Makineri dhe inventare në shitje në Kavajë

 • 4 foto
  Serbentina freskues e fryresa per dhoma frig.
  Makineri dhe inventare

  Serbentina freskues e fryresa per dhoma frig.

  Serbentina per dhoma frigoriferike dhe banake.te perdorura si dhe freskues e fryres per dhoma frig

  Kavajë Dje, 20:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Minibar
  Makineri dhe inventare

  Minibar

  Mini bar ne gjendje te mire , pak i perdorur, shitet per arsye emigrimi, i blere ne itali, cmimi me

  Kavajë Dje, 20:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ekspres kafeje
  Makineri dhe inventare

  Ekspres kafeje

  Ekspres kafeje per zyra .Te ardhur nga Italia Me marrveshje

  Kavajë Dje, 20:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Telefon nokia
  Makineri dhe inventare

  Telefon nokia

  Telefon nokia

  Kavajë Dje, 20:30
  2.500 Lek
 • 7 foto
  Pajisje elektrike,Salvavita,Kuadro
  Makineri dhe inventare

  Pajisje elektrike,Salvavita,Kuadro

  Pajisje elektrike te ndryshme si Salvavita, kuadro elektrik te montuara ne kaseta te vogla dhe panel

  Kavajë Dje, 20:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Zgare elektrike per lokale e kafene
  Makineri dhe inventare

  Zgare elektrike per lokale e kafene

  Zgare elektrike per lokale e kafene e markes "CANDOR " ,prodhim Italian, shum pak e perdorur. Cmimi

  Kavajë Dje, 20:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Torno
  Makineri dhe inventare

  Torno

  Torno e vogel. ne gjendje pune te shkelqyer. Mandrina 160. 2 cope ne gjendje

  Kavajë 19 tetor 11:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  torno
  Makineri dhe inventare

  torno

  Torno e madhe ne gjendje te mire pune c6203

  Kavajë 19 tetor 11:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Datalogic (bar kod)
  Makineri dhe inventare

  Datalogic (bar kod)

  Datalog (bar kod) se bashku me CAVO USB i paperdorur Touch 65/90 Light

  Kavajë 18 tetor 19:09
  90 €
 • 2 foto
  Aspirator lokali
  Makineri dhe inventare

  Aspirator lokali

  Shitet aspirator lokali

  Kavajë 14 tetor 12:53
  700 €
 • 2 foto
  APARATE BOJE ME PJEKJE
  Makineri dhe inventare

  APARATE BOJE ME PJEKJE

  APARATE BOJE ME PJEKJE (BOJE PLUHUR ) , MAGNETIKE (LYEN PARA-MBRAPA PA I KTHYER OBJEKTET) 1.500 EURO

  Kavajë 25 gusht 20:58
  1.500 €
 • 1 foto
  CEKIK PLUMATIK
  Makineri dhe inventare

  CEKIK PLUMATIK

  CEKIK PLUMATIK KINEZE

  Kavajë 25 gusht 18:58
  3.000.000 Lek
 • 1 foto
  Poltron dentar
  Makineri dhe inventare

  Poltron dentar

  SHITET: poltron i ri ne kuti, kinez Model Europian shume cilesor i vitit-2019 me aksesoret e poltron

  Kavajë 12 gusht 18:35
  4.700 €
 • 3 foto
  Esht ne gjendje pune
  Makineri dhe inventare

  Esht ne gjendje pune

  Cmimi i diskutushem

  Kavajë 16 korrik 18:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  FOTOKOPJE TOSHIBA E-STUDIO 207 PROFESIONALE
  Makineri dhe inventare

  FOTOKOPJE TOSHIBA E-STUDIO 207 PROFESIONALE

  FOTOKOPJE PROFESIONALE TOSHIBA E-STUDIO 207 NE GJENDE SHUME TE MIRE. 280 EURO VENDNDODHJA RROGOZHINE

  Kavajë 6 korrik 22:59
  280 €
 • 0 foto
  Selfie service
  Makineri dhe inventare

  Selfie service

  Shitet selfie service per hotele dhe gjelltore 1 muaj e perdorur eshte blere ke master shefi akoma n

