Automjete
Kavajë

Automjete në shitje në Kavajë

 • 10 foto
  Ford fusion 1.4 naft dogana paguar , e sapo ardhur
  Vetura

  Ford fusion 1.4 naft dogana paguar , e sapo ardhur

  Ford fusion 1.4 naft , kambio manual , dogana paguar , viti prodhimit fund 2006 makina esht ne gjend

  Kavajë Sot, 10:51
  3.490 €
 • 12 foto
  Mercedes C220 evo , e sapo ardhur 2006
  Vetura

  Mercedes C220 evo , e sapo ardhur 2006

  Mercedes c220 evo , e sapo ardhur , viti 2006 , kambio manuale 6+1, dogana paguar , makina esht ne g

  Kavajë Sot, 10:51
  4.800 €
 • 9 foto
  Mercedes-benz A180 Avangarde
  Vetura

  Mercedes-benz A180 Avangarde

  Mercedes-benz A180 avangarde , makina esh me dogan te paguar , kambio manual 6+1 . Ne gjendje shum t

  Kavajë Sot, 10:51
  3.200 €
 • 11 foto
  Ford fiesta 1.4 nafte 2007
  Vetura

  Ford fiesta 1.4 nafte 2007

  Ford fiesta 2007 e sapo ardhur , gjendje perfekte , shum e mbajtur shum e paster si nga jasht dhe ng

  Kavajë Sot, 10:50
  2.990 €
 • 10 foto
  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9TDI “GOAL”07
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9TDI “GOAL”07

  Shitet Volkswagen Golf V 1.9TDI Model “GOAL” i sapo ardhur me dogane te paguar!178Mije KM origji

  Kavajë Sot, 10:42
  4.700 €
 • 9 foto
  Okazion!Toyota Corolla 1.4D-4D Diesel SAPOTARGUAR!
  Vetura

  Okazion!Toyota Corolla 1.4D-4D Diesel SAPOTARGUAR!

  Shitet Toyota Corolla 1.4 D-4D Nafte e sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar dhe e Sapo Targ

  Kavajë Sot, 10:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Okazion!Volkswagen Touran 1.9 TDI 7vendeshe 06
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Touran 1.9 TDI 7vendeshe 06

  Shitet Volkswagen Touran 1.9 TDI Diesel 7 Vendeshe (sendilet e pasme te paloseshme lehtesisht) 6+1 m

  Kavajë Sot, 10:41
  4.300 €
 • 10 foto
  Okazion!Volkswagen Polo 1.4 Benzin-Gaz 03
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Polo 1.4 Benzin-Gaz 03

  Shitet Volkswagen Polo 1.4 Bezin-Gaz e sapo ardhur me dogane te paguar!196Mije KM origjinale!Makina

  Kavajë Sot, 10:41
  2.900 €
 • 9 foto
  Okazion!Mercedes C200CDI Avantgarde 07
  Vetura

  Okazion!Mercedes C200CDI Avantgarde 07

  Shitet Mercedes Benz C200CDi Avantgarde i sapo ardhur me dogane te paguar!211Mije KM origjinale!Maki

  Kavajë Sot, 10:41
  4.900 €
 • 10 foto
  Okazion!Ford Fiesta 1.4 Diesel Sapo ardhur 05
  Vetura

  Okazion!Ford Fiesta 1.4 Diesel Sapo ardhur 05

  Okazion! Shitet Ford Fiesta 1.4 diesel e sapo ardhur me dogane te paguar! 163Mije KM origjinale!1 Pr

  Kavajë Sot, 10:41
  2.600 €
 • 10 foto
  SUPER OKAZION! Mercedes S500 4 Matic Super “FULL”
  Vetura

  SUPER OKAZION! Mercedes S500 4 Matic Super “FULL”

  Shitet Mercedes benz S500 4Matik 4X4 400 PS vaj filtra te sapo nderruara motorri dhe kambio (me fatu

  Kavajë Sot, 10:40
  19.500 €
 • 7 foto
  Opel Astra 1.7 Diesel Letra per 1 Vit!
  Vetura

  Opel Astra 1.7 Diesel Letra per 1 Vit!

