Automjete
Kavajë

Automjete në shitje në Kavajë

 • 6 foto
  AUDI A3 AUTOMAT VITI 2006
  Vetura

  AUDI A3 AUTOMAT VITI 2006

  Shitet audi a3 automat motorr 2.0 naft makina sapo ka ardhur nga Italia me dogane te paguar ne gjend

  Kavajë Sot, 17:20
  5.200 €
 • 11 foto
  Pjese dhe grupe te ndryshme per motocikleta
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese dhe grupe te ndryshme per motocikleta

  Pjese te perdorura per te gjithe llojet e motocikletave,goma piru te pare maskarina,grupe te ndryshe

  Kavajë Sot, 17:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  EVO.200.VITI.2009
  Vetura

  EVO.200.VITI.2009

  Makina esht ne gjendje te mir dogan te paguar mundsi ndrrimi

  Kavajë Sot, 17:19
  7.300 €
 • 4 foto
  A.KLAS.2007.MANUAL.
  Vetura

  A.KLAS.2007.MANUAL.

  Makina esht ne gjendje te mir dogan te paguar sherbime te kryera.shum epaster mrena dhe jasht.mundes

  Kavajë Sot, 17:19
  3.200 €
 • 0 foto
  MAKINA...ME...QERA.
  Vetura

  MAKINA...ME...QERA.

  Makina me qera cmimet duke filluar 10€. Dita.

  Kavajë Sot, 17:18
  10 €
 • 6 foto
  CROMA.AUTOMAT.2007.
  Vetura

  CROMA.AUTOMAT.2007.

  Makina esht ne gjendje te mir letrat deri ne 10tor kamjo automat tapiceri mershin.full mundsi ndrrim

  Kavajë Sot, 17:18
  2.200 €
 • 4 foto
  E.270.LUK.EVO.2004.AUTOMAT.
  Vetura

  E.270.LUK.EVO.2004.AUTOMAT.

  Makina esht ne gjendje te mir letrat te paguara.luk evo.makina posedon sensor parkimi sensor shiu ka

  Kavajë Sot, 17:17
  5.000 €
 • 4 foto
  TOYOTA RAV.4.2007.
  Vetura

  TOYOTA RAV.4.2007.

  Makina esht ne gjendje te mir me dogan te paguar shum epastr mrena dhe jasht km origjinale mundsi nd

  Kavajë Sot, 17:17
  6.000 €
 • 8 foto
  Nissan Micra 1.2 Benzine Automat Nga zvicra!
  Vetura

  Nissan Micra 1.2 Benzine Automat Nga zvicra!

  Shitet Nissan Micra 1.2 benzine me letra te sapo paguara per 1 vit deri ne shtatore 2020!149Mije KM

  Kavajë Sot, 16:40
  2.400 €
 • 6 foto
  AUTO "BEU" SHIT - BLERJE AUTOMJETESH!
  Vetura

  AUTO "BEU" SHIT - BLERJE AUTOMJETESH!

  AUTO "BEU" SHITJE DHE BLERJE AUTOMJETESH NGA GJERMANIA DHE ITALIA CILESI E GARANTUAR DHE SHUMLLOJSHM

  Kavajë Sot, 16:39
  Me Marrveshje
 • 9 foto
   Okazion Jaguar XF 4.2 benzine gaz FULL
  Vetura

  Okazion Jaguar XF 4.2 benzine gaz FULL

  Okazion Shitet Jaguar XF 4.2 benzine-gaz (Impiant Lovato) me 3 vjet garanzi shum ekonomike ne gaz me

  Kavajë Sot, 16:39
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Okazion!Mercedes C200CDI Avantgarde 07
  Vetura

  Okazion!Mercedes C200CDI Avantgarde 07

  Shitet Mercedes Benz C200CDi Avantgarde i sapo ardhur me dogane te paguar!211Mije KM origjinale!Maki

  Kavajë Sot, 16:38
  4.900 €
 • 10 foto
  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9TDI “GOAL”07
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9TDI “GOAL”07

  Shitet Volkswagen Golf V 1.9TDI Model “GOAL” i sapo ardhur me dogane te paguar!178Mije KM origji

  Kavajë Sot, 16:38
  4.700 €
 • 7 foto
  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9TDI SAPOARDHUR 06
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9TDI SAPOARDHUR 06

  Shitet Volkswagen Golf V 1.9 TDI i sapo ardhur me dogane te paguar!184Mije KM!Makina disponon Clima

