Patundshmeri
Bulqizë

Patundshmeri në shitje në Bulqizë

 • 0 foto
  Apartament
  Apartment / Banesa

  Apartament

  Shitet apartament 1+1 e mobiluar ne lagjen Minatori

  Bulqizë 31 maj 13:58
  25.000.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet apartament 1+1 i Mobiluar
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 i Mobiluar

  Shitet apartament 1+1 ballkon totalisht i mobiluar dhe i investuar si apartament me kushte bashkohor

  Bulqizë 2 prill 06:54
  25.000 €
 • 0 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR

  Shes apartanet 1+1 ne Bulqize i mobiluar dhe i investuar totalisht , Apartamenti ndodhet ne lagjen G

  Bulqizë 11 shkurt 21:02
  24.000 €
 • 1 foto
  Financimi i para garantuar 100 % për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp – Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com
  Shtepiza

  Financimi i para garantuar 100 % për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp – Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

  Financimi i para garantuar 100 % për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp

  Bulqizë 25 maj 20:45
  60.000.000 €
 • 1 foto
  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit 2018 : sanchezaline24@gmail.com WhatsApp: +22962002097, Viber: +2296200209
  Shtepi / Vila

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit 2018 : [email protected] WhatsApp: +22962002097, Viber: +2296200209

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit 2018 : [email protected]

  Bulqizë 28 dhjetor 00:03
  50.000.000 €