Kavajë

Sport & Rekreacion në shitje në Kavajë

 • 1 foto
  Buy 20ft High Cube shipping containers Online
  Koleksione

  Buy 20ft High Cube shipping containers Online

  The 20′ high cube shipping container is ...

  Kavajë Dje, 12:06
  1.000 €
 • 5 foto
  Biciklete ELEKTRIKE MTB Italiane
  Paisje per sport

  Biciklete ELEKTRIKE MTB Italiane

  E-BIKE MTB XENON Motorri - Bafang Gjerma...

  Kavajë Dje, 09:33
  770 €
 • 3 foto
  Shes biciklete modeli woow bici
  Paisje per sport

  Shes biciklete modeli woow bici

  Shes biciklete pothuajse e re biciklete ...

  Kavajë 30 nëntor 17:28
  400 €
 • 3 foto
  Këlyshët pomeranez
  Kafshe shtepiake

  Këlyshët pomeranez

  Këlyshët pomeranez Ata u kontrolluan nga...

  Kavajë 29 nëntor 10:34
  300 €
 • 3 foto
  Mini qimedredha
  Kafshe shtepiake

  Mini qimedredha

  Mini qimedredha Këto tufa gëzimi po kërk...

  Kavajë 29 nëntor 10:32
  300 €
 • 2 foto
  Këlysh Debraman për birësim
  Kafshe shtepiake

  Këlysh Debraman për birësim

  Këlysh Debraman për birësim Kemi një kël...

  Kavajë 29 nëntor 10:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten filxhan çaji këlysh pomeranez
  Kafshe shtepiake

  Shiten filxhan çaji këlysh pomeranez

  Shiten filxhan çaji këlysh pomeranez Gat...

  Kavajë 27 nëntor 03:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Këlyshët Toypoodle në dispozicion
  Kafshe shtepiake

  Këlyshët Toypoodle në dispozicion

  Këlyshët Toypoodle në dispozicion Këlysh...

  Kavajë 27 nëntor 03:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Minelab GPZ 7000 Gold Metal Detector with GPZ 19\" Search
  Paisje per sport

  Minelab GPZ 7000 Gold Metal Detector with GPZ 19\" Search

  AVAILABLE NOW IN STOCK @Amazing Prices ...

  Kavajë 27 nëntor 03:06
  1.100 €
 • 3 foto
  Të dy kotelet mashkullore dhe femërore Blue
  Kafshe shtepiake

  Të dy kotelet mashkullore dhe femërore Blue

  Të dy kotelet mashkullore dhe femërore B...

  Kavajë 24 nëntor 10:39
  300 €
 • 4 foto
  Ore dore per Meshkuj Chopard -Imitazion-
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore dore per Meshkuj Chopard -Imitazion-

  Ore dore per Meshkuj Marka Chopard -Imit...

  Kavajë 23 nëntor 10:38
  30.000 Lek
 • 3 foto
  Mbreti i kalorësisë Karli
  Kafshe shtepiake

  Mbreti i kalorësisë Karli

  Mbreti i kalorësisë Karli Shes qimedredh...

  Kavajë 23 nëntor 08:16
  300 €
 • 2 foto
  Këlyshët e bukur Shih Tzu
  Kafshe shtepiake

  Këlyshët e bukur Shih Tzu

  Këlyshët e bukur Shih Tzu Ne kemi të gji...

  Kavajë 20 nëntor 11:56
  300 €
 • 3 foto
  Shiten kelysh Golden Retriever
  Kafshe shtepiake

  Shiten kelysh Golden Retriever

  Shiten kelysh Golden Retriever Këlyshët ...

  Kavajë 18 nëntor 23:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten kelysh malteze
  Kafshe shtepiake

  Shiten kelysh malteze

  Shiten kelysh malteze Vaksinimet e para,...

  Kavajë 17 nëntor 23:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten kelysh pomeranez boo
  Kafshe shtepiake

  Shiten kelysh pomeranez boo

  Shiten kelysh pomeranez boo. këlysh të t...

  Kavajë 17 nëntor 08:02
  1.200 €
 • 3 foto
  Këlyshët e bukur Shih Tzu
  Kafshe shtepiake

  Këlyshët e bukur Shih Tzu

  Këlyshët e bukur Shih Tzu Ne kemi të gji...

