Football boots, taka futbolli

Çmimi: 130 €
Football boots, taka futbolli

Detajet

Postuar
30 qershor 2023 14:23
Kategoria
Sport & Rekreacion > Paisje per sport
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Kavajë

Përshkrimi

Football boots taka futbolli nga Italia te reja jan bler me cmim mbi 200 euro dhe shiten 130 euro adidas speedportal1.3 numri 42,43