Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kavajë

 • 4 foto
  Mercedes 270
  Vetura

  Mercedes 270

  E perdonare ne itali. ..te gjitha sherbimet e kryera ne oficinen e autorizuara te Mercedes Benz.

  Kavajë Sot, 05:26
  5.999 €
 • 8 foto
   ML 320 FACELIFT AMG PREMIUM CDI 4MATIC
  Vetura

  ML 320 FACELIFT AMG PREMIUM CDI 4MATIC

  MERCEDES-BENZ ML 320 FACELIFT FULL BLU PREMIUM CDI 4MATIC •viti fund 2008 •215.000km •2 celsa

  Kavajë Sot, 00:15
  13.000 €
 • 4 foto
  Audi A4 dizel
  Vetura

  Audi A4 dizel

  Full option

  Kavajë Sot, 00:06
  3.700 €
 • 4 foto
  OPEL CORSA 1.3 DIESEL EKO FLEX
  Vetura

  OPEL CORSA 1.3 DIESEL EKO FLEX

  OPEL CORSA 1.3 DIESEL EKO FLEX VITI 2008 KAMIO MANUALE ME DOGAN TE PAGUAR E SAPO ARDHUR NGA ITALIA N

  Kavajë Dje, 23:04
  3.800 €
 • 5 foto
  OKAZION!!!!!!!! B KLAS 200 AUTOMAT VITI 2007
  Vetura

  OKAZION!!!!!!!! B KLAS 200 AUTOMAT VITI 2007

  SHITET B KLAS 200 CDI AUTOMAT GJENDJE PREFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE.MAKINA SAPO KA ARDHU

  Kavajë Dje, 23:04
  3.700 €
 • 3 foto
   Grand Scenic familjare 1.9 e viti 05
  Vetura

  Grand Scenic familjare 1.9 e viti 05

  E paster nga te gjith anet dhe jane bere te gjitha sherbimet kualidim dhe siguracjon skadojn maj 201

  Kavajë Dje, 22:44
  2.600 €
 • 7 foto
  TOYOTA YARIS 1.4 DIESEL KAMIO AUTOMAT 2007
  Vetura

  TOYOTA YARIS 1.4 DIESEL KAMIO AUTOMAT 2007

  TOYOTA YARIS 1.4 DIESEL KAMIO AUTOMAT

  Kavajë Dje, 22:44
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  OKAZION!!!VW JETTA 2.0 TDI BLUEMOTION SUPER “FULL”
  Vetura

  OKAZION!!!VW JETTA 2.0 TDI BLUEMOTION SUPER “FULL”

  ✅:Marka:Vw jetta super “full” ✅:Motorr:2.0 TDI Bluemotion ✅:VIti: 2016 ✅:Km:ka vetem 80

  Kavajë Dje, 22:25
  16.500 €
 • 8 foto
  OKAZION!!!FORD FUSION PLUS 1.4 TDCI I VITIT 2007
  Vetura

  OKAZION!!!FORD FUSION PLUS 1.4 TDCI I VITIT 2007

  ✅:Marka:Ford fusion plus ✅:Motorr:1.4 Tdci ✅:VIti: 2007 ✅:Km:162476 ✅:Lenda djegese:Dies

  Kavajë Dje, 22:25
  3.400 €
 • 3 foto
  AUDI Q7 S LINE 3.0 DIESEL “FULL OPSION”VITI 2008
  Vetura

  AUDI Q7 S LINE 3.0 DIESEL “FULL OPSION”VITI 2008

  ✅:Marka:Audi Q7 S LiNE SUPER “FULL” ✅:Motorr:3.0 ✅:VIti: 2008 ✅:Lenda djegese:DIESEL ✅

  Kavajë Dje, 22:25
  15.000 €
 • 8 foto
  VW GOLF 5 1.9 TDI VITI 2005 me km originale 177916
  Vetura

  VW GOLF 5 1.9 TDI VITI 2005 me km originale 177916

  ✅Marka:VW GOLF 5 ✅:Motorr:1.9 TDI ✅:VIti: 2005 ✅:Km:177916 KM ORIGINAL ✅:Lenda djegese:Di

  Kavajë Dje, 22:25
  4.400 €
 • 5 foto
  Okazion, Bmw X5 benzine+gaz 4.8viti 2007.nderrohet
  Vetura

  Okazion, Bmw X5 benzine+gaz 4.8viti 2007.nderrohet

  Shitet Bmw x5 benzine+gaz motorr 4.8 viti prodhimit 2007 full option,ngjyra shampanje,xhama elektrik