  Kavajë 17 maj 14:47
  2.300 €
 • 4 foto
  SHEZLLONA DRURI
  Makineri dhe inventare

  SHEZLLONA DRURI

  Bejme shezllona plazhi me porosi Super cilesi Super cmim ( vetem me porosi nuk kemi ne gjendje m

  Kavajë 13 maj 12:14
  4.500 Lek
 • 2 foto
  FRIGORIFER AKULLORESH BATITOR DERI NE MINUS 40
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER AKULLORESH BATITOR DERI NE MINUS 40

  FRIGORIFER BATITOR NGRIRES DERI NE MINUS 40 NE GJENDJE SHUM TE MIRE PUNE SHITET PER ARSYE MOSPERDORI

  Kavajë 3 maj 14:00
  3.000 €
 • 4 foto
  Pajisje lavazhi set
  Makineri dhe inventare

  Pajisje lavazhi set

  Pajisje lavazhi te ardhur nga italia ,pak te perdorura ne gjendje te mir teknike shiten set Me marr

  Kavajë 27 prill 12:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Frigorifer freskues 2 metrosh per pasticeri
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer freskues 2 metrosh per pasticeri

  Super frigorifer freskues 2 metrosh per pasticeri

  Kavajë 11 prill 14:23
  1 €
 • 2 foto
  Fornele Gazi
  Makineri dhe inventare

  Fornele Gazi

  Fornele Gazi per lokale e perdorur ardhur nga ital, ne gjendje te mire. Cmimi : me marrveshje.

  Kavajë 4 prill 07:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Frigorifer ngrires dy kanat
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer ngrires dy kanat

  Frigorifer ngrires dy kanat.ideal per restorante ,pasticeri,fastfood,etj.i sjelle nga Italia.kavaje

  Kavajë 4 prill 06:27
  1 €
 • 0 foto
  Mikser
  Makineri dhe inventare

  Mikser

  Mikser me 3lloje grepash.

  Kavajë 4 prill 06:27
  1 €
 • 0 foto
  Frigorifer pasticerie
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer pasticerie

  Frigorifer pasticerie 2 metrosh freskues

  Kavajë 4 prill 06:26
  1 €
 • 3 foto
  Pasterizator
  Makineri dhe inventare

  Pasterizator

  Eshte ne gjendje te mire pune. Cmimi i diskutueshem

  Kavajë 4 prill 05:53
  9.000 €
 • 0 foto
  Linja Prodhimi dhe Pakëtimi
  Makineri dhe inventare

  Linja Prodhimi dhe Pakëtimi

  Www.digimak.al

  Kavajë 4 prill 03:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  U shiten flm merrjep
  Makineri dhe inventare

  U shiten flm merrjep

  Per arsye mbyllje biznesi shes 2 komplete tavolinash per ambjent te jashte jan ne gjendje te mire si

  Kavajë 3 prill 18:42
  100 Lek
 • 1 foto
  Tavolina karrige për bar kafe
  Makineri dhe inventare

  Tavolina karrige për bar kafe

  Shiten 6 komplete tavolinë karrige.

  Kavajë 3 prill 18:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vetrata alumini
  Makineri dhe inventare

  Vetrata alumini

  Shiten vetrata alumini + qepen ne gjendje shum te mir

  Kavajë 3 prill 16:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OKAZION!!!  SET LYERJE ME BOJE EKTROSTATIKE
  Makineri dhe inventare

  OKAZION!!! SET LYERJE ME BOJE EKTROSTATIKE

  Cmimi OKAZION!!! www.digimak.al

  Kavajë 3 prill 14:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Frigorifer ngrires
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer ngrires

  Frigorifer ngrires dy kanat.ideal per pasticeri ,restorante,fastfood,.etj.

  Kavajë 3 prill 09:08
  1 €
 • 2 foto
  Frigorifer freskues per pasticeri
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer freskues per pasticeri

  Frigorifer freskues per pasticeri 2 metrosh.

  Kavajë 3 prill 09:07
  1 €
 • 3 foto
  Banak per berber
  Makineri dhe inventare

  Banak per berber

  Shitet banak per berber cmimi i arsyeshem...

