Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Bulqizë

 • 3 foto
  opel astra
  Vetura

  opel astra

  makina esht ne gjendje shum t mir

  Bulqizë Sot, 02:28
  1.900 €
 • 7 foto
  Shitet man
  Kamionë

  Shitet man

  SHITET MAN 4X4 NE GJENDJE PREFEKTE I SAPO TARGUAR ESHTE 19-293 ME GJITHA SERBIMET E BERA ME 6+1 GOMA

  Bulqizë Dje, 23:58
  25.000 €
 • 0 foto
  Kamion Mercedes
  Vetura

  Kamion Mercedes

  shitet mersedes benz kamion ne gjendje shum te mir pune shitet per arsye se kam marr sprinter m

  Bulqizë Dje, 22:12
  4.500 €
 • 1 foto
  Samsung Galaxy S4
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S4

  2 muaj i perdor

  Bulqizë 28 mars 22:26
  200 €
 • 2 foto
  we have our five Cockapoo puppies
  Kafshe shtepiake

  we have our five Cockapoo puppies

  we have our five Cockapoo puppies hear we have our five Cockapoo puppies for sale mum is a kc regist

  Bulqizë 27 mars 09:45
  160 €
 • 0 foto
  dfsdsfsdf
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  dfsdsfsdf

  dsfdsfsdf

  Bulqizë 26 mars 00:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Motorr kawasaki kle 500cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr kawasaki kle 500cc

  •Shitet kawasaki kle 500cc •Siguracion dhe letra shqiptare deri ne fund te vitit 2021 •Eshte n

  Bulqizë 24 mars 14:38
  3.800 €
 • 2 foto
  Këlyshë të adhurueshëm Siberian Husky
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të adhurueshëm Siberian Husky

  Këlyshë të adhurueshëm Siberian Husky Husky Siberian përfshin të shtëna të para, gazeta prejardhje d

  Bulqizë 23 mars 14:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Këlyshë Akita Amerikane AKC
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë Akita Amerikane AKC

  Këlyshë Akita Amerikane AKC Vet kontrolluar, dukeshin jashtë, të ftohtë, të shtëna të parë. Eachdo q

  Bulqizë 23 mars 14:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Këlyshët tërheqës të Labradorit
  Kafshe shtepiake

  Këlyshët tërheqës të Labradorit

  Këlyshët tërheqës të Labradorit Labrador Retriever, ne mbarështojmë këlyshë në të tre ngjyrat e njoh

  Bulqizë 23 mars 14:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Puppies Terrier Boston
  Kafshe shtepiake

  Puppies Terrier Boston

  Puppies Terrier Boston Puppies Terrier Boston. Kemi dy të majta, 1 mashkull dhe 1 femër. vjen me gru

  Bulqizë 23 mars 14:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fëmijët mësimdhënës Yorkshire Terrier
  Kafshe shtepiake

  Fëmijët mësimdhënës Yorkshire Terrier

  Fëmijët mësimdhënës Yorkshire Terrier Dy mësime të adhurueshme Yorkshire Terrier Të dy ata janë lozo

  Bulqizë 23 mars 14:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  këlyshë të bukur dachshund
  Kafshe shtepiake

  këlyshë të bukur dachshund

  këlyshë të bukur dachshund Dachshund !! Ajo është një qenush shumë e lezetshme… .sh pëlqen të luaj

  Bulqizë 23 mars 14:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Këlyshë anglisht Bulldogs akc
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë anglisht Bulldogs akc

  Këlyshë anglisht Bulldogs akc Këlyshë të bukur Bulldog në shitje të gatshëm për një familje të re. A

  Bulqizë 23 mars 14:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Këlyshë të adhurueshëm Maltese
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të adhurueshëm Maltese

  Këlyshë të adhurueshëm Maltese Unë kam një qenush mashkull maltez i cili është aktual në të gjitha v

  Bulqizë 23 mars 14:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Këlyshë të Vogël Pomeranez
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të Vogël Pomeranez

  Këlyshë të Vogël Pomeranez Këlyshë pomeranez, personalitet i presponuar dhe i socializuar mirë. Fami

  Bulqizë 23 mars 13:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  benz 270
  Vetura

  benz 270

  mercedes benz e class 270 avangard ne gjendje perfekte ne cdo aspekt netrat i ka deri ne fund te