  Kavajë 17 nëntor 08:01
  300 €
 • 10 foto
  POGONI SH.P.K BICIKLETA JAPONEZE
  Paisje per sport

  POGONI SH.P.K BICIKLETA JAPONEZE

  TEK NE DO GJENI GJITHMONE OFERTAT E DUHU...

  Kavajë 8 nëntor 08:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mini qimedredha
  Kafshe shtepiake

  Mini qimedredha

  Mini qimedredha Këto tufa gëzimi po kërk...

  Kavajë 8 nëntor 06:17
  300 €
 • 4 foto
  Termostat 12V për inkubator
  Kafshe shtepiake

  Termostat 12V për inkubator

  Eshte ne stok, Shes termostat për inkuba...

  Kavajë 7 nëntor 07:15
  21 €
 • 6 foto
  Shes Termostatin e llojit STC-1000
  Kafshe shtepiake

  Shes Termostatin e llojit STC-1000

  Shes Termostatin e llojit STC-1000 Ky te...

  Kavajë 7 nëntor 07:15
  30 €
 • 7 foto
  Termostat DTC1200
  Kafshe shtepiake

  Termostat DTC1200

  Shes termostat DTC1200, per inkubator, A...

  Kavajë 7 nëntor 07:15
  35 €
 • 2 foto
  Termostat për inkubator 220v XH-W3001
  Kafshe shtepiake

  Termostat për inkubator 220v XH-W3001

  Shes termostatin për inkubator. Në çmim ...

  Kavajë 7 nëntor 07:15
  16 €
 • 3 foto
  Këlyshët e Labradorit
  Kafshe shtepiake

  Këlyshët e Labradorit

  Këlyshët e Labradorit Një transportues i...

  Kavajë 7 nëntor 06:23
  300 €
 • 3 foto
  Yorkie լակոտներ
  Kafshe shtepiake

  Yorkie լակոտներ

  Yorkie լակոտներ Մենք ունենք առողջ և որակ...

  Kavajë 4 nëntor 07:19
  300 €
 • 3 foto
  Գեղեցիկ Shih Tzu լակոտներ
  Kafshe shtepiake

  Գեղեցիկ Shih Tzu լակոտներ

  Գեղեցիկ Shih Tzu լակոտներ Մենք ունենք բո...

  Kavajë 4 nëntor 07:14
  300 €
 • 3 foto
  Shiten kelysh Golden Retriever Whatsapp: +447932393851
  Kafshe shtepiake

  Shiten kelysh Golden Retriever Whatsapp: +447932393851

  Shiten kelysh Golden Retriever Këlyshët ...

  Kavajë 2 nëntor 04:23
  300 €
 • 3 foto
  Në dispozicion këlyshët e yorkshire
  Kafshe shtepiake

  Në dispozicion këlyshët e yorkshire

  Në dispozicion këlyshët e yorkshire Kël...

  Kavajë 25 tetor 15:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Në dispozicion këlyshët beagle.
  Kafshe shtepiake

  Në dispozicion këlyshët beagle.

  Në dispozicion këlyshët beagle. qenus...

  Kavajë 17 shtator 07:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Këlyshë të mrekullueshëm Maltipoo për shtëpi të reja
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të mrekullueshëm Maltipoo për shtëpi të reja

  Këlyshë të mrekullueshëm Maltipoo për sh...

  Kavajë 11 shtator 03:58
  300 €
 • 2 foto
  Malinois Belg rrac origjinale
  Kafshe shtepiake

  Malinois Belg rrac origjinale

  Shitet malinois belg femer 7 muajshe...

  Kavajë 31 gusht 16:23
  150 €
 • 1 foto
  Blue Staffordshire Bull Terrier Puppies +31637256082Blu
  Kafshe shtepiake

  Blue Staffordshire Bull Terrier Puppies +31637256082Blu

  Blue Staffordshire Bull Terrier Puppies ...

  Kavajë 30 gusht 06:03
  430 €
 • 3 foto
  Në dispozicion këlyshët e adhurueshëm pomeranez
  Kafshe shtepiake

  Në dispozicion këlyshët e adhurueshëm pomeranez

  Në dispozicion këlyshët e adhurueshëm po...

