Makineri dhe inventare në shitje në Gramsh

 • 1 foto
  Shiten Sillosa(depozita) Cmimi i diskutueshem.
  Makineri dhe inventare

  Shiten Sillosa(depozita) Cmimi i diskutueshem.

  Permasat: Diametri-5m Lartesia-12m Kapaciteti-250 ton/cop Lenda qe permban- drithe(grure,miser,etj)

  Gramsh 2 prill 15:01
  30.000 €