Kavajë

Sport & Rekreacion në shitje në Kavajë

 • 0 foto
  Qen rraca Maremano Abruzo
  Kafshe shtepiake

  Qen rraca Maremano Abruzo

  Shitet Qen rraca Maremano Abruzo ,shum inteligjent .pesha 35 deri ne 45 kg.i pershtatshem per ruajt

  Kavajë Dje, 22:13
  200 €
 • 4 foto
  BICIKLETE VERTICAL 24
  Paisje per sport

  BICIKLETE VERTICAL 24

  BICIKLETE VERTICAL VRT 24 ORIGJINALE E SAPO ARDHUR NGA ITALIA NE GJENDJE PERFEKTE. CMIMI 120 EURO.

  Kavajë 24 maj 20:18
  120 €
 • 3 foto
  DYNACORD A5 700 X 2=1400 WAT Rms TOTAL + 4 BOKSE
  Instrumente muzikore dhe paisje

  DYNACORD A5 700 X 2=1400 WAT Rms TOTAL + 4 BOKSE

  PAISJE PROFESIONALE PER DJ AMPLIFIKATOR DYNACORD A5 ME FUQI 700 x 2=1400 WAT Rms +4 BOKSE PASIVE, 2

  Kavajë 24 maj 20:17
  1.530 €
 • 0 foto
  shes pikture
  Koleksione

  shes pikture

  shes pikture me dimesion 110 me 160. e ardhur nga greqia

  Kavajë 21 maj 12:21
  700 €
 • 3 foto
  Subwoofera
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Subwoofera

  Shiten 2 subwoofera ne gjendje te mire...

  Kavajë 21 maj 08:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
   Kalceto
  Paisje per sport

  Kalceto

  Tapet kalceti 18 me 40 eshte ne gjendje te mir shitet sepse zona ku ndodhet esht thell edhe njerzit

  Kavajë 12 maj 20:38
  10 €
 • 5 foto
  Biciklete Rendez vous shimano
  Paisje per sport

  Biciklete Rendez vous shimano

  Shitet biciklete Rendez vous ardhur nga Italia ne gjendje te mire

  Kavajë 2 maj 13:01
  100 €
 • 3 foto
  Biciklete per femije mosha nga 5-10vjec
  Paisje per sport

  Biciklete per femije mosha nga 5-10vjec

  Shitet biciklete e ardhur nga Italia per femije mosha 5-10vjec ne gjendje te mire

  Kavajë 2 maj 13:01
  30 €
 • 2 foto
  Pups Pomsky bukur
  Kafshe shtepiake

  Pups Pomsky bukur

  Pups Pomsky bukur Puppy bukur f1b Pomsky për shitje reduktohet nga  për vetëm sa të gatshëm tani gri

  Kavajë 2 maj 13:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  6 Puppies të Bukura të Shëndetshme Samuja
  Kafshe shtepiake

  6 Puppies të Bukura të Shëndetshme Samuja

  6 Puppies të Bukura të Shëndetshme Samuja Foshnja ime e bukur Samoja baba Lola ka lindur 6 puppy të

  Kavajë 2 maj 13:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dogs gjermane dhe puppies për shitje
  Kafshe shtepiake

  Dogs gjermane dhe puppies për shitje

  Dogs gjermane dhe puppies për shitje Duke kërkuar për një familje të dashur dhe shtëpi të re përgjit

  Kavajë 2 maj 12:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  beutifull puppy pomeranian gati për të shkuar për
  Kafshe shtepiake

  beutifull puppy pomeranian gati për të shkuar për

  beutifull puppy pomeranian gati për të shkuar për një shtëpi të re 5 muaj Pomeranian është në kërkim

  Kavajë 26 prill 09:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Puppies drejta Beagle për zhvendosje.
  Kafshe shtepiake

  Puppies drejta Beagle për zhvendosje.

  Puppies drejta Beagle për zhvendosje. Bukur yndyrë, të pastër Beagles, meshkuj dhe femra në dispozic

  Kavajë 19 prill 20:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tarabuk
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Tarabuk

  I pa perdorur ....blind fare

  Kavajë 14 prill 10:56
  100 €
 • 3 foto
  Termostat dhe mates i lagshtise per inkubator
  Kafshe shtepiake

  Termostat dhe mates i lagshtise per inkubator

  Shes/Termostat-Mates i lageshtise. Kjo pajisje kontrollon Nxetesine dhe lageshtine pra i ka 2 veçori

  Kavajë 10 prill 12:28
  5.700 Lek
 • 6 foto
  Ore xhepi
  Koleksione

  Ore xhepi

  Shitet ore xhepi origjinale WFPW QUARTZ e viteve ‘80. Gjendje shum e mire. Cmimi i diskutueshem.

