Kanoe / Kayak - (Prodhim anglez, marka Cambridge)

Çmimi: 55.000 Lek
Kanoe / Kayak - (Prodhim anglez, marka Cambridge)

Detajet

Postuar
2 korrik 2023 21:22
Kategoria
Sport & Rekreacion > Paisje per sport
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Kavajë

Përshkrimi

Shitet Kanoe 2 vendendeshe ne gjendje te mire, me ngjyre te zeze, rreth 3.8 m e gjate. Materiali eshte polimer cilesor me trashesi 5mm, me peshembajtje max 250 kg.
Kanoe shitet bashke me dy sedilje te rehatshme, qe montohen lehtesisht si dhe dy lopata alumini per lundrim.
Kanoe eshte e pershtatshme per xhiro turistike sidomos per gjiret ku nuk shkojne dot varkat, si dhe per peshkim (perfshihet dhe nje mbajtese kallamash peshkimi).
E perdorur shume pak ditë ne vit per rreth 4 vite.
Ne cmim perfshihen:
Kanoe cope 1
Lopata cope 2
Sedilje cope 2
Tapa bllokuese cope 8
Jastek te posacem me lidhese per transport cope 2
Vendodhja Qerret, Kavaje