  Kavajë Dje, 22:24
  14.500 €
 • 3 foto
  VW PHAETON 3.2 BENZIN+GAZ “FULL OPSION” OKAZION
  Vetura

  VW PHAETON 3.2 BENZIN+GAZ “FULL OPSION” OKAZION

  SHITET PASSAT PAAETON 3.2 BENZIN+GAZ “FULL OPSION” ME LETRA PER NJE VIT, MAKINA DISPONON: DISQJE

  Kavajë Dje, 22:24
  8.200 €
 • 3 foto
  E 300 bluetec viti 2014
  Vetura

  E 300 bluetec viti 2014

  Mercedes-Benz E 300 bluetec viti 2014 ,ne gjendje perfekte.shitet per arsye mosperdorimi.

  Kavajë Dje, 22:24
  31.500 €
 • 0 foto
  Qen rraca Maremano Abruzo
  Kafshe shtepiake

  Qen rraca Maremano Abruzo

  Shitet Qen rraca Maremano Abruzo ,shum inteligjent .pesha 35 deri ne 45 kg.i pershtatshem per ruajt

  Kavajë Dje, 22:24
  200 €
 • 6 foto
  Okazion.Audi S6 Quattro 4.2 benzine viti 2000
  Vetura

  Okazion.Audi S6 Quattro 4.2 benzine viti 2000

  Audi S6 Quattro 4.2 benzine viti 2000,makina eshte ne super gjendje ,nuk ka nevoje per asgje dhe esh

  Kavajë Dje, 22:23
  5.500 €
 • 1 foto
  Bmw 320 nafte viti 2007,nderrohet
  Vetura

  Bmw 320 nafte viti 2007,nderrohet

  Bmw 320 nafte viti 2007 me dokumente shqiptare deri ne prill 2020.makina eshte ne gjendje perfekte.s

  Kavajë Dje, 22:23
  5.000 €
 • 4 foto
  OPLE ASTRA 1.9 DIESEL
  Vetura

  OPLE ASTRA 1.9 DIESEL

  SHITET OPEL ASTRA 1.9 DIESEL KAMIO MANUALE ME 5 MARSHE GJENDJE PREFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE SHE

  Kavajë Dje, 22:04
  2.200 €
 • 9 foto
  MERCEDES B200 CDI AUTOMAT PANORAMA NAVI FULLLL
  Vetura

  MERCEDES B200 CDI AUTOMAT PANORAMA NAVI FULLLL

  SHITET MERCEDES B KLAS 200 CDI VITI 27 DHJETOR 2007 KAMIO AUTOMATIKE FULL OPSION PANORAMIK NAVIGATOR

  Kavajë Dje, 22:04
  5.300 €
 • 11 foto
  Okazion vw polo 1.4 naft tdi (I) e kuqe viti 2007
  Vetura

  Okazion vw polo 1.4 naft tdi (I) e kuqe viti 2007

  Shitet vw polo 1.4 naft tdi (I) e kuqe viti fundi 2007 e sapoardhur me dogan te paguar ne gjendje su

  Kavajë Dje, 22:04
  3.200 €
 • 3 foto
  Opel Zafira 2.2
  Vetura

  Opel Zafira 2.2

  Makina eshte ne gjendie shum te mir e gateshme per cfardo lloj prove. Sherbiemt e bera te gjitha va

  Kavajë Dje, 22:01
  2.450 €
 • 5 foto
  polo 1.4 tdi 2009
  Vetura

  polo 1.4 tdi 2009

  SHITET POLO 1.4 TDI KAMIO MANUALE VITI 2009 E SAPO ARDHUR NGA ITALIA ME DOGAN TE PAGUAR E BLER NE K

  Kavajë Dje, 21:52
  4.500 €
 • 2 foto
  Shtepi Pushimi ne breg te Detit !
  Apartment / Banesa

  Shtepi Pushimi ne breg te Detit !

  Apartament 1+1 tek Mali Robit, tek pishat e buta. Kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme, ne n

  Kavajë Dje, 20:58
  30.000 €
 • 7 foto
  Lancia ypsilon automat 92 mi kilometra
  Vetura

  Lancia ypsilon automat 92 mi kilometra

  Shitet lancia ypsilon 1.4 benzine automat me vetem 92 mi kilometra perfekte sapo targuar letrat per

  Kavajë Dje, 20:48
  3.100 €
 • 7 foto
  Lancia ypsilon 2006 3000€ me dogan i diskutueshem
  Vetura

  Lancia ypsilon 2006 3000€ me dogan i diskutueshem

  Lancia ypsilon viti 2006 1.2 benzin me dogane te paguar ne gjedje perfekte me 106 mi klm te verifiku

