Automjete
Gramsh

Automjete në shitje në Gramsh

 • 5 foto
  Shitet suzuki samurai
  Vetura

  Shitet suzuki samurai

  Shitet suzuki samirai, me dokumenta te rregullta, letrat deri ne janar. Makina eshte ne gjendje te m

  Gramsh Sot, 12:49
  3.000 €
 • 9 foto
  Shitet Mercedes Benz C 270 Cdi
  Vetura

  Shitet Mercedes Benz C 270 Cdi

  Shitet Mercedes Benz C 270 Cdi - Viti prodhimit 2002 Look 2005 makina esht. Ne gjendje shum te mir d

  Gramsh 1 qershor 00:08
  3.700 €
 • 2 foto
  Land Rover
  Vetura

  Land Rover

  Shitet land rover discovery ne gjendje shum te mir me letra deri ne maj 2021 kontroll ku te deshiron

  Gramsh 31 maj 20:18
  550.000 Lek
 • 7 foto
  Toyota Rav 4
  Vetura

  Toyota Rav 4

  Toyota Rav 4. ✔ Motorri 2.0 D4D ✔ Viti 2005 ✔ Kambio : manuale ✔ Lenda djegese : Nafte â

  Gramsh 31 maj 19:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shitet Land rover diskovery ne gjendje shum te mire me dherbime te bera letra deri maj 2020 kontroll

  Gramsh 31 maj 12:01
  550.000 Lek
 • 3 foto
  Bmw x3 2006 nafte
  Vetura

  Bmw x3 2006 nafte

  Shitet makina ne gjendje shume te mire,manuale dhe me kilometra origjinale.

  Gramsh 31 maj 00:11
  5.200 €
 • 4 foto
  Mitsubishi L200 -00
  Vetura

  Mitsubishi L200 -00

  Shitet Mitsubishi L200 . Ne gjendje te mir pune . Me dokumenta te rregullta . Ka 187000 km origjinal

  Gramsh 30 maj 18:59
  5.500 €
 • 1 foto
  shitet kamioncin vetshkarkuese
  Vetura

  shitet kamioncin vetshkarkuese

  shitet me dokumenta per nje vit

  Gramsh 30 maj 13:21
  5.400 €
 • 8 foto
  OKAZION!!Shitet ose nderrohet ML 270 CDI Viti 2005
  Vetura

  OKAZION!!Shitet ose nderrohet ML 270 CDI Viti 2005

  Shitet ose nderrohet ML 270 CDI Viti 2005 ne gjendje shume te mire, full option. Letrat deri ne Dhje

  Gramsh 27 maj 16:25
  4.300 €
 • 11 foto
  SHES: Peugeot 407
  Vetura

  SHES: Peugeot 407

  Shes Peugeot 407--2.0 Diesel Viti Prodhimit:2005 Kamje automatike Navigator Klima bizonale Bordkomju

  Gramsh 27 maj 11:25
  3.700 €
 • 4 foto
  2013 Suzuki Burgman 400 ABS
  Motore (mbi 50 cc)

  2013 Suzuki Burgman 400 ABS

  LOW MILES, RUNS AND DRIVES PERFCT, 2 NEW TIRES, 1 OWNER, EXCELLENT CONDITION the bike comes with com

  Gramsh 26 maj 06:04
  2.000 €
 • 5 foto
  Shitet/Nderrohet Hyundai Galloper 2.5 T.D
  Vetura

  Shitet/Nderrohet Hyundai Galloper 2.5 T.D

  Hyundai Galloper 2.5 Turbo Intercooler i vitit 1998,kambio manuale,xhama dhe pasqyra elektrike,6+1 v

  Gramsh 25 maj 23:32
  300.000 Lek
 • 5 foto
  Shitet ose ndrrohet ne benzin gas
  Vetura

  Shitet ose ndrrohet ne benzin gas

  Shitet nisan primera p12 viti 2002 m2 letra deri ne gusht ne gjendje super te mir..ose ndrrohet me m

  Gramsh 25 maj 22:34
  2.500 €
 • 2 foto
  Passat 1.9tdi
  Vetura

  Passat 1.9tdi

  Passat 1.9tdi ne gjendje prefekte sallon lekure sherbimet e bera ne kohe nuk do asnje sherbim bate

  Gramsh 25 maj 21:47
  4.000 €
 • 0 foto
  Golf 1.9 diesel
  Vetura

  Golf 1.9 diesel

  Shes Golf portopagazh 1.9 naft 2007 automatik me letra 190.000km ne gjendje perfekte

  Gramsh 12 maj 06:25
  6.000 €
 • 3 foto
  makin transporti benz 17-22
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  makin transporti benz 17-22

  makina ne gjendje te mir shitet per arsye mosperdorimi cmim i diskutueshem

  Gramsh 1 maj 16:20
  15.000.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet per arsyje emigrimi
  Vetura

