Kamionë
Kavajë

Kamionë në shitje në Kavajë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  PJES KEMBIMI PER IVEKO STRALIS
  Kamionë

  PJES KEMBIMI PER IVEKO STRALIS

  Kemi pjes per iveko stralis. Kamioni osht ne gjendje shum te mir. I sapo ardhur

  Kavajë Sot, 09:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  PJES PER MAN 26-320
  Kamionë

  PJES PER MAN 26-320

  Kemi pjes per man 26-320 ne gjendje shum te mir.gjendemi ne qerret te kavajes

  Kavajë Sot, 09:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  PJES PER IVEKO 145 - 17
  Kamionë

  PJES PER IVEKO 145 - 17

  Kemi pjes per iveko 145 - 17

  Kavajë Sot, 09:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet vinc Palfinger pk 17000 4S
  Kamionë

  Shitet vinc Palfinger pk 17000 4S

  Shitet vinc Palfinger pk 17000 me 4 apje ihraulike kembe apje-mbydhje ihraulike pesha maxi

  Kavajë 20 maj 18:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet telekomande per vinc e kompletuar
  Kamionë

  Shitet telekomande per vinc e kompletuar

  Shitet radiokontrol per cdo lloj marke vinci e kompletuar dhe mundesi montimi nga servisi jon bre

  Kavajë 29 mars 16:47
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  KARROTREC sipas kerkeses tuaj
  Kamionë

  KARROTREC sipas kerkeses tuaj

  firma Auto S-I Trucks cranes lider ne cilesi ne prodhimit të pedanave e karrotreceve sipas kërkesave

  Kavajë 17 mars 08:10
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Karrotrec sipas kerkeses tuaj
  Kamionë

  Karrotrec sipas kerkeses tuaj

  Firma Auto S-I Trucks cranes esht ne sherbimin tuaj per cdo lloj kerkese ne ne fushen e

  Kavajë 17 mars 08:08
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Kamion 1114 me vinc
  Kamionë

  Kamion 1114 me vinc

  Kamion me vinc 80.1 kazani ne 3 ane kamioni eshte ne gjendje te shkelqyer

  Kavajë 1 mars 08:54
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Rimorkio schmitz
  Kamionë

  Rimorkio schmitz

  Shes rimorkio schmitz viti 2002 ne gjendje shum te mir

  Kavajë 24 dhjetor 18:47
  13.500 €
 • 8 foto
  Shitet vinc Palfinger Pk 17000 fjl 63 2003
  Kamionë

  Shitet vinc Palfinger Pk 17000 fjl 63 2003

  Shitet vinc Palfinger pk 17000 ne gjendje te shkelqyer me telekomande per me teper na k

  Kavajë 29 shtator 09:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet vinc EFFER 210 3S me 3 apje ihraulike
  Kamionë

  Shitet vinc EFFER 210 3S me 3 apje ihraulike

  Shitet vinc EFFER 210 3S me 3 apje ihraulike kembe apje-mbydhje ihraulike pesha maximale 72

  Kavajë 29 shtator 09:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet vinc HIAB 071
  Kamionë

  Shitet vinc HIAB 071

  Shitet vinc HIAB 071 ne gjendje te shkelqyer per me teper na kontaktoni ne 0035568200456

  Kavajë 29 shtator 09:18
  2.000 €
 • 3 foto
  Volvo
  Kamionë

  Volvo

  Okazion volvo jumbo ne super gjendjen makina ka punuar vetem rrug italie per me teper info kontakton

  Kavajë 18 shtator 13:29
  12.999 €
 • 2 foto
  Kamion iveco zeta
  Kamionë

  Kamion iveco zeta

  Shitet iveco zeta 7.5 deri ne 18 ton ne gjendje te shkelqyer me letra per nje vit. shitet per arsye

  Kavajë 29 gusht 19:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  kamion 814 me vinc
  Kamionë

  kamion 814 me vinc

  kamion 814 me vinc 2 ton me 6 pistona vet shkrakuse ne 3 ane dhe eshte gjendje shum te mir

  Kavajë 6 dhjetor 18:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  kamion me rimojko
  Kamionë

  kamion me rimojko

  shitet kamioni me rimojko dhe me vinc kamioni 4x4 rimojkja vet shkrakuse po edhe kamioni vet shkrak

  Kavajë 28 shtator 20:24
  Me Marrveshje