Automjete
Bulqizë

Automjete në shitje në Bulqizë

 • 3 foto
  opel astra
  Vetura

  opel astra

  makina esht ne gjendje shum t mir

  Bulqizë Sot, 02:28
  1.900 €
 • 7 foto
  Shitet man
  Kamionë

  Shitet man

  SHITET MAN 4X4 NE GJENDJE PREFEKTE I SAPO TARGUAR ESHTE 19-293 ME GJITHA SERBIMET E BERA ME 6+1 GOMA

  Bulqizë Dje, 23:58
  25.000 €
 • 4 foto
  Gjendje perfekte
  Vetura

  Gjendje perfekte

  Makina gjendje te shkelqyer si motorrike dhe gjenerike makina me letra deri ne qershor 2020 shitet a

  Bulqizë Dje, 23:05
  2.000 €
 • 0 foto
  Kamion Mercedes
  Vetura

  Kamion Mercedes

  shitet mersedes benz kamion ne gjendje shum te mir pune shitet per arsye se kam marr sprinter m

  Bulqizë Dje, 22:12
  4.500 €
 • 2 foto
  Okazion 2 kova eskavatori
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Okazion 2 kova eskavatori

  Shiten 2 kova eskavatori JCB Case ne super gjendje.Shiten per arsye mos perdorimi. Cmimi i diskutues

  Bulqizë 20 korrik 13:24
  1.500 €
 • 2 foto
  Okazion-2 kova eskavatori Case
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Okazion-2 kova eskavatori Case

  Shiten 2 kova ne super gjendje me spinota 80 njera,90 tjetra!Shiten per arsye mos perdorimi. Cmimi i

  Bulqizë 20 korrik 13:23
  1.500 €
 • 9 foto
  Shitet Mercedes Benz C 200 CDI EVO
  Vetura

  Shitet Mercedes Benz C 200 CDI EVO

  Shitet Mercedes Benz C 200 CDI EVO. Viti i prodhimit 2004 Motorr 220 nafte Fener me lupa bi xeno Dr

  Bulqizë 17 korrik 19:38
  5.000 €
 • 0 foto
  Fiat Punto 2001 (Benzin+Gaz)
  Vetura

  Fiat Punto 2001 (Benzin+Gaz)

  Fiat Punto, viti 2001, motorr 1.2 benzine+gaz (8v), Gazi pasqyruar ne leje qarkullimi, kambio manual

  Bulqizë 17 korrik 06:15
  1.850 €
 • 2 foto
  Flori
  Vetura

  Flori

  Makina esht me letra deri 7 prill 2020 Makina esht Gjendje te Mir

  Bulqizë 16 korrik 13:30
  1.300 Lek
 • 7 foto
  qazimi
  Vetura

  qazimi

  shitet benzi 200 me gjendje shum te mir pune me letra taksa te sapo prera çmimi 1200€ i padiskutue

  Bulqizë 13 korrik 19:22
  1.200 €
 • 5 foto
  Okazion Opel frontera
  Vetura

  Okazion Opel frontera

  Shitet Opel frontera viti 2000 motor 2.2 naftë 4X4 pa letra me 300mij lek i bëhen të gjitha letrat n

  Bulqizë 12 korrik 07:57
  1.200 Lek
 • 5 foto
  BMW320
  Vetura

  BMW320

  OKAZIONE shitet BMW 320 me gjith sherbimet e bera gomat pothua 90% te reja shitet per arsye mos pord

  Bulqizë 11 korrik 21:06
  2.200 €
 • 5 foto
  Volkswagen Passat 2003 Automat
  Vetura

  Volkswagen Passat 2003 Automat

  Volkswagen Passat i vitit 2003, kamjo automat Tronic, 1.9 nafte DI e Kuqe, xhamat mbrapa origjinal t

  Bulqizë 9 korrik 20:36
  2.200 €
 • 1 foto
  Quadix Stels ATV 850
  Motore (mbi 50 cc)

  Quadix Stels ATV 850

  Zhvendosja: 850 cc Fuqia: 50 kW (68 hp) Karburanti: Benzinë Transmetimi: automatik Ngjyra: jeshile

  Bulqizë 9 korrik 00:34
  1.200 €
 • 0 foto
  Pjes per IFA
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per IFA

  Ifa l 60

  Bulqizë 8 korrik 21:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  lancia Thiesi
  Vetura

  lancia Thiesi

  shitet lancia Thiesi per arsye mos pordorimi 2.4 diesel ne gjendje te mir pa dogane çmimi 1500 € e