  Shitet Opel Astra 1.7 Diesel Me letra te paguara per 1Vit!142Mije KM origjinale!Makina disponon kond

  Kavajë Sot, 10:40
  2.400 €
 • 7 foto
  Okazion!Opel Astra 1.3 CTDI 6+1Marshe Diesel 07
  Vetura

  Okazion!Opel Astra 1.3 CTDI 6+1Marshe Diesel 07

  Shitet Opel Astra 1.3 CDTI Nafte i sapo ardhur me dogane te paguar!203Mije KM origjinale!Makina disp

  Kavajë Sot, 10:40
  3.400 €
 • 8 foto
  Okazion!Opel Corsa 1.3 Diesel SAPOTARGUAR!08
  Vetura

  Okazion!Opel Corsa 1.3 Diesel SAPOTARGUAR!08

  Shitet Opel Corsa 1.3 CDTI diesel model cosmo e sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar dhe e

  Kavajë Sot, 10:40
  3.900 €
 • 9 foto
  Okazion!Toyota Auris 1.4D-4D Diesel 08 Automat
  Vetura

  Okazion!Toyota Auris 1.4D-4D Diesel 08 Automat

  Shitet Toyota Auris 1.4 D-4D diesel e sapo ardhur me dogane te paguar!154Mije KM origjinale!Makina d

  Kavajë Sot, 10:40
  5.800 €
 • 9 foto
  Okazion!Toyota Corolla 1.4D-4D Diesel Automat 06
  Vetura

  Okazion!Toyota Corolla 1.4D-4D Diesel Automat 06

  Shitet Toyota Corolla 1.4 D-4D Nafte e sapo ardhur me dogane te paguar!143Mije KM! Makina Disponon K

  Kavajë Sot, 10:40
  4.300 €
 • 11 foto
  Okazion!Ford Focus 1.6Diesel Sapo ardhur! 08
  Vetura

  Okazion!Ford Focus 1.6Diesel Sapo ardhur! 08

  Shitet Ford Focus 1.6 Diesel (Super ekonomik)i sapo ardhur me dogane te paguar!172Mije KM! Makina di

  Kavajë Sot, 10:39
  3.600 €
 • 7 foto
  Okazion!Ford Fiesta 1.4 Diesel Titanium 09
  Vetura

  Okazion!Ford Fiesta 1.4 Diesel Titanium 09

  Okazion!Shitet Ford Fiesta 1.4 Diesel “TITANIUM” i sapo ardhur me dogane te paguar!Makina dispon

  Kavajë Sot, 10:39
  3.100 €
 • 10 foto
  Okazion!Toyota Yaris Echo Automat Sapo targuar
  Vetura

  Okazion!Toyota Yaris Echo Automat Sapo targuar

  Shitet Toyota Yaris Echo amerikane e sapo targuar me letra te paguara per 1 Vit 1.5 benzine kambio A

  Kavajë Sot, 10:39
  3.500 €
 • 11 foto
  Okazion!Mercedes C220CDI Sport Edition “Evo” 06
  Vetura

  Okazion!Mercedes C220CDI Sport Edition “Evo” 06

  Shitet Mercedes Benz C220CDI “EVO”AVANTGARDE SPORT EDITION nga fabrika! i sapo ardhur me dogane

  Kavajë Sot, 10:39
  5.300 €
 • 9 foto
  Okazion!BMW 120-D Automat 2.0Diesel “FULL”08
  Vetura

  Okazion!BMW 120-D Automat 2.0Diesel “FULL”08

  Shitet BMW seria 1 motorr 2.0 diesel START-STOP e sapo ardhur me dogane te paguar!212Mije Km origjin

  Kavajë Sot, 10:38
  6.200 €
 • 11 foto
  Toyota RAV-4 2.2 Diesel 4X4 Sapo Targuar 07
  Vetura

  Toyota RAV-4 2.2 Diesel 4X4 Sapo Targuar 07

  Shitet Toyota RAV-4 (4X4) E sapo ardhur me dogane te paguar dhe e sapo Targuar me cdo gje te paguar

  Kavajë Sot, 10:38
  6.500 €
 • 9 foto
  Okazion!Ford Fiesta 1.4Diesel 125Mije Km 09
  Vetura

  Okazion!Ford Fiesta 1.4Diesel 125Mije Km 09

  Çmimi: 3 500 EUR Viti: 2008 Transmetuesi: Manual Kilometrazha: 160 000 - 169 999 Karburanti: Naftë T

  Kavajë Sot, 10:38
  3.500 €
 • 7 foto
  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9TDI SAPOARDHUR 06
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9TDI SAPOARDHUR 06

  Shitet Volkswagen Golf V 1.9 TDI i sapo ardhur me dogane te paguar!184Mije KM!Makina disponon Clima

  Kavajë Sot, 10:38
  4.100 €
 • 9 foto
  Okazion!Volkswagen Polo 1.4TDI SAPOTARGUAR!
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Polo 1.4TDI SAPOTARGUAR!