  Kavajë Sot, 16:37
  4.100 €
 • 9 foto
  Okazion!Volkswagen Golf IV 1.9TDI Pacific 03
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Golf IV 1.9TDI Pacific 03

  Shitet Volkswagen Golf IV PACIFIC 1.9 TD(I) e kuqe me letra te paguara!Viti tetore 2003 Makina dispo

  Kavajë Sot, 16:36
  3.100 €
 • 10 foto
  Okazion!Toyota Yaris Echo Automat Sapo targuar
  Vetura

  Okazion!Toyota Yaris Echo Automat Sapo targuar

  Shitet Toyota Yaris Echo amerikane e sapo targuar me letra te paguara per 1 Vit 1.5 benzine kambio A

  Kavajë Sot, 16:35
  3.500 €
 • 7 foto
  Opel Astra 1.7 Diesel Letra per 1 Vit!
  Vetura

  Opel Astra 1.7 Diesel Letra per 1 Vit!

  Shitet Opel Astra 1.7 Diesel Me letra te paguara per 1Vit!142Mije KM origjinale!Makina disponon kond

  Kavajë Sot, 16:33
  2.400 €
 • 11 foto
  Okazion!Hyundai Santa Fe 2.2CRDI 4X4 “FULL”08
  Vetura

  Okazion!Hyundai Santa Fe 2.2CRDI 4X4 “FULL”08

  Okazion! Shitet Hyndai Santa Fe 2.2 4X4 CRDI 4WD diesel e sapo ardhur me dogane te paguar!198Mije KM

  Kavajë Sot, 16:32
  6.900 €
 • 10 foto
  SUPER OKAZION! Mercedes S500 4 Matic Super “FULL”
  Vetura

  SUPER OKAZION! Mercedes S500 4 Matic Super “FULL”

  Shitet Mercedes benz S500 4Matik 4X4 400 PS vaj filtra te sapo nderruara motorri dhe kambio (me fatu

  Kavajë Sot, 16:31
  19.500 €
 • 8 foto
  Mercedes A200CDI AVANTGARDE 07 AUTOMAT
  Vetura

  Mercedes A200CDI AVANTGARDE 07 AUTOMAT

  Shitet Mercedes A200CDI Avantgarde,Taksa kolaudim siguracion te sapo paguara per 1Vit!Makina dispono

  Kavajë Sot, 16:30
  4.500 €
 • 4 foto
  Passat 2008 2.0 naft manual 4700€
  Vetura

  Passat 2008 2.0 naft manual 4700€

  Shitet passat 2.0 nafte kamio manuale viti 2008 ne gjendje te mir cmimi 4700€ i diskutueshem ne cmim

  Kavajë Sot, 16:29
  4.700 €
 • 8 foto
  Jeep commander me dogane 3.0L nafte
  Vetura

  Jeep commander me dogane 3.0L nafte

  Shitet jeep commander motorr 3.0L nafte kamio automat full opsione 6+1 vende ne gjendje perfekte Çm

  Kavajë Sot, 16:28
  8.000 €
 • 4 foto
  Okazion fiat scudo frigorifer 4400€ me dogane 2006
  Vetura

  Okazion fiat scudo frigorifer 4400€ me dogane 2006

  Fiat scudo frigorifer 4400€ me dogane te paguar ne gjendje super

  Kavajë Sot, 16:27
  4.400 €
 • 6 foto
  OKAZION !! FORD C MAX 1.6 NAFTE 2007
  Vetura

  OKAZION !! FORD C MAX 1.6 NAFTE 2007

  ✅SHITET - OKAZION !!! ✅FORD C MAX ✅NAFTE 1.6 ✅VITI 2007 ✅ME DOGANE ✅XHAMA TE ZINJ ( Ori

  Kavajë Sot, 15:28
  3.200 €
 • 6 foto
  OKAZION !!! C KLAS 220 VITI 2006
  Vetura

  OKAZION !!! C KLAS 220 VITI 2006

  SHITET - OKAZION !!! C KLAS NAFTE -220 MANUALE VITI - 2006 ME DOGANE GJENDJE - PREFEKTE 📍AUTO - SA

  Kavajë Sot, 15:27
  4.400 €
 • 6 foto
  OKAZION !! OPEL - MERIVA -1.7 - 2005
  Vetura

