Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda në shitje në Kavajë

 • 4 foto
  Skrep fiat hitachi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Skrep fiat hitachi

  Fadroma esht me hapje kove dhe me zgjatje bige dhe esht ne gjendje te shkelqyer shitet per arsye mos

  Kavajë Sot, 12:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Eskavator
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Eskavator

  Shitet eskavator ne gjendje te mir.pune mjeti esht afersisht 20 ton

  Kavajë Sot, 12:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet kamion 3 akse man 26.272 silent
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet kamion 3 akse man 26.272 silent

  Shitet kamion man 3 akse me kazan 15 meter kup shkarkon vetem mbrapa. Mjeti esht ne gjendje shum te

  Kavajë Sot, 12:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Okazion
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Okazion

  Auto Rroshi

  Kavajë Sot, 12:12
  25.000 €
 • 1 foto
  Okazion
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Okazion

  Auto Rroshi

  Kavajë Sot, 12:11
  29.500 €
 • 7 foto
  PJES PER BENZ 814
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PJES PER BENZ 814

  Kemi pjes per benc 814

  Kavajë Sot, 07:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  PJES PER BENZ ATEGO 815
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PJES PER BENZ ATEGO 815

  Kemi pjes per atego 815.motorri osht ne gjendje te shkelqyer.Gabin kamje diferencial ne gjendje te m

  Kavajë Sot, 07:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PJES PER DAF 95-430
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PJES PER DAF 95-430

  Kemi pjes kembimi per Daf 95-430 Viti 2004. i sapo ardhur nga jashte. gjendemi ne Qerret te Kavajes

  Kavajë Sot, 07:43
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  PJES PER IVEKO TURBOSTAR 190-480
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PJES PER IVEKO TURBOSTAR 190-480

  Kemi pjes per iveko turbostar 190-480.kamioni osht ne gjendje te mir. Motorri, kamja, diferinciali,

  Kavajë Sot, 07:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PJES PER BENZ 711
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PJES PER BENZ 711

  Kemi pjes per benz 711.pjeset jon te gjith ne gjendje te mir

  Kavajë Sot, 07:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  PJES PER IVECO CURSOR 430
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PJES PER IVECO CURSOR 430

  Kemi pjes per iveko cursor. Kamioni osht ne gjendje super. Motorr ne gjendje super, kamje zf automat

  Kavajë Sot, 07:42
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  PJES PER IVECO EUROSTAR 440-42
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PJES PER IVECO EUROSTAR 440-42

  Pjes per iveco eurostar 440-42.motorri ne gjendje perfekte.kamje zf ne gjendje perfekte.

  Kavajë Sot, 07:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DIFERENCIAL 4X4 PER BENZ
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  DIFERENCIAL 4X4 PER BENZ

  shiten diferencialet para mbrapa 4x4 shkojn per benz ose man.cmimi i arsyeshem..gjendemi ne Qerret t

  Kavajë Sot, 07:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PJES PER MERCEDEZ ATEGO 12-23
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PJES PER MERCEDEZ ATEGO 12-23

  kemi pjes kembimi per Benz Atego 12-23 viti 2001 i sapo ardhur nga jashte. gjendemi ne Qerret te Kav

  Kavajë Sot, 07:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  PJES PER VOLVO F 16 520
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PJES PER VOLVO F 16 520

  kemi pjes per volvo f 16 520 viti 1997.gjendemi ne Qerret te Kavajes

  Kavajë Sot, 07:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  PJES PER MAN TGA 18-480
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PJES PER MAN TGA 18-480

  kemi pjes per man tga 18-480 viti 2004.i ardhur nga jashte.gjendemi ne Qerret Te Kavajes

  Kavajë Sot, 07:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Berryl CIFA per makina betoniere
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Berryl CIFA per makina betoniere

  Berryl \"CIFA \" per makina betoniere se bashku me fashetat mberthyese e pa perdorur. Cmimi :

  Kavajë Dje, 21:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  KAMA BENZIN+GAZ
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  KAMA BENZIN+GAZ

  Kama Benzin+Gaz Me 0km Viti i prodhimit 2018 Me impjant origjinal Garanci 1 vjecare DEDJA Sh.P.K St