  Shitet Volkswagen Polo 1.4 TD(I) diesel e sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar dhe e sapo T

  Kavajë Sot, 10:37
  3.000 €
 • 9 foto
   Okazion Jaguar XF 4.2 benzine gaz FULL
  Vetura

  Okazion Jaguar XF 4.2 benzine gaz FULL

  Okazion Shitet Jaguar XF 4.2 benzine-gaz (Impiant Lovato) me 3 vjet garanzi shum ekonomike ne gaz me

  Kavajë Sot, 10:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  OKAZION - A KLAS - MANUALE - SAPO TARGUAR
  Vetura

  OKAZION - A KLAS - MANUALE - SAPO TARGUAR

  ✅SHITET - A KLAS ✅MOTORR 180 ✅NAFTE ✅MANUALE ✅ELEGANCE ✅VITI 2004 ✅ME LETRA PER 1 VIT

  Kavajë Sot, 10:36
  2.700 €
 • 7 foto
  OKAZION - C KLAS 200 MANUAL 2005
  Vetura

  OKAZION - C KLAS 200 MANUAL 2005

  ✅SHITET - OKAZION ✅C KLAS 200 CDI ✅NAFTE ✅ME DOGANE ✅MANUALE ✅VITI 2005 ✅ME LIBER SHER

  Kavajë Sot, 10:36
  4.700 €
 • 10 foto
  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9TDI 06
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9TDI 06

  Shitet Volkswagen Golf V 1.9 TDI i sapo ardhur me dogane te paguar!225Mije KM origjinale!Makina disp

  Kavajë Sot, 10:36
  4.100 €
 • 7 foto
  OKAZION !! E KLAS 220 - AVANGARD
  Vetura

  OKAZION !! E KLAS 220 - AVANGARD

  SHITET - OKAZION E KLAS 220 AVANGARD NAFTE AUTOMAT ME TARGA DHE LETRA PER 1 VIT TE PAGUARA MAKINA E

  Kavajë Sot, 10:36
  12.000 €
 • 9 foto
  Okazion!Volkswagen Golf IV 1.9TDI Pacific 03
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Golf IV 1.9TDI Pacific 03

  Shitet Volkswagen Golf IV PACIFIC 1.9 TD(I) e kuqe me letra te paguara!Viti tetore 2003 Makina dispo

  Kavajë Sot, 10:36
  3.100 €
 • 11 foto
  Okazion!Ford focus 1.4 benzine 133Mije KM!
  Vetura

  Okazion!Ford focus 1.4 benzine 133Mije KM!

  Okazion! Shitet Ford Focus 1.4 benzine e sapo ardhur nga gjermania dhe e sapo targuar me cdo gje te

  Kavajë Sot, 10:36
  1.800 €
 • 6 foto
  AUTO "BEU" SHIT - BLERJE AUTOMJETESH!
  Vetura

  AUTO "BEU" SHIT - BLERJE AUTOMJETESH!

  AUTO "BEU" SHITJE DHE BLERJE AUTOMJETESH NGA GJERMANIA DHE ITALIA CILESI E GARANTUAR DHE SHUMLLOJSHM

  Kavajë Sot, 10:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  OKAZION - SEAT ALTEA _ AUTOMAT 2011
  Vetura

  OKAZION - SEAT ALTEA _ AUTOMAT 2011

  ✅SHITET - OKAZION !! ✅SEAT - ALTEA XL ✅AUTOMAT - 7 MARSHE ✅NAFTE 1.9 ✅VITI 2011 ✅ME DOGA

  Kavajë Sot, 10:35
  7.500 €
 • 9 foto
  Okazion!Volkswagen New Beetle 1.9TDI
  Vetura

  Okazion!Volkswagen New Beetle 1.9TDI

  Shitet Volkswagen New Beetle 1.9 TDI me dokumenta te paguara deri ne Janar 2020!Makina disponon kond

  Kavajë Sot, 10:35
  2.000 €
 • 6 foto
  OKAZION !!! C KLAS 220 VITI 2006
  Vetura

  OKAZION !!! C KLAS 220 VITI 2006

  SHITET - OKAZION !!! C KLAS NAFTE -220 MANUALE VITI - 2006 ME DOGANE GJENDJE - PREFEKTE 📍AUTO - SA

  Kavajë Sot, 10:35
  4.400 €
 • 8 foto
  Nissan Micra 1.2 Benzine Automat Nga zvicra!
  Vetura

  Nissan Micra 1.2 Benzine Automat Nga zvicra!

