Bicikleta Gjermane

Çmimi: 180 €
Bicikleta Gjermane

Detajet

Postuar
29 janar 18:11
Kategoria
Sport & Rekreacion > Paisje per sport
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Kavajë

Përshkrimi

Ne shitje biciklete28 e firmes Triumph per femra.
Ka 7 marshe ne aksin e gomes .frenat i punojne mire.
Dinamo tek aksi i gomes dritat i punojne.
Ne gjendje shume te mire dhe te mbajtur .
Na kontaktoni.