Makineri dhe inventare në shitje në Shqipëri

 • 2 foto
  Rrahese vezesh
  Makineri dhe inventare

  Rrahese vezesh

  Shitet rrahese vezesh kryhen edhe funksionin e brumatrices eshte pothuejse e re shume pak e perdorur

  Fier Sot, 00:50
  110.000 Lek
 • 7 foto
  Paisje per restorant
  Makineri dhe inventare

  Paisje per restorant

  Per arsye mbyllje biznesi shiten me cmim okazion vec e vec ose te gjitha bashke....

  Vlorë Sot, 00:26
  1 €
 • 5 foto
  Shesim Lavatrice,Hekura,Tharse Profesionale
  Makineri dhe inventare

  Shesim Lavatrice,Hekura,Tharse Profesionale

  Shesim Lavatrice,Hekura,Tharse Profesionale

  Pogradec Dje, 23:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shesim Lavatrice/Tharese/Hekura Porofesional
  Makineri dhe inventare

  Shesim Lavatrice/Tharese/Hekura Porofesional

  Shesim Lavatrice/Tharese/Hekura Porofesional

  Pogradec Dje, 23:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shesim Lavatrice,Rrula,Tharse Profesionale
  Makineri dhe inventare

  Shesim Lavatrice,Rrula,Tharse Profesionale

  Shesim Lavatrice,Rrula,Tharse Profesionale

  Pogradec Dje, 23:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shesim Lavatrice,Rrula,Tharse Profesionale
  Makineri dhe inventare

  Shesim Lavatrice,Rrula,Tharse Profesionale

  Shesim Lavatrice,Rrula,Tharse Profesionale

  Pogradec Dje, 23:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shesim LAVATRICE,HEKURA DHE THARSE PROFESIONALE
  Makineri dhe inventare

  Shesim LAVATRICE,HEKURA DHE THARSE PROFESIONALE

  Shesim LAVATRICE,HEKURA DHE THARSE PROFESIONALE

  Pogradec Dje, 23:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shesim Lavatrice,Hekura,Tharse Profesionale
  Makineri dhe inventare

  Shesim Lavatrice,Hekura,Tharse Profesionale

  Shesim Lavatrice,Hekura,Tharse Profesionale

  Pogradec Dje, 23:42
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Lavatrice Hekura Tharese INDUSTRIALE
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice Hekura Tharese INDUSTRIALE

  Shesim lavatrice,hekura,tharse industrial

  Pogradec Dje, 23:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ofertë e shpejtë e huasë: renarszeltin@gmail.com
  Makineri dhe inventare

  ofertë e shpejtë e huasë: [email protected]

  ofertë e shpejtë e huasë: [email protected] kredi 2000 deri në 5 milion euro më lejoni t\'ju in

  Elbasan Dje, 23:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHESIM MAKINERI PER FURRA BUKE,PIZZERI,PASTICERI,
  Makineri dhe inventare

  SHESIM MAKINERI PER FURRA BUKE,PIZZERI,PASTICERI,

  SHESIM MAKINERI PER FURRA BUKE,(brumatrice,prerese buke etj) PASTICERI,PIZZERI,AKSESORE ,ASISTENCE .

  Tiranë Dje, 20:56
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Linje Betoni Per Prodhim Blloqesh
  Makineri dhe inventare

  Linje Betoni Per Prodhim Blloqesh

  Linje Betoni Per Prodhim Blloqesh - Makineri per prodhimin e blloqeve -Mixer (Betonjere) - Dy Kallep

  Lushnjë Dje, 19:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makine Akulli per Peshk
  Makineri dhe inventare

  Makine Akulli per Peshk

  Makinë akulli per peshk fluska Ne Gjakove ne tel +38349129127

  Tiranë Dje, 19:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Makina per industri te mishit
  Makineri dhe inventare

  Makina per industri te mishit

  Makina per industri te perpunimin e mishit per info mund te kontaktoni ne telefon049-129 127dhe vibe

  Tiranë Dje, 19:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ?REKLAM PËR PIZZA ME NDRIÇIM NGA DY KRAHËR!!!
  Makineri dhe inventare

  ?REKLAM PËR PIZZA ME NDRIÇIM NGA DY KRAHËR!!!

  Një rekalam pizza që vendoset në murë nga dy krahët Me shkronja dhe ndriçim, afërsisht 3meter Okaz

  Durrës Dje, 19:11
  250 Lek
 • 4 foto
  ?PJESË TË REJA PËR FURRA PICE ME GAZ ZANUSSI!!!
  Makineri dhe inventare

  ?PJESË TË REJA PËR FURRA PICE ME GAZ ZANUSSI!!!

