Kamionë
Bulqizë

Kamionë në shitje në Bulqizë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  Shitet man
  Kamionë

  Shitet man

  SHITET MAN 4X4 NE GJENDJE PREFEKTE I SAPO TARGUAR ESHTE 19-293 ME GJITHA SERBIMET E BERA ME 6+1 GOMA

  Bulqizë 14 gusht 23:58
  25.000 €
 • 9 foto
  shitet piaggio 1.4 nafte vetshkarkuese
  Kamionë

  shitet piaggio 1.4 nafte vetshkarkuese

  shitet piaggio vet shkarkuese ne gjendje shum t mire 1.4 nafte viti 2004 e sapo ardhur nga jasht me

  Bulqizë 1 korrik 17:06
  4.000 €
 • 4 foto
  Mercedes Benz 1626
  Kamionë

  Mercedes Benz 1626

  Kamioni esht ne gjendje pune shitet per arsyje mos perderimi... esht 4x4 vet shkarkus ne 3 krahet..

  Bulqizë 15 qershor 20:54
  90.000 Lek
 • 7 foto
  Shitet per arsye mos perdorimi
  Kamionë

  Shitet per arsye mos perdorimi

  Shitet kamjon Man viti 1999 ne gjendje prefekte ME goma 6+1 te reja e sapo targuar Ne gjendje prefek

  Bulqizë 13 qershor 00:00
  25.000 €
 • 0 foto
  Mercedes 1735
  Kamionë

  Mercedes 1735

  Shitet kamioni 1735... 4x4.me te gjitha letra..shitet me gjith borpastruse..30 € i pa diskutushme..

  Bulqizë 11 qershor 22:12
  30 €
 • 2 foto
  Edi
  Kamionë

  Edi

  Tre aks goma te reja 0685465677

  Bulqizë 20 maj 14:50
  16.000 €
 • 2 foto
  Man
  Kamionë

  Man

  He

  Bulqizë 20 maj 12:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes Benz 1722 4x4
  Kamionë

  Mercedes Benz 1722 4x4

  Kamioni esht ne gjendje te skelqyer me letra te rregullta

  Bulqizë 4 prill 10:03
  19.000 €
 • 7 foto
  Shitet Mercedes-Benz 4143
  Kamionë

  Shitet Mercedes-Benz 4143

  Kamion 4 aks Kazani mban 19 meter kub Dukumentacioni deri ne dhjetor te vitit 2018 Makina esht e vt

  Bulqizë 4 prill 05:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten 2 automjete per arsye emigrimi jcb 3cx man
  Kamionë

  Shiten 2 automjete per arsye emigrimi jcb 3cx man

  Shiten 2 automjete per arsye emigrimi jcb 3cx viti 2005 me 3200 ore pune dhe nje man4x4 viti1999 06

  Bulqizë 2 prill 01:25
  55.000 €
 • 2 foto
  Shitet dhe mundesi nderrimi me 3aks
  Kamionë

  Shitet dhe mundesi nderrimi me 3aks

  Shitet kamats\'u ne gjendje prefekte me zinxhir te rregulla shitet osé ndrrohet 3aks per me shum kon

  Bulqizë 1 prill 13:17
  13.500 €
 • 4 foto
  Shitet kamion 1922
  Kamionë

  Shitet kamion 1922

  Shitet kamion 1922 ne gjendje prefekte motorike gjenerike me dokumenta te rregullta viti 91

  Bulqizë 1 prill 08:35
  28.000 €