  OKAZION !! OPEL - MERIVA -1.7 - 2005

  Teksti: SHITET - OPEL - MERIVA 1.7 NAFTE MANUALE VITI 2005 ME ( DOGANE ) XHAMA TE ZINJE ( ORIGJINAL

  Kavajë Sot, 15:27
  2.500 €
 • 6 foto
  OKAZION - A KLAS - MANUALE - SAPO TARGUAR
  Vetura

  OKAZION - A KLAS - MANUALE - SAPO TARGUAR

  ✅SHITET - A KLAS ✅MOTORR 180 ✅NAFTE ✅MANUALE ✅ELEGANCE ✅VITI 2004 ✅ME LETRA PER 1 VIT

  Kavajë Sot, 15:26
  2.700 €
 • 7 foto
  OKAZION - C KLAS 200 MANUAL 2005
  Vetura

  OKAZION - C KLAS 200 MANUAL 2005

  ✅SHITET - OKAZION ✅C KLAS 200 CDI ✅NAFTE ✅ME DOGANE ✅MANUALE ✅VITI 2005 ✅ME LIBER SHER

  Kavajë Sot, 15:26
  4.700 €
 • 7 foto
  OKAZION !! E KLAS 220 - AVANGARD
  Vetura

  OKAZION !! E KLAS 220 - AVANGARD

  SHITET - OKAZION E KLAS 220 AVANGARD NAFTE AUTOMAT ME TARGA DHE LETRA PER 1 VIT TE PAGUARA MAKINA E

  Kavajë Sot, 15:26
  12.000 €
 • 11 foto
  OKAZION - SEAT ALTEA _ AUTOMAT 2011
  Vetura

  OKAZION - SEAT ALTEA _ AUTOMAT 2011

  ✅SHITET - OKAZION !! ✅SEAT - ALTEA XL ✅AUTOMAT - 7 MARSHE ✅NAFTE 1.9 ✅VITI 2011 ✅ME DOGA

  Kavajë Sot, 15:25
  7.500 €
 • 9 foto
  OKAZION !! RANGE - ROVER - SPORT 2008
  Vetura

  OKAZION !! RANGE - ROVER - SPORT 2008

  SHITET - OKAZION !! RANGE - ROVER - SPORT AUTOMAT NAFTE ME DOGANE VITI 2008 SUPER E PASTER GOMA T

  Kavajë Sot, 15:25
  10.000 €
 • 8 foto
  OKAZION !! E KLAS 220—2004 —MANUAL
  Vetura

  OKAZION !! E KLAS 220—2004 —MANUAL

  SHITET - OKAZION !!!! E KLAS MOTORR 220 VITI 2004 ELEGANCE ME DOGANE GOMA 90% ( Mishelin ) MOTORR

  Kavajë Sot, 15:22
  5.500 €
 • 6 foto
  Okazion.Audi S6 Quattro 4.2 benzine viti 2000
  Vetura

  Okazion.Audi S6 Quattro 4.2 benzine viti 2000

  Audi S6 Quattro 4.2 benzine viti 2000,makina eshte ne super gjendje ,nuk ka nevoje per asgje dhe esh

  Kavajë Sot, 14:23
  5.500 €
 • 3 foto
  E 300 bluetec viti 2014
  Vetura

  E 300 bluetec viti 2014

  Mercedes-Benz E 300 bluetec viti 2014 ,ne gjendje perfekte.shitet per arsye mosperdorimi.

  Kavajë Sot, 14:22
  31.500 €
 • 1 foto
  Bmw 320 nafte viti 2007,nderrohet
  Vetura

  Bmw 320 nafte viti 2007,nderrohet

  Bmw 320 nafte viti 2007 me dokumente shqiptare deri ne prill 2020.makina eshte ne gjendje perfekte.s

  Kavajë Sot, 14:22
  5.000 €
 • 3 foto
  AUDI Q7 S LINE 3.0 DIESEL “FULL OPSION”VITI 2008
  Vetura

  AUDI Q7 S LINE 3.0 DIESEL “FULL OPSION”VITI 2008

  ✅:Marka:Audi Q7 S LiNE SUPER “FULL” ✅:Motorr:3.0 ✅:VIti: 2008 ✅:Lenda djegese:DIESEL ✅

  Kavajë Sot, 14:20
  15.000 €
 • 10 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI “AUTOMAT” FULL OPSION”VITI 06
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 TDI “AUTOMAT” FULL OPSION”VITI 06

  ✅:Marka:VW TOURAN “FULL OPSION” ✅:Cmimi:4800 EURO ✅:Motorr:2.0 TDI ✅:VIti: 2006 ✅:Lend