  Bulqizë 21 mars 20:35
  2.800 €
 • 0 foto
  huawei p30 pro 8g ram 128gb whatsapp +15623735967
  Telefona celulare

  huawei p30 pro 8g ram 128gb whatsapp +15623735967

  brand new factory unlocked huawei p30 pro 8g ram 128gb whatsapp +15623735967

  Bulqizë 19 mars 09:42
  280 €
 • 0 foto
  Kredi urgjente: sandra.tomas1@hotmail.com
  Autopjese dhe paisje

  Kredi urgjente: [email protected]

  Kredi urgjente: [email protected] Përshëndetje zotëri dhe zonjë Veçanërisht seriozisht merr

  Bulqizë 18 mars 14:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi urgjente: sandra.tomas1@hotmail.com Përshën
  Autopjese dhe paisje

  Kredi urgjente: [email protected] Përshën

  Kredi urgjente: [email protected] Përshëndetje zotëri dhe zonjë Veçanërisht seriozisht merr

  Bulqizë 18 mars 14:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Ju jeni një biznes ose një individ privat që kërkoni një ofertë kredie për të ringjallur aktivitetin

  Bulqizë 17 mars 07:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Ju jeni një biznes ose një individ privat që kërkoni një ofertë kredie për të ringjallur aktivitetin

  Bulqizë 16 mars 13:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi afatgjatë.
  Sherbime

  Kredi afatgjatë.

  Kredi afatgjatë. HSBC FIRNANDO është një kompani shumë bujare me një kapital shumë të lartë që ofron

  Bulqizë 14 mars 11:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Puppies Rottweiler Vajza dhe djem për Shitje Këlys
  Kafshe shtepiake

  Puppies Rottweiler Vajza dhe djem për Shitje Këlys

  Puppies Rottweiler Vajza dhe djem për Shitje Këlyshë Rottweiler për shitje. 6 femra (6 javë të vjetr

  Bulqizë 12 mars 01:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pushkat e Yorkshire Terrier Puppies më pyesin në:
  Kafshe shtepiake

  Pushkat e Yorkshire Terrier Puppies më pyesin në:

  Pushkat e Yorkshire Terrier Puppies më pyesin në: +17606181097 1 vajzë është në kërkim të një shtëpi

  Bulqizë 8 mars 02:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Majmunët e Capuchin për shitje dhe birësim mua që
  Kafshe shtepiake

  Majmunët e Capuchin për shitje dhe birësim mua që

  Majmunët e Capuchin për shitje dhe birësim mua që më presin në: +17606181097 Majmun i mrekullueshëm

  Bulqizë 8 mars 02:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Majmuni Marmoset për shitje dhe birësim çfarë më i
  Kafshe shtepiake

  Majmuni Marmoset për shitje dhe birësim çfarë më i

  Majmuni Marmoset për shitje dhe birësim çfarë më interesojnë në: +17606181097 Majmunët Marmoset Mash

  Bulqizë 8 mars 02:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mercedes benz sprinter 411 cdi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes benz sprinter 411 cdi

  Shitet per arsyje mos perdorimi.19+1 vende Numri i tel 0685693616

  Bulqizë 6 mars 20:22
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet mercedes benz sprinter 411 cdi
  Vetura

  Shitet mercedes benz sprinter 411 cdi

  Shitet per arsyje mos perdorimi.19+1 vende 411 cdi me tre te kuqe Nr i telefonit 0685693616

  Bulqizë 6 mars 20:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë

  ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë: [email protected] kredi nga 2.000 deri në 5,000,000

  Bulqizë 6 mars 09:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Buy Actavis Promethazine with Codeine purple cough syrup
  Sherbime

  Buy Actavis Promethazine with Codeine purple cough syrup

  Buy Actavis Promethazine with Codeine purple cough syrup Company Name: Marek Pharma EMAIL: (marekp

  Bulqizë 6 mars 03:48
  100 €
 • 0 foto
  ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë
  Vetura

  ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë

  ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë: [email protected] kredi nga 2.000 deri në 5,000,000

  Bulqizë 5 mars 17:32
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SEAT IBIZA
  Vetura

  SEAT IBIZA

  shitet seat ibiza te vitit 2002 ne gjendje te mir gomat pothua 70% te reja me dokumenta te regullta

  Bulqizë 5 mars 14:08
  1.500 €
 • 3 foto
  Apple iPhone 11 PRO MAX - 64GB All Colors-GSM & CDMA Unlocked - Apple Warranty
  Telefona celulare

  Apple iPhone 11 PRO MAX - 64GB All Colors-GSM & CDMA Unlocked - Apple Warranty

  Enjoy a safe 30% discount for any product and the best offer in the sale of the New Latest Apple iPh