  PJESË TË REJA PËR FURRA PICE ZANUSSI ME GAZ. GRUP, PAKETE, ÇENTILA , PLLAKA SHAMOTI ETJ.. TEL 069879

  Durrës Dje, 19:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Prese drush profesionale.
  Makineri dhe inventare

  Shitet Prese drush profesionale.

  Shitet Prese drush profesionale e ardhur nga Gjermania perdoret per te care drute gjithashtu eshte p

  Korçë Dje, 18:40
  250 €
 • 4 foto
  Shes mikrovale profesionale per restorante
  Makineri dhe inventare

  Shes mikrovale profesionale per restorante

  Shes mikrovale profesionale per restorante e sjelle nga Gjermania shume pak e perdorur ne gjendje sh

  Korçë Dje, 18:39
  550 €
 • 1 foto
  Shitet Kriko Birre
  Makineri dhe inventare

  Shitet Kriko Birre

  Shes kriko birre me dy rubineta e ardhur nga Gjermani ne gjendje te mire pune cmimi 250 Euro i disk

  Korçë Dje, 18:35
  250 €
 • 0 foto
  Furre restoranti
  Makineri dhe inventare

  Furre restoranti

  Furre elektrike me 10 tava me ventilim+avull e perdorur ne gjendje shume te mire e markes italiane

  Durrës Dje, 18:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Furra me gaz
  Makineri dhe inventare

  Furra me gaz

  Furra me gaz, me ventilim+avull, 6 dhe 10 tava, te reja, te markes italiane COVEN.

  Durrës Dje, 18:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Furre restoranti
  Makineri dhe inventare

  Furre restoranti

  Furre per restorante pasticeri etj me ventilim + avull me gaz me 20 tava e markes italiane Lainox

  Durrës Dje, 18:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Furra per restorante
  Makineri dhe inventare

  Furra per restorante

  Furra me gaz ventilim+ avull mizura 6 tava dhe 10 tava te markes se njohur italiane Angelo Po

  Durrës Dje, 18:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pentolone
  Makineri dhe inventare

  Pentolone

  Pentolone per zierjen e ushqimeve per guzhina te medha

  Durrës Dje, 18:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Grirese mishi
  Makineri dhe inventare

  Grirese mishi

  Grirse mishi te mizurave 8, 12 ,22,32 te markes italiane Fama dhe pjese kembimi per kto grirse mishi

  Durrës Dje, 18:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Hapse petash
  Makineri dhe inventare

  Hapse petash

  Sfoliatrice.Hapse petash per pasticeri e perdorure ne gjendje shume te mire me tapeta te ri e markes

  Durrës Dje, 17:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Rrafse vezesh per pasticeri
  Makineri dhe inventare

  Rrafse vezesh per pasticeri

  Rrafse vezesh 20 litra per pasticeri te markes Fama

  Durrës Dje, 17:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Brumatrice per piceri
  Makineri dhe inventare

  Brumatrice per piceri

  Brumatrice per piceri te mizurave te ndryshme te markes italiane

  Durrës Dje, 17:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makin per furra buke
  Makineri dhe inventare

  Makin per furra buke

  Makin per furra buke e markes italiane

  Durrës Dje, 17:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Barak per berber
  Makineri dhe inventare

  Barak per berber

  Kam.per te shitur nje banak per berber me gjendje te re, dhe nje karrige njekohesisht berberit te pe

  Shkodër Dje, 17:12
  300 Lek
 • 7 foto
  MOBILERI ME POROSI BANAKE VITRINA DOLLAPE KUZHINA
  Makineri dhe inventare

  MOBILERI ME POROSI BANAKE VITRINA DOLLAPE KUZHINA

  MARIM POROSI BANAKE VITRINA BARI LOKALI.DHOMA GJUMI,DOLLAPE,KOMO,KOMEDINA,PASQYRA,KUZHINA,PORTMONTO,

  Tiranë Dje, 16:29
  35.000 Lek
 • 3 foto
  SHITET KOMPRESOR ABAC ORIGJINAL OKAZION
  Makineri dhe inventare

  SHITET KOMPRESOR ABAC ORIGJINAL OKAZION

  shitet kompresor abac i ardhur nga gjermania origjinal ne gjendje shum te mir si i ri.pak i perdorur

  Tiranë Dje, 15:40
  220 €
 • 0 foto
  Makine Etiketash
  Makineri dhe inventare

  Makine Etiketash

  Makine per ndarjen e etiketave shpejtesia 50-60cope/min Pesha-3kg Gjatesia e etiketes 15-150mm Gjer

  Shkodër Dje, 14:56
  200 €
 • 2 foto
  Makine Celefonimi
  Makineri dhe inventare

  Makine Celefonimi

  Gjysem automatike Madhesia e paketimit 30x18(maksimumi) Pesha 50kg Potencs 2.5kw

  Shkodër Dje, 14:56
  1.000 €
 • 3 foto
  Makine Paketimi Vertikale
  Makineri dhe inventare