  Kavajë Dje, 20:48
  2.999 €
 • 9 foto
  S 550 4 Matic 20000€ pa dogan
  Vetura

  S 550 4 Matic 20000€ pa dogan

  Shitet S 550 benzine 4 Matic dhjetor 2009 full tv navi mp3 dvd para mbrapa 3 pal kufje dopjo klima p

  Kavajë Dje, 20:47
  20.000 €
 • 4 foto
  Opel Tigra 2005 me dogan
  Vetura

  Opel Tigra 2005 me dogan

  Shitet opel tigra 2005 1.4 benzin ne gjedhe te mir makina eshte me dogan me 2 vende dhe kabriolet cm

  Kavajë Dje, 20:46
  2.880 €
 • 7 foto
  Citroen c4 1.6 Naft Automat 6999€ me dogan
  Vetura

  Citroen c4 1.6 Naft Automat 6999€ me dogan

  Makina esht full super gjendje me dogan te paguar 1.6 naft shum ekonomike automat navigator klima st

  Kavajë Dje, 20:46
  6.999 €
 • 8 foto
  Citroen C4 benzin+gaz
  Vetura

  Citroen C4 benzin+gaz

  Shitet citroen c4 benzin gaz ne gjendje perfekte nuk ka nevoj per as gje makina esht full me navi xe

  Kavajë Dje, 20:45
  4.100 €
 • 2 foto
  Shes Goma 2 jave te perdorura 235-55 R 17
  Autopjese dhe paisje

  Shes Goma 2 jave te perdorura 235-55 R 17

  Shes goma te pothuajse te reja 2 jave te perdorura edhe vizat e gomes se re nuk jan hequr. Numer 23

  Kavajë Dje, 20:44
  22.000 Lek
 • 8 foto
  Opel astra 2006 benzin gaz sapotarguar
  Vetura

  Opel astra 2006 benzin gaz sapotarguar

  Opel astra 1.6 benzin gaz ipianti landi renzo i montuar ne itali maina eshte ne gjendje te mir e sap

  Kavajë Dje, 20:44
  3.700 €
 • 8 foto
  C klas 220 2005 Sport Edition evo look AMG 5500€
  Vetura

  C klas 220 2005 Sport Edition evo look AMG 5500€

  C klas 220 viti 2005 full automat navi look AMG sallon lekur akull i paster fener me xeno bixenon me

  Kavajë Dje, 20:43
  5.500 €
 • 10 foto
  SUPER OKAZION! Mercedes S500 4 Matic Super “FULL”
  Vetura

  SUPER OKAZION! Mercedes S500 4 Matic Super “FULL”

  Shitet Mercedes benz S500 4Matik 4X4 400 PS vaj filtra te sapo nderruara motorri dhe kambio (me fatu

  Kavajë Dje, 20:34
  19.500 €
 • 9 foto
   Okazion Jaguar XF 4.2 benzine gaz FULL
  Vetura

  Okazion Jaguar XF 4.2 benzine gaz FULL

  Okazion Shitet Jaguar XF 4.2 benzine-gaz (Impiant Lovato) me 3 vjet garanzi shum ekonomike ne gaz me

  Kavajë Dje, 20:33
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Okazion! Mercedes C220CDI “EVO” Automat 05
  Vetura

  Okazion! Mercedes C220CDI “EVO” Automat 05

  Shitet Mercedes Benz C220CDI 227Mije KM origjinale me liber sherbimi dhe TUV (kontroll teknik)per ga

  Kavajë Dje, 20:33
  5.800 €
 • 9 foto
  Okazion!Toyota Yaris Echo Amerikane Automatike
  Vetura

  Okazion!Toyota Yaris Echo Amerikane Automatike

  Shitet Toyota Yaris Echo e sapo targuar me letra te paguara per 1 vit!Viti i makines tetore 2005 e a

  Kavajë Dje, 20:33
  3.400 €
 • 9 foto
  Okazion! Toyota Yaris 1.5 benzin Automat 84.000KM!
  Vetura

  Okazion! Toyota Yaris 1.5 benzin Automat 84.000KM!