  Bulqizë 7 korrik 15:56
  1.500 €
 • 4 foto
  BMW 320
  Vetura

  BMW 320

  shitet BMW 320 diesel te vitit 2002 ne gjendje te mir shitwt per arsye mos pordorimi per me shum in

  Bulqizë 7 korrik 13:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  VW CADDY
  Vetura

  VW CADDY

  shitet CADY 1.9 te vitit 2008 me dokumenta te regullta deri ne fund te vitit me gjith sherbimet e

  Bulqizë 7 korrik 10:14
  4.500 €
 • 4 foto
  Vinxh Demag 80 ton viti 1999
  Vetura

  Vinxh Demag 80 ton viti 1999

  Vinxh Demag 80 ton viti 1999 ne gjendje shume te mire i ardhur nga Turqia shitet me nje cmim Okazion

  Bulqizë 6 korrik 11:09
  170.000 €
 • 1 foto
  Pjes per ifa l 50 & l60
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per ifa l 50 & l60

  Ifa l50

  Bulqizë 4 korrik 15:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mitsubish
  Vetura

  Mitsubish

  Shitet mitsubishi 2.8 turbo intercooler makina ka doganen e pagujtme,shitet per arsye se kam makin t

  Bulqizë 4 korrik 14:48
  2.300 Lek
 • 9 foto
  shitet piaggio 1.4 nafte vetshkarkuese
  Kamionë

  shitet piaggio 1.4 nafte vetshkarkuese

  shitet piaggio vet shkarkuese ne gjendje shum t mire 1.4 nafte viti 2004 e sapo ardhur nga jasht me

  Bulqizë 1 korrik 17:06
  4.000 €
 • 0 foto
   Oferta urgjente: whatsapp: 0
  Autopjese dhe paisje

  Oferta urgjente: whatsapp: 0

  Oferta urgjente e ofertës së kredisë: whatsapp: 0022997351844 Përshëndetni të gjithë Unë jam një dr

  Bulqizë 29 qershor 21:38
  9.632 €
 • 5 foto
  Opel Astra 2004
  Vetura

  Opel Astra 2004

  Ople astra,me doga,ne gjendje shumë të mir,mekanike dhe gjenerike,e gatshme per cdo lloj prove.06969

  Bulqizë 27 qershor 19:35
  3.000 €
 • 5 foto
  full opzione
  Vetura

  full opzione

  Ka 5 muaj qe ka ardhur ne shqiperi eshte full opsione shum ekonomik

  Bulqizë 26 qershor 23:12
  3.700 €
 • 5 foto
  ford c\'max full opsion
  Vetura

  ford c\'max full opsion

  esht ne gjendje shum te mir sherbimet të bera të fordi në gjermani një muaj esht perdorur ne shqiper

  Bulqizë 26 qershor 23:12
  3.700 €
 • 0 foto
  Resna ponudba osebnega posojila v 48 urah
  Vetura

  Resna ponudba osebnega posojila v 48 urah

  A keni nevojë për një kredi për të paguar makinën tuaj BUJQËSORE? për më shumë informacion kontakto

  Bulqizë 25 qershor 20:00
  7 €
 • 5 foto
  Kamion 4 aks 3535
  Vetura

  Kamion 4 aks 3535

  Shitet kamion Mercedes Benz 4 aks 8x6 me bllokazh ne testat i vitit 1992

  Bulqizë 25 qershor 18:40
  25.000 €
 • 6 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  3500 € i diskutueshem

  Bulqizë 25 qershor 16:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  benz 270
  Vetura

  benz 270

  mercedes benz e class 270 avangard ne gjendje perfekte ne cdo aspekt netrat i ka deri ne fund te

  Bulqizë 23 qershor 14:05
  2.800 €
 • 6 foto
  Kamion Mercedes Benz
  Vetura

  Kamion Mercedes Benz

  Shes kamion Mercedes Benz 8x6 viti 1992 me bllokazh testat

  Bulqizë 18 qershor 19:36
  25.000 €
 • 4 foto
  Mercedes Benz 1626
  Kamionë

  Mercedes Benz 1626

  Kamioni esht ne gjendje pune shitet per arsyje mos perderimi... esht 4x4 vet shkarkus ne 3 krahet..