  Kavajë Sot, 14:20
  3.800 €
 • 11 foto
  Toyota RAV-4 2.2 Diesel 4X4 Sapo Targuar 07
  Vetura

  Toyota RAV-4 2.2 Diesel 4X4 Sapo Targuar 07

  Shitet Toyota RAV-4 (4X4) E sapo ardhur me dogane te paguar dhe e sapo Targuar me cdo gje te paguar

  Kavajë Sot, 14:19
  6.500 €
 • 9 foto
  Okazion!BMW 120-D Automat 2.0Diesel “FULL”08
  Vetura

  Okazion!BMW 120-D Automat 2.0Diesel “FULL”08

  Shitet BMW seria 1 motorr 2.0 diesel START-STOP e sapo ardhur me dogane te paguar!212Mije Km origjin

  Kavajë Sot, 14:18
  6.200 €
 • 9 foto
  Okazion!Ford Focus 1.6 Diesel “Titanium”09
  Vetura

  Okazion!Ford Focus 1.6 Diesel “Titanium”09

  Shitet Ford Focus 1.6 Diesel “Model TITANIUM” i sapo ardhur me dogane te paguar Viti nentore 200

  Kavajë Sot, 14:17
  4.500 €
 • 5 foto
   B KLAS CDI AUTOMAT
  Vetura

  B KLAS CDI AUTOMAT

  SHITET B KLAS 200 CDI AUTOMAT GJENDJE PREFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE.MAKINA SAPO KA ARDHU

  Kavajë Sot, 13:59
  4.300 €
 • 11 foto
  Volswagen Polo
  Vetura

  Volswagen Polo

  Volswagen Polo...E sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar...Viti 11.12.2008...Motorr 1.4 naft.

  Kavajë Sot, 12:35
  4.800 €
 • 4 foto
  OPEL CORSA 1.3 DIESEL EKO FLEX
  Vetura

  OPEL CORSA 1.3 DIESEL EKO FLEX

  OPEL CORSA 1.3 DIESEL EKO FLEX VITI 2008 KAMIO MANUALE ME DOGAN TE PAGUAR E SAPO ARDHUR NGA ITALIA N

  Kavajë Sot, 12:07
  3.800 €
 • 12 foto
  Mercedes C220 evo , e sapo ardhur 2006
  Vetura

  Mercedes C220 evo , e sapo ardhur 2006

  Mercedes c220 evo , e sapo ardhur , viti 2006 , kambio manuale 6+1, dogana paguar , makina esht ne g

  Kavajë Sot, 10:05
  4.800 €
 • 10 foto
  Ford fusion 1.4 naft dogana paguar , e sapo ardhur
  Vetura

  Ford fusion 1.4 naft dogana paguar , e sapo ardhur

  Ford fusion 1.4 naft , kambio manual , dogana paguar , viti prodhimit fund 2006 makina esht ne gjend

  Kavajë Sot, 10:04
  3.490 €
 • 0 foto
  PJES KEMBIMI PER IVEKO STRALIS
  Kamionë

  PJES KEMBIMI PER IVEKO STRALIS

  Kemi pjes per iveko stralis. Kamioni osht ne gjendje shum te mir. I sapo ardhur

  Kavajë Sot, 07:37
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  PJES PER IVEKO TURBOSTAR 190-480
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PJES PER IVEKO TURBOSTAR 190-480

  Kemi pjes per iveko turbostar 190-480.kamioni osht ne gjendje te mir. Motorri, kamja, diferinciali,

  Kavajë Sot, 07:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  PJES PER IVECO CURSOR 430
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PJES PER IVECO CURSOR 430

  Kemi pjes per iveko cursor. Kamioni osht ne gjendje super. Motorr ne gjendje super, kamje zf automat

  Kavajë Sot, 07:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  PJES PER IVECO EUROSTAR 440-42
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PJES PER IVECO EUROSTAR 440-42

  Pjes per iveco eurostar 440-42.motorri ne gjendje perfekte.kamje zf ne gjendje perfekte.

  Kavajë Sot, 07:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PJES PER MERCEDEZ ATEGO 12-23
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PJES PER MERCEDEZ ATEGO 12-23

  kemi pjes kembimi per Benz Atego 12-23 viti 2001 i sapo ardhur nga jashte. gjendemi ne Qerret te Kav

  Kavajë Sot, 07:35
  Me Marrveshje