone 12 Pro Max WhatsApp : ‪ +16266453424

  Apple iPhone 12 Pro Max WhatsApp : ‪ +16...

  Kavajë 9 janar 19:02
  300 €
 • 5 foto
  Iphone 6 64 gb
  Telefona celulare

  Iphone 6 64 gb

  Iphone 6 ne gjendje shum te mir 64 gb xh...

  Kavajë 8 janar 09:35
  60 Lek
 • 10 foto
  shiten 2 telefona samsung a20 e dhe iphone 6 ose ndrrohen
  Telefona celulare

  shiten 2 telefona samsung a20 e dhe iphone 6 ose ndrrohen

  shiten 2 tel samsung a20 e dhe nje iphon...

  Kavajë 4 janar 15:02
  150 Lek
 • 4 foto
  Apple iPhone 12 Pro Max WhatsApp : ‪ +16266453424
  Telefona celulare

  Apple iPhone 12 Pro Max WhatsApp : ‪ +16266453424

  Apple iPhone 12 Pro Max WhatsApp : ‪ +16...

  Kavajë 30 dhjetor 2023 13:54
  300 €
 • 3 foto
  Shitet panel autoparlantesh per impiant makine
  Audio / CD / Stereo

  Shitet panel autoparlantesh per impiant makine

  Shitet panel autoparlantesh per impiant ...

  Kavajë 28 dhjetor 2023 00:13
  150 €
 • 3 foto
  Shes Laptop Eluktronics W650RZ1
  Kompjutera

  Shes Laptop Eluktronics W650RZ1

  • Model Tjeter
  Kavajë 27 dhjetor 2023 01:22
  300 €
 • 3 foto
  Shes Laptop MSI GE66 DRAGONSHIELD 11UE i Ri
  Kompjutera

  Shes Laptop MSI GE66 DRAGONSHIELD 11UE i Ri

  • MSI
  Kavajë 20 dhjetor 2023 21:10
  1.200 €
 • 2 foto
  Shiten pc Dell te kompletuar
  Kompjutera

  Shiten pc Dell te kompletuar

  Shiten 6 pc Dell te kompletuar me tastje...

  Kavajë 16 dhjetor 2023 19:25
  70.000 Lek
 • 5 foto
  IPHONE 13 PRO MAX
  Telefona celulare

  IPHONE 13 PRO MAX

  Why we sell cheap Our Product are sold ...

  Kavajë 16 dhjetor 2023 14:00
  400 €
 • 3 foto
  okazionnnn 70 euro
  Kompjutera

  okazionnnn 70 euro

  4gb ram 250gb ram windows 10 pro karte g...

  Kavajë 10 dhjetor 2023 13:03
  70 €
 • 0 foto
  okazionnnn 80 euro
  Kompjutera

  okazionnnn 80 euro

  4gb ram 250gb hdd windows 10 pro karte g...

  Kavajë 10 dhjetor 2023 12:08
  80 €