  Kavajë 4 prill 05:46
  150 €
 • 2 foto
  shitet biciklet bmx
  Paisje per sport

  shitet biciklet bmx

  shitet biciklete bmx e perdorur por ne gjendje shum te mire 9/10 cmimi 110 mij lek kontaktoni ne w

  Kavajë 4 prill 05:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet biciklete
  Paisje per sport

  shitet biciklete

  shitet biciklete ngjyre roze per femra e gjitha e kompletuar me frena etj ka disa te gervishtura gj

  Kavajë 4 prill 05:04
  100 Lek
 • 0 foto
  Pishine 4 × 2 metra
  Paisje per sport

  Pishine 4 × 2 metra

  Shes pishine 8 m2 E blerë vetëm para një muaji praktikisht akoma e re E re kushton rreth 800 mijë l

  Kavajë 4 prill 01:36
  35.000 Lek
 • 0 foto
  Cigare Elektronike iStick Pico 75W
  Veshje / Kepuce / Ore

  Cigare Elektronike iStick Pico 75W

  iStick Pico 75w ngjyra silver e re ne kuti Kutia ka fishen per karikim , cigaren elektronike , bate

  Kavajë 3 prill 23:48
  30 €
 • 1 foto
  Shure beta
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shure beta

  Shitet mikrofon shure beta....

  Kavajë 3 prill 17:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  U shiten flm merrjep
  Instrumente muzikore dhe paisje

  U shiten flm merrjep

  Shiten tamtame ne gjendje shum te mire te ardhura nga gjermania

  Kavajë 3 prill 15:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pajisje per dj
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pajisje per dj

  Shiten pajisje per dj të reja pa u perdorur tè blera né itali 2 boksa jbl eon 515 xt 1300 vat. 1 mik

  Kavajë 3 prill 14:31
  4.200 €
 • 6 foto
  carrera
  Paisje per sport

  carrera

  MARSHET-SHIMANO, FRENAT-PROMAX, AMORTIZIMI-200M GOMAT-26X2,0 KENDA DISK FREN-PARA TIMONI-CARRERA W-D

  Kavajë 3 prill 14:10
  200 €
 • 5 foto
   BICIKLETA SWIS BIKE 26\"
  Paisje per sport

  BICIKLETA SWIS BIKE 26\"

  SWIS BIKE 26\" MARSHET SHIMANO FRENAT-VBRAKE PROMAX PARA-DISK FREN AMORTIZIMI-CLIX SHALA-SWIS BIKE T

  Kavajë 3 prill 14:10
  250 €
 • 6 foto
   GT AGRESSOR 26\"
  Paisje per sport

  GT AGRESSOR 26\"

  MARSHET-SHIMANO FRENAT-VBRAKE SHIMANO AMORTIZIMI-SR SUNTOUR PEDALET-SHIMANO SHALA-GT TIMONI-GT GOMAT

  Kavajë 3 prill 14:10
  250 €
 • 2 foto
  Ushit flm merrjep
  Paisje per sport

  Ushit flm merrjep

  Shitet kalceto prefesionale ne gjendje prefekte e perdorur nje muaj kalceto punon me xhetona.cmim i

  Kavajë 3 prill 11:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Biciklet me pjeset shimano
  Paisje per sport

  Biciklet me pjeset shimano

  Shitet biciklet ne gjendje shum te mire pjeset shimano

  Kavajë 3 prill 11:10
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  CHOW CHOW RACE ORIGJINALE ME PEDIGRE
  Kafshe shtepiake

  CHOW CHOW RACE ORIGJINALE ME PEDIGRE

  Shitet kelysh 10 muajsh i races chow chow I ushqyer me royal canine Race origjnale me pedigre Posed

  Kavajë 3 prill 09:44
  1.000 €
 • 0 foto
  Pajisje Sportive
  Paisje per sport

  Pajisje Sportive

  Shiten Pajisje Sportive te shumellojshme

  Kavajë 2 prill 14:32
  200 Lek
 • 4 foto
  Piktura murale(kanavace)
  Koleksione

  Piktura murale(kanavace)

  5 piktura per salle playstation le sfondet e lojrave ne gjendje perfrkte 8000 leke secila

  Kavajë 2 prill 12:48
  35.000 Lek
 • 1 foto
  Ore Hublot Imitim Dora I
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Hublot Imitim Dora I

  Hublot Imitim Dora 1 Shitetarsye mosperdorimi

  Kavajë 2 prill 12:38
  100 €
 • 3 foto
  Bokse gemini
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bokse gemini

  2 bokse Gemini per dj dhe live 500 wat secila Plus 2 karmaleca alumin 50000 milek Cmimi i diskut

  Kavajë 2 prill 12:26
  50.000 Lek
 • 0 foto
  lope
  Kafshe shtepiake

  lope

  Shesim lope te rracave te ndryshme. Dhe blejme lope dhe vica

  Kavajë 2 prill 11:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tavolin pipongu
  Paisje per sport

  Tavolin pipongu

  tavolin pipongu STIGA orgjinale.