  Bulqizë 5 mars 11:11
  400 €
 • 3 foto
  Fita panda
  Vetura

  Fita panda

  Okazion.fiat panda 750.ekonomike.super gjendje .ska nevoj per asgje. Letra per 1vit. Xhama te zi me

  Bulqizë 5 mars 07:00
  1.000 €
 • 5 foto
  Shes motor
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes motor

  Shitet motori viti 2012 fuqia motorit 700 kb. Jumbo j max 700 Motori ndodhet ne itali te interesuari

  Bulqizë 4 mars 16:29
  3.500 €
 • 2 foto
  Shitet cmim arsyshem
  Vetura

  Shitet cmim arsyshem

  1994

  Bulqizë 3 mars 09:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  mecedes
  Vetura

  mecedes

  shitet 190 me sherbime te bera goma te reja pa letra

  Bulqizë 1 mars 12:19
  800 Lek
 • 0 foto
  Pôžičky a úvery pre všetkých a bez záruky
  Sherbime

  Pôžičky a úvery pre všetkých a bez záruky

  Ponuka pôžiciek (osobné, auto, hypotéka, spotreba, manželstvo, nehnutelnost ...) a úvery v rozmedzí

  Bulqizë 18 shkurt 23:18
  100 €
 • 3 foto
  Apple iPhone 11 Pro Max
  Telefona celulare

  Apple iPhone 11 Pro Max

  Apple iPhone 11 Pro Max 64GB, 256GB, 512GB 3G, 4G, LTE Operating System: iOS What's in the b

  Bulqizë 10 shkurt 12:56
  800 €
 • 1 foto
  shitet
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  shitet

  jcb 426 . viti 2001. kov para. + peshore. shitet per arsye mos perdorimi . e targuar para 1 viti . g

  Bulqizë 23 janar 13:53
  45.000 €
 • 4 foto
  nokia RH-18 model 1100
  Telefona celulare

  nokia RH-18 model 1100

  ne gjendje shum te mire made in hungary

  Bulqizë 23 nëntor 13:35
  1.000 €
 • 1 foto
  Trebate li zajam za rješavanje vaših problema?!!!
  Sherbime

  Trebate li zajam za rješavanje vaših problema?!!!

  Nema više brige zbog svojih financijskih problema ... Napokon za olakšicu Primio sam zajam u iznosu

  Bulqizë 17 nëntor 03:20
  10 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz w211.\n
  Vetura

  Mercedes Benz w211.\n

  Shitet Mercedes Benz W211 AVANGARD! viti 2003 makina eshte ne super gjendje te gjitha sherbimet e be

  Bulqizë 15 nëntor 11:08
  5.650 €
 • 2 foto
   siberisë siberiane
  Kafshe shtepiake

  siberisë siberiane

  Këlyshi im i bukur i siberisë siberiane ka pasur një pjellë mahnitëse të djemve dhe vajzave Zgjedhu

  Bulqizë 12 nëntor 13:53
  1 €
 • 2 foto
  i Maleve ka pasur
  Kafshe shtepiake

  i Maleve ka pasur

  Këlyshi im i bukur i Maleve ka pasur një pjellë mahnitëse të djemve dhe vajzave Zgjedhur me kujdes

  Bulqizë 12 nëntor 13:43
  1 €
 • 3 foto
  Cavapoochons për Shitje
  Kafshe shtepiake

  Cavapoochons për Shitje

  Cavapoochons për Shitje LITTORI I DYQSISHM I PUBPIKEVE CAVAPOO - PRITJEN Shtëpi të reja !!!! LETTE

  Bulqizë 11 tetor 20:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Schnelle und schnelle Finanzierung in 48 Stunden.
  Kafshe ferme

  Schnelle und schnelle Finanzierung in 48 Stunden.

  Guten Morgen. Sie sind Unternehmer, Unternehmer und benötigen Finanzmittel, um Ihre Projekte und Be

  Bulqizë 1 tetor 18:39
  2.500 €
 • 0 foto
  ttttttttttttttttttttt
  Autopjese dhe paisje

  ttttttttttttttttttttt

  tttttttttttttttttttttttttttttttttt

  Bulqizë 26 shtator 09:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten pajisjet e Servis & Gomisteri & Lavazh
  Makina dhe vegla

  Shiten pajisjet e Servis & Gomisteri & Lavazh

  1) Urë Ngritëse Makinash 3.5 ton marka Ravaglioli, 2) Hapëse Gomash  për Gomisteri marka Ravaglioli

  Bulqizë 25 shtator 19:09
  3.000 €