  Makine Paketimi Vertikale

  Makine paketimi vertikale, Ideale per paketime granulate dhe pluhura(sheqer,oriz,fasule,fruta te tha

  Shkodër Dje, 14:55
  3.300 €
 • 10 foto
  Shiten paisjet per dyqan mishi nen kosto
  Makineri dhe inventare

  Shiten paisjet per dyqan mishi nen kosto

  Shiten paisje cilesore nen kosto 1- frigorifer tavoline inoksi i blere 1000 euro jepet per 850 euro

  Tiranë Dje, 14:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kapse lodrash
  Makineri dhe inventare

  Kapse lodrash

  Kapse lodrash Loja behet me monedha 10 lek, 20 lek , 50 lek , 100 lek , 10 cent , 20 cent , 50 cent

  Durrës Dje, 14:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Karrige tavolina
  Makineri dhe inventare

  Karrige tavolina

  Gjithcka per lokal gota shtrydhse blender banak karrige tavolina Tirane Shkoder

  Shkodër Dje, 14:40
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shiten pajisjet e lokalit,banak,ekspres,karrige
  Makineri dhe inventare

  Shiten pajisjet e lokalit,banak,ekspres,karrige

  SHITEN PAJISJET E LOKALIT. 1. Ekspres kafe dy grupe + mulli kafe 2. Banak ftohes 3. Minibari mbrapa

  Durrës Dje, 14:20
  210.000 €
 • 4 foto
  TAVOLINA PUNE
  Makineri dhe inventare

  TAVOLINA PUNE

  Shesim tavolina pune inox dhe me teflon. Italiane. Super cilësore. Të përmasave të ndryshme.

  Durrës Dje, 14:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  KARREL PËR PASTIÇERI E FURRA BUKE
  Makineri dhe inventare

  KARREL PËR PASTIÇERI E FURRA BUKE

  Shesim karrela për pastiçeri. Me përmasa 60 × 40 cm . Inox. Disponojmë edhe tava alumini me përmasa

  Durrës Dje, 14:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  sharr bosch pks 46 me disk te ri
  Makineri dhe inventare

  sharr bosch pks 46 me disk te ri

  shitet sharr bosch pks 46 me disk te ri

  Lushnjë Dje, 13:37
  115.000 Lek
 • 2 foto
  TAVOLINA PUNE
  Makineri dhe inventare

  TAVOLINA PUNE

  Shesim tavolina pune me tefton. Italiane. Të madhësive e modeleve të ndryshme

  Durrës Dje, 13:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RAFTE METALIKE PËR MARKETE
  Makineri dhe inventare

  RAFTE METALIKE PËR MARKETE

  Shesim rafte metalike për markete. Italiane. Super cilësorë.

  Durrës Dje, 13:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  BANAK USHQIMOR / MISHI E BYLMETI
  Makineri dhe inventare

  BANAK USHQIMOR / MISHI E BYLMETI

  Shesim banaqe ushqimor te rinj e te përdorur. Të madhësive te ndryshme. Italianë. Me garanci

  Durrës Dje, 13:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  TOSTIERË " FIMAR"
  Makineri dhe inventare

  TOSTIERË " FIMAR"

  Shesim tostierë dopio " FIMAR" . Në gjendje shumë të mirë. Shitet me garanci

  Durrës Dje, 13:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Krevat apitalor dhe invaliti
  Makineri dhe inventare

  Krevat apitalor dhe invaliti

  shitet krevat invalitispitalor dhe k me dy pjese ulje ngrutje per te gjith pozicionet e ndryshme te

  Tiranë Dje, 13:00
  180 €
 • 0 foto
  Shes Trin ose tavan prej hekuri
  Makineri dhe inventare

  Shes Trin ose tavan prej hekuri

  Shes Trin me rrjet prej hekuri ose tavan me konstruksion hekuri e perbere me konstruksion metalik

  Tiranë Dje, 12:44
  35.000 Lek
 • 8 foto
  Paisje Bar Restorant Guzhina Frigorifer Banaqe Et
  Makineri dhe inventare

  Paisje Bar Restorant Guzhina Frigorifer Banaqe Et

  Shiten Pajsje Punime Inoxi per Bar Restorante si Banaqe, Soba Guzhina, Zgara, Friteza, Furra Pizza,

  Durrës Dje, 12:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Furre Pice Moretti Forno ultra profesionale
  Makineri dhe inventare

  Furre Pice Moretti Forno ultra profesionale

  shitet furra e piceris elektrike shum ekonomike 5KW edhe ka termoizolim shum te mir qe nuk harxhon s

  Elbasan Dje, 12:22
  550 €