Biciklete ELEKTRIKE MTB Italiane

Çmimi: 770 €
Biciklete ELEKTRIKE MTB Italiane

Detajet

Postuar
12 shtator 2023 10:32
Kategoria
Sport & Rekreacion > Paisje per sport
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Kavajë

Përshkrimi

E-BIKE MTB XENON
Motorri - Bafang Gjerman
Bateria - Samsung pothuajse e re
Gomat - Kenda 27.5 Amortizator - Suntour
Pjeset te gjitha origjinale Shimano - 8x3
Autonomi - Deri 100 km 1 karikim
Top speed - 30 km/h

Bicikleta eshte si e re 3 muaj i perdorur
Biciklete super e rehatshme dhe e fuqishme
Shoqerohet me karikuesin e vet
Shitet me kete cmim per arsye mosperdorimi