  Kavajë 2 prill 11:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Leshus 450a dhe 500a
  Makineri dhe inventare

  Leshus 450a dhe 500a

  Shiten 2 leshus njei 450a dhe tjetri 500a bobin 230v 3 polar te paisur me ndihmes kontaktor te rinj

  Kavajë 2 prill 06:13
  1 Lek
 • 3 foto
  Grirese mishi dhe djathi NSV . 3 fazore
  Makineri dhe inventare

  Grirese mishi dhe djathi NSV . 3 fazore

  Grirese mishi dhe djathi NSV . 3 fazore .Ne gjendje te mire teknike , ardhur nga italia. Cmimi me

  Kavajë 2 prill 04:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Frigorifer freskues
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer freskues

  Frigorifer freskues per pasticeri

  Kavajë 2 prill 04:07
  1 €
 • 0 foto
  Raft Buke (vitrin buke)
  Makineri dhe inventare

  Raft Buke (vitrin buke)

  Vitrin buke

  Kavajë 1 prill 18:10
  400 €
 • 2 foto
  makineri qe ben akullore
  Makineri dhe inventare

  makineri qe ben akullore

  makineri qe ben akullore e perdorur ne gjendje shum te mir cmimi 800 milek.

  Kavajë 1 prill 03:26
  80.000 Lek
 • 0 foto
  ZGARE ME QYMYR 60X55
  Makineri dhe inventare

  ZGARE ME QYMYR 60X55

  ZGARE ME QYMYR 50 MIJE LEKE TE VJETRA CMIMI I PA DISKUTUESHEM!

  Kavajë 24 mars 19:53
  50 Lek
 • 0 foto
  Furrë buke profesional
  Makineri dhe inventare

  Furrë buke profesional

  Furre buke me energji elektrike , me tre kate.Secila punon e vecante.Prodhimi 35 buke per kat ×3kate

  Kavajë 24 mars 15:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Katabrike/Makineri per akullore
  Makineri dhe inventare

  Katabrike/Makineri per akullore

  Katabrika eshte e perdorur dhe ne gjendje te mire teknike. Prodhon 45kg/ore. Çmimi i diskutueshem.

  Kavajë 24 mars 13:53
  2.000 €
 • 3 foto
  Makineri Blloqesh & Impianti i berjes se betonit
  Makineri dhe inventare

  Makineri Blloqesh & Impianti i berjes se betonit

  Shitet makineri blloqesh ne gjendje shume te mire. Ka kapacitet 4000 blloqe ne dite. Makineria ka

  Kavajë 4 shkurt 10:08
  1 €
 • 0 foto
  Produkte kozmetike?
  Makineri dhe inventare

  Produkte kozmetike?

  Porosit online! Transport ne gjithe Shqiperine. Sherbim i shpejte, pagesa ne dorezim. Per te bere po

  Kavajë 23 janar 20:08
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Makine Akulloreje Profesionale
  Makineri dhe inventare

  Makine Akulloreje Profesionale

  Shitet per arsye mbyllje biznesi makine profesionale akulloreje, EFFE 4, CATTABRIGA. Nje nga markat

  Kavajë 18 janar 00:53
  115.000 Lek
 • 0 foto
  Vinc Elektrik Beta
  Makineri dhe inventare

  Vinc Elektrik Beta

  Shitet Vinc Elektrik i markes Beta. Eshte ne gjendje shume te mire. Me kapacitet 300kg.

  Kavajë 7 janar 13:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makineri druri PLAN
  Makineri dhe inventare

  Makineri druri PLAN

  Shitet makineri druri PLAN me 3 procese, makineria esht ne gjendje perfekte nuk ka asnje defekt...!

  Kavajë 10 tetor 12:16
  1.250 €
 • 1 foto
  LINJE LYERJE EKTROSTATIKE (boje pluhur)
  Makineri dhe inventare

  LINJE LYERJE EKTROSTATIKE (boje pluhur)

  www.DigiMak.al

  Kavajë 11 korrik 17:56
  10.000 €
 • 1 foto
  Linja Prodhimi dhe Pakëtimi
  Makineri dhe inventare

  Linja Prodhimi dhe Pakëtimi

  Www.digimak.al

  Kavajë 9 korrik 12:05
  Me Marrveshje