  Kavajë 23 maj 14:32
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes benz vario 815
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes benz vario 815

  Shitet vario 815 vende 29 viti 2000 2 dyer elektrike . Cmimi i diskutushem

  Kavajë 20 maj 22:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet vario 818
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet vario 818

  Shitet mercedes benz vario 814 viti 2000 vende 29 me kondicioner der elektrike. Cmimi i diskutushem

  Kavajë 20 maj 22:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Telekomanda per cdo lloj marke vinci ..
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Telekomanda per cdo lloj marke vinci ..

  shitet telelekomande per vinc ose per presa betoni shiten pjese pese ose te kompetuar me 4 levizje d

  Kavajë 20 maj 18:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vinc PALFINGR CRANC radi kontrol per cdon make
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vinc PALFINGR CRANC radi kontrol per cdon make

  shitet telekomande per cdo marke vinci antene dhe bateri skareko ..telekomande + - karikusi skareko

  Kavajë 20 maj 18:32
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  MAN.
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN.

  Kamjoni esht ne gjendje perfekte.goma 70perqind vinxhi perfekt 3 tonsh.per me shum informacion kt 06

  Kavajë 20 maj 09:31
  8.500 €
 • 5 foto
  Sprinter 15 Vende
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter 15 Vende

  E shes per arsyje pensoni makina eshte ne gjendje shum te mir provojnei ku te doni.MOTORRIN E JAP ME

  Kavajë 20 maj 00:31
  5.300 Lek
 • 2 foto
  Shes fenera Hella orgjinale gjermane
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes fenera Hella orgjinale gjermane

  Te perdorur

  Kavajë 18 maj 11:54
  10 €
 • 7 foto
  Autobus mercedes benc
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autobus mercedes benc

  Shitet autobus mercedes benc vario 815 viti fundi 2004 me te gjitha sherbimet e bera makina esht ne

  Kavajë 11 maj 19:16
  20.000 €
 • 9 foto
  Vinc per cdo lloj kamioni
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vinc per cdo lloj kamioni

  Tashme Auto S-I Trucks cranes i licencesuar i vetmi ne lushnje_ kavaje per ndryshim kostrucioni

  Kavajë 1 maj 22:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vinc fassi F 160 A24 me 4 dalje idhraulike
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vinc fassi F 160 A24 me 4 dalje idhraulike

  shitet vinc fassi F160 A24 me 4 dalje idhraulike dhe 1 mukanike ne gjendje shum te mire pesha max 70

  Kavajë 1 maj 21:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vinc radiokontrol scareco per cdo lloj marke
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vinc radiokontrol scareco per cdo lloj marke

  Shitet radiokontrol scareco per cdo lloj marke vinci telekomanda esht e pa perdorur ne

  Kavajë 1 maj 21:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vinc PM 24024 2005
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vinc PM 24024 2005

  shitet vinc PM 24024 2005 me 4 dalje idhaulike ne gjendje shum te mire pam max 11000 kg kembet apje-

  Kavajë 1 maj 21:50
  15.000 €
 • 8 foto
  Vinc Palfinger PK 12001 EH 2010
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vinc Palfinger PK 12001 EH 2010

  Shitet vinc Palfinger pk 12001 EH viti 2010 ne gjendje te shkelqyer me telekomande ..per me

  Kavajë 1 maj 21:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Rramoqe
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rramoqe

  Shesim rramoqe te madhesive te ndryshme Ndodhemi ne hyrje te qytetit te kavajes (Euro drin 2d) Na ko

  Kavajë 1 maj 21:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vinç pirungrites
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vinç pirungrites

  Shesim vinç pirungrites I sapoardhur nga Italia Ndodhemi ne kryeluzaj-kavaje Per cdo informacion na

  Kavajë 1 maj 21:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Benz 1117 1995
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Benz 1117 1995

  Mercedes benz 1117 1995 Ngjyre e bardhe letra te paguara bateri te reja goma te reja Kazani 420x235x

  Kavajë 1 maj 11:11
  10.500 €
 • 1 foto
  Shitet ose nderrohet ! Komatsu pc 200 viti 2001.
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet ose nderrohet ! Komatsu pc 200 viti 2001.

