BICIKLETE ELEKTRIKE ITALIANE XENON MTB

Çmimi: 890 €
BICIKLETE ELEKTRIKE ITALIANE XENON MTB

Detajet

Postuar
26 prill 2023 18:53
Kategoria
Sport & Rekreacion > Paisje per sport
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Kavajë

Përshkrimi

E-BIKE MTB XENON
Motorri - Bafang Gjerman Bateria - Samsung
Madhesia e trupit - M
Gomat - Kenda 27.5 Amortizator - Suntour
Pjeset te gjitha origjinale Shimano - 7x3
Autonomi - Deri 100 km 1 karikim
Top speed - 35 km/h

Bicikleta eshte ne gjendje te shkelqyer shume pak e perdorur me vetem 800 km
Biciklete teper e rehatshme dhe e fuqishme
Shoqerohet me karikues
Shitet per arsye mosperdorimi
Cmimi i diskutueshtem