  Shitet per arsyje emigrimi

  Ska per asnje lloj sherbimi bej e ndrrim

  Gramsh 30 prill 14:10
  15.000 €
 • 5 foto
  Yamaha R1
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha R1

  shitet motorri ne gjendje shume te mir,1000cc,sherbimet te gjitha te bera viti 2004. me 40.000 km or

  Gramsh 29 prill 04:12
  2.000 €
 • 3 foto
  2015 Honda CBR1000RR
  Motore (mbi 50 cc)

  2015 Honda CBR1000RR

  These bikes are still very clean with low miles, bike also comes with registered papers to any locat

  Gramsh 24 prill 08:35
  4.300 €
 • 0 foto
  Shitet 3000€
  Vetura

  Shitet 3000€

  Shitet Honda crv ne gjendje te mir,gomat e reja ,letrat e prera per nje vit makina eshte e gacme per

  Gramsh 23 prill 22:48
  3.000 €
 • 0 foto
  Honda Crv
  Vetura

  Honda Crv

  shitet Honda crv ne gjendje te mir,gomat e reja e gacme per ca do lloj prove 3000€ i pa diskutushem

  Gramsh 23 prill 15:03
  3.000 €
 • 3 foto
   2009 Yamaha T-Max
  Motore (mbi 50 cc)

  2009 Yamaha T-Max

  2009 Yamaha T-Max ONLY 4061 MILES, RUNS AND DRIVES PERFCT, 2 NEW TIRES, 1 OWNER, EXCELLENT CONDITION

  Gramsh 23 prill 13:07
  2.300 €
 • 2 foto
  Shitet motorr Kymco
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet motorr Kymco

  Shitet motorr Kymco 2007 (500cc) Ne gjendje shume te mire pune Goma te reja Servis i kryer Me l

  Gramsh 20 prill 20:26
  2.500 €
 • 2 foto
  Ducati 999s
  Motore (mbi 50 cc)

  Ducati 999s

  Ducati 999s viti 2005,26100 km,super gjendie .Pjes karboni ,frena brembo,ammortizzator ohlins,marmit

  Gramsh 18 prill 08:07
  4.500 €
 • 3 foto
  wv Transporter
  Vetura

  wv Transporter

  Furgon ne gjendje shume te mire, goma te reja, me letra te rregullta, kondicioner, ekonomik. Shitet

  Gramsh 14 prill 15:48
  3.700 €
 • 0 foto
  SENSI Face Mask - 1 box 50pcs
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SENSI Face Mask - 1 box 50pcs

  Contáctanos en WhatsApp para más información o envíenos un correo [email protected]

  Gramsh 13 prill 10:07
  5 €
 • 5 foto
  shitet ose ndrrohet me foristrad +\\-
  Vetura

  shitet ose ndrrohet me foristrad +\\-

  makina esht ne gjendje shum te mir dhe shum e paster letrat per nji vit e nderroj me foristrad se m

  Gramsh 22 mars 22:13
  3.400 €
 • 0 foto
  Kollon fadrome fai
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kollon fadrome fai

  shitet kollona mbrapa fadrome fai

  Gramsh 17 mars 17:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MERCEDES BENZ SPRINTER 213 CDI EURO4
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MERCEDES BENZ SPRINTER 213 CDI EURO4

  MERCEDES BENZ SPRINTER 213 CDI EURO4 VITIT:2008 KM:188.800 MOTOR :95KW Nosivost:950 KG+7 Patnici Go

  Gramsh 9 mars 10:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes ESKAVATOR M 312
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes ESKAVATOR M 312

  Shes ESKAVATOR CATERPILLAR M 312.Kambio manuale,naftë,vit prodhimi 2002.Mjeti është në gjendje shumë

  Gramsh 28 shkurt 21:20
  21.500 €
 • 3 foto
  Faqe instagrami me 21.3 K per Makina
  Vetura

  Faqe instagrami me 21.3 K per Makina

  . . . Faqe instagrami ✴ @autobox.al ✴ Na ndiqni per postime falas per makina tek faqja jone. . .