  Bulqizë 15 qershor 20:54
  90.000 Lek
 • 6 foto
  VOLVO BM
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  VOLVO BM

  Fadrom Volvo bm l120c e vitit 95 e gatshme per cdo lloj prove. Per me shum kontaktoni ne tel.

  Bulqizë 13 qershor 18:10
  35.000 €
 • 7 foto
  Shitet per arsye mos perdorimi
  Kamionë

  Shitet per arsye mos perdorimi

  Shitet kamjon Man viti 1999 ne gjendje prefekte ME goma 6+1 te reja e sapo targuar Ne gjendje prefek

  Bulqizë 13 qershor 00:00
  25.000 €
 • 0 foto
  Mercedes 1735
  Kamionë

  Mercedes 1735

  Shitet kamioni 1735... 4x4.me te gjitha letra..shitet me gjith borpastruse..30 € i pa diskutushme..

  Bulqizë 11 qershor 22:12
  30 €
 • 10 foto
  mercedes-benz 250
  Vetura

  mercedes-benz 250

  shitete benz 250 me te gjitha sherbimet e bera me letra te prera per 1 vit goma te reja.motorri 220

  Bulqizë 8 qershor 13:42
  1.200 €
 • 6 foto
  VW Golf 4 t DI e kuqe
  Vetura

  VW Golf 4 t DI e kuqe

  Golf 4 tdi di e kuqe me letra deri ne fund te qershorit

  Bulqizë 8 qershor 10:29
  2.200 €
 • 0 foto
  Benz 250
  Vetura

  Benz 250

  Shitet benz 250 normal... me letra deri ne shtator

  Bulqizë 4 qershor 17:24
  15.000 Lek
 • 4 foto
  mercedes benz okazion
  Vetura

  mercedes benz okazion

  shitet per arsyje mos persorimi me letra deri ne fund te korikut

  Bulqizë 4 qershor 10:55
  1.500 €
 • 5 foto
  2017 Toyota 4 Runner for sale by greatcarexporter
  Vetura

  2017 Toyota 4 Runner for sale by greatcarexporter

  Kindly visit our website www.greatcarexporter.com for more information about this car and also view

  Bulqizë 1 qershor 14:59
  15.300 €
 • 8 foto
  Mercedes 220 dizel
  Vetura

  Mercedes 220 dizel

  C class

  Bulqizë 29 maj 17:02
  11.000 €
 • 3 foto
  Ford Benzine-Gaz
  Vetura

  Ford Benzine-Gaz

  Ford Benzine-Gaz me dok deri në fund të marsi 2020

  Bulqizë 28 maj 22:38
  1.600 Lek
 • 3 foto
  benc 203
  Vetura

  benc 203

  shitet benc c class 220 me letra per nje vit ne gjendje te mir motorike dhe xhenerike sherbime te be

  Bulqizë 28 maj 21:38
  4.300 €
 • 4 foto
  KOMPRESOR AJRI ME 2 PISTONA
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  KOMPRESOR AJRI ME 2 PISTONA

  Shitet kompresor ajri me 2 pistona,ne gjendje te shkelqyer,vaj filtra te sapo ndruar.

  Bulqizë 28 maj 15:34
  2.500 €
 • 0 foto
  Grncynfe. Thjuc. Htg. It. Uttjklyg
  Vetura

  Grncynfe. Thjuc. Htg. It. Uttjklyg

  Xhoi

  Bulqizë 20 maj 22:29
  134.567 Lek
 • 2 foto
  Edi
  Kamionë

  Edi

  Tre aks goma te reja 0685465677

  Bulqizë 20 maj 14:50
  16.000 €
 • 2 foto
  Man
  Kamionë

  Man

  He

  Bulqizë 20 maj 12:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet per arsye mosperdorimi
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet per arsye mosperdorimi

  Ne gjendje super

  Bulqizë 14 maj 16:11
  500 €
 • 6 foto
  Mercedez Benz 190D
  Vetura

  Mercedez Benz 190D

  Makine eshte ne gjendje shum te mire. Te gjitha sherbimet e kryera. Gati per cdo lloj prove. Makina

  Bulqizë 12 maj 21:06
  1.400 €
 • 2 foto
  Mercedes Benz Ml-270
  Vetura

  Mercedes Benz Ml-270

  Shitet Ml 270 me dokumenta te rregullta deri ne nentor Problem testata shitet dhe per pjes Cmimi i d

  Bulqizë 3 maj 21:14
  2.800 €