  Kavajë 26 gusht 12:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kotele të bukura Spynx në dispozicion
  Kafshe shtepiake

  Kotele të bukura Spynx në dispozicion

  Kotele të bukura Spynx në dispozicion si...

  Kavajë 23 gusht 23:45
  100 €
 • 1 foto
  Korg
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg

  Korg pa 500...

  Kavajë 22 gusht 01:38
  500 Lek
 • 4 foto
  Klarinet Amati
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Klarinet Amati

  Shitet klarinet ne gjendje te re...

  Kavajë 22 gusht 01:36
  350 Lek
 • 4 foto
  Shes Blej Bono Privatizimi (Edhe Me Libreze)
  Koleksione

  Shes Blej Bono Privatizimi (Edhe Me Libreze)

  Shes/Blej Bono Privatizimi Edhe Librezat...

  Kavajë 21 gusht 17:14
  1 Lek
 • 4 foto
  Shes Blej Bono Privatizimi (Edhe Me Libreze)
  Koleksione

  Shes Blej Bono Privatizimi (Edhe Me Libreze)

  Shes/Blej Bono Privatizimi Edhe Librezat...

  Kavajë 2 gusht 12:43
  1 Lek
 • 2 foto
  Capuchin monkeys for adoption
  Kafshe shtepiake

  Capuchin monkeys for adoption

  capuchin monkey both male and female bab...

  Kavajë 1 gusht 19:50
  600 Lek
 • 4 foto
  DYNACORD A5 700 X 2=1400 WAT Rms TOTAL + 4 BOKSE
  Instrumente muzikore dhe paisje

  DYNACORD A5 700 X 2=1400 WAT Rms TOTAL + 4 BOKSE

  PAISJE PROFESIONALE PER DJ AMPLIFIKATOR ...

  Kavajë 26 korrik 19:17
  1.530 €
 • 3 foto
  Jorkshire është një qen social me shtat të vogël i
  Kafshe shtepiake

  Jorkshire është një qen social me shtat të vogël i

  Jorkshire është një qen social me shtat ...

  Kavajë 20 korrik 09:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Capuchin monkeys for adoption
  Kafshe shtepiake

  Capuchin monkeys for adoption

  capuchin monkey both male and female bab...

  Kavajë 16 korrik 13:54
  600 €
 • 4 foto
  Shiten
  Bileta / Udhetime

  Shiten

  Shiten 17 çifte shezllona te kompletuar ...

  Kavajë 10 korrik 16:42
  6.000 Lek
 • 4 foto
  Shes Blej Bono Privatizimi (Edhe Me Libreze)
  Koleksione

  Shes Blej Bono Privatizimi (Edhe Me Libreze)

  Shes/Blej Bono Privatizimi Edhe Librezat...

  Kavajë 6 korrik 12:11
  1 Lek
 • 1 foto
  Bizhuteri handmade
  Veshje / Kepuce / Ore

  Bizhuteri handmade

  Te Vernham me boqellli...

  Kavajë 5 korrik 16:31
  1.500 Lek
 • 10 foto
  Kanoe / Kayak - (Prodhim anglez, marka Cambridge)
  Paisje per sport

  Kanoe / Kayak - (Prodhim anglez, marka Cambridge)

  Shitet Kanoe 2 vendendeshe ne gjendje te...

  Kavajë 2 korrik 21:22
  55.000 Lek
 • 1 foto
  Football boots, taka futbolli
  Paisje per sport

  Football boots, taka futbolli

  Football boots taka futbolli nga Italia ...

  Kavajë 30 qershor 14:23
  130 €
 • 4 foto
  Omer 60
  Paisje per sport

  Omer 60

  Pushk gjuetie peshkimi Omer 60 e perdoru...

  Kavajë 18 qershor 20:22
  70 Lek
 • 2 foto
  kangal mix sharri
  Kafshe shtepiake

  kangal mix sharri

  shitet qeni 3 vjec , shum i eger . Per f...

  Kavajë 15 qershor 10:10
  300 €
 • 1 foto
  Bizhuteri handmade
  Veshje / Kepuce / Ore

  Bizhuteri handmade

  Blu...

  Kavajë 11 qershor 15:59
  1.500 Lek