  Shitet Nissan Micra 1.2 benzine me letra te sapo paguara per 1 vit deri ne shtatore 2020!149Mije KM

  Kavajë Sot, 10:35
  2.400 €
 • 9 foto
  Okazion!Mercedes C220CDI Automat Full 05
  Vetura

  Okazion!Mercedes C220CDI Automat Full 05

  Shitet Mercedes Benz C220CDI Elegance I sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar!239Mije KM ori

  Kavajë Sot, 10:35
  4.500 €
 • 9 foto
  OKAZION !! RANGE - ROVER - SPORT 2008
  Vetura

  OKAZION !! RANGE - ROVER - SPORT 2008

  SHITET - OKAZION !! RANGE - ROVER - SPORT AUTOMAT NAFTE ME DOGANE VITI 2008 SUPER E PASTER GOMA T

  Kavajë Sot, 10:34
  10.000 €
 • 8 foto
  OKAZION !! E KLAS 220—2004 —MANUAL
  Vetura

  OKAZION !! E KLAS 220—2004 —MANUAL

  SHITET - OKAZION !!!! E KLAS MOTORR 220 VITI 2004 ELEGANCE ME DOGANE GOMA 90% ( Mishelin ) MOTORR

  Kavajë Sot, 10:33
  5.500 €
 • 11 foto
  Okazion!Mercedes E220CDI AVANTGARDE AUTOMAT FULL
  Vetura

  Okazion!Mercedes E220CDI AVANTGARDE AUTOMAT FULL

  Shitet Mercedes Benz E220CDI “EVO” Avantgarde i sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar!2

  Kavajë Sot, 10:32
  5.900 €
 • 6 foto
  OKAZION !! OPEL - MERIVA -1.7 - 2005
  Vetura

  OKAZION !! OPEL - MERIVA -1.7 - 2005

  Teksti: SHITET - OPEL - MERIVA 1.7 NAFTE MANUALE VITI 2005 ME ( DOGANE ) XHAMA TE ZINJE ( ORIGJINAL

  Kavajë Sot, 10:32
  2.500 €
 • 7 foto
  OKAZION !! E KLAS 270 ELEGANCE. Sapo Targuar
  Vetura

  OKAZION !! E KLAS 270 ELEGANCE. Sapo Targuar

  SHITET ( E KLAS ) VITI 2003 MOTORR 270 ELEGANCE AUTOMATIK ME DOGANE GOMA 90% DISK TRONIK Letra pe

  Kavajë Sot, 10:31
  5.000 €
 • 5 foto
  OKAZION !! RENAULT - KLIO. 1.5 NAFTE. Sapo targuar
  Vetura

  OKAZION !! RENAULT - KLIO. 1.5 NAFTE. Sapo targuar

  SHITET - RENAULT - KLIO MOTORR 1.5 NAFTE KAMBJO - MANUALE GOMA 90% 2 CELCA SHUM E PASTER DHE ( EKON

  Kavajë Sot, 10:31
  2.400 €
 • 3 foto
  KAMA BENZIN+GAZ
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  KAMA BENZIN+GAZ

  Kama Benzin+Gaz Me 0km Viti i prodhimit 2018 Me impjant origjinal Garanci 1 vjecare DEDJA Sh.P.K St

  Kavajë Sot, 10:31
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  OKAZION - A KLAS - MANUAL - NAFTE - 1.7 SAPO TARGU
  Vetura

  OKAZION - A KLAS - MANUAL - NAFTE - 1.7 SAPO TARGU

  SHITET A KLAS VITI 2002 ME DOGANE TE PAGUAR NE GJENDJE SHUM TE MIR ME SHERBIME TE BERA KOMPLET E G

  Kavajë Sot, 10:29
  2.300 €
 • 6 foto
  OKAZION - C KLAS 200 VITI 2006 MANUAL
  Vetura

  OKAZION - C KLAS 200 VITI 2006 MANUAL

  ✅SHITET - OKAZION ✅C KLAS 200 CDI ✅VITI 2006 ✅NAFTE ✅ELEGANCE ✅MANUALE ✅ME DOGANE ✅2

  Kavajë Sot, 10:29
  4.500 €
 • 9 foto
  Okazion!Volkswagen Polo 1.4TDI SAPOTARGUAR!08
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Polo 1.4TDI SAPOTARGUAR!08

  Shitet Volkswagen Polo 1.4 TD(I) diesel e sapo ardhur me dogane te paguar!165Mije KM origjinale me t

  Kavajë Sot, 10:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  C.KLAS.2002.
  Vetura

  C.KLAS.2002.

  Makina esht ne gjendje te mir me dogan te paguar shum epastr mrena dhe jasht mundsi ndrrimi.

  Kavajë Sot, 10:17
  3.500 €
 • 4 foto
  TOYOTA RAV.4.2007.
  Vetura

  TOYOTA RAV.4.2007.

  Makina esht ne gjendje te mir me dogan te paguar shum epastr mrena dhe jasht km origjinale mundsi nd

  Kavajë Sot, 10:17
  6.000 €