Biçiklete Çiklizmi Benotto

Çmimi: 160 €
Biçiklete Çiklizmi Benotto

Detajet

Postuar
20 janar 16:29
Kategoria
Sport & Rekreacion > Paisje per sport
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Kavajë

Përshkrimi

Bicikleta eshte e viteve 80 Benotto
Bicikleta eshte e lyer komplet nga profesioniste
eshte funksionale dhe cdo pjese e ka te veten origjinale pervec ulëses
Pjeset te gjitha Shimano 600
Jo telefonata vetem whatsapp : 0682675333
Cmimi i padiskutueshem 160€
Vetem te interesuar serioz dhe jo nderrime