Makineri dhe inventare në shitje në Bulqizë

 • 5 foto
  Shiten pajisjet e Akullores
  Makineri dhe inventare

  Shiten pajisjet e Akullores

  Carpigiani L40 / Pastorizatori Bravo L40 / Frigorifer 12 vasketa / Frigorifer Reklamues Akulloresh t

  Bulqizë 25 shtator 18:09
  5.000 €
 • 2 foto
  Shitet Biznesi ose dhe Pajisjet
  Makineri dhe inventare

  Shitet Biznesi ose dhe Pajisjet

  Shesim Biznesin e Pizzeri, Pastiçeri, Akullore Mund të shiten dhe pajisjet në total të gjitha në ofe

  Bulqizë 20 shtator 18:44
  15.000 €
 • 7 foto
  Okazion.Mitsubish Pajero NAFTE  VITI 1999
  Makineri dhe inventare

  Okazion.Mitsubish Pajero NAFTE VITI 1999

  Okazion Mitsubishi Pajero viti1999 me dokumenta te paguara deri ne dhjetor 2018 me nafte 2500.cc ne

  Bulqizë 3 prill 11:46
  2.800 €