  Kavajë 2 prill 01:12
  22.000 Lek
 • 0 foto
  Bokse per deejay
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bokse per deejay

  Shitet deejay 4 bokse mikser dhe te gjith fishat ose 2 bokse

  Kavajë 2 prill 01:08
  549 €
 • 1 foto
  Shes kolibe per qen. Farmaci veterinare R/LIKA
  Kafshe shtepiake

  Shes kolibe per qen. Farmaci veterinare R/LIKA

  Shes kolibe per qen me permasa te ndryshme e kompletuar dhe rezistente ndaj shiut.

  Kavajë 1 prill 17:43
  4.000 Lek
 • 0 foto
  Qen sharr orgjinal
  Kafshe shtepiake

  Qen sharr orgjinal

  Qen sharr orgjinal 1 mujsh

  Kavajë 1 prill 03:21
  250 €
 • 0 foto
  Akai MPC 5000, Black & Red, Murdered Out & Maxe
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Akai MPC 5000, Black & Red, Murdered Out & Maxe

  Akai MPC 5000, Black & Red, Murdered Out & Maxe Skype: andulka.anastazie

  Kavajë 23 mars 17:58
  300 €
 • 3 foto
  Shitet kelysh Pastor Gjerman
  Kafshe shtepiake

  Shitet kelysh Pastor Gjerman

  Pastor Gjerman 10 javesh Seksi femer.

  Kavajë 21 mars 11:58
  15.000 Lek
 • 1 foto
  Korg Pa 80
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg Pa 80

  Persh... Shitet korg pa 80 e pa perdorur...

  Kavajë 20 mars 19:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes kelysh pastor gjermane
  Kafshe shtepiake

  Shes kelysh pastor gjermane

  Shes kelysh pastori gjerman, rrace paster. Mosha 6 jave.

  Kavajë 2 mars 15:58
  10.000 Lek
 • 0 foto
  Tavolin pipongu
  Paisje per sport

  Tavolin pipongu

  Tavolin pipongu stiga

  Kavajë 13 shkurt 22:28
  2.000 Lek
 • 2 foto
  Arme gjahu breda
  Paisje per sport

  Arme gjahu breda

  Shitet arme model: Breda pesce automatike

  Kavajë 12 shkurt 12:58
  470 €
 • 1 foto
  Makine Shkrimi EVEREST
  Koleksione

  Makine Shkrimi EVEREST

  Makine Shkrimi EVEREST, Ne gjendje te mire teknike Cmimi - 15.000L

  Kavajë 2 shkurt 16:28
  15.000 Lek
 • 0 foto
  qilim
  Koleksione

  qilim

  qilimi me përmasa 3×2 , e punuar në vegjë me fije të trasha leshi.që vihet mbi dysheme.Ndersa rrugic

  Kavajë 30 janar 22:28
  70.000 Lek
 • 0 foto
  Produkte kozmetike ?
  Veshje / Kepuce / Ore

  Produkte kozmetike ?

  Porosit online! Transport ne gjithe Shqiperine. Sherbim i shpejte, pagesa ne dorezim. Per te bere po

  Kavajë 23 janar 20:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MONEDHA DHE KARTEMONEDHA TE VJETRA
  Koleksione

  MONEDHA DHE KARTEMONEDHA TE VJETRA

  SHITEN MONEDHA DHE KARTEMONEDHA TE VJETRA ANTIKE TE SHUME LLOJEVE DHE SHUME VENDEVE TE NDRYSHME. CMI

  Kavajë 9 janar 16:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ALBUM ME 20 DISQE TE VJETRA 100 VJECARE GRAMAFONI
  Instrumente muzikore dhe paisje

  ALBUM ME 20 DISQE TE VJETRA 100 VJECARE GRAMAFONI

  SHITET ALBUM ME 20 DISQE TE VJETRA 100 VJECARE GRAMAFONI. CMIMI SHUME I ARSYESHEM DHE I DISKUTUESHEM

  Kavajë 9 janar 16:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Hoverboard
  Paisje per sport

  Hoverboard

  Hoverboar model S36 ngjyre blu. E pa perdorur, ne kuti.

  Kavajë 18 prill 15:16
  150 €