  Gramsh 25 dhjetor 14:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet c 220
  Vetura

  Shitet c 220

  Shitet benz c 220 viti 2001 me letra te paguara per nje vit makina esht full extra esht ne super gje

  Gramsh 8 tetor 06:41
  4.300 €
 • 0 foto
  Shitet per mos perdori
  Vetura

  Shitet per mos perdori

  Kam mjet tjeter dhe sme duhen me dy gjendja e makines shum e mire gjendja motorike dhe xhenerike shu

  Gramsh 26 shtator 08:02
  1.200 €
 • 1 foto
  Shitblerje
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitblerje

  Motorri esht 10 muaj i perdorur n gjendje shum t mir Po patet ndonje pelqim na kontaktoni ne numrin

  Gramsh 25 shtator 02:10
  800 Lek
 • 3 foto
  Shes ESKAVATOR M 312
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes ESKAVATOR M 312

  Shes ESKAVATOR CATERPILLAR M 312.Kambio manuale,naftë,vit prodhimi 2002.Mjeti është në gjendje shumë

  Gramsh 24 shtator 16:49
  24.000 €
 • 3 foto
  Shes Eskavator Caterpillar
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes Eskavator Caterpillar

  Shes Eskavator CATERPILLAR.Viti i prodhimit 2002 ,me nafte,kambio manuale.Eshte ne gjendje shume te

  Gramsh 22 shtator 17:43
  22.000 €
 • 5 foto
  Shitet mercedes Benz
  Vetura

  Shitet mercedes Benz

  Shitet Mercedes-Benz I vitit 2012 me 127000 km origjinal shitet per arsye Mos perdorimi makina ndodh

  Gramsh 5 shtator 12:50
  14.500 €
 • 0 foto
  Mercedes C200 dizel
  Vetura

  Mercedes C200 dizel

  Shitet Mercedes-Benz I vitit 2012 me 127000 km origjinal shitet per arsye Mos perdorimi makina ndodh

  Gramsh 5 shtator 12:38
  14.500 €
 • 3 foto
  Sprinter 211
  Vetura

  Sprinter 211

  Shitet per arsye mosperdorimi sprinter 211 8+1. Makina eshte ne gjendje shume te mire si nga ana mot

  Gramsh 5 shtator 11:10
  5.000 €
 • 7 foto
  opele meriva 1.3 benzin
  Vetura

  opele meriva 1.3 benzin

  shitet opel meriva per arsye mos perdorimi. benzin 1.3

  Gramsh 3 shtator 20:38
  2.300 €
 • 1 foto
  mercedes benz
  Vetura

  mercedes benz

  makina eshte ne gjendje perfekte me tgjitha sherbimet e bera vaj filtra te sapo bera

  Gramsh 2 shtator 09:46
  9.400 €
 • 6 foto
  Shitet Mercedes-Benz E 270
  Vetura

  Shitet Mercedes-Benz E 270

  ↙️#SHITET 🚗 Marka Modeli:Mercedes-Benz E270 📆 Viti:2001 ⛽ Karburanti:Nafte 🕹 Transmisioni:Ma

  Gramsh 31 gusht 22:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kamion Mercedes-Benz 1922
  Kamionë

  Kamion Mercedes-Benz 1922

  Shitet Kamion Mercedes-Benz 1922! Viti:1991. Kamioni eshte 4x4. Me Vinc Palfinger! Per me Shume i

  Gramsh 31 gusht 22:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  D-711
  Vetura

  D-711

  Mercedes benz D 711. Nuk eshte perdour ne shqiperi.

  Gramsh 27 gusht 19:14
  6.000 Lek
 • 4 foto
  Golf 4 shitet
  Vetura

  Golf 4 shitet

  Golf 4 viti 2002 meetra te prera me sherbimet e bera te gjitha i gatshem per cdo lloj prove na ana j

  Gramsh 25 gusht 20:30
  3.000 Lek
 • 3 foto
  Gof 4 viti 200 -2002
  Vetura

  Gof 4 viti 200 -2002

  Gof 4 viti 200 -2003 ngjyr gri rrip faze te ndru me letrat sa te prera me goma te mira vaj filtra te

  Gramsh 20 gusht 10:23
  3.000 Lek
 • 6 foto
  Shitet C Class- 220, viti 2001
  Vetura

  Shitet C Class- 220, viti 2001

  Shitet C Class, viti prodhimit 2001 ne gjendje shume te mire, te gjitha sherbimet e bera . Makina nu

  Gramsh 13 gusht 15:37
  3.800 €
 • 6 foto
  Shitet mercedez benz
  Vetura

  Shitet mercedez benz

  Shitet makina ne gjendje super te mir me sensor para mbrapa me navi me komanda ne timon makina esht

  Gramsh 11 gusht 18:12
  4.300 €
 • 3 foto
  \"OKAZION\" Fiat Punto 1.2benzin viti 2001
  Vetura

  \"OKAZION\" Fiat Punto 1.2benzin viti 2001

  Shitet fiat punto 1.2~benzin viti 2001. Makina eshte ne gjendje te mire xhenerike dhe motorrike. Shi

  Gramsh 10 gusht 11:36
  1.300 €
 • 1 foto
  Shitet ford fokus
  Vetura

  Shitet ford fokus

  Shitet ose ndrrohet me makin gas-benzin ford fokus viti 2001 me letra deri ne nentor. Makina esht td

  Gramsh 25 korrik 20:50
  Me Marrveshje