  Super Okazion shitet Toyota Yaris Sedan amerikane Sapo Targuar me letra per 1 Vit! motorr 1.5 benzin

  Kavajë Dje, 20:32
  4.400 €
 • 11 foto
  Okazion!Mercedes C220CDI “EVO”ELEGANCE “FULL”
  Vetura

  Okazion!Mercedes C220CDI “EVO”ELEGANCE “FULL”

  Okazion!Shitet Mercedes Benz C220CDI “EVO” Elegance i sapo ardhur nga gjermania me dogane te pag

  Kavajë Dje, 20:32
  5.400 €
 • 8 foto
  Mercedes A200CDI AVANTGARDE 07 AUTOMAT
  Vetura

  Mercedes A200CDI AVANTGARDE 07 AUTOMAT

  Shitet Mercedes A200CDI Avantgarde,Taksa kolaudim siguracion te sapo paguara per 1Vit!Makina dispono

  Kavajë Dje, 20:32
  4.500 €
 • 7 foto
  Okazion!Opel Astra 1.3 CTDI 6+1Marshe Diesel 07
  Vetura

  Okazion!Opel Astra 1.3 CTDI 6+1Marshe Diesel 07

  Shitet Opel Astra 1.3 CDTI Nafte i sapo ardhur me dogane te paguar!203Mije KM origjinale!Makina disp

  Kavajë Dje, 20:32
  3.400 €
 • 6 foto
  AUTO "BEU" SHIT - BLERJE AUTOMJETESH!
  Vetura

  AUTO "BEU" SHIT - BLERJE AUTOMJETESH!

  AUTO "BEU" SHITJE DHE BLERJE AUTOMJETESH NGA GJERMANIA DHE ITALIA CILESI E GARANTUAR DHE SHUMLLOJSHM

  Kavajë Dje, 20:31
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Okazion!Mercedes E320CDI “EVO”pa taks luksi 2987cc
  Vetura

  Okazion!Mercedes E320CDI “EVO”pa taks luksi 2987cc

  Shitet Mercedes Benz E320CDI “EVO” (pa takse Luksi)2987cc cilindrata!e sapo ardhur me dogane te

  Kavajë Dje, 20:31
  7.500 €
 • 11 foto
  Okazion!Mercedes C220CDI “EVO” 05
  Vetura

  Okazion!Mercedes C220CDI “EVO” 05

  Shitet Mercedes Benz C220CDI 227Mije KM origjinale me liber sherbimi dhe TUV (kontrolli teknik Gjerm

  Kavajë Dje, 20:31
  5.400 €
 • 11 foto
  Okazion!Volkswagen Touran 1.9 TDI 7vendeshe 06
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Touran 1.9 TDI 7vendeshe 06

  Shitet Volkswagen Touran 1.9 TDI Diesel 7 Vendeshe (sendilet e pasme te paloseshme lehtesisht) 6+1 m

  Kavajë Dje, 20:13
  4.300 €
 • 11 foto
  Okazion!Ford Focus 1.6 Diesel “127Mije KM”
  Vetura

  Okazion!Ford Focus 1.6 Diesel “127Mije KM”

  Shitet Ford Focus 1.6 TDCI Diesel i sapo ardhur me dogane te paguar!127Mije KM me garanci!liber sher

  Kavajë Dje, 20:12
  3.500 €
 • 11 foto
  Okazion! Opel Corsa 1.3 CDTI Diesel 08
  Vetura

  Okazion! Opel Corsa 1.3 CDTI Diesel 08

  Shitet Opel Corsa 1.3 CDTI diesel model cosmo “FULL” e sapo ardhur me dogane te paguar!195Mije K

  Kavajë Dje, 20:11
  3.900 €
 • 8 foto
  Golf 5 1.9 nafte automat viti 2005
  Vetura

  Golf 5 1.9 nafte automat viti 2005

  Makina eshte ne gjendje perfekte E spo ardhur nga gjermania Motorr 1.9 nafte Kambio automatike 1170

  Kavajë Dje, 20:10
  5.300 €
 • 10 foto
  Okazion!Super Volkswagen Golf V 1.9 “GOAL”07
  Vetura

  Okazion!Super Volkswagen Golf V 1.9 “GOAL”07

  Shitet Volkswagen Golf V 1.9TDI Model “GOAL” i sapo ardhur me dogane te paguar!165Mije KM origji

  Kavajë Dje, 20:10
  4.600 €
 • 9 foto
  Audi a4 2000 tdi automat viti 2008
  Vetura

  Audi a4 2000 tdi automat viti 2008

  Makina eshte me gjendje shum te mire Motorr 2000 nafte Kambio automatike Me taksa dhe siguracion te

  Kavajë Dje, 20:09
  8.500 €
 • 10 foto
  S klas 320 cdi full opsion viti 2007
  Vetura

  S klas 320 cdi full opsion viti 2007

  Makina eshte ne gjendje perfekte Motorr 320 nafte pa taks luksi Me taksa dhe siguracion te paguara

  Kavajë Dje, 20:09
  11.000 €