  Shes komatsu pc 200 viti 2001. Mjeti eshte ne gjendje perfekte dhe ska nevoje per asgje. Vaj filtra

  Kavajë 24 prill 22:05
  32.000 €
 • 1 foto
  Machinari
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Machinari

  Machinari

  Kavajë 15 prill 23:07
  1 €
 • 7 foto
  Shitet Iveco
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Iveco

  Iveco kamion per ti sherbyer mobilerive ose bizneseve tjera , shitet per arsye mosperdorimi cmimi di

  Kavajë 13 prill 15:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Makineri blloqesh shtyllash dhe tubi betoni.
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Makineri blloqesh shtyllash dhe tubi betoni.

  Makineria blloqeve ka permasa 15,20 Makineria shtyllave me permasa 2-4m Tubi i betonit ka diameter 5

  Kavajë 12 prill 20:37
  700 €
 • 3 foto
  KULLA NDRICIMI edhe me QERA
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  KULLA NDRICIMI edhe me QERA

  Kulla ndricimi

  Kavajë 1 prill 16:45
  1 €
 • 2 foto
  Kulla ndricimi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kulla ndricimi

  Kulla ndricimi

  Kavajë 1 prill 16:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MAKINERI ME QERA
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAKINERI ME QERA

  BALLIU BI ofron makineri indusriale profesionale , gjithashtu ofrojme te gjitha makinerite dhe pai

  Kavajë 1 prill 15:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BALLIU BI RENT
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  BALLIU BI RENT

  BALLIU BI shpk ju ofron makineri industriale profesionale edhe me qera

  Kavajë 1 prill 14:56
  1 €
 • 7 foto
  pirun
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  pirun

  shitet pirun kinez i vitit 2008 ngren deri ne 3 ton esht pa spostim dhe ngrehet deri ne 3 metra lart

  Kavajë 31 mars 15:30
  8.500 Lek
 • 8 foto
  Vinc Fassi F 8023 viti 2005
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vinc Fassi F 8023 viti 2005

  Shitet vinc Fassi F 8023 me 3 dalje hdraulike viti 2005 ne gjendje te shkelqyer pesha maximal

  Kavajë 29 mars 16:48
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  U Shit Mercedes-Benz MUNDESI NDRIMI ME VETURE
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  U Shit Mercedes-Benz MUNDESI NDRIMI ME VETURE

  Shitet Mercedes-Benz karrotrec viti 98 me dogane te paguar gati per cdo lloj prove per m

  Kavajë 17 mars 08:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Karrotrec sipas kerkeses tuaj
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Karrotrec sipas kerkeses tuaj

  Tek firma Auto S-I Trucks cranes munt te beni porosi per karrotrec pe parameter sipas kerkese

  Kavajë 17 mars 08:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Karrotrec sipas kerkeses per cdo lloj mjeti ..
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Karrotrec sipas kerkeses per cdo lloj mjeti ..

  Firma Auto S-I Trucks cranes lider ne sistemet hidhaulike ..ne prodhojme pjata karotreci per cd

  Kavajë 17 mars 08:09
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Karrotrec sipas kerkeses tuaj per cdo lloj marke
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Karrotrec sipas kerkeses tuaj per cdo lloj marke

  Auto S-I Trucks cranes pranon cdo lloj porosie per cdo lloj kamion per ristrukturimit e karrotreceve

  Kavajë 17 mars 08:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Karrotrec sipas kerkeses tuaj
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Karrotrec sipas kerkeses tuaj

  Auto S-I Trucks cranes lider ne sistemet hidhaulike montime vincash ..karrotrec sipas ke

  Kavajë 17 mars 08:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MAN TGS 18.440* 4x4 HIDRODRIVE
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN TGS 18.440* 4x4 HIDRODRIVE

  MAN TGS 18.440* 4x4 HIDRODRIVE AD BLUE ADR KIPHIDRAULIK Mileage:544.000 km Power:324 kW (441 PS)

  Kavajë 12 mars 